Konferencja na temat rozwiązania problemu bezdomności w Seattle na Zachodnim Wybrzeżu USA została ubogacona występem czarnoskórego striptizera transwestyty.

W sobotę na Twitterze ukazało się wideo z konferencji, która odbyła się 9 grudnia i pokazujące striptizera, który występuje jako kobieta i przedstawia się jako Beyoncé Black St. James. Transwestyta śpiewa, tańczy i całuje uczestników. “St. James” przyjmuje żeńskie hormony (stąd spory biust), ale jak dotąd nie przeszedł operacji “zmiany płci”.

– Jak pokazuje wideo, występ nie ma nic wspólnego z pomaganiem ludziom na ulicach. Chodzi o uwiarygadnianie radykalnej ideologii, która stawia politykę tożsamości nad rozwiązywaniem rzeczywistych problemów – napisał na Facebooku Christopher Rufo, wydawca “City Journal” i niedoszły radny miejski, który nagłośnił sprawę.

– Przez lata Seattle twierdziło, że „potrzebuje więcej środków”, aby rozwiązać problem bezdomności, ale jak pokazuje wideo, władze uważają za całkowicie właściwe płacenie za striptizera transpłciowego, która dociera do organizacji non-profit z regionu i organizacji finansowanych przez podatników – dodał.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Coroczne wydarzenie zostało zorganizowane przez All Home, agencję ds. bezdomności w hrabstwie King, która obejmuje miasto Seattle, w którym wydarzenie miało miejsce, donosi “The Seattle Times”. Dyrektorka agencji podlegającej ratuszowi, Kira Zylstra, została skierowana na płatny urlopu w oczekiwaniu na śledztwo. Zylstra zarabia około 123 tys. USD rocznie.

dzienniknarodowy