Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

CZYM ZAJĘCI SĄ POSŁOWIE W POLSCE I DLA CZEGO NIE MAJA CZASU NA REPREZENTOWANIE POLAKÓW I POLSKICH SPRAW ?

Rate this post

A TU NOWY WAŁEK – NORYMBERGA 2.0 – ZBIÓRKI – NOWE FUNDACJE – POLSKIE VETO 🙂 DO PRZEPOMPOWANIA FORSY OD FRAJERÓW W ZAMIAN ZA ………. ZA NIC  – PRZYPOMNIAM POSŁOWIE SĄ JUŻ ZAPŁACENI W FORMIE DIET ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ INTERESU POLAKÓW ZATEM ? O CO CHODZI Z ORGANIZOWANIEM ZBIÓREK ???? SKORO PARTIA KONFEDRACJA MA 28 000 000 ZŁ Z SUBWENCJI RZĄDOWEJ ?? WŁAŚNIE NA DZIAŁALNOŚĆ PARTYJNĄ I POSELSKĄ ??

🙂 TANDEM BRAUN WILK NA PEWNO BĘDZIE SKUTECZNY …………. WIOLK JUZ POKAZAŁ JAK W SPRAWIE POZWÓW ZA NIE NOSZENIE MASECZEK – PAMIETACIE ZRZUTA PO 50 ZŁ OD ŁEBKA ZA POZEW ZBIOROWY ?? KTÓRY NIE DOSZEDŁ DO SKUTKU BO PAN MECENAS WILK ŻLE SPORZĄDZIŁ POZEW ………. NO ALE PO 50 ZŁ OD FRAJERA MU ZOSTAŁO W PORTFELU …………….

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: