Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

MACIEJ MACIAK I JACK CALEIB – GDZIE JEST MACIEJ MACIAK ? + CZY POLSKA TO KRAJ UPADŁY

Rate this post

CAŁY MATERIAŁ AV BEZ CENZURY I BLOKADY 

2 thoughts on “MACIEJ MACIAK I JACK CALEIB – GDZIE JEST MACIEJ MACIAK ? + CZY POLSKA TO KRAJ UPADŁY

  1. teraz pacyfikuja nas rekami tych bylych polakow i oni oczywiscie powiedza, przeciez to polay was pacyfkuja….tak robili przez cala swoja historie (egipt, grecja, persja, ameryki itd) i tak robia w polsce

  2. to ze zydzi nas beda dymac na calego to juz wiedzialem kiedy swojeo czlowieka jp2 rekami cia na stolec piotrowy posadzii, ale nie to jest nasz najwiekzy problem. Problemem sa ci polacy na wysokich stanowiskach ktorzy siedzieli i siedza na wysokich stanowiskach, wiec wszystko wiedzieli ze to zydowski spisek przechwycenia polski , a milczeli i wciaz milcza !!!!!

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: