Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
485 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1044 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
854 views

Poseł PiS miał dźgnąć nożem człowieka w czasie awantury. Prokuratura domaga się uchylenia immunitetu

Przemysław Czarnecki to poseł PiS, syn europosła Ryszarda Czarneckiego. Rok temu, we własnym domu, miał zaatakować nożem znajomego. W sprawie interweniowała policja. Teraz prokuratura wnioskuje o uchylenie mu immunitetu. Posłowi grozi do dwóch lat więzienia.

Awantura, mająca podłoże osobiste jak i atak miały mieć miejsce w czasie nocy sylwestrowej rok temu. W mieszkaniu znajdował się Czarnecki, jego żona oraz ich znajomy. O co poszło? Nie wiadomo. Jednak do mieszkania została wezwana policja. Czarnecki zaprzecza, że zaatakował mężczyznę nożem.

„Rysiu ma klopot z synkiem ,DZWON do Banasia,albo A,Duda wystawi uniewinnienie “in blanco” – skomentował to jeden z internautów.

Katarzyna Kaczorowska@kaczorowska2

Prokuratura wnioskuje o uchylenie immunitetu posłowi PiS Przemysławowi Czarneckiemu https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prokuratura-chce-uchylenia-immunitetu-synowi-ryszarda-czarneckiego/2k2debj  przez @OnetWiadomosci

Prokuratura wnioskuje o uchylenie immunitetu posłowi PiS Przemysławowi Czarneckiemu

Chodzi o awanturę w domu Przemysława Czarneckiego, gdy w sylwestrową noc doszło tam do dźgnięcia nożem jednego z uczestników spotkania. Poszkodowany twierdzi, że został zaatakowany przez Czarneckie…

wiadomosci.onet.pl

Jan Howah #SilniRazem,przeciwko PiS i Kk Mafii@48Yanii

Rysiu ma klopot z synkiem ,DZWON do Banasia,albo A,Duda wystawi uniewinnienie “in blanco”

Inną osobę dziwi długi czas postępowania.

„Ileż to trwa? Minął rok i dopiero teraz zajmą się osobą podejrzewaną o zaatakowanie kogoś nożem?” – napisał internauta.

źródło: Twitter / Onet

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: