Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
299 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

ADOLF KUDLIŃSKI WSKAZUJE Z ZA GROBU SPRAWCÓW SWOJEJ ŚMIERCI ! NAGRANIE AV

0.8/4 - (1 vote)

 

DZIŚ WIECZOREM DALSZE INFORMACJE W AUDYCJI NA ŻYWO BEZ BLOKADY O GODZINIE 21.00 

11 thoughts on “ADOLF KUDLIŃSKI WSKAZUJE Z ZA GROBU SPRAWCÓW SWOJEJ ŚMIERCI ! NAGRANIE AV

  1. Dzień dobry. Czy można prosić o linki do 3 filmów, które nagrał pan Adolf, a które nie zostały opublikowane na youtube? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  2. Ciekawszy film Adolfa pt. Ostatni Dzwonek. Mysle ze on nagrywajac ten film juz wiedzial o przebiegu sytuacji..

  3. Ciekawe informacje, nie mogę znalesc filmu z Wypowiedzią Adolfa o sprawcach napadu na niego

      1. Nie wyglada mi to na zwykly gaz pieprzowy, bo po takim pieprzowym nie byl by w stanie jechac, a zwlaszcza ze dostal prosto w twarz tym sprayem. Godzine by spedzil Nic nie widzac, a jesli mocno oberwal to bez lekarza caly dzien. Gliny maja rozne spraye. Z armatek wodnych jak leja to tez nie czysta woda, ale czyms co robi oparzenia. Zbiry uciekly zamiast mu mandat wlepic, czy go spisac a to mi juz nie wyglada na police. Jest to bardzo podejrzane.

  4. tak sie złożyło ze akurat w czasie protestu ACTA 2 byłem zmuszony czekac kilka godzin w Bielsku na parkingu przy tym proteście, ktory liczył 16, słownie szesnaście osob! Panie Jacku może Pan poruszy problem dlaczego po rzekomym kolosalnym sukcesie ACTA 1 rodacy olali ACTA 2 i od tej pory nikt w PL już nie potrafi protestować. Czyżby doskonała organizacja protestow ACTA 1 była dziełem służb a nie spontanu obywatelskiego?

    1. DLA CZEGO OLALI ACTA 2 – BO TO JUŻ INNI LUDZIE PROTESTOWALI MŁODZI NAJMĄDRZEJSCI MY PROTESTOWALIŚMY SKUTECZNIE W ROKU 2121 A MŁODZI WIDOCZNIE SĄ MADRZEJSI I WIEDZĄ CO JEST DOBRE A CO ZŁE – WIEKSZOSC Z NAS PROTESTUJĄCYCH WTEDY TO JUZ DZIADKOWIE I Z CZESEM WIĘKSZOSC Z NAS UZNAŁA ŻE INTERNET TO ZAGROŻENIE I POWINIEN BYĆ ZNISZCZONY BEZ POWROTNIE – WIEC NIE PROTESTUJEMY JAK MŁODZI ROBIĄ SAMODESTRUKCJĘ – JAK INTERNET STANIE SIE JUZ PARSZYWYM MIEJSCEM NIK NORMALNY NIE BEDZIE PO NIM PŁAKAŁ

  5. SPRAWA DLA PROKURATORA JEST NA TALERZU – POZOSTAJE TYLKO USTALIĆ KIM BYLI 2 UMUNDUROWANI DELIKWENCI KTÓRZY DOKONALI ATAKU W MIEJSCU ORAZ DACIE I GODZINIE – ZNANE JEST MIASTO , ZNANA LOKALIZACJI SKLEPY ZNANA DATA DZIENNE I GODZINA ……….. OPARZENIA W SKUTEK DZIAŁANIA GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH SĄ WIDOCZNE PRZEZ WIELE DNI – A JAK SAM PRODUCENT SUBSTANCJI W SWOJEJ INFORMACJI CHANDLOWEJ WSKAZUJE – MOZE TAKI USZCZERBEK DOPROWADZIC DO ŚMIERCI

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: