Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
217 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

SEX , AFERY, ZBRODNIE – POLSKA POLITYKA – KOMENTUJE M.MACIAK I JACK CALEIB

Rate this post

O czy tak naprawdę opowiada „Pętla”?

Według producentów „Pętla” miała przedstawić kulisy „afery podkarpackiej”. Kilka lat temu w sieci ekskluzywnych domów publicznych na Podkarpaciu nagrano sekstaśmy wielu ważnych osób. Ze sprawą była powiązana ukraińska mafia współpracująca z oficerem Centralnego Biura Śledczego. Nagrywany materiał był wykorzystywany do wyłudzeń i szantażu na skalę ogólnokrajową.

Skomplikowana historia została przedstawiona w zaledwie 106 minut. Jest to jeden z największych minusów tej produkcji. Widzowie poznają historię Daniela (w tej roli Antoni Królikowski). Mężczyzny, który biorąc przykład z ojca zostaje policjantem. Ma jednak ambicje awansować na agenta CBŚ. Daniel poznaje braci bliźniaków, którzy są ukraińskimi gangsterami. Dzięki nim udaje mu się zdobyć wymarzoną pracę. Wspólnicy wpadają na pomysł założenia sieci ekskluzywnych domów publicznych, w których nagrywaliby polityków, księży i biznesmenów.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: