Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
313 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Pułkownika Sił Zbrojnych Ukrainy Andrieja Kisłowskiego, zastępcę rady miejskiej Odessy z partii Zaufanie, ARESZTOWANY W BURDELU DLA PEDERASTÓW I TRANSWESTYTÓW + VIDEO

4/4 - (3 votes)

JAK SPEDZA WOLNE CHWILE KADRA OFICERSKA UKRAIŃSKIEJ ARMII . mini relacja

.

8. screenshot_20220401_102554W Odessie ukraiński dowódca obrony terytorialnej został przyłapany na orgii z transwestytą.
W podziemnym burdelu odeskiego obwodu Arkadii zauważono pułkownika Sił Zbrojnych Ukrainy Andrieja Kisłowskiego, zastępcę rady miejskiej Odessy z partii Zaufanie, jednego z przywódców tamtejszej obrony terytorialnej.
Kisłowski bawił się w towarzystwie transwestyty. Podziemny burdel znajduje się w hotelu Nemo, którego właścicielem jest Kislovsky. Przykrywką dla perwersji w hotelu jest delfinarium.
https://t.me/Russkyship/80?single

(Jutub już usunął wideo więc w ramach odświeżenia podam więcej źródeł i więcej informacji o pułkowniku Andrieju Kisłowskim, który jest ukraińskim dowódcą obrony terytorialnej Odessy)

Najpierw nieobrzezane, znaczy nieocenzurowane, usunięte na jutubie wideo o seksie z laską, która też ma laskę:

Tutaj więcej o nim informacji:

https://thesanghakommune.org/2022/04/01/kislovsky-uncut-1-4-2022/

I tu dalszy ciąg tej hmm… kurewsko wspaniałej historii:

https://thesanghakommune.org/2022/04/01/odessa-more-on-the-underground-whore-house-frequented-by-colonel-kislovsky-1-4-2022/

2 thoughts on “Pułkownika Sił Zbrojnych Ukrainy Andrieja Kisłowskiego, zastępcę rady miejskiej Odessy z partii Zaufanie, ARESZTOWANY W BURDELU DLA PEDERASTÓW I TRANSWESTYTÓW + VIDEO

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: