Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
973 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
757 views

TERRORYŚCI ISIS ARESZTOWANI W KAMPANII, ALE TYSIĄCE POZOSTAJĄ WOLNYCH. Chroniona przez Turcję, NATO I USA W Syrii, Libii I… Włoszech

Fabio Giuseppe Carlo Carisio

Pierwotnym źródłem

: inchiesta di Gospa News

Oddziały antyterrorystyczne śródziemnomorskich sił policyjnych i Interpolu wypełniają swój święty obowiązek w walce z rzezimieszkami z ISIS. Mogą jednak działać tylko wtedy, gdy pozwala na to wywiad wojskowy NATO i nie uważają, że dżihadyści działają w ramach ich geopolitycznych projektów, jak to ma nadal miejsce w Syrii i Libii, gdzie działają pod osłoną armii tureckiej, drugiej po Paktu Atlantyckim najpotężniejszej części Paktu Atlantyckiego. USA.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W rzeczywistości, podczas gdy włoska policja zbiera słuszny aplauz za schwytanie czołowego przedstawiciela Państwa Islamskiego w Kampanii, Centrum Informacyjne w Rożawie (ROC), organ komunikacyjny administracji kurdyjskiej północno-wschodniej Syrii (NES), ujawnia kontynuuje działalność komórek terrorystycznych ISIS w Syrii, przypadkowo w pobliżu rejonu Deir Ezzor, gdzie znajdują się szyby naftowe zajęte przez wojska amerykańskie, co uzasadnia ich obecność jako funkcję
Więcej o tekście źródłowymWskaż tekst źródłowy, by wyświetlić dodatkowe informacje o tłumaczeniu rischio di una recdrudescenza del DAESH (acronimo in arabo dello Stato islamico dell’Iraq e della Siria).

Ale pośród tego wszystkiego kryje się gigantyczny paradoks. Samego siebie i jihadisti dell’HTS (Hay’at Tahrir al-Sham) possono ancora incutere timore e controllare la roccaforte di Idlib è soltanto grazie all’appoggio della Turchia che si è assunta il compito di finanziarli, armarli e gestirli po przerwaniu przez USA planu MOM amerykańskiego kontrwywiadu CIA (Central Intelligence Agency) z cui l’amministrazione Obama-Biden rifornì di missili anticarro TOW almeno 21 fazioni di milizie islamiche Sunnite ribelli contro Syryjski prezydent Bashar Al Assad (wróg jako szyicki islamski jak rząd Iranu), ale w razie potrzeby sprzymierzony z ISIS i HTS, wywodzącymi się z byłego frontu Al Nusra, w pobliżu Al-Kaidy. Il piano CIA fu orchestrato fin dal 1983 contro Assad padre, come rivelato da documenti desecretati pubblicati da Gospa News

Młody Marokańczyk aresztowany we Włoszech zaciągnął się do organizacji terrorystycznej Al Nusra, działającej w pobliżu niesławnych Białych Hełmów, samozwańczej organizacji humanitarnej Syryjskiej Obrony Cywilnej, wyszkolonej przez byłego brytyjskiego wojska i najemnika 007 w tajemniczych okolicznościach zmarłego w Turcji.

Ale w tych samych szeregach Al Nusry, ISIS i HTS walczyły tysiące dżihadystów, częściowo Syryjczyków i częściowo zagranicznych bojowników, którzy skończyli na liście płac MIT (Millî İstihbarat Teşkilâtı), narodowej organizacji wywiadowczej Ankary kontrolowanej bezpośrednio z Turcji. Prezydent Recep Tayyip Erdogan w różnych misjach wojskowych Turcji.

Stało się to od czasu operacji Olive Branch 2018 (Ramoscello d’ulivo) con cui si è creata la sostituzione etnica dei Curdi nell’enclave di Afrin dove le violazioni dei diritti umani gridano vendetta, alla Peace Spring 2019 (Fonte di pace), che ha consentito all’esercito turco di conquistare una fetta del Rojava, guadagnato dai Curdi nella lotta contro l’ISIS condotta dall’esercito SDF, po raz pierwszy chroniony przez USA dzisiaj na łasce represji byłych dżihadystów Al-Kaidy i Daesh uwolnionych z tureckich więzień, by uczynić z nich najemników terroru. Inviati anche in Libia, grazie al consenso NATO ammesso dall’ambasciatore italiano a Tripoli, e presto nell’Afghanistan abbandonato dall’US Army.

W związku z tym twarz podrzynających gardło partyzantów zmienia swój wygląd, jak to miało miejsce w historii podczas Rewolucji we Francji i Rosji oraz podczas Ekspedycji Tysiąca we Włoszech, w zależności od tego, czy są oni sprawni, czy nie. alle strategie di un Deep State massonico-militare, facile da identificare con il Nuovo Ordine Mondiale segnalato già nel 1956 dal commodoro della Marina Canadese William Guy Carr nel suo libro Pawns in the Game.Po ustaleniu tych przesłanek przeanalizujmy fakty.

ARESZTOWANIE MAROKANÓW W SALERNITANO

„Poszukiwany na arenie międzynarodowej bojownik dżihadu aresztowany w prowincji Salerno. Policja Państwowa faktycznie wykonała międzynarodowy nakaz aresztowania dla „stowarzyszenia przestępczego mającego na celu przygotowanie i popełnienie aktów terroryzmu, nielegalnego posiadania broni palnej, zbiorowej działalności mającej na celu naruszenie porządku publicznego i pozyskiwanie środków na finansowanie aktów terroryzmu” wydanego przez prokuratora generalnego w Sądzie Apelacyjnym w Rabacie (Maroko) w dniu 28 czerwca ubiegłego roku i rozszerzony na arenie międzynarodowej 8 lipca przeciwko niebezpiecznemu 29-letniemu marokańskiemu uciekinierowi”, pisze Adnkronos, podczas gdy NovaNews ujawnia również rzekome imię zbiega: Abi al Barae.

Mężczyzna, dzięki ważnemu wkładowi Aisi (wewnętrzne tajne służby Włoch) i DGST (Dyrekcja Generalna ds. Nadzoru nad Terroryzmem) Maroka, został zlokalizowany, a następnie schwytany w Lago (Salerno), po dogłębnych badaniach działalność prowadzona przez Digos z Neapolu i Salerno, z koordynacją Centralnej Dyrekcji Policji Prewencyjnej – Służby ds. Zwalczania Ekstremizmu i Terroryzmu Zewnętrznego oraz wkładem Służby Międzynarodowej Współpracy Policyjnej, która poprzez kanały Interpolu, uzyskał niezbędną dokumentację do wykonania środka ograniczającego, koordynowany przez organ sądowy z Salerno.

Po szczegółowej obserwacji, kontroli i działaniach obserwacyjnych, uzupełnionych o zastosowanie odpowiedniego sprzętu technicznego Policji Naukowej Centralnej Dyrekcji ds. Zwalczania Przestępczości, mężczyzna został zidentyfikowany przy barze wraz z innymi obywatelami spoza UE.

 

Obywatel Maroka zwrócił uwagę Sektora Bezpieczeństwa już w 2018 roku

, in quanto segnalato dall’Intelligence quale combattente jihadista recatosi nel 2012 in Siria per partecipare al conflitto nelle fila del fronte Al Nusra e successivamente dello Stato Islamico, w którym zajmowałby stanowisko oficera wojskowego. Obecnie przebywa w więzieniu w Salerno i oczekuje na zakończenie procedury ekstradycyjnej.

Dżihadysta „został uderzony międzynarodowym nakazem aresztowania wydanym przez władze marokańskie, ponieważ uważano, że jest powiązany z ISIS. Zarówno Hiszpania, jak i Francja zgłosiły go w systemie Schengen jako niebezpieczny temat. Należy wziąć pod uwagę, że najpierw wstąpił do formacji al-Nusra powiązanej z al-Kaidą, a następnie wstąpił do samozwańczego Państwa Islamskiego”. Wyjaśnił agencjom Antonio Bocelli, pierwszy dyrektor policji państwowej Digos z Neapolu.

DŻIHADYŚCI WE WŁOSZECH Z LIBII

Niektóre szczegóły pozostają owiane tajemnicą. Jaka i gdzie była grupa kierowana przez marokańskiego terrorystę iz jakiego powodu, choć zbieg, znalazł się po cichu przy barze w towarzystwie przyjaciół… Ale przede wszystkim jak trafił do Włoch. Chociaż jego raport na temat granic Francji i Hiszpanii sugeruje, że mógł przedostać się z Maroka do Europy przez przygraniczną enklawę Ceuta, która jest codziennie atakowana przez setki afrykańskich migrantów.

Alarm o infiltracji terrorystów wśród napływów nielegalnych imigrantów wszczął również we wrześniu 2017 roku jeden z sędziów, który później zasłynął właśnie z ochrony praw migrantów. Prokurator Agrigento Luigi Patronaggio (noto per aver incriminato l’ex Ministro dell’Interno Matteo Salvini poi prosciolto dall’accusa di sequestro di una nave ONG)

z niepokojem donosił o fantomowych lądowaniach małych łodzi na wyspach Lampedusa i Linosa.

 

„Tysiące ludzi, prawie wszyscy Tunezyjczycy, schodzą z drewnianych łodzi lub małych łodzi rybackich w środku nocy lub o świcie i sprawiają, że tracą trop. Wśród nich są osoby, które nie chcą być zidentyfikowane, osoby już wcześniej wydalone z Włoch lub właśnie zwolnione z amnestią z tunezyjskich więzień lub być może biorące udział w zamieszkach w 2011 roku

. Tra loro potrebbero esserci anche persone legate al terrorismo internazionale. Per questo penso che siamo di fronte a un’immigrazione pericolosa» dichiarò Patronaggio ai media.

Trzy lata później rozwiązanie nie uległo poprawie wraz z lądowaniem w Libii 14 tys. najemnych dżihadystów wynajętych przez Turcję na wojnę domową w obronie rządu Trypolisu Zgoda prezydenta Fayeza Al Serraja skłoniła przeciwników Libijskiej Armii Narodowej generał Khalifa Haftar donieść o przybyciu mille tagliagole dell’ISIS in Italia, paese che protegge l’invasione “fuorilegge” del sultano turco Recep Tayyib Erdogan come candidamente ammesso dal nostro ambasciatore in Libia.

Podczas gdy Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Coventry i zawsze blisko brytyjskiego wywiadu, ha segnalato la migrazione dalla Tunisia alla Libia (e poi chissà dove…) di 2500 miliziani dello Stato Islamico, fpomachał mu kalif Al Baghdadi (uznany za zmarłego wśród tysiąca podejrzanych o 007 w Rosji).

Od tego czasu minęły prawie 4 lata. Wmezzo c’è stata l’operazione Nettuno 2 dell’Interpol, podczas których monitorowano podróże firm żeglugowych, identyfikując terrorystów ISIS w tranzycie z Afryki do Włoch na regularnych promach. Ale oni też się pojawili
Więcej o tekście źródłowymWskaż tekst źródłowy, by wyświetlić dodatkowe informacje o tłumaczeniue le infiltrazioni di tagliagole sui barconi del Mediterraneo grazie alle sospette azioni del MIT, l’intelligence di Ankara,

znany dyrektor ruchów dżihadystów i zagranicznych bojowników Al-Kaidy i Państwa Islamskiego między Turcją, Syrią, Libią i Europą.

 

Jak podano w

precedente reportage di Gospa News, co najmniej 229 osób zostało zidentyfikowanych w kurdyjskim dossier jako dotkniętych międzynarodowym nakazem aresztowania, ponieważ są oni ekstremistycznymi islamskimi terrorystami.

W rzeczywistości wielu milicjantów z Czarnej Flagi Państwa Islamskiego zostało zwolnionych z tureckich więzień, by walczyć w ofensywie Wiosny Pokoju rozpoczętej przez Ankarę w październiku 2019 r. w Rożawie kontrolowanej przez kurdyjskich wrogów Autonomicznej Administracji Północno-Wschodniej Syrii (AANES)., secondo lo schema di arruolare detenuti condannati per gravissimi crimini già applicato dall’Arabia Saudita nello Yemen e in Siria per rinfoltire le tuppe di Al Qaeda.

Altri estremisti islamici arrestati per terrorismo sono stati invece liberati dagli stessi jihadisti del TNSA (Turkish National Syrian Army) mentre si trovavano detenuti dalle milizie curde SDF nei campi di prigionia come Al Hol.

Wszystko to działo się pod okiem międzynarodowej dyplomacji, która, by nie narażać na szwank historycznego już sojuszu Regno Unito ed Italia con i Fratelli Musulmani che governano Turchia e Qatar sfociata sotto il segno della Lobby delle Armi, è giunta pure ad ignorare i terroristi HTS curati nell’ospedale dei Bersaglieri a Misurata e i processi avviati a Londra e negli Usa per i finanziamenti ad Al Nusra transitati dalle banche di Doha,

stolica katarskiego emira, gdzie Siły Powietrzne USA mogą pochwalić się jedną z najbardziej strategicznych baz w Zatoce Perskiej.

 

ATAKI UŚPIONE KOMÓRKI W SYRII

„Spośród 25 ataków na uśpione komórki 11 miało miejsce w regionie Deir ez-Zor, 8 w regionie Raqqa, 4 w kantonie Heseke (region Jazeera) i 2 w regionie Manbij. Chociaż ataki pozostają największą liczbą w kampanii Deir ez-Zor, jest ich znacznie mniej niż w maju. W maju 29 z 42 ataków w

cellule dormienti sono avvenuti nella regione di Deir ez-Zor».

To jest notatka opublikowana przez Centrum Informacyjne w Rożawie, organ komunikacyjny kierowany przez Kurdów w Autonomicznej Administracji Północno-Wschodniej Syrii.

 

„Zachodnie Deir ez-Zor i Rakka wciąż widziały aktywność tak zwanych „latających punktów kontrolnych” (fałszywych tymczasowych punktów kontrolnych ustanowionych przez ISIS). Ataki pozostają obecne, nawet po Ramadanie, w którym zwykle obserwuje się spadek aktywności na podstawie obserwacji z ostatnich lat. Ta ciągłość ataków może wynikać z kampanii SAR (syryjskiej armii arabskiej) i Rosji przeciwko ISIS, które przepchnęło komórki przez rzekę Eufrat do NES, „określił ROC.

Według mediów curso, uśpione komórki atakują personel ochrony, ale także wielu cywilów. 4 ataki na uśpione komórki były skierowane na SDF (Syryjskie Siły Demokratyczne) lub Asayish (kurdyjski wywiad antyterrorystyczny). Członek rady cywilnej został ranny w ataku, którego domaga się ISIS. Za pośrednictwem swoich oficjalnych kanałów medialnych ISIS poinformowało, że jego członkowie wzięli na cel dwa samochody „urzędnika i członka Rady Obywatelskiej” z karabinami maszynowymi, w tym Ali Muhammada al-Salema.

Al-Salem jest przewodniczącym Związku Rolników w Raqqa, który działa na rzecz komunikacji między Autonomiczną Administracją Północnej i Wschodniej Syrii (AANES) a grupami społecznymi i działalnością gospodarczą. Wschodnia wieś Rakki była niedawno świadkiem obecności uśpionych komórek ISIS zagrażających pracownikom w autonomicznych radach administracyjnych i instytucjach

. Inoltre, l’ISIS cerca ancora di attuare la legge della sharia nell’area.

Wraz z obserwacją lotniczą Międzynarodowej Koalicji, jednostki antyterrorystyczne przeprowadziły dogłębną operację przeciwko uśpionym komórkom ISIS w al-Busayrah, w ramach kampanii Deir az-Zor, 22 czerwca 2021 r. Operacja doprowadziła do aresztowania 17 podejrzanych o ISIS. Skonfiskowano kilka broni, sprzętu i dokumentów. Ale, jak wskazuje Rojava Information Center w „Obozie Hol, liczba morderstw nadal wzrasta pomimo aresztowania komórki zabójcy”.

21 czerwca SDF ogłosiła aresztowanie czterech Irakijczyków powiązanych z ISIS, którzy przyznali się do udziału w ostatnich zabójstwach. Potwierdzili, że otrzymali polecenia z zewnątrz. Czterech Irakijczyków weszło do obozu jako cywile po kampanii Baghouz 2019. Otrzymali instrukcje od przywódców ISIS za pośrednictwem urządzeń mobilnych wykorzystujących tureckie numery, aby pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich tych, którzy nie wykonywali rozkazów z zewnątrz. Nakaz ten doprowadził do zamordowania trzech mieszkańców obozu.

Aresztowanie 15 przemytników „zapewniło dalszy wgląd w to, jak szlaki przemytnicze z obozu Hol prowadzą do okupowanych przez Turcję obszarów północnej i wschodniej Syrii, aby uciekinierzy mogli ponownie dołączyć do ISIS. Marokańska kobieta została aresztowana w obozie Hol po tym, jak przeszukano jej telefon i odkryto, że próbowała przemycić swojego nastoletniego syna z obozu i wrócić do ISIS.

PANTOMIMA ISIS ZAGROŻENIE WŁOCHOM

W tym zawiłym horyzoncie geopolitycznym

Turchia appare come il perverso ago della bilancia tra gli interessi NATO in Siria e Libia, opposti a quelli della Russia, e la protezione dei jihadisti quali componente para-militare da utilizzare per ogni evenienza,

jak Erdogan przygotowuje się do zrobienia w Afganistanie w strategii mającej również na celu zagwarantowanie wojskowej kontroli nad lotniskiem w Kabulu w obliczu natarcia talibów, którzy wyrywają terytoria po terytoriach armii afgańskiej po wycofaniu wojsk amerykańskich z rozkazu prezydenta Josepha Biden .

 

 

Dlatego nawet zbyt poważne traktowanie gróźb ISIS pod adresem Włoch i ministra spraw zagranicznych Luigiego Di Maio po szczycie antyterrorystycznym w Rzymie jest wręcz żenujące.

„Potępiamy groźby pod adresem Włoch i Luigiego Di Maio. Stany Zjednoczone potwierdzają nasze poparcie dla naszych włoskich sojuszników po tym, jak były współgospodarzem globalnej koalicji D-ISIS (szczyt koalicji przeciwko Daiszowi, który odbył się w Rzymie 28 czerwca). Wspólnie koalicja D-ISIS pokona ISIS – napisał na Twitterze sekretarz stanu USA Anthony Blinken.

„Najnowsze groźby Daisz pod adresem Luigi Di Maio i Włoch są nie do przyjęcia. Unia Europejska jest w pełni solidarna i jest zdeterminowana, aby nadal odgrywać swoją rolę w globalnych wysiłkach na rzecz pokonania nienawistnej i nietolerancyjnej ideologii Izydy – napisał na Twitterze wysoki przedstawiciel UE Joseph Borrell.

„Zagrożenia dla Włoch zgłaszane przez Al-Daba, organ propagandowy Państwa Islamskiego, nie są nowe, ale są dokładnie badane przez nasz wywiad, zgodnie z którym – jak dowiaduje się Ansa – z jednej strony zwiększają poziom ryzyka dla rodaków i dla włoskich interesów, które są na obszarach, na których działają ekstremiści ISIS, a z drugiej strony mogą „zaktywizować” jakiegoś samotnego wilka obecnego w naszym kraju, chcącego zasłużyć na szacunek świata dżihadystów” – pisze Rai News..

„Źródła wywiadu wyjaśniają, że nie ma konkretnych elementów zagrożenia, zwłaszcza wobec celów wysokiego szczebla, w tym instytucjonalnych, ani nie ma wiadomości o sieciach terrorystycznych lub siatkach zorganizowanych w naszych granicach, ale musimy mieć świadomość, że zaangażowanie w Sahelu może narazić Włochy na ewentualne działania odwetowe »podkreśla sieć państwowa.

zrodlo:https://www.databaseitalia.it/arrestato-terrorista-isis-in-campania-ma-migliaia-restano-liberi-protetti-da-turchia-nato-e-usa-in-siria-libia-e-italia/

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: