Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

MARCIN BUSTOWSKI – JEGO PARTIA POLITYCZNA – CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY

Rate this post

4 thoughts on “MARCIN BUSTOWSKI – JEGO PARTIA POLITYCZNA – CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY

  1. Co pan Marcin Bustowski myśli i jakie ma zdanie na temat tego, że pasterze nie dbają, ani nie staneli po stronie swoich owieczek? Dlaczego żaden narodowy patriota i wolnościowiec, będący jednoczęsnie katolikiem, nie zajaknie się jednym słowem, o tym że Polki/Polacy katoliczki/katolicy nie mają absolutnie żadnego wsparcia ze strony KK? Czy nie zdają sobie sprawy, kto tak naprawde okupuje Słowiańską Polskę, czy po prostu nie chca tego ruszać? Tylko dlaczego nie ruszają sprawy całkowitego braku reakcji kleru? Dlaczego nie widac kleru na jakichkolwiek protestach wolnościowych? Odpowiedż byłaby baaardzo ciekawa.

  2. Zapraszam do piekarni SPC w warszawie i do PUTKI, pewnie też w piekarni grzybki itp tam w magazynach produkcyjnych przy ciastowniach jest od CHUJA! chemii a mąki mniej od tych prochów mało tego produkcji niemieckiej czy austryiackiej po prostu po niemiecku napisy truja od skurwysyna ludzi w takich sklepach typu społem, lewiatan, auchan, kerfur, lidl, biedra, tesco, eklerek.

  3. jak to można uznawać, posądzanie z litery prawa za „straszenie, zastraszanie”

  4. Jack. Jak masz dobrego pc’ta, wchodzisz we właściwości dźwięku- nagrywanie odtwarzanie ustawiasz z 44 kHz na 192 i masz lepszej jakości dźwięk. Czysty wyrazisty.

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: