Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
960 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
755 views

WUHAN-GATES – 11. HIV INSIDE SARS-2: Niebezpieczne eksperymenty, śmierć naukowców i pierścień szpiegów w Kanadzie, Chinach i USA ☀Autor Gabi☀

Podsumowanie
1 – SARS i HIV w kanadyjskich badaniach
2 – Od 2004 roku SARS zakażony wirusem HIV w Wuhan
3 – Super-wirusy zbudowane w Północnej Karolinie
4 – Chińscy naukowcy badani w Kanadzie
5 – Szpiedzy aresztowani w USA i zgony supicioius
6 – Podsumowanie raportów WuhanGates 10

„ Nauka, mój synu, jakkolwiek wielka, jest zawsze rzeczą ubogą; to mniej niż nic w porównaniu z potężną tajemnicą boskości „
Święty Pio z Pietrelciny (z„ Myśl na każdy dzień ”- wyd. Padri Cappuccini, 1999)

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nauka ludzka nigdy nie była w stanie wyjaśnić stygmatów ukrzyżowania Jezusa Chrystusa, które krwawiły przez 50 lat na rękach świętego Pio. Podczas gdy boska nauka, zainspirowana Duchem Świętym, pozwoliła żarliwemu katolickiemu chrześcijaninowi Louisowi Pasteurowi wynaleźć mikrobiologię, która doprowadziła go do zakwestionowania realności abiogenezy (spontanicznego tworzenia życia), na której opiera się ewolucjonistyczna teoria Karola Darwina, w przeciwieństwie do tej kreacjonistycznej teorii. Święta Biblia.

Nauka o dzieciach Darwina jest dziś pierwszą poważną ofiarą pandemii wywołanej przez CoVid – 19. Napisałem to dwa miesiące temu w obliczu tajemniczego rozprzestrzeniania się infekcji, dziś powtarzam z większą siłą po tym, jak pokazałem w ostatnim donosi WuhanGates 9 i 10 cyklu, że nie tylko część medycyny została zniszczona w niezgłębionych otchłaniach tego nowego wirusa CoronaVirus, ale jego część, ten ekspert w dziedzinie biologii molekularnej i inżynierii genetycznej, tchórzliwie i bezwstydnie kłamał, wiedząc, że jest kłamstwo.

W rzeczywistości, aby zapobiec całej ludzkości – dotkniętej najgorszą plagą ostatnich stuleci – powstaje wirujący i lukratywny biznes stworzony na szczepionkach i broni bakteriologicznej przez najbardziej zaawansowane narody, naukowcy, których żerują w szalenie ekstremalnym globalnym procesie immunizacji. , starali się ukryć nawet prostą hipotezę, że SARS-CoV-2 mógł powstać w laboratorium ze śmiertelnym przeszczepem sekwencji wirusa AIDS, co zostało potwierdzone w czterech różnych badaniach przeprowadzonych już przez 13 naukowców: 9 Indian, 3 Francuzów, a teraz także przez młodego włoskiego badacza (napiszemy o tym po niezbędnych sprawdzeniach).

Nie tylko. Próbowali też zignorować zapytania nas dziennikarzy śledczych, nazywając go szerzej CoVid-19 zamiast SARS-CoV-2, jak później zmieniono jego nazwę. To opóźniło odkrycia Gospa News dotyczące eksperymentów z „rekombinantami” – dwoma wirusami związanymi z ich wzmacnianiem w poszukiwaniu szczepionki – między HIV a SARS-1 (szczepem ostrego zespołu ciężkiego oddechu, który w 2003 roku dotknął 26 krajów, powodując 814 zgonów) rozpoczął się od 2004 r. w Chinach i Wuhan również dzięki programowi EPISARS Komisji Europejskiej, któremu przewodniczy Romano Prodi (WuhanGates 9) .

Dlatego podejrzewa się, że nowy szczep CoronaVirus jest „bronią biologiczną”, która przypadkowo uciekła lub została celowo uwolniona w kontekście eksperymentów „podwójnego zastosowania” lub potencjalnie podwójnych celów medyczno-wojskowych przeprowadzanych w niebezpiecznych laboratoriach biologicznych pod bezpieczeństwem. BSL 2,3 lub 4, podlegające monitorowaniu przez Konwencję o zakazie broni biologicznej UN ODA (Biuro ONZ ds. Rozbrojenia) w Genewie .

Dlatego właśnie dzięki skrupulatnym analizom genetyki molekularnej, które nie są jeszcze przeprowadzane przez instytucje publiczne, można było odkryć wyjątkowe cechy tego patogenu, a być może nawet jego producenta, podczas gdy pocisk jest badany w celu zidentyfikowania broni, która go wystrzeliła.

Zabójcza tajemnica nowej pandemii tkwi w tej mieszaninie SARS i HIV: zdobywca Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny Luc Montagnier, dziś szef Szanghajskiego Uniwersytetu Jiao Tong, ale już bardzo szanowany profesor Instytutu Pasteura w Paryżu, który współpracował przy niektóre z tych badań.

Nawet Frank Plummer, kanadyjski mikrobiolog, który zmarł nagle w wieku 67 lat 4 lutego 2020 roku, niewątpliwie o tym wiedział. Został zatrzymany przez BBC w pożegnalnym artykule „za jego rewolucyjną pracę nad zrozumieniem przenoszenia wirusa HIV”, ale także za „rolę przywódców w epidemiach Sars, H1N1 i Ebola”.

Zmarł zaledwie trzy dni przed Li Wenliangiem, 34-letnim okulistą, który po raz pierwszy zgłosił wybuch epidemii w Wuhan, porównując go z tym z 2003 r., A po ocenzurowaniu go przez reżim komunistyczny zostałby zarażony wirusem wygasającym w Resuscytacja wśród tysięcy podejrzanych, jak co najmniej dwóch innych zaginionych chińskich kolegów. Działo się to w kręgach szpiegów w całej Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Nieżyjący już profesor Frank Plummer w National Microbiology Laboratory of Canada w Winnipeg

„Frankowi szczególnie zależało na tym, abym uchwycił jego poglądy na temat badań medycznych i AIDS, i bardzo krytycznie podchodził do ogromnych ilości pieniędzy wydawanych na znalezienie leczenia, a nie na zrozumienie syndromu i zapobieganie AIDS” – napisał ku pamięci wybitnego emerytowanego profesora, jego przyjaciółki Joan Baxter , kanadyjski dziennikarz.

Plummer zostałby przerwany przez tajemniczy atak serca, którego nigdy nie udowodniono w żadnej sekcji zwłok, aby skłonić witrynę kontrinformacyjną GreatGameIndia do postawienia hipotezy o morderstwie ( źródło 1 ).

Gdyby to była bardzo pospieszna hipoteza, gdy pojawiła się, teraz, po tym, jak 13 naukowców twierdziło, że odkryło ślady HIV w nowym szczepie CoronaVirus, konieczne staje się pogłębienie każdego utworu, ponieważ jeden z tych uczonych wspomina tylko o badaniach Plummera, przeprowadzonych wraz z ekspertem chińskim wirusologiem Xianggou Qiu, który został objęty dochodzeniem w sprawie podejrzenia o szpiegostwo w Kanadzie.

Tam pracowała nad różnymi badaniami nad wirusem Ebola, także finansowanymi przez DTRA, amerykańską Agencję Redukcji Zagrożeń Obronnych Departamentu Obrony (Pentagon), która bezpośrednio zarządza 25 innymi laboratoriami na całym świecie podejrzanymi o okultystyczne eksperymenty z bronią bakteriologiczną.

Jeden z eksperymentów dr Qiu został opracowany dzięki przeciwciałom monoklonalnym ZMapp kierowanym przez lekarkę Lindę Mobulę, szefa działu HIV / AIDS w USAID i technika Wydziału Medycyny Uniwersytetu Johna Hopkinsa, na czele którego stoi Health and Safety Research Centrum, które w październiku 2019 roku zorganizowało podejrzane ćwiczenie w sprawie pandemii ufundowane przez fundację Billa Gatesa i koordynowane przez byłą zastępczynię dyrektora CIA Avril Haines, byłą wice radcę Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu administracji Baracka Obamy .

Były prezydent Partii Demokratycznej, który może pochwalić się jednym z głównych donatorów Gatesa, sfinansował badania nad chimerycznymi superwirusami SARS i HIV w laboratorium Instytutu Wirusologii Wuhan i Uniwersytetu Północnej Karoliny w Chapell Hill w ramach projektów PREDICT tego samego USAID, amerykańskiej agencji rządowej ds. rozwoju międzynarodowego, często wykorzystywanej przez Centralną Agencję Wywiadowczą jako narzędzie operacyjne do planów zmiany reżimu na całym świecie.

Te niepokojące odkrycia i zaskakujące zbiegi okoliczności stały się obecnie codziennymi potwierdzeniami coraz gęstszego i diabolicznego spisku, który jest bardzo trudny do rozszyfrowania, jak w pamiętnej powieści detektywistycznej Agathy Christie „Murder on the Orient Express”. W tej historii zdolność śledcza słynnego inspektora Herkulesa Poirot została wystawiona na ciężką próbę, ponieważ nie było ani jednego winnego, ale wszyscy podejrzani brali udział w zbrodni z różnych powodów.

Jak to się wydaje, że wydarzyło się w tej straszliwej pandemii, nazwanej przez Montagniera „sprawą między Chinami a Stanami Zjednoczonymi”, ale na której jest też cień Unii Europejskiej i innych państw Five Eyes, porozumienie wywiadowcze krajów anglosaskich, między którymi Australia wspomniana w innym artykule a Kanadą, o której mówimy dzisiaj.

1 – SAR I HIV W BADANIACH KANADYJSKICH RÓWNIEŻ

«Czy nie jest możliwe zrobienie biomimetyku wirusa HIV koronawirusa? Czy nie jest technicznie możliwe zmodyfikowanie przodka SARS-CoV-2 w celu wyprodukowania biomimetycznego koronawirusa HIV w celu opracowania potencjalnej szczepionki przeciw AIDS (Du i in., 2009)? Esiste un laboratorio in grado di realizzare tale impresa intellettuale e tecnologica? »

Profesor Pierre Bricace, były dyrektor Wydziału Inżynierii Biologicznej na University of Pau w Pyrenees Atlantiques, zastanawia się w jednym ze swoich trzech badań opublikowanych na specjalistycznej stronie ResearchGate, omówionym w naszym poprzednim reportażu WuhanGates 8 w odniesieniu do śladów HIV przez niego znaleziony w nowym szczepie CoronaVirus ( źródło 2 ).

«Pod kierownictwem profesora dr Franka Plummera, National Microbiology Laboratory of Canada (NMLC) pobrało próbkę wirusa MERS z Centrum Medycznego Erasmusa w Rotterdamie w 2013 roku. Czy jest jedno laboratorium zdolne do takiego intelektualnego i technologicznego wyczynu? NMLC w Winnipeg była kierowana przez dr Franka Plummera, członka Narodowej Agencji Zdrowia Publicznego Kanady (NAPHC), której NMCL jest oddziałem. Jako światowej sławy ekspert w dziedzinie AIDS, z ponad 300 publikacjami i ponad 16 000 cytowań, profesor Plummer pracował również na Uniwersytecie w Sheffield i Uniwersytecie Manitoba, gdzie kierował Zakładem Mikrobiologii Medycznej i Chorób Zakaźnych. Plummer był pierwszym, który podkreślił (Fowke et al., 1996) istnienie osób odpornych na zakażenie wirusem HIV w populacji afrykańskich kobiet świadczących usługi seksualne,

National Microbiology Laboratory of Canada w Winnipeg

„Od 2004 r. Wraz z zespołami chińskich naukowców goszczonymi w LNMC pracuje nad wirusami AIDS (Luo i in., 2011) i SARS (Berry i in., 2004). Bardzo interesował się białkami strukturalnymi tych wirusów; szczególnie białka otoczki (Ao i in., 2019) Jeden z liderów zespołów badawczych NMLC, także dyrektor programu terapii szczepionkami przeciwwirusowymi, pani Xiangguo Qiu, jest wybitnym badaczem. Jej prace były cytowane przez ponad 4000 cytatów. Zespoły, z którymi pracowała, rozwinęły umiejętności w zakresie opracowywania szczepionek przeciwko wirusowi gorączki Lassa, wirusowi Ebola i wirusowi Marburg. W tym celu wykorzystali jeden ze znanych wektorów koronawirusów nietoperzy, model zwierzęcy, fretkę (Wong i in., 2018), wektor poprzedniego SARS-CoV-1

Wirusolog Xiangguo Qiu w National Microbiology Laboratory of Canada w Winnipeg

Oto podstawowy fragment, na który zwrócił uwagę francuski naukowiec, były mówca NATO i ekspert w dziedzinie genetyki molekularnej, tej gałęzi inżynierii biologicznej zdolnej do sztucznego odtwarzania wirusów i ich fragmentów.

«Wraz z innymi zespołami chińskich naukowców prowadziła prace nad produkcją klonów HIV naśladujących wirusa Ebola (Ao i in., 2019). Opublikowała wyniki dotyczące białek strukturalnych tych wirusów i ich modyfikacji genetycznych w odniesieniu do zjawisk wnikania i replikacji wirusa w komórkach gospodarza. Zespoły te wykazały umiejętności korzystania z narzędzi oprogramowania sztucznej inteligencji (Capuzzi i in., 2018). Pod kierownictwem Franka Plummera i pod kierownictwem (lub udziałem) Xiangguo Qiu, inne zespoły chińskich naukowców zbudowały biomimetyczne wirusy HIV (Tang i in., 2012) wyrażające zmodyfikowane proteazy (Luo i wsp., 2012) lub zmodyfikowane białka powierzchniowe » .

«Czy nie jest tak w przypadku tych z 2019n-CoV (Coutardet al., 2020)? Czego więcej potrzeba, aby stworzyć kandydat na szczepionkę przeciwko HIV? Był tylko humanizowany, rzekomo nieszkodliwy koronawirus! Czy nie moglibyśmy uchronić się przed AIDS, ryzykując tylko zwykłym przeziębieniem? Co może być bardziej nudnego i łagodnego niż przeziębienie? Wszystko było dostępne w 2012 roku, przed przejęciem szczepu MERS » Bricage podsumowuje w jednym zdaniu odkrycia dokonane również przez Gospa News w WuhanGates 9 dzięki różnym badaniom nad rekombinantami SARS i HIV , w tym przeprowadzonymi najpierw w Wuhan, a następnie w Chapel Hill dzięki wkładowi USAID (CIA).

2 – OD 2004 ROKU SAR ZARAŻONY PRZEZ WUHAN

Jeśli przypisujemy tę wagę francuskiemu bioinżynierowi, to właśnie dlatego, że poświadcza on te same wyniki, do których przyniosły nasze badania przed przeczytaniem jego pouczającego opracowania naukowego.

W poprzednim raporcie wspomnieliśmy o różnych eksperymentach, w tym o przeprowadzonym w 2006 r. Przez Szkołę Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Xiamen w Fujian w Chinach, dotyczącym „ Przygotowanie chimerycznego opancerzonego RNA jako wszechstronnego kalibratora do testów wielokrotnych wirusów ”, w których jako test przeprowadzili: do bezpośredniego pakowania obcej sekwencji RNA o długości 1200 nukleotydów zawierającej fragmenty genów wirusa zapalenia wątroby typu C (HCV), HIV-1, koronawirusa 1 zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS-CoV1) i SARS-CoV2 do oryginalnego opancerzonego wektora do produkcji RNA pAR-1 (8) ».». Przerażający!

Wirus SARS-CoV2 już wtedy jest wspomniany, ale nie wiadomo, jakie ma on korelacje z obecnym, ponieważ społeczność naukowa fałszywie zaprzecza jego konstrukcji w laboratorium i dlatego nawet nie podejmuje dalszych prób w tym kierunku.

Wuhan Institute of Virology

WuhanGates 9 widzieliśmy również, że w badaniu z 2007 r. „ Przeciwciało monoklonalne przeciw p24 wirusa HIV zostało wygenerowane przez grupę HIV z Instytutu Wirusologii Wuhan ”, ale na dynamice konstrukcji tego „p24” w notatkach można czytaj tylko „niepublikowane wyniki”. Później odkryliśmy, że te badania nie były pierwszymi, w których chiński podkowiec SARS-CoV został zakażony pseudowirusem na bazie wirusa HIV .

W rzeczywistości naukowcy z Instytutu Wirusologii Prowincji Hubei wzięli udział w badaniu w 2004 r. (Opublikowanym w 2005 r.), Przeprowadzonym przez Wydział Genetyki i Biologii Komórki Uniwersytetu Pekińskiego w Pekinie, dzięki finansowaniu różnych chińskich instytucji rządowych oraz Program Komisji Europejskiej EPISARS (opracowany pod koordynacją Instytutu Pasteura w Paryżu zatytułowany „ Identyfikacja dwóch krytycznych pozostałości aminokwasów w ostrym zespole ostrej niewydolności oddechowej białka koronawirusa z powodu jego zmienności w przejściu zoonotycznego tropizmu poprzez strategię podwójnej substytucji ”).

„W tym badaniu wpływ zmian RBD na zakaźność SARS-CoV w komórkach ludzkich badano przy użyciu wirusów pseudotypowych HIV / SARS”, czytamy w tekście badania, gdzie RBD oznacza domenę wiążącą receptory w odniesieniu do enzymu ACE2 białko S Spike, które umożliwia zabójcy wirusowi atakowanie ludzkich komórek.

Szef centrum badań chorób zakaźnych Instytutu Wirusologii Wuhan Shi Zhengli

W 2013 r. Nastąpił przełom w karierze biologa Shi Zhengli, naukowca z Wuhan nazywanego „kobietą-nietoperzem” za spędzenie 15 lat na badaniu tych latających ssaków, dzięki badaniu „Izolacja i charakterystyka koronawirusa przypominającego SARS nietoperza przy użyciu receptora ACE2 „ W którym WIV 1 został wyizolowany, a następnie wykorzystany do innych niebezpiecznych badań.

Eksperymenty odbywały się w ramach projektu PREDICT 2 finansowanego nie tylko przez USAID (CIA), ale także przez Eco HealthAlliance, prywatną nowojorską organizację pozarządową wspieraną przez giganta farmaceutycznego Johnson & Johnson, wielokrotnie skazanego za poważne naruszenia, a także przez Amerykanów, Chińczyków i Amerykanów. Saudyjskie uniwersytety, jak opisano w WuhanGates 1 .

Dalej w tym badaniu patogen AIDS jest wspomniany w odniesieniu do przeciwciała wspomnianego w poprzednich doświadczeniach: „Do wykrywania wirusa HIV-1 p24 w supernatantach jako przeciwciało pierwszorzędowe zastosowano przeciwciało monoklonalne przeciwko HIV p24 (p24MAb)”. To wystarczy, nawet dla nas, biologów laików, aby pokazać, jak uzasadnione i weryfikowalne są niezwykle techniczne analizy opublikowane przez profesora Bricage.

3 – NADWIRUSY ZBUDOWANE W KAROLINIE PÓŁNOCNEJ

„Koncentrując się na sekwencjach wirusa podobnych do SARS wyizolowanych z chińskich podkowców, wyniki wskazują na znaczące zagrożenie, jakie stanowi WIV1-CoV. Zarówno pełnej długości, jak i chimeryczny WIV1-CoV łatwo replikują się skutecznie w hodowlach ludzkich dróg oddechowych i in vivo, co sugeruje możliwość bezpośredniego przeniesienia na ludzi. Ponadto, chociaż terapie przeciwciałami monoklonalnymi okazały się skuteczne, szczepionka oparta na SARS nie zapewniła ochrony. Razem badanie wskazuje na ciągłe zagrożenie, jakie stanowią wirusy związane z WIV1 oraz potrzebę dalszych badań i nadzoru ».

Jest to wynik dalszych badań opracowanych przez wydziały epidemiologii i mikrobiologii Uniwersytetu Północnej Karoliny (UNC), które znalazły się w centrum uwagi wielu mediów, ponieważ przeprowadziły w swoich laboratoriach BSl 4 w Chapel Hill poprzednie podobne badanie dotyczące superwirusa. wysoce śmiercionośny chimeryczny o nazwie SHC014-MA15, po którym później opracowano WIV1-MA15 .

Wnętrze laboratorium bezpieczeństwa biologicznego 3 w Burnett Womack Biohazard Center w Chapell Hill, University of North Carolina

Dlaczego te eksperymenty są ważne? «Zaprojektowano zarówno klony zakaźne typu dzikiego, jak i chimeryczne zakaźne klony WIVCoV przy użyciu opublikowanych sekwencji w oparciu o klon zakaźny SARS-CoV (10). Syntetyczna konstrukcja mutanta chimerycznego i pełnej długości WIV1-CoV została zatwierdzona przez UNC Institutional Biosafety Committee i Komitet ds. Podwójnego Zastosowania Badań Obaw. ”.

Eksperymenty podwójnego zastosowania są najczęściej monitorowane przez społeczność naukową, ponieważ można je wykorzystać zarówno do poszukiwania szczepionki, jak i do stworzenia broni bakteriologicznej dzięki „uzyskaniu funkcji (GOF)” , czyli manipulacji biochemicznej koncepcyjnie podobny do wzbogacania uranu w polu atomowym.

Cóż, zarówno testy z WIV1-MA15, jak iz SHC014-MA15, dzięki specjalnemu zezwoleniu Amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH), zostały przeprowadzone w ramach odstępstwa od amerykańskiego moratorium z 2014 r., Z którym były prezydent Obama miał zawiesił rządowe finansowanie projektów GOF z ryzykiem podwójnego zastosowania, jednak ich nie zakazywał.

Oba skrywają sekret: „Eksperymenty z pseudotypami były podobne do tych, które wykorzystywały pseudowirusy oparte na wirusie HIV, przygotowane zgodnie z wcześniejszym opisem i przetestowane na komórkach HeLa (Wuhan Institute of Virology), które wyrażały ortolog ACE2 ”.

Obydwa zostały przeprowadzone w ramach wyżej wymienionego projektu PREDICT zarządzanego przez agencję rządową USAID w Arlington (Wirginia), która za pośrednictwem dr Lindy Mobuli, szefowej działu HIV / AIDS, dostarczyła Zmapp (produkowany przez amerykański przemysł farmaceutyczny) do testu. przez chińskiego wirusologa Xianggou Qiu w ośrodku badawczym w prowincji Manitoba w Kanadzie, gdzie naukowiec znalazł się pod śledztwem w sprawie podejrzanych transakcji z Wuhan.

4 – CHIŃSKIE NAUKOWCY W TRAKCIE DOCHODZENIA W KANADZIE

Ta niesamowita historia została nie tylko zapamiętana przez profesora Bricage’a w jego historycznej rekonstrukcji badań naukowych nad HIV, ale nawet zwróciła uwagę eksperta wywiadu Izraelskich Sił Obronnych, który napisał artykuł na stronie geopolitycznej BESA Center Perspectives Paper ( źródło 3) .

«W lipcu 2019 roku w Kanadzie miało miejsce rzadkie wydarzenie. Grupa chińskich wirusologów, podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Chin, została przymusowo eksmitowana z Kanadyjskiego Narodowego Laboratorium Mikrobiologicznego (NML) w Winnipeg, gdzie prowadzili część Programu Specjalnych Patogenów Kanadyjskiej Agencji Zdrowia Publicznego. Jedną z procedur przeprowadzonych przez zespół było zarażenie małp najbardziej śmiercionośnymi wirusami znalezionymi na Ziemi. Cztery miesiące przed eksmisją chińskiego zespołu przesyłka zawierająca dwa wyjątkowo zjadliwe wirusy – Ebola i Nipah – została wysłana z NML do Chin. Kiedy przesyłka została wyśledzona, uznano ją za niewłaściwą i „możliwe naruszenie zasad”. ».

Podpułkownik (res.) Dr Dany Shoham, mikrobiolog i ekspert ds. Broni chemicznej i biologicznej na Bliskim Wschodzie, współpracownik naukowy w Centrum Studiów Strategicznych Begin-Sadat, były analityk Ministerstwa Obrony Izraela. napisał to 29 stycznia. W swoim artykule oficer opowiada pokrótce historię „wyjątkowego chińskiego naukowca urodzonego w Tianjin”, który następnie był zatrudniony na Wydziale Pediatrii Uniwersytetu w Manitobie ”.

„Od 2006 roku bada potężne wirusy – przede wszystkim Ebolę – w NML. Oba wirusy, które zostały potajemnie wysłane z NML do Chin, zostały zbadane przez Qiu w 2014 roku (a także inne wirusy, w tym Machupo, Junin, gorączka doliny Rift, gorączka krwotoczna krymsko-kongijska i Hendra). Jednak najwięcej uwagi poświęciła Eboli w całkowicie uzasadnionym celu, jakim jest opracowanie skutecznej profilaktyki i leczenia zakażonych ”.

„Nieuchronnie praca Qiu obejmowała różnorodne dzikie szczepy wirusa Ebola – wśród nich najbardziej zjadliwy, który ma 80% śmiertelność – i opierał się w dużej mierze na eksperymentalnych zakażeniach małp, w tym drogą oddechową. Zrobiła niezwykłe postępy i w 2018 roku otrzymała nagrodę innowacyjności gubernatora generalnego ”- powiedział Shoham.

Chińscy małżonkowie i naukowcy Xiangguo Qiu i Keding Cheng

„Jak na razie dobrze – a przynajmniej tak się wydaje – dodaje izraelski mikrobiolog wojskowy– Qiu jest żonaty z chińskim naukowcem Keding Cheng, bakteriologiem, który przeszedł na wirusologię i który jest również powiązany z NML. Qiu utrzymuje bliskie więzi z Chinami i często odwiedza, a wielu chińskich studentów z wielu znanych chińskich ośrodków naukowych dołączyło do niej w NML w ciągu ostatniej dekady. Uważa się, że cztery spośród tych obiektów są zaangażowane w rozwój chińskiej broni biologicznej. Są to: Instytut Wojskowej Weterynarii, Akademia Wojskowych Nauk Medycznych, Changchun, Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, Region Wojskowy Chengdu, Instytut Wirusologii Wuhan, Chińska Akademia Nauk, Hubei, Instytut Mikrobiologii, Chińska Akademia Nauk, Pekin. Wszystkie cztery placówki współpracowały z Qiu przy jej badaniach nad wirusem Ebola ».

„Chińskie zainteresowanie Ebolą, Nipah, Marburgiem i gorączką doliny Rift prawdopodobnie wykracza poza naukowe i medyczne potrzeby. Co ważne, tylko wirus Nipah występuje naturalnie w Chinach lub krajach sąsiednich. W tym przypadku interfejs między Qiu a Chinami jest a priori wysoce podejrzany. Wysyłka tych dwóch wirusów z NML do Chin jest sama w sobie niepokojąca, ale rodzi również pytanie, jakie inne przesyłki wirusów lub innych elementów mogły zostać wysłane do Chin w latach 2006-2018 ”.

„Qiu odbył co najmniej pięć podróży w ciągu roku akademickiego 2017-18 tylko do wspomnianego wyżej Narodowego Laboratorium Bezpieczeństwa Biologicznego w Wuhan Chińskiej Akademii Nauk, które uzyskało certyfikat BSL4 w styczniu 2017 r. W sierpniu 2017 r. Chińska Narodowa Komisja Zdrowia zatwierdziło działalność badawczą z udziałem wirusów Ebola, Nipah i gorączki krwotocznej krymsko-kongijskiej w ośrodku w Wuhan, aw marcu 2019 r. Chińczycy opublikowali swoje tour de force ”.

Artykuł przypomina następnie, że Qiu w 2018 roku współpracował z Instytutem Badań Chorób Zakaźnych Maryland armii amerykańskiej, ale nie pamięta, że ​​właśnie tam, w Fort Detrick, najważniejszym ośrodku badawczym w USA w Pentagonie, Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego i CDC (Center Disease Control), właśnie w lipcu 2019 r., Doszło do utraty bezpieczeństwa biologicznego, wciąż owijanego dziś tajemnicą ( raport WuhanGates 7) . Wewnętrzne dochodzenie w sprawie odpowiedzialności chińskiego wirusologa jest nadal prowadzone z zachowaniem najwyższej tajemnicy.

5 – Szpiedzy aresztowani w USA i podejrzane zgony

Dwóch innych Chińczyków aresztowanych w styczniu zeszłego roku spotkał gorszy los, jak donosi oficjalna strona internetowa Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych. Yanqing Ye, 29, został oskarżony w oskarżenia dzisiaj ( 28 stycznia 2020 ) z jednym liczyć każdy oszustwa wizowej, składając fałszywe oświadczenia, działając jako agent obcego rządu i spisku w konspiracji. Zaosong Zheng, lat 30, 21 stycznia 2020 r., Został oskarżony o przemyt towarów ze Stanów Zjednoczonych i jeden zarzut o składanie fałszywych, fikcyjnych lub oszukańczych oświadczeń. ( źródło 4 ).

«Zgodnie z aktem oskarżenia Ye jest porucznikiem Armii Ludowo-Wyzwoleńczej (PLA), sił zbrojnych Chińskiej Republiki Ludowej i członkiem Komunistycznej Partii Chin (KPCh). W swoim wniosku o wizę J-1 Ye fałszywie przedstawiła się jako „studentka” i skłamała o swojej trwającej służbie wojskowej na Narodowym Uniwersytecie Technologii Obronnych (NUDT), czołowej akademii wojskowej kierowanej przez KPCh. Ponadto zarzuca się, że podczas studiów na Wydziale Fizyki, Chemii i Inżynierii Biomedycznej Uniwersytetu Bostońskiego (BU) od października 2017 r. Do kwietnia 2019 r. Ye kontynuował pracę jako porucznik PLA, wykonując liczne zadania od oficerów PLA, takie jak prowadzenie badań, ocena armii USA. strony internetowe oraz wysyłanie amerykańskich dokumentów i informacji do Chin »donosi Departament Sprawiedliwości, który wspomina następnie o dwóch innych, jeszcze poważniejszych przypadkach.

Zaosong Zheng «W sierpniu 2018 r. Wjechał do Stanów Zjednoczonych na wizie J-1 i prowadził badania nad komórkami rakowymi w Beth Israel Deaconess Medical Center w Bostonie od 4 września 2018 r. Do 9 grudnia 2019 r. 9, 2019, Zheng ukradł 21 fiolek badań biologicznych i próbował przemycić je ze Stanów Zjednoczonych na pokład samolotu, który miał lecieć do Chin. Funkcjonariusze federalni na lotnisku Logan odkryli fiolki ukryte w skarpetce wewnątrz jednej z toreb Zhenga i nieprawidłowo zapakowane. Podejrzewa się, że początkowo Zheng okłamał funkcjonariuszy co do zawartości swojego bagażu, ale później przyznał, że ukradł fiolki z laboratorium w Beth Israel. Zheng oświadczył, że zamierza przywieźć fiolki do Chin, aby wykorzystać je do przeprowadzenia badań we własnym laboratorium i opublikować wyniki pod własnym nazwiskiem

Profesor Charles Lieber, naukowiec Harwarda aresztowany i zwolniony za kaucją w wysokości 1 miliona dolarów

Ale najbardziej sensacyjnym przypadkiem był amerykański profesor Charles Lieber, aresztowany i zwolniony kilka dni później po wpłaceniu kaucji w wysokości miliona dolarów.

«Zgodnie z dokumentami sądowymi od 2008 r. Dr Lieber, który pełnił funkcję głównego badacza w Lieber Research Group na Uniwersytecie Harvarda, specjalizującym się w dziedzinie nanonauki, otrzymał ponad 15 000 000 dolarów dotacji z National Institutes of Health (NIH) i Departament Obrony (DOD). Dotacje te wymagają ujawnienia istotnych zagranicznych konfliktów interesów finansowych, w tym wsparcia finansowego ze strony zagranicznych rządów lub podmiotów zagranicznych ”.

Cóż, Lieber był również uwikłany w Asię . „Bez wiedzy Uniwersytetu Harvarda, począwszy od 2011 r., Lieber został„ naukowcem strategicznym ”na Politechnice Wuhan (PW) w Chinach i był umownym uczestnikiem chińskiego Planu Tysiąca Talentów w latach 2012–2017 lub około roku 2012”. Jest to jeden z najważniejszych chińskich projektów, którego celem jest przyciąganie, rekrutacja i kultywowanie utalentowanych naukowców wysokiego szczebla.

Czy to tylko kolejny sensacyjny zbieg okoliczności, że naukowiec z Wydziału Immunologii Raka i AIDS w Harvard Medical School w Bostonie również współpracował przy superwirusach zbudowanych przez University of North Carolina w Chapel Hill dzięki podstawowej próbce WIV1 z Wuhan?

Czy to tylko zbieg okoliczności, że starszy kolega dr Qiu nagle zmarł? Frank Plummer był w Kenii 4 lutego, aby wygłosić przemówienie podczas obchodów 40. rocznicy współpracy między Uniwersytetem w Nairobi a Uniwersytetem w Manitobie, również w odniesieniu do badań nad AIDS. Został uderzony przez upadek, został uratowany, ale przybył już martwy do miejscowego szpitala.

W kanadyjskim laboratorium biologicznym w Winnipeg Plummer opracował „Nowe podejście do szczepionki przeciwko HIV: ukierunkowana na miejsca rozszczepienia proteaz HIV-1” w 2012 r. Oraz „Nowa strategia szczepionki przeciwko HIV-1, która wykorzystuje żywe rekombinowane pęcherzykowe zapalenie jamy ustnej wyrażające miejsca rozszczepienia proteazy HIV-1 ”w 2011 r.

Są to inne eksperymenty na rekombinantach podobnych (ale bez wirusa SARS), jak te między SARS i HIV, które wielokrotnie doświadczano w Chinach, a dzięki próbce wirusa WIV1, także w USA, przed wybuchem pandemii w Wuhan, zgłoszonym przez dr. Li Wenliang, który zmarł na Oddziale Intensywnej Terapii po zarażeniu się wirusem pomimo z pewnością bardzo wysokich środków ostrożności .

Jego kolega z oddziału okulistycznego, Mei Zhongming, zmarł w wieku 57 lat w szpitalu Jinyintan na początku marca, po smutnym losie Li Zhiminga, 51-letniego dyrektora szpitala Wuhan.

Byli jednymi z tysięcy ofiar spowodowanych przez CoVid-19 w zaludnionym mieście prowincji Hubei, gdzie Wuhan Institute of Virology, w światowej zapowiedzi, poprosił 21 stycznia o patent na lek Remdesivir jako lekarstwo na infekcję SARS – 2 wywołując kaskadę poważnych podejrzeń.

Ponieważ lek ten jest produkowany przez amerykańską firmę GILEAD, partnera Pentagonu i agencji rządowej DTRA, z którą zarządza ośrodkiem badawczym Lugar w Gruzji, gdzie w przeszłości doszło do masakry ludzkich świnek morskich , mającej legitymizować rosyjskie oskarżenia o domniemane próby broni bakteriologicznej.

Ponieważ Remdesivir został zbudowany przeciwko wirusowi Ebola (bez wielkich rezultatów), ale należy do klasy leków przeciwretrowirusowych stosowanych przeciwko HIV. Dlaczego w tamtym czasie naukowcy z Wuhan wybrali go do leczenia nowego szczepu CoronaVirus, skoro sekwencja genetyczna nie została jeszcze zidentyfikowana ???

Być może właśnie dlatego, że już wiedzieli, że śmiertelny sekret SARS-CoV-2 będzie znajdował się w tych śladach HIV, które później odkryli indyjscy naukowcy i francuscy biologowie Montagnier i Bricace, które społeczność naukowa nadal ignoruje.

6 – WUHAN-GATES DZIESIĘĆ RAPORTÓW ODZYSKUJE

Fabio Giuseppe Carlo Carisio
© COPYRIGHT GOSPA NEWS
brak reprodukcji bez zezwolenia – oryginalna wersja włoska

 

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: