Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

AUSTRIA : 75 000 zaszczepionych osób będzie musiało zostać zamkniętych od 3 stycznia

Rate this post

AUSTRIA : 75 000 zaszczepionych osób będzie musiało zostać zamkniętych od 3 stycznia

Kontrole koronowe przeprowadzane przez policję w Wiedniu - od 3 stycznia tysiące zaszczepionych osób będzie uważanych za niezaszczepione.

Kontrole koronowe przeprowadzane przez policję w Wiedniu – od 3 stycznia tysiące zaszczepionych osób będzie uważanych za niezaszczepione.Lisa Leutner / AP / picturedesk.com
Ministerstwo Zdrowia ogłosiło w środę wygaśnięcie tysięcy rejestrów szczepień. 75 000 zaszczepionych osób wkrótce nie zostanie zaszczepionych i wróci do zamknięcia.

Każdy, kto otrzymał jednorazowe szczepienie Janssena (Johnson & Johnson) straci ważność w Zielonym Paszporcie 3 stycznia 2022 r. i w związku z tym zostanie uznany za niezaszczepionego – donosi „Dzisiaj” . „Dzisiaj” dokonał obliczeń: 260 000 osób zostało zaszczepionych Johnson & Johnson, z czego około 75 000 nie przyjęło dalszych szczepień. Te 75 tys. osób, nawet jeśli 2 stycznia nie będą miały dalszych szczepień, muszą zostać objęte blokadą dla osób nieszczepionych.

Kolejne szczepienie Janssena można zastosować najwcześniej 28 dni po pierwszym szczepieniu. „Z medycznego punktu widzenia ta procedura ma sens – zwłaszcza ze względu na obecne rozpowszechnienie wariantu Omikron – i jest również rekomendowana przez Państwową Komisję Szczepień” – mówi Ministerstwo Zdrowia. Mówią, że do dalszych szczepień najlepiej zastosować zatwierdzoną przez EMA szczepionkę mRNA – BioNTech / Pfizer lub Moderna.

Wkrótce w zamknięciu dla nieszczepionych

Nawiasem mówiąc, wszystkie zaszczepione osoby Janssen zostały poinformowane o tej procedurze w listopadzie z osobiście zaadresowanym przypomnieniem. Wszystkie 260 000 osób, które zostały zaszczepione, otrzymały go, ale około 75 000 osób najwyraźniej nie odpowiedziało. Resort zwraca uwagę, że bez dalszych szczepień karta szczepień w „Zielonym Paszporcie” zostanie zmieniona z zielonego na czerwony – wtedy będą one podlegać rygorom blokady dla osób niezaszczepionych.

%d bloggers like this: