Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
265 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
176 views

PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.

Rate this post

Napisał(a): Ret5laW – Niedziela, 27 maja 2012 (13:0

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
W gazecie „Polska-Dziennik Zachodni”przeczytałem wywiad p.Teresy Semik z p.Grażyną Witkowską,z-cą dyr.Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego w Katowicach n.t.”Spisu Powszechnego 2011″.
Zacytuję ostatnie pytanie zadane i odpowiedź pani dyrektor na nie:
Pytanie”To prawda,że dane ze spisu z 2011 roku będą przechowywane w Izraelu?”
Odp.”Do dwóch lat pozostaną w Polsce,póki nie ogłosimy wszystkich wyników.Potem w formie zagregowanej przekażemy je Unii Europejskiej,a ona zdecydowała,że dane pozyskane we wszystkich krajach członkowskich będą przechowywane na serwerach w Izraelu.”
A mówiono nam w czasie spisu,dane nasze będą”dobrze „strzeżone”i pozostaną w gestii wyłącznie GUSu a teraz się dowiadujemy,że „wyjdą do Izraela”?Czy nas Obywateli Polski ktoś pytal,czy tego chcemy?Czy Polska nie ma możliwości przechowywania danych swych Obywateli?Czy Polska musi ślepo wykonywać dyrektywy Unijne?Czy moje dane,bez mojej zgody mogą opuścić GUS i Polskę?Ja mówię nie!Nie wyrażam na to zgody!A jeżeli Rząd nasz moje dane przekaże,to już żadnego „Rachmistrza spisowego”nie wpuszczę za próg mój!
Niech się Parlament RP zainteresuje tą sprawą!
Dziennik Zachodni z dnia 25.05 2012 r

PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.

Spis powszechny czy spisek powszechny? [OPINIE NAUKOWCÓW]

Redakcja26 kwietnia 2012

Franciszek Kotulski, adwokat:Polska nie była inicjatorem spisu w 2011  roku, tylko Unia Europejska. Spisy nie robi się po to, żeby dowiedzieć się, jak ktoś dojeżdża do pracy tylko dla celów podatkowych, ile jeszcze ludziom uda się śruby przykręcić. Nie jestem przekonany, że statystyka otrzymała nowe informacje. Czy z tego, że tak liczna grupa określiła się po raz pierwszy jako narodowość śląska, coś wynika? Mniejszości narodowe mają swoje prawa wynikające wprost z ustawy. Czy w związku z tym ten wynik przełoży się na to? Ta mniejszość będzie miała m.in. prawo do nauki języka, rozwoju kultury oraz preferencji wyborczych? Powątpiewam.
Franciszek Kotulski, adwokat:Polska nie była inicjatorem spisu w 2011 roku, tylko Unia Europejska. Spisy nie robi się po to, żeby dowiedzieć się, jak ktoś dojeżdża do pracy tylko dla celów podatkowych, ile jeszcze ludziom uda się śruby przykręcić. Nie jestem przekonany, że statystyka otrzymała nowe informacje. Czy z tego, że tak liczna grupa określiła się po raz pierwszy jako narodowość śląska, coś wynika? Mniejszości narodowe mają swoje prawa wynikające wprost z ustawy. Czy w związku z tym ten wynik przełoży się na to? Ta mniejszość będzie miała m.in. prawo do nauki języka, rozwoju kultury oraz preferencji wyborczych? Powątpiewam.

Spis powszechny, który zakończył się w Czechach, wykazał, że do narodowości śląskiej przyznało się 12 tys. mieszkańców. Ale tam nie wzbudziło to żadnych emocji. U nas przeciwnie – wyniki spisu rozgrzewają dyskusję do czerwoności. Z wstępnych danych wynika, że 809 tys. respondentów deklaruje „śląską identyfikację narodowościowo-etniczną”. Ale wg uczonych, wyniki są niewiarygodne.

– Wyniki tego spisu są niewiarygodne, bo spis nie został przeprowadzony zgodnie z międzynarodowymi standardami, pytania były nieprecyzyjne – twierdzi prof. dr hab. Jerzy Runge, demograf z Uniwersytetu Śląskiego. – A więc liczba 809 tys. nic nie znaczy.

Wczoraj w auli Wydziału Nauk Społecznych UŚ naukowcy podjęli próbę zdefiniowania wyników ubiegłorocznego spisu powszechnego.

– Ta dyskusja powinna odpowiedzieć na pytania o tożsamość regionu, jej elementy, relacje między ludźmi i w ogóle jak żyjemy – przekonywał prof. Wiesław Banyś, rektor UŚ. Uczelnia była współorganizatorem tego spotkania wraz z Instytutem Badań Regionalnych Biblioteki Śląskiej.

– Nasza śląska debata tym ma się różnić od innych, że wyłączymy ją z bieżącego, emocjonalnego dialogu – mówił prof. Ryszard Kaczmarek, historyk UŚ. Ale emocji nie zabrakło.

– Mimo nawoływań autonomistów „narodowość śląską” zadeklarowało tylko 362 tys., spośród 5,5 mln mieszkańców województw: śląskiego i opolskiego. Więcej Ślązaków, czyli 415 tys., określiło się jako polscy Ślązacy lub śląscy Polacy, co jest zupełnie czymś innym niż „narodowość śląska” – mówił historyk Roman Adler.

Prof. Andrzej Barczak, ekonomista, twierdzi, że spis 2011 to rewolucja metodologiczna, bo mieliśmy i rachmistrzów, i telefony, i internetowe samospisanie, ale nie znamy proporcji tej mieszanki. Dlatego za wcześnie na interpretację wyników. Urząd statystyczny zapowiedział, że tę metodologię poznamy dopiero w 2013 roku. – W dobie komputerów nie potrzeba na to aż tyle czasu – mówił dr hab. Nawrocki.

Po tym, jak ujawniono, ż e dane ze spisu będą przechowywane w Izraelu, Grażyna Witkowska z Urzędu Statystycznego w Katowicach zapewniała, że nasze dane są bezpieczne.

Teresa Semik

https://dziennikzachodni.pl/spis-powszechny-czy-spisek-powszechny-opinie-naukowcow/ar/562529

SPIS POWSZECHNY CZYLI PRZYGOTOWANIE IZRAELA DO ZAGOSPODAROWANIA MIENIA POLAKÓW PO PANDEMII. BY TEGO DOKONAĆ ŻYDZI MUSZĄ UTRZYMAĆ WŁADZĘ PRZEZ TRZY KADENCJE, PO TO IM POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU ODBUDOWY

Oto fragment rozmowy jaką przeprowadziła dziennikarka Dziennika Zachodniego Teresa Semik z z-cą dyr.Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego w Katowicach Grażyną Witkowską 25.05.2012 roku

Teresa Semik : To prawda, że dane ze spisu z 2011 roku będą przechowywane w Izraelu ?
Grażyna Witkowska : Do dwóch lat pozostaną w Polsce, póki nie ogłosimy wszystkich wyników. Potem w formie zagregowanej przekażemy je Unii Europejskiej, a ona zdecydowała, że dane pozyskane we wszystkich krajach członkowskich będą przechowywane na serwerach w Izraelu.

Czy sądzicie że inaczej będzie ze spisem w roku 2021 ? Oczywiście rząd PIS się wszystkiego wyprze, ale trzeba pamiętać, że zgodnie z Talmudem oszukać goia to rzecz chwalebna, a cała rodzina Morawieckiego, członkowie rządu PIS z Kaczyńskim na czele, to ortodoksyjni Żydzi, po talmudycznych szkołach. Nie dziwmy się sojuszowi Kaczyńskiego z Zandbergiem, jak pisałem działają wspólnie i w porozumieniu nie od dziś i we wspólnym celu.

Czy wszystko zaczyna układać się w logiczną całość ? Pisałem o tym, że PIS, zaraz po przejęciu władzy PIS zmienił ustawę o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium RP dopuszczając do Polski wojska i służby specjalne Izraela. Po 2015 roku zaroiło się w Polsce od żołnierzy i oficerów Mossadu.

Drugi dzwonek ostrzegawczy to przejęcie przez żołnierzy Mossadu kontroli polskich lotnisk. Następny to plan budowy Wielkiego Lotniska Centralnego Portu Lotniczego, lotniska przerzutowego dla Żydów z Izraela.

Kolejny sygnał ostrzegawczy to przekazywanie przez rząd PIS miliardów z wyrębu lasu dla środowisk żydowskich w USA. Według moich szacunków trafiło tam już około 150 mld USD. I jeszcze jeden, nowelizacją ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych dodano art. 24a zgodnie z którym tysiące ocalałych Żydów, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem przysługuje emerytura z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego. Z ustawy tej wynika że Polacy mają płacić za zbrodnie Niemców i Rosjan Żydom.

Rząd PIS masowo przyznaje Żydom obywatelstwa polskie, choć nawet nie znają języka. W ciągu ostatniej dekady ponad pięciokrotnie wzrosła liczba mieszkańców Izraela, którzy otrzymali polskie paszporty. Nawet 90 proc. z nich nie mówi nawet po polsku, ani nie ma w planach przeprowadzki do naszego kraju ( na razie ).

Teraz przejdźmy do sedna, jakie dane chcą od Polaków Żydzi z PIS podczas spisu w roku 2021 ? Lista może zszokować, dokładność i zakres danych budzą najwyższy niepokój. Wygląda na to że ktoś szykuje się do ataku na Polskę :

  • tytuł prawny do gospodarstwa domowego, do zajmowanego mieszkania, rodzaj pomieszczeń mieszkalnych, stan zamieszkania mieszkania, własność mieszkania, liczba osób w mieszkaniu, powierzchnia użytkowa mieszkania, wyposażenie mieszkania w urządzenia techniczno-sanitarne, rodzaj stosowanego paliwa do ogrzewania mieszkania, tytuł prawny do zamieszkiwania w mieszkaniu, rodzaj budynku, w którym znajduje się mieszkanie, stan zamieszkania budynku, wyposażenie budynku w urządzenia techniczne, powierzchnia użytkowa mieszkań w budynku, liczba izb w budynku, własność budynku, liczba mieszkań w budynku i wreszcie – rok wybudowania budynku.
  • fakt przebywania kiedykolwiek za granicą, kraj i miejsce zamieszkania osób, które kiedykolwiek wyjeżdżały za granicę, przynależność narodowa lub etniczna, wyznanie, język, w którym mieszkańcy posługują się „w kontaktach domowych”.
  • bieżący status aktywności zawodowej – pracujący, bezrobotni, bierni zawodowo, lokalizacja miejsca pracy, rodzaj działalności zakładu pracy, zawód wykonywany, status zatrudnienia, wymiar czasu pracy, rodzaj źródła utrzymania osób, rodzaje pobieranych świadczeń socjalnych.
  • niepełnosprawność, samoocena niepełnosprawności, orzeczenie o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności lub niezdolności do pracy, grupy schorzeń powodujące trudności w wykonywaniu codziennych czynności.

Wyjątkowo szczegółowy, prawda ? Teraz połączmy kropki. Pisałem o tym wiele razy że największym problemem Polski są uprawnieni do świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Obciążają oni państwo w stopniu nadzwyczajnym, bo zobowiązania te wynoszą około 4 biliony złotych. Bez nich Polska ma dług około 56% PKB, z nimi ponad 320% PKB. Uprawnionych do świadczeń emerytalnych jest ponad 9 mln Polaków. Dziwne , liczba bardzo zbliżona do liczby mieszkańców Izraela. Rozwiązanie jest jedno, pozbyć się uprawnionych do świadczeń emerytalno-rentowych. No i tu Polska okazuje się być liderem.

W kategorii wiekowej ponad 70 lat zaszczepionych jest blisko 70%, Liczba wyszczepień spada wraz z wiekiem, w wieku ponad 65 lat wynosi 50%. Kampania szczepień wśród seniorów nie ustaje, a wręcz się nasila. Trzeba pamiętać o tych kilometrowych kolejkach do szczepień w niższych grupach wiekowych. Łącznie w Polsce zaszczepiono już ponad 11 mln osób. Jeżeli 80% z nich umrze w ciągu następnych 10 lat znajdzie się sporo wolnego miejsca.

Czy podobne wnioski są uprawnione ? Jeżeli spojrzeć na to co robił żydowski rząd PIS od początku pandemii to jak najbardziej. Niszczenie polskiej przedsiębiorczości, miejsc pracy, najważniejsze, Polska była jednym z nielicznych krajów na świecie gdzie rząd nie dopuścił do sprzedaży leków zabezpieczających lub łagodzących przebieg choroby. Takie leki , bez recepty, były dostępne nie tylko w Zachodniej Europie, USA, ale także Ameryce Łacińskiej, Afryce i w Azji.

Rząd PIS jako jeden z nielicznych zablokował Polakom dostęp do lekarza, do pomocy medycznej, do leczenia choroby, zabił w ten sposób ponad 100 000 ludzi i miliony okaleczył, gdyż wirus wywołał u wielu trudne do odwrócenia zmiany , zwłóknienia płuc, choroby serca, uszkodził tarczycę, trzustkę, wątrobę. Skrócono tym ludziom życie o wiele lat i wielu z nich umrze w ciągu następnych 10-15 lat.

Czy jeszcze trzeba coś więcej dodać ? I dalej Polacy gapią się jak krowa na malowane wrota, tymczasem prowadzona jest w sposób brutalny i cyniczny wojna przeciwko Polsce i Polakom.

globalna info

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: