Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
313 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

MOCNE PRAWDZIWE GORZKIE BEZ CENZURY – KRZYSZTOF TYTKO I PIOTR RYBAK O PRAWDZIWEJ TWARZY POLAKÓW W POLSCE KTÓRZY JUŻ NIE CHCĄ MIEĆ POLSKI SYGNALIZUJĄC TO WŁASNĄ POSTAWĄ „IDIOTÓW”

Rate this post

 

[metaslider id=191913]

PAŃSTWO POLSKIE W DZIEDZINIE ŻYCIA GOSPODARCZEGO I POLITYCZNEGO JUŻ NIE ISTNIEJE ZA CHWILĘ ZNIKNIE FIZYCZNIE Z MAP ŚWIATA , A WSZYSTKO TO DZIĘKI WIĘKSZOŚCI POLAKÓW ICH POSTAWY O KTÓRYCH MÓWI W MATERIALE POWYŻSZYM PAN TYTKO I PAN RYBAK !!!

One thought on “MOCNE PRAWDZIWE GORZKIE BEZ CENZURY – KRZYSZTOF TYTKO I PIOTR RYBAK O PRAWDZIWEJ TWARZY POLAKÓW W POLSCE KTÓRZY JUŻ NIE CHCĄ MIEĆ POLSKI SYGNALIZUJĄC TO WŁASNĄ POSTAWĄ „IDIOTÓW”

  1. hej Jack a kolory kapelusza marcina przypadkowo białoniebieskie jak flaga narodu wysranego nie wiem czy ludzie slepi? w dodatku w logo nptv 3 trojkaty a w symbolice trojkat ma wartosc 6,3 boki i 3 kąty, a tu 3 trojkąty, czyli 666, poza tym mają glejt na publiczne lzenie narodu wysranego, zatem mają podsycac antysemityzm Polakow i poprzez zbieranie numerow dzwoniących pomoc zneutralizowac ich potem w terenie

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: