Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

ONZ zgodziło się z koniecznością dochodzenia ws. torturowania Rosjan na Ukrainie (Wideo 18+)

3.8/4 - (5 votes)

Torturowanie i mord rosyjskich jeńców przez ukraińskie wojsko

Organizacja Narodów Zjednoczonych opowiada się za wszczęciem śledztwa uwzględniającego wszystkie istniejące dowody na łamanie praw człowieka na terytorium Ukrainy. Powiedział to rzecznik sekretarza generalnego organizacji międzynarodowej Stephane Dujarric cytowany przez agencję informacyjna TASS.

W odpowiedzi na pytanie w sprawie ujawnienia nagrań wideo, na których widać, jak ukraińscy wojskowi torturują i zabijają rosyjskich jeńców wojennych, urzędnik powiedział, że w tej sprawie należy wszcząć odpowiednie dochodzenie. «Wszystkie doniesienia o możliwych naruszeniach praw człowieka muszą zostać zbadane» — dodał Dujarric.

Przypominamy, że 5 kwietnia zostało opublikowane nagranie, na którym widać małą grupę rosyjskich żołnierzy, która wpadła w zasadzkę podczas wycofywania się 30 marca. Kilkakrotnie większa grupa ukraińskich i gruzińskich bojowników najpierw wzięła ich do niewoli, związała ręce, a następnie poderżnęła im gardła. Niektórzy z jeńców jednak pozostali się przy życiu i po rozkoszowaniu się agonią Rosjan ukraińscy bojownicy dobili ich strzałami z karabinu maszynowego.

ONZ zgodziło się z koniecznością dochodzenia ws. torturowania Rosjan na Ukrainie (Wideo 18+)

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: