Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

KONFEDERACJA ZAMIAST PRZESZKODZIĆ 9 lipca 21 W NEGOCJACJACH 447 W SENACIE – WYJECHAŁA SIĘ ZABAWIAĆ

Rate this post

CO WYDARZYŁO SIĘ W POLSCE W PIĄTEK 09.07.2021 ROKU W SENACIE !!! 

NA ZAPROSZENIE MARSZAŁKA SENATU TOMASZA GRODZKIEGO NA POSIEDZENIE SENACKICH KOMISJI PRZYBYLI PRZEDSTAWICIELE IZRAELA I STANÓW ZJEDNOCZONYCH – TEMAT CO I JAK POLSKA MA ODDAĆ ŻYDOM !

10 LIPCA, 2021
GDZIE JEST KONFEDERACJA Z HASŁAMI „STOP 447 ” ACT ??? ZNUDZILI SIĘ TYM TEMATEM ? PEWNIE TAK BO KADENCJA SIĘ KOŃCZY A ZOSTAŁO DO PRZEPUSZCZENIA Z SUBWENCJI BUDŻETOWEJ NA DZIAŁALNOŚĆ POLITYCZNA JAKIEŚ 17 000 000 ZŁ WIEC BAWIĄ SIĘ BRYLUJĄ SZPANUJĄ GWIAZDORZĄ I TP I TD ……. 
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: