Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
312 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ – POLITYKOM – „POLAK PYTA POLITYKA”

Rate this post

OTO PRZYKŁADOWY SZKIC PROJEKTU TAKIEGO PLAKATU – MOŻE ZAWIERAĆ ZDJĘCIE POLITYKA LUB WYTŁUSZCZONE CZERWIENIA NAZWISKO – WYMIAR PLAKATU 1 METR SZEROKOŚCI 1.5 METRA WYSOKOŚCI – KOLORYSTYKA BIEL I CZERŃ WIELKOŚĆ LITER 10 CM WYSOKOŚĆ 6 CM SZEROKOŚĆ 

TU MOŻEMY ZAMÓWIĆ PLAKATY LINK

https://allegro.pl/oferta/druk-plakat-wydruk-b5-b4-b3-b2-b1-b0-200g-jakosc-8306533982

TU MOŻEMY ZLECIĆ PROFESJONALISTOM ROZKLEJENIE W MIEJSCACH DO TEGO WYZNACZONYCH W CAŁEJ POLSCE

https://doneta.pl/plakatowanie.html

 

A TU SZCZEGÓŁY W NAGRANIU STREAM Z DNIA 27.02.2021 

WSPARCIE FINANSOWE DLA TEJ INICJATYWY MOŻNA PRZEKAZAĆ W LINKU PONIŻEJ – W PRZELEWIE WPISUJĄC OBOWIĄZKOWO Z TYTUŁU –” DAROWIZNA ++ ” WAŻNE AKCJA MOŻE RUSZYĆ DOPIERO PO ZGROMADZENIU MINIMUM 7000 ZŁ jest to absolutne minimum – jeśli kwota nie zostanie do dnia 5.04.2021 zebrana WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE NATYCHMIAST . 

WSPARCIE STRONY M-FORUM – DAROWIZNA

5 thoughts on “AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ – POLITYKOM – „POLAK PYTA POLITYKA”

  1. hej Jack wspaniały pomysł z tą zbiórką na plakaty, ale lepiej byłoby rozwiesić plakaty tylko świnie kupują u Niemca, już podobno zbierałeś i zebrałeś na firmę Lampart żeby znalezć zabójców Magdy żuk , jak tam już wyjaćniłeś, czy robisz tylko zamieszanie a potem wygaszasz?

    1. Z FIRMA LAMPART NIE BYŁO ZADNEJ ZBIURKI – BYŁ JESEN FACET KTÓRY CHCIAŁ WYŁOZYĆ 1 000 000 ZŁ ALE PAN BEDNARZ SIĘ WYCOFAŁ – POCZYTAJ NA BLOGU TUTAJ ARTY Z TAMTEGO OKRESU – I NIE PIERDOL JAK NIE WIESZ – WYSTARCZY TYLKO W INTERNECIE POSZPERAĆ I OD RAZU WIADOMO CO I JAK BYŁO ? A MOŻE CHCESZ POCZYTAĆ JAK TO PAN BEDNARZ CHCIAŁ ODEMNIE 3500 ZŁ ZA ARTYKÓŁ KTÓRY DAŁ MI DO ZAMIESZCZENIA NA STRONIE A POTEM OKAZAŁO SIĘ ŻE TO NIE JEGO ALE UKRADZIONY Z INTERII I ONETU MATERIAŁ ?? A MOZEZSZ NAWET U BEDNAŻA NA ŻYDOWSKIM Y.T ODNALEŚC TE FILMY TO JEST DEBIL KTÓRY NAWET NIE JARZY ŻE TE FILMY TO JEST WŁASNIE DOWÓD PRZECIWKO JEGO PROCEDEROWI

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: