Jackowski zdradza TAJEMNICE

Krzysztof Jackowski zdradza największe tajemnice. „Po co tu jesteśmy? Dojrzałem, by w końcu to Wam wyznać.” To nowa przepowiednia jasnowidza, który w końcu dzieli się z nami tajemnicą, o tym, co dzieje się z ludźmi po śmierci.

Krzysztof Jackowski opowiedział o grze, którą jest życie i zdradził, co czeka nas po śmierci. Jasnowidz kolejny raz zdradza wielkie sekrety, tym razem dotyczą one przyszłości wszystkich ludzi na świecie. Czego zgodnie z przewidywaniami Jackowskiego możemy doczekać się po śmierci?

Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat sensu życia

Ostatnie wizje, które pojawiły się w głowie jednego z czołowych polskich jasnowidzów dotyczyły tego, jak wygląda życie po śmierci, ale także tego, czym jest życie. Okazuje się, że Krzysztof Jackowski doskonale wie na czym polega życie, a jest ono zwyczajną grą i „na pewno nie jest to życie właściwe i prawdziwe”

– Mówi do was ktoś kto w życiu znalazł mnóstwo ludzkich zwłok i żywych osób metodą jasnowidzenia. Jestem przekonany i mówię wam, iż ten świat na którym żyjemy jest to fabryka osobowości. Jesteśmy tu po to, by przejść zadanie. Być może wyznaczamy je sobie sami przed narodzinami, a być może to zadanie ktoś nam stwarza – zdradził Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski zdradził, jak wygląda życie po śmierci

To, co dzieje się teraz z nami na ziemi, to zaledwie wstęp do prawdziwego życia. I nie tylko naszej planety to dotyczy, na innych planetach sprawa wygląda dokładnie tak samo.

– Bardzo często przeszywa mnie przeczucie, że jak umrę, to się ocknę taki sam ja gdzieś. I nie wiem czemu, mam przeczucie, że powiem „ja pier***elę, wydawało mi się, że to koniec, umieram, a przecież teraz dopiero żyję, wróciłem”. Tak mi się kojarzy moja śmierć – opowiedział o swojej śmierci Krzysztof Jackowski.

Poleć Dziennik Polityczny