Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
220 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

DOKTORZY MENGELE JUŻ GOTOWI DO „POMOCY” POLAKOM W CZASIE EPIDEMII UZBROJENI W PRZYWILEJE I IMMUNITETY PRAWNE

Rate this post

NOWA „USTAWA” PRAWO – BEZKARNOŚĆ KARNA I CYWILNA DLA LEKARZY W POLSCE PODCZAS „PANDEMII” COVID – 19 – PROJEKT !! JAK TO MA DZIAŁAĆ

3 thoughts on “DOKTORZY MENGELE JUŻ GOTOWI DO „POMOCY” POLAKOM W CZASIE EPIDEMII UZBROJENI W PRZYWILEJE I IMMUNITETY PRAWNE

  1. To nie prawda, że włos im za to z głowy nie spadnie. Bezkarność prowadzi do samosądów. Jak się ludzie wkurwią, to oni będą błagali o sąd i o więzienie.

  2. Mieszkam w UK, ale oczywiscie interesuje mnie sytuacja w Polsce i to co sie tam dzieje i powiem wam, ze jestem przerazony. Te ustawy, ktore pis chce przepchnac w sejmie jak np. samarytanin plus to po prostu nazizm w czystej postaci, niestety mam bardzo złe przeczucia odnosnie tego co tam sie bedzie dziac w najblizszej przyszlosci.

  3. puszczam Pana streemy dalej nie wiem czy moge ale chyba sie Pan nie pogniewa mysle ze tak trzeba na razie za darmo

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: