Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

JAK WYKUWAŁY SIĘ ZDRADZIECKIE ORGANIZACJE R.N A DZIŚ = KONFEDERACJA-chlanie na umór , gonitwy z kurwami – ZA PIENIĄDZE POLONUSÓW !!

Rate this post

Robert Winnicki po pijanemu wskoczył do morza w nocy, czego skutkiem było poparzenie go przez meduzy czy coś podobnego, w środku nocy karetka pogotowia musiała odwieźć go do szpitala – napisała w swym oświadczeniu dyrekcja USOPAŁ, organizacji polonijnego milionera Jana Kobylańskiego, krytykując zachowanie działaczy, którzy przyjechali świętować jej XX-lecie.

Krzyki, wrzaski i grupa kobiet biegających po pokojach

„Musimy podać do publicznej wiadomości informację o skandalicznym zachowaniu się pewnych osób na zebraniu Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) z okazji XX-lecia tej organizacji. Osoby te w ciągu więcej jak trzech nocy w hotelu w Caletillas urządzały awantury, pijaństwo, ordynarne krzyki, wrzaski, w związku z czym personel hotelu zwrócił im uwagę, że takie zachowania nie mogą mieć miejsca. Tego rodzaju działanie kontynuowano, w związku z czym wyrzucono ich z hotelu, poszli na plażę, gdzie nadal urządzano pijaństwo, awantury i ordynarne krzyki” – napisano w oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej unii.

Zdaniem organizatorów zachowanie działaczy pod wodzą Roberta Winnickiego było skandaliczne i chuligańskie. Jak twierdzą, po raz pierwszy w historii zdarzyło się, aby w hotelach, w których zakwaterowani są goście USOPAŁ działy się takie rzeczy. Zapowiedziano, że działaczy po raz pierwszy zaproszono na obchody i będzie to zarazem zaproszenie ostatnie.

Grupę ludzi do wyjazdu miał zaproponować prof. Ryszard Bender, mocno związany z organizacją Jana Kobylańskiego. „Z redakcji komunikowano się z panem prof. Benderem w imieniu pana Prezesa Kobylańskiego i powiedział on, że oni wyślą przeprosiny za to zachowanie, do czego niestety nie doszło (trzeba wziąć pod uwagę, że prof. Bender, jak i inne osoby, wiedziały częściowo o tym skandalicznym pijaństwie, krzykach w pokojach i grupie kobiet, które biegały z jednego pokoju do drugiego)” poinformowała dyrekcja USOPAŁ.

Organizatorzy XX-lecia byli też bardzo rozczarowani postawą Roberta Winnickiego w sprawie uroczystej mszy świętej, będącej częścią obchodów. Szef Młodzieży Wszechpolskiej miał powiedzieć, że niestety nie będzie go na niej, ponieważ „dokucza mu palec w bucie”.

Dlaczego informacje są publikowane dopiero teraz? Jak napisano „USOPAŁ był w posiadaniu tych wszystkich informacji od początku, ale biorąc pod uwagę Marsz Niepodległości 11 listopada 2013 roku i komentarze tego Marszu – postanowił przeczekać 10 dni i dopiero wówczas opublikować.”

„Analizując wiele tych wątpliwości, jak i pijaństwo i chuligaństwo, jakie miało miejsce na XX-leciu USOPAŁ, odsuwa nas od nich zupełnie, nie chcemy mieć z nimi nic do czynienia. Będziemy popierać dobrych patriotów, katolików, którzy nie wywołują osobistych, politycznych, ani ekonomicznych skandali” – dodano w oświadczeniu.

Nie meduza, a jeżowce i misterium nieprawości

W piątek, około godziny piętnastej Robert Winnicki postanowił odnieść się do stawianych zarzutów. Według działacza oświadczenie USOPAŁ opiera się w dużej mierze na zmyśleniach. – Nie byłem żadnej nocy wożony żadną karetką, nie leżałem w szpitalu, nie poparzyły mnie meduzy, nie było żadnej trzydniowej imprezy, nie było „ordynarnych śpiewów”. Winnicki zaprzecza też jakoby opuścił jedną z mszy świętych – choć przyznaje, że się na nią spóźnił z powodu…żmudnego wyciągania kolców jeżowców ze stóp.

 • Co było? Był zjazd z dwudniowymi obradami i kilka dni wolnych na luźne zwiedzanie wyspy, spotkania oficjalne, ale w mniejszym gronie oraz towarzyskie. Faktem jest, że były wieczorne spotkania i jedna większa impreza imieninowa. Czuję się na swój sposób wyróżniony, że tylko moje nazwisko spośród biorących w niej udział wymieniono, bo stawiła się na niej co najmniej połowa osób obecnych na zjeździe, w tym większość spośród tych, którzy na zjazdy organizowane przez USOPAŁ jeżdżą od lat. W bardzo zacnym gronie śpiewne były m.in. polskie pieśni wojenne, żołnierskie itd. co rzeczywiście, zakończyło się interwencją obsługi hotelu z powodu późnej pory.– dodaje działacz. W dalszej cześci odnosi się jeszcze do imieninowej imprezy i dodaje że „prawdopodobnie zabawa była zbyt huczna”.

Ot i całe „misterium nieprawości” – pozwala sobie nonszalancko zakończyć Winnicki.

http://polska.newsweek.pl/robert-winnicki-i-patriotyczne-awantury-na-zebraniu-unii-stowarzyszen-i-organizacji-polskich-ameryki-lacinskiej-jana-kobylanskiego-na-newsweek-pl,artykuly,275350,1.html

53 thoughts on “JAK WYKUWAŁY SIĘ ZDRADZIECKIE ORGANIZACJE R.N A DZIŚ = KONFEDERACJA-chlanie na umór , gonitwy z kurwami – ZA PIENIĄDZE POLONUSÓW !!

 1. Masz Mizia skutki indoktrynacji…Gwiazdki u Marysi…Ha .Coraz blizej NWO…

 2. do puki pojeby będą mieć coś do powiedzenia to zawsze będzie burdl w polsce kobylański to taki sam więzień obozu jak bartoszewski.

  1. A TO MAM W DUPIE TYLKO NIECH SIE NIE OBNOSZĄ A ZACZNA SIE INTERESOWAĆ CO SIĘ DZIEJE TU TERAZ

   A JAK SOBIE CHCA PODYSKUTOWAĆ CO TO BYŁO LAT TEMU TYLE A TYLE I DOMINOWAĆ W MEDIACH ZAWRACANIEM DUPY ABY RUDY MUGŁ KRAŚĆ TO NIECH SPIERDALAJA WSZYSCY

  2. kobylański to niech się pierdoli z tym swoim usopałem i bandą waciaków wasiaków,wyjechał z polski to niech spierdala i zajmie się ameryką łacińską.

   1. bo kto w polsce nie mieszka niewie co tu się dzieje.

    potem piszą kocopoły ja marysia.

    1. a skad wiesz gdzie mieszkam..ale mam internet i czytam skoro pisze kocopoly to nie moja wina imc tylko tych co kocopoly pisza .kocopoly z internetu porownuje z realam i mam wiedze

     1. mieszkasz we tam gdzie polski winniczki jedzą,a info z internrtu to nie to samo co mieszkanie na miejscu w polsce doświadczając absurdów karzdego dnia.

      1. tu gdzie winniczki jedza jest podobnie,i to co juz przecwiczono na zachodnich spoleczenstwach ,to co sie cwiczy w Polsce.kocopoly to mozna wciskac ludziom w Polsce,bo czytaja wlasnie tylko ideologie w internecie .mam te przewage,ze znam z autopsji system ,ktory jest w Polsce i ideologie porownuje ,z tym co sie dzieje w realu w kraju.kocopoly to mozna gadac ludziom co za oceanem mieszkaja i nie byli w Europie i w Polsce nigdy lub ze 30 lat temu.a po Europie sie jedzi i sie widzi i sie wyciaga wnioski.a u Odysa zostawilam koment,jak bedzie wygladala polityczne scena i tylko o to lotto…

      2. Imc przeciez ustawy w Europie wychodza z unijnego parlamentu i obowiazuja wszedzie…co pleciesz,ze nie wiem.my ustway mamy wczesniej niz wy…

      3. wiedze imc to sie tez bierze z czytania.a ja se czytam po zabsku takze w internecie,w gazetach no i tele tez po zabsku ogladam …no i wiem co sie w Polsce dzieje. i ..w krainie winniczkow tez.

      4. Noooo.Mizia…Klamce tez trzeba sluchac,zeby wiedziec ,czy klamie.Odciecie sie od jednego zrodla to pozbawienie sie potrzebnej wiedzy,zeby moc poruszac sie we wspolczesnym labiryncie informacji i dezinformacji takze w internecie…To ,co ludzie w Polsce przyjmuja za prawde nie jest dla mnie zaskoczeniem..Bo takie ochy i achy to spleczenstwa zachodnie sluchaly juz 2O lat temu..Jak jest rzeczywistosc wspolczesna tam na zachod od Odry to konsekwencja ,tego co mozna zobaczyc teraz po tym , co sie dzieje w Polsce.Spoleczenstwom zachodnim narzucono taki system,jaki narzuca sie Polakom..Latwo poznac manipulatora ,po tym,jak wali ” glupoty”…,ale nie temu,kto zna realia gdzie indziej .Nie wiem Mizia,czy tekst cytuje ” zasrana Francja” jest Twojego autorstwa..Nie podoba mi sie to bardzo…Ale niestety wielu do niej przyjezdza i dorabia sie ,a potem takie rzeczy pisze lub mowi..Polska nigdy nie byla dla mnie zasrana ,ani Francja..ani zaden inny kraj ,ani zaden inny czlowiek…No coz..Ja mam inna kulture..nie chamska choc nie mam papierow na herby …Moze mam ,a nie wiem…

  3. no i wygra casting na prawdziwy narodowy ruch opus dei..

   1. dzielem tysiaclecia .a ty imc poczytaj se co robi opus dei w amaryce lacinskiej ..takie kocopoly to sie tez wie z internetu

   1. no a o co chodzi,kompromitują polske karzdym swoim działaniem.
    kto się kręci przygłupy jak to zawsze,potem te tępe chuje wypływają jak guwna i mamy polskę jaką mamy.

    1. o to to ale marian nie latał z goła dupa po teneryfie po spożyciu żytniej ani sie z gówniarzami nie afiszuje zbytnio

     JAK ICH OLEJE TO ŚRODOWISKO ARTYSTÓW , KANDYDATÓW NA PREZIÓW ZDECHNIE SOBIE SPOKOJNIE

     1. ich wszystkich trzeba odjebać,i naprawdę zebrać ludzi z inteligencją wrodzoną wtedy będzie morzna coś zmienić bo z debilami w kominiarkach chuja mażna uzyskać przecież więkrzość tych kutasów z RN niewie po chuj przyjeżdża 11 listopada do warszawy

      1. adolf jak robił porządek u siebie to zaczoł od likwidecji idiotów.

       a ruch narodowy proponuje wielkie reformy po objęciu władzy najpierw zerwą wszystkie flagi uni europejskiej a potem wygonią wszystkich mórzynów z polski kturych praktycznie nie ma a pozatym co mi przeszkadza mórzyn nic,

  1. to jest po prostu żenujące,cali ci narodowcy kurwa pułkownicy generałowie artyści polscy żecznicy mariany bosaki ci ludzie ze swoim wyglądem inteligencją to se mogą w piaskownicy pochukiwać pustaki jebnięte.

 3. Parę lat temu zauważyłem infiltrację USOPALu i łatwowierność Pana Prezesa Kobylańskiego. Wtedy poszło o człowieka, któremu Prezes Kobylanski zaufal na szefa Polonii USA czy coś.
  Czy ww. prof. Bender to ten z listy kretów w Polin:
  „6. Ryszard Bender… Fajwisch Berenstein, profesor KUL.”
  To że Zawisza, Winnicki to krety, piszemy od co najmniej roku. Czyżby Pan Prezes nieufał naszym blogom jako „antykatolickim”? No to ma „katolików” wśród swych kretów 🙁

  1. TO STARSZY FACET A W TYM WIEKU już człowiek próbuje ufać doradcom w większym procencie niż za młodu

   faktem jest że być moze było tak ze chciał coś niecoś przeznaczyć a kret w reprezentacji RUCHU zrobił imprezę trzydniówkę czym wkórwił KOBYLAŃSKIEGO starsi ludzie są wyczuleni na takie wybryki i efekt został osiagniety wrócili z goła dupą w niesławie …

   1. i co ważne ŻADNA ORGANIZACJA POLONIJNA NIEDA IM ANI GROSZA – A W POLSCE BIDA I KOŁO SIĘ ZAMYKA

    RUCH SIĘ ROZEJDZIE PO DOMACH I W ZWIAZKU Z TYM SKAKAŁ DO OCZU PRZEZ 20 LAT

    CZYŻ NIE O TO CHODZI IM – SPRAWA SIE ZAŁATWIŁA

    A BOSAK BOSAK MA BARDZO BOGATEGO TATUSIA I KONTAKTY W TVN

    ZNÓW ZATAŃCZY Z GWIAZDAMI I TYLE

    A BIDNY FRAJER MANIEK KOWALSKI BEDZIE STAŁ DO EMERYTURY NA BRAMCE W KLUBIE GO GO

 4. Setki tysięcy dolarów na działalność Ruchu Narodowego , które czekały na przekazanie , odpłynęły w siną dal tylko 5 osób z poza środowiska USOPAŁ o tym wiedziało zatem kto ? tak spektakularnie utrącił tą możliwość .

  1. O TYM PIERWSZE SŁYSZĘ ALE NA LOGIKĘ W SUMIE TO MOZE I FAKT BO POCÓŻ SIE SPOTYKAĆ ZE ZNANYM MILIONEREM KTÓRY POD KONIEC WALKI Z SYSTEMEM W POLSCE ZAPEWNE W RAMACH ZEMSTY Z ZA GROBU ZECHCIAŁ BY DOBRZE ZAINWESTOWAĆ JAKIŚ GROSZ

  2. FAKT JEST FAKTEM ŻE P…… OKAZJE NA ZRYW SZCYT DO SKOKU BYŁ ROK TEMU TERAZ SIĘ STACZAJĄ PO ZBOCZU A ŻE SZCZYT BYŁ DOŚĆ WYSOKI WIEC ZBOCZE STROME I DŁUGIE …. DOBRZE SIE ROZPĘDZOM ZANIM SIĘ RO….. NA DOLE ALE TO JUŻ FAKT

   TRZEBA SZUKAĆ NOWEJ ALTERNATYWY ALE NIE BĘDZIE TO PRĘDKO ZA 5 – 10 LAT

   CHYBA ŻE COŚ REWOLUCYJNEGO SPONTAN A TO MOŻE BYĆ TUŻ TUŻ

  1. TO ZEBY UNIEMOŻLIWIĆ RUCHOWI NARODOWEMU DALSZE SIĘ POGRĄŻANIE W KŁAMSTWACH

   I KOMPROMITOWANIE LUDZI UCZCIWYCH KTÓRYCH TAM NIE BRAKUJE

   A POWINNI SIE EWAKUOWAĆ ZANIM UMOCZĄ ICH PO NAZWISKU

   1. No dobrze gadasz Mizia..Jasne,ze umocza..Potrzebuja kozla ofiarnego..No widzisz 2013 i rozroby na 13 -ego ..Moze…Dobra okazja,zeby zlozyc ofiare z kozla..No ale koziol , jak koziol uparty jest…Widac lubi byc ofiara lub zlozonym w ofierze…

 5. no i sprawa jasna dlaczego „formuła marszu sie wyczerpała”

  MARIAN WIEDZIAŁ ALE NIE POWIEDZIAŁ

  ALE TRZA MU PRZYZNAĆ ŻE Z HONOREM ZWIJA CYRK

  KORZYSTAJAC Z NIEWIEDZY LUDZI

  http://www.youtube.com/watch?v=yVxp1XiUt08

  NO I DUPA KONIEC NADZIEJI

  NO FAKT ZOSTANIE JAKIEŚ NISZOWE GREMIÓM OSZOŁOMÓW IDĄCE POD PRĄD OBCIACHU

  ZAPEWNE PRODUCENCI GADŻECIKÓW PROMOCYJNYCH

  1. TYLKO KTO TO DZIS KUPI JEŚLI STYLIZOWANY ORZEŁEK BĘDZIE SIĘ KOJARZYŁ Z ORGIAMI OKRASZONYMI IŚCIE SZLACHECKIM CHLANIEM

   1. DALEJ UTRZYMUJE SWOJE … ŻE TYLKO W TYM WSZYSTKIM MARIANA SZKODA

    BO OSTATNIO KOSZTEM WŁASNEGO WIZERUNKU ŁATAŁ REPUTACJE R.N

    ale o tym mało kto wie

    NO I MAMY DZIŚ MARIANA JAK KMICICA KTÓRY W CIEMNO PRZYSIĄGŁ WIERNOŚĆ radziwiłowi…….

    marian też kiedyś powiedział nigdy nie opuszczę kolegów …. z onr

    PS.

    KMICIC SIĘ OPAMIĘTAŁ JAK ZNAMY Z LITERATURY zatem czekamy

  2. „Koniec nadzieji…” tego Kowalski niepowiedział, w dalszym ciągu jest pozytywny i nastawiony na dalszą walkę.
   On jest materiał na przywódcę, a nie Winnickie i Zawisze.
   Czemu Mizia myślisz, że Kowalski kryje łajdaków i gra?

   1. NIE TYLE KRYJE ZNAM TEGO FACETA…

    ON WDEPŁ I NIEWIE JAK WYBRNĄĆ A NADAJE SIE NADAJE

    ZA BARDZO HONOROWY I JEST PAT ALE MOZE SAM DOJDZIE DO TEGO ZE TO ON ICH WYPROMOWAŁ A JAK PRZYSZŁO CO DO CZEGO TO ROBIA GESZEFTY

    ON JEST IDEOWY FACET I TAKI STAROŚWIECKI JAK HODZI O HONOR

    1. Z KOWALSKIM TO JEST TAK ŻE JAK ICH PROMOWAŁ TO BYŁ WYGODNY JAK IM COŚ SIE NIE WIDZIAŁO TO GO OPIERDALALI ZA ROZSZERZANIE I KONKRETY

     WIESZ BO PISAŁEM CI O KONTAKTACH Z R.N Z OPOLSZCZYZNY

     TRAKTUJA GO JAK PACHOŁKA

     W OPOLU JAK Z NIMI ROZMAWIAŁEM TO 70%TEGO CO TU POWIEDZIAŁ SIĘ WYPARLI I POWIEDZIELI ZE TO KOWALSKIEGO PRYWATNE WIZJE

     WTEDY JA IM ŻE TO JEST WPROWADZANIE W BŁAD WTEDY ONI MI TY FOLKSDOICZU – NA ICH FORUM

     ZWYKŁE GNOJE KTÓRE NA WIDOK KILKU ZŁOTYCH OCIPIELI

     1. MARIAN TO TAKI TRYBUN LUDOWY coś jak wczesny nie uwikłany wałęsa

      A RESZTA TEJ RADY DECYZYJNEJ TO TAKIE GEREMKI I MAZOWIECKIE

      WIEM ZE MARIAN WIE ŻE MOZE JESZCZE WZIAŚĆ WSZYSTKO CAŁY TEN RUCH I SPROWADZIĆ NA WŁASCIWE TORY

      TYLKO SIE BOI ???

      🙂 W MOMENCIE ODCIĘCIA SIĘ MARIANA ODEJDZIE 90% Z MARIANEM

      WIEM BO SIE NA TYM ZNAM

      KTO TAK UWARZA NIECH KLIKA NAPLUS TU

      ZOBACZYMY

      A JESLI BEDZIE TRZEBA TODODAM SĄDE TU NA BLOGU

      CZY RUCH NARODOWY POD PRZEWODNICTWEM MARIANA MIAŁ BY SENS I POPARCIE

     2. WSZYSTKO JEST GOTOWE PROGRAM GOSPODARCZY I POLITYCZNY SPISANY PRZEZ FACHOWCÓW

      I DO DZIEŁA A I FINANSOWANIE SIĘ ZNAJDZIE SZYBKO

 6. ZANIM ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA PUBLIKACJĘ TEGO MATERIAŁU SPRAWDZIŁEM CO I JAK Z TYM ARTEM

  U ŹRÓDŁA TAK SIE ZŁOŻYŁO AKURAT ZE MAM DOJSCIE

  W ODPOWIEDZI NA MÓJ PODWAŻAJĄCY PRAWDZIWOŚĆ RELACJI TON ROZMOWY

  OTRZYMAŁEM PROPOZYCJE OBEJRZENIA NAGRANIA EKSCESÓW W FORMIE FILMIKA AV

  zapewne niebawem Y.T zostanie nim okraszona

  NIE NIE JA TO ZROBIĘ

  CO MOGĘ DODAĆ

  CHYBA BANALNE WYPUSĆ CHAMA A ZOBACZYSZ NIEZŁY SPEKTAKL

  1. PAMIETAM TAKA SPRAWĘ POSŁÓW PISU CHLEJĄCYCH W HOTELU NA KRECIE – POTEM PO PIJANEMU SIĘ ŚCIGALI W NOCY MELEKSAMI AŻ DO WJECHANIA W …

   DO CZASU DO PUKI NIE UPUBLICZNIONO NAGRAŃ BYLI BUTNI IGROZILI PROCESEM

   W MOMENCIE UJAWNIENIA NAGRAŃ W TV

   ZMIĘKLI I OBWINILI ZACAŁE ZAJŚCIE RUSKĄ SIATKĘ SZPIONÓW ….

   tak lali im w japę wódę i zmuszali naganami do jazdy pod wpływem
   =======================

   CIEKAWE CO BEDĄ WODZOWIE R.N LANSOWAĆ – SPISEK BND????

   1. I NIE CISZA ZNÓW I PIERDOLENIE „POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO ”

    stało sie i to ja mam racje !!

    A NIE WY

    ŚWIAT SIĘ BEZ POLSKI SPOKOJNIE OBEJDZIE , ALE POLSKA JEŚLI CHCE ISTNIEĆ BEZ ŚWIATA SIĘ NIE OBEJDZIE -umiecie to pojać w roku pańskim anno domini 2013 !!!!!

   2. Wody nie musieli lac Mizia..Mogli cos dorzucic do sniadania….A potem rozne ekscesy sa mozliwe…Niekoniecznie ruska ambasada..No ale na kogos musi byc…A politycznie pasuje moze wlasnie ruska..Ciekawe,co chlopakom dali?.W tej Amaryce Lacinskiej…

    1. Warto czytac ksiazki kryminalne ,no i ogladac filmy szpiegowskie..

     1. teneryfa nie jest w ameryce ani łacińskiej ani innej a nawet nie w ruskiej jak by ktoś chciał

      A POZATYM TO NIE TYLE MI WSTYD CO SZKODA ŻE I TAM POLSKICH CHAMÓW POZNAŁ PERSONEL cieżko bdzie człowiekowi tam spędzić urlop

      1. Nie szkodzi..W Ameryce lacinskiej znajduja sie rozne rzeczy…Moze komus zalezalo,zeby ” przyszyc” mlodym Polakom late pijakow,rozrabiakow…Warto wiedziec,co sie je i pije ..A takze pali. Przede wszystkim z kim..Najciemniej jest zawsze pod latarnia…Ameryka Lacinska to tez latarnia..Mnie szkoda Mizia tych mlodych naiwnych,ktorzy obrywaja z kazdej strony od starych wyjadaczy…Na czyich uslugach ci wyjadacze?..Oto pytanie.Kto pyta ,nie bladzi…No i wyszli na ” antysemitow”,” pijakow”,” bezboznikow”…Masz trzy laty Mizia i trzech krawcow od przyszywania lat i geb Polakom.

       1. Wiadomo przeciez jest kto to jest Winnicki. To jeden z koalicjantow przeciwko PiS. Takich nie zaprasza sie do towarzystwa. Bo moze potem poskarzyc sie Newsweekowi.

Comments are closed.

%d bloggers like this: