Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
445 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1034 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
814 views

Najnowsze:Sędzia zdecyduje o usunięciu podtrzymania życia dziecka Texas

DALLAS (AP) – W czwartek sędzia rozważy, czy szpital w Teksasie może wziąć 10-miesięczną dziewczynkę z podtrzymania życia pomimo sprzeciwu rodziny.Na rozprawie w Fort Worth sędzia rozważy wniosek rodziny Tinslee Lewis o tymczasowy nakaz zatrzymania Cook Children’s Medical Center przed usunięciem leczenia podtrzymującego życie dziewczynki.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To niedatowane zdjęcie dostarczone przez Texas Right to Life pokazuje Tinslee Lewis. Nowy sędzia rozważy, czy szpital w Teksasie może zdjąć 10-miesięczną dziewczynkę z alimentów, pomimo sprzeciwu jej rodziny po przesłuchaniu bezstronności poprzedniego sędziego. Tymczasowe postanowienie o powstrzymaniu Cook Dziecięcego Centrum Medycznego przed usunięciem leczenia podtrzymującego życie dla Tinslee Lewis wygasa we wtorek, 10 grudnia 2019 r. Ale po usunięciu w zeszłym tygodniu sędziego sądu dla nieletnich hrabstwa Tarrant Alex Kim, nowej rozprawy w sprawie wniosek rodziny o tymczasowe nakazy jest teraz ustawiony na czwartek w Fort Worth. (Dzięki uprzejmości Texas Right to Life via A

Lekarze w szpitalu w Fort Worth planowali usunąć Tinslee ze wsparcia na życie 10 listopada po powołaniu się na „10-dniową zasadę” w Teksasie , którą można zastosować, gdy rodzina nie zgadza się z lekarzami, którzy twierdzą, że należy przerwać leczenie podtrzymujące życie. Prawo stanowi, że jeśli komisja etyczna szpitala zgodzi się z lekarzami, leczenie można przerwać po 10 dniach, jeśli nie można znaleźć nowego usługodawcy, który zabrałby pacjenta.

10 listopada sędzia sądu dla nieletnich hrabstwa Tarrant Alex Kim wydał tymczasowy zakaz krępowania, aby zaprzestać usuwania środków podtrzymujących życie. Ale Kim został usunięty ze sprawy w zeszłym tygodniu po tym, jak szpital złożył wniosek kwestionujący jego bezstronność i sposób, w jaki otrzymał sprawę. Szpital powiedział, że po przyjęciu sprawy Kim mówił o tym na wydarzeniu prowadzonym przez grupę, która sprzeciwia się „regule 10 dni”. Szpital powiedział również, że Kim ominął zasady dotyczące losowego przydzielania, kiedy postanowił nadzorować sprawę.

Po jego usunięciu sędzia Sandee Bryan Marion z Teksasu „Czwarty sąd apelacyjny” został wyznaczony do rozpatrzenia wniosku o wydanie stałego nakazu sądowego.

Tinslee pracuje w Cook Children od czasu przedwczesnego porodu. Szpital powiedział, że ma rzadką wadę serca i cierpi na przewlekłą chorobę płuc i ciężkie przewlekłe wysokie ciśnienie krwi. Szpital powiedział, że nie wyszła z respiratora od czasu zatrzymania oddechu na początku lipca i wymaga pełnego wsparcia oddechowego i sercowego, głębokiej sedacji oraz medycznego sparaliżowania. Szpital powiedział, że lekarze uważają, że cierpi.

Cook Children’s powiedziała, że urzędnicy szpitala od miesięcy rozmawiają z rodziną Tinslee o obawach dotyczących jej długoterminowego przeżycia. W sierpniu szpital powiedział, że wszyscy w zespole opiekuńczym dziewczynki uzgodnili, że dalsza opieka jest daremna, a do września zaczęli rozmawiać z rodziną o ostatecznym wycofaniu wsparcia. Ponieważ lekarze i jej rodzina nadal nie są w stanie rozwiązać różnic, komitet etyki spotkał się 30 października i jednogłośnie stwierdził, że dalsze leczenie jest niewłaściwe.

Urzędnicy szpitali powiedzieli, że skontaktowali się z ponad 20 placówkami, aby sprawdzić, czy ktoś ją zabierze, ale wszyscy zgadzają się, że dalsza opieka jest daremna.

Texas Right to Life, grupa antyaborcyjna, która sprzeciwia się „10-dniowej regule”, reprezentuje rodzinę Tinslee. Rzeczniczka Kimberlyn Schwartz powiedziała, że jej grupa również dociera do obiektów i mają nadzieję, że uda się ją znaleźć, ale potrzebują więcej czasu.

zrodlo:apnews.com

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: