Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

NADCHODZI CHAOS PANIKA I WIESZCZE , IDIOCI DEBILE RADZĄ I POUCZAJĄ POLAKÓW I

Rate this post

3 thoughts on “NADCHODZI CHAOS PANIKA I WIESZCZE , IDIOCI DEBILE RADZĄ I POUCZAJĄ POLAKÓW I

  1. z tago co wysluchalem to wynika ze do Polski przyszedl windykator (jusa army, jednostki zydowskich spadochroniarzy co mieroslawskie lotnisko zajeli i mossad) i juz Polske/Polakow do wora zbiera….ten windykator tylko Polakow ograbi, a polskojezycznym dluznikom (ktorzy polske zadluzyli) pomoze…..

  2. drogi Panie Jack’u siegal pan pamiecia historyczna czy Polacy sie zwrocili przeciw kosciolowi….Polacy sie zwrocili przeciw kosciolowi 70 lat po chrystianizacji. Przez Polske w 1030-1038 przetoczyly sie fale ludowych rewolt antyfeudalnych ktore zburzyly koscioly i wymordowaly ksiezy. Zbiegly z Polski do niemiec pretendent do tronu Polski Kazimierz wrocil do Polski z zoldactwem sw. cesarstwa niemieckiego, rebelie/powstania zdlawili, koscoly odbudowali. Kazimierz z tej przyczyny otrzymal przydomek Odnowiciel, a prwowity wladca polski dostal przydomek Wyklety i watykan wycial z kronik, ten okres historiii wraz z Wykletym….Ps. w tym co napislem jest to, na co trzeba zwrocic uwage – zawsze w dynamice najazdow pojawia sie okres 70-80 lat dominacji okupanta, a po nim powstania narodow pacyfikowanych. powstania konczyly sie zawsze rozniie czasem okupant przegrywa….jak to mowil moj kolega ; ,,czasami sie zdarza , ze pogrzebia grabarza”……

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: