Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
220 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

KIJÓW ŁAPANKI W SS MAŃSKIM STYLU SPRAWDZANIE ZATRZYMANYCH NA ULICY CZY SĄ OBRZEZANI – SBU SZUKA ŻYDÓW ?? NA CZYJE POLECENIE ??

4/4 - (7 votes)

SZOK ! ŁAPANKI NA ULICACH KIJOWA TAKIE SAME JAK W WARSZAWIE W 1940-44 ROKU ! ZATRZYMANI SĄ BICI W OCZEKIWANIU NA SELEKCJE MUSZĄ ŚCIĄGNĄĆ SPODNIE I MAJTKI ABY OKAZAĆ PENISA JAKO DOWÓD ŻE NIE SA ŻYDAMI !!!!!!!!!!!!  I CO NA TO IZRAEL ? ONZ , I MIEDZYNARODOWE TRYBUNAŁY ??

NA ULICACH WARSZAWY W LATACH 1940-44 TAKIE SELEKCJE W POSZUKIWANIU ŻYDÓW TAKIMI SAMYMI METODAMI ROBILI SS MANI Z UKRAINY !!!!!!  METODY SIE NIE ZMIENIŁY TYLKO MIEJSCE KIEDYŚ W WARSZAWIE DZIŚ W KIJOWIE !!!!

One thought on “KIJÓW ŁAPANKI W SS MAŃSKIM STYLU SPRAWDZANIE ZATRZYMANYCH NA ULICY CZY SĄ OBRZEZANI – SBU SZUKA ŻYDÓW ?? NA CZYJE POLECENIE ??

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: