Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Nowe obrazy zawartości płynów do wstrzykiwań obserwowane pod mikroskopem, w różnych powiększeniach, z wykorzystaniem światła spolaryzowanego 👀👇WIDEO

4/4 - (1 vote)

Nowe obrazy zawartości płynów do wstrzykiwań obserwowane pod mikroskopem, w różnych powiększeniach, z wykorzystaniem światła spolaryzowanego 👀👇WIDEO

Uwaga! Nowe obserwacje dotyczące szczepionek firm Pfizer i Moderna – co to jest?

LINK WIDEO : 

☝️opis do Filmu wyżej – Nowe obrazy zawartości płynów do wstrzykiwań obserwowane pod mikroskopem, w różnych powiększeniach, z wykorzystaniem światła spolaryzowanego i kolorowych filtrów w celu wzmocnienia kontrastu i kolorów. Niektóre obiekty emitują kolory jak przy fluorescencji, co jest o tyle interesujące, że technika ta zostanie wkrótce wykorzystana w odpowiednim mikroskopie.
Obserwowane produkty do wstrzykiwania: Pfizer i Moderna. Obserwacja na końcu butelki, w postaci płynnej, a następnie stopniowe suszenie. Obserwacja suchych próbek 2 tygodnie później. Użycie dwutlenku chloru, który rozpuszcza zespoły, nawet gdy są suche.
W ciągu dwóch lat koronacyrku, w którym codziennie interweniują eksperci, obrazy szczepionek RNA nie istnieją. Oprócz obrazów generowanych komputerowo, prawdziwe obrazy nigdy nie są emitowane w telewizji powszechnej: pojawiłoby się wiele pytań dotyczących ich kompozycji i dziwnego zachowania elementów z wieloma idealnie ułożonymi prostokątami. Podobnie jak długie nici w fiolce, które wydają się rosnąć i łączyć.
Szczepionka jest przeznaczona dla dzieci, które nie mają z tym problemu, pokażcie te zdjęcia rodzicom, żeby mogli zobaczyć, co to jest. Skutki w organizmie są już niestety odnotowane w bazach danych dotyczących działań niepożądanych.
Nie ma w tym żadnego podstępu, fiolki są oryginalne i przechowywane w lodówce. Wydaje się, że ciepło wywołuje reakcje łączenia i stopniową krystalizację w ciągu kilku dni. Elektromagnetyzm otoczenia mógłby wyjaśnić kierunki linii oraz pewien rodzaj inteligencji w procesie samoorganizacji nanocząstek lipidowych zawierających te małe prostokąty.
Opinie naukowców są mile widziane. Mogą również uczestniczyć w badaniach sieci coronainspect i quinta columna prowadzonych przez Mikea Andersena, Xaviera Delgado i profesora Camprę, którzy dokonali pierwszych odkryć zeszłego lata.
Wystarczy zwykły mikroskop z aparatem fotograficznym, aby zobaczyć niesamowite obrazy, czyż naukowcy nie są ciekawi, jak to jest z bliska? Czy boją się mówić o tym głośno?

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: