Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

GOOGLE YOUTUBE – ZLIKWIDOWAŁO MOJE KONTA – POCZTOWE I KANAŁ Y.T – NA ZAWSZE

Rate this post

DLA CZEGO ? TAK ? 

ZAPOWIEDŹ DZISIEJSZEGO STRIMA WYJAŚNI WAM WSZYSTKO

 

OTO DZIAŁANIE – DONOSY ZŁOŻYLI W KOLEJNOŚCI : 

 • kanał w realu 24 y.t
 • kanał media narodowe y.t 
 • kanał grzegorza brauna y.t
 • kanał jana potoskiego y.t 
 • kanał eugeniusza sendeskiego y.t 
 • kanał wojciecha olszańskiego i osadowskiego  y.t 
 • kanał andrzeja ponety y.t 

ci sami również złożyli donosy z kont f.b czego konsekwencjom było zablokowanie usług google – poczty

KOMUNIKAT GOOGLE

Brak dostępu do usługi Google

Przekierowanie na tę stronę z konkretnej usługi oznacza, że dostęp do niej został zawieszony. Więcej informacji znajdziesz w dalszej części tego artykułu.

Dostęp do usługi Google zawieszono z powodu podejrzenia naruszenia Warunków korzystania z usług Google lub warunków korzystania z danej usługi. Aby poznać zasady odnoszące się do danej usługi Google, otwórz jej stronę główną i kliknij link do warunków korzystania z niej.

Google zastrzega sobie prawo do:

 • Zablokowania konta w celu przeprowadzenia dochodzenia.
 • Zawieszenia dostępu użytkownika konta Google do konkretnej usługi lub całego systemu Kont Google w przypadku naruszenia warunków korzystania z usługi lub zasad jej dotyczących.
 • Wyłączenia konta w dowolnym momencie, z dowolnego powodu, bez wcześniejszego powiadomienia.

Kolejne kroki w przypadku zawieszonych kont: jeśli uważasz, że dostęp do tej usługi został zawieszony przez pomyłkę, skontaktuj się z nami.

KOMUNIKAT Y.T

Cześć jacki caleib,
Sprawdziliśmy Twoje treści i znaleźliśmy poważne oraz powtarzające się naruszenia naszych wytycznych dla społeczności. Dlatego usunęliśmy Twoje treści z YouTube.
Zdajemy sobie sprawę, że to przykra wiadomość, ale naszym zadaniem jest dopilnowanie, by serwis YouTube był bezpiecznym miejscem dla wszystkich użytkowników. Jeżeli uznamy, że kanał poważnie narusza nasze zasady, usuwamy go, by chronić inne osoby korzystające z platformy – jeśli jednak uważasz, że podjęliśmy błędną decyzję, możesz się od niej odwołać. Więcej informacji o konkretnej zasadzie, która została naruszona, i o tym, jak złożyć odwołanie, znajdziesz poniżej.
Co mówią nasze zasady
Materiały zawierające spam, oszustwa lub nieuczciwe treści komercyjne nie są dozwolone w YouTube.
WIĘCEJ INFORMACJI
Jaki wpływ ma to na Twój kanał
Trwale usunęliśmy Twój kanał z YouTube. Oznacza to, że nie masz już dostępu do innych kanałów YouTube, nie możesz też ich posiadać ani tworzyć.

8 thoughts on “GOOGLE YOUTUBE – ZLIKWIDOWAŁO MOJE KONTA – POCZTOWE I KANAŁ Y.T – NA ZAWSZE

 1. Robi się coraz ciekawiej, wymienione kanały tfuuuu na psa urok

 2. Najwredniejszy wróg to ten występujący w tej samej liberii! Niby działalność propolska, ale głównie pro… własna dupa! To, że Cię nie „kochają” widać było od kilku lat . Pan Aktor nawet w próbie osmalenia Ci tyłka poświęcił chłopaka od „zadań specjalnych”- Radosława. Mizia, akurat ci wymienieni wyżej to kółko wzajemnej adoracji i atencji. Szkoda mi tylko że Braun tak zbaraniał.

 3. Do tych wszystkich donosicieli!!!! Pamietajcie ze Echo wraca zawsze spowrotem!!!!

 4. A niech donoszą to ich niedługo zamkną na AMEN 😂😂

  1. NO TO SWIADCZY O ICH GŁUPOCIE TOTALNEJ BO JA BEZ Y.T ISTNIEJE ONI NIE I JAK SIĘ TAK STANIE ŻE LUDZIE ZADECYDUJĄ O USUNIECIU ICH KONT Z Y.T I F,B – TO GDZIE BĘDA ŻEBRAĆ ?? – TO SA POJEBY WŁASNIE POPEŁNILI SAMOBUJSTWO MYSLE ZE 7 DNI WYSTARCZY ZEBY PO MASOWYCH ZGŁOSZENIACH ICH ZAMKNĄĆ NA ZAWSZE

   1. Mam nadzieję że zamkną te media w POLIN!! W końcu będzie święty spokój 🙂

    1. ich nie zamkna, bo to zydowskiie agentury, pieski mossadu

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: