Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

CO DZIEJE SIĘ ZE ZMARŁYMI Z WPISEM W AKCIE ZGONU – COVID 19 ? DLA CZEGO RODZINY NIE MOGĄ ZOBACZYĆ ZMARŁYCH ?

Rate this post

WITAM OTO PONIŻEJ MATERIAŁ ZAWIERAJĄCY NAGRANIE Z MIEJSCA GDZIE PRZYGOTOWUJE SIĘ ZMARŁYCH Z RÓŻNYCH PRZYCZYN KTÓRYM W ZWIĄZKU Z PANDEMIA WPISUJE SIĘ PIERWSZĄ GŁÓWNA PRZYCZYNĘ ŚMIERCI COVID – 19 – A PÓŹNIEJ KOLEJNE INNE DIAGNOZY CHORÓB LUB WYPADKÓW – ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA DETAL WSZYSCY PRACOWNICY MAJA ODPOWIEDNI UBIÓR ZABEZPIECZAJĄCY PRZED ZAKAŻENIEM WIRUSOWYM 

CO ONI TAM ROBIĄ ? ……………… WEDŁUG MNIE POBIERAJĄ NARZĄDY …………… I DLA TEGO NIE MOGLIŚCIE I NIE MOŻECIE ZOBACZYĆ WASZYCH BLISKICH ZMARŁYCH NA COVID …………. 

2 thoughts on “CO DZIEJE SIĘ ZE ZMARŁYMI Z WPISEM W AKCIE ZGONU – COVID 19 ? DLA CZEGO RODZINY NIE MOGĄ ZOBACZYĆ ZMARŁYCH ?

  1. Widziałem ten film 1.5 roku temu w internecie. Temat do zbadania.

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: