Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

PIOTR RYBAK ODPOWIADA NA ATAK DOKTORA KĘKUSIA – STREAM BEZ CENZURY

Rate this post

Nagranie programu na żywo z Piotrem Rybakiem w /s oskarżeń p. Zbigniewa Kękusia 

O WSPOMNIANEJ W MATERIALE FILMOWYM – WSPÓŁPRACY Z SŁUŻBĄ BEZPIECZEŃSTWA PANA MARKA PODLECKIEGO W TYM LINKU Z NASZEJ STRONY MATERIAŁ Z ROKU 2012 – ZATEM TO BARDZO DZIWNE ZE DOKTOR KĘKUŚ INFORMUJE POLAKÓW W FORMIE REWELACJI I SENSACJI O „TW – JANUSZ”

PROF.SZANIAWSKI TO SZMATA – TAK PISZE MAREK PODLECKI – TW S.B JANUSZ

7 WRZEŚNIA, 2012

2 thoughts on “PIOTR RYBAK ODPOWIADA NA ATAK DOKTORA KĘKUSIA – STREAM BEZ CENZURY

  1. A do wszystkich patriotów, wezcie wy sie ogarnijcie wreszcie i prosze was-przeczytajcie dokładnie i ze zrozumieniem jedną w życiu książkę, Pismo Swięte, nawet nie całe, żeby wam sie zwoje nie poupalały, przeczytajcie tylko 2 Ewangelie Mateusza i Jana i bedziecie wiedziec wszystko: jak budowac, jak odróżniac dobro od zła, jak łowic ludzi, jak mówic prawdę, jak traktowac żydów i ogólnie niegodziwców, jak się modlic, po co żyjecie, kto jest prawdziwym zwycięzcą, co jest w życiu najważniejsze i od kogo to wszystko zależy. Jak to zrozumiecie, dopiero podchodzcie do drugiego człowieka, z odwagą i sercem na dłoni. Póki tego nie zrobicie, nie wiecie niczego o życiu,chociaż byc może potraficie zarobic albo ukrasc dużo pieniedzy.

  2. ten wywiad to merytorycznie dno, pan Rybak lży Podleckiego, bo ten nie żyje i nie może się już obronic, następnie Kękusia, podczas gdy sam nie dopilnował autoryzacji wywiadu, gdzie lżył prezydentową, a teraz jaki on biedny, jaka krzywda mu sie dzieje, nawet nie zna daty traktatu wersalskiego i robi wam misz-masz i zaprasza na marsz na dzien 29 czerwca już po rocznicy, panie Jacku zapros pan kogos nowego, może Etera, a może Czerniaka, a najlepiej pana Wronskiego, wtedy pokaże pan klasę/ Rybak nie jest dobrym człowiekiem, jesli dawał jałmużnę osobie potrzebującej, a teraz publicznie wypomina i lży zamiast jednoczyc wszystkie srodowiska przed jesiennymi wyborami, ostrzegam-zmien pan front na jednoczenie, a nie na rozbijanie, po co nam kolejne przegrane wybory?

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: