Screenshot_2

W Kielcach odbył się kolejny kongres partii KORWiN, na którym zostały wyłonione nowe władze tej formacji. Wybrano prezesa partii oraz sześciu wiceprezesów.

Niemal jednogłośną decyzją prezesem partii KORWiN pozostał poseł Janusz Korwin-Mikke.

Mariusz Witek@mariusz_witek

Janusz Korwin Mikke ponownie wybrany prezesem @Partia_KORWiN

Jednocześnie wybrano sześciu wiceprezesów, a tu doszło do małego zaskoczenia. Ponownie funkcje te będą pełnić Sławomir Mentzen, Dawid Lewicki oraz Konrad Berkowicz.

Pojawią się także nowe nazwiska, do tej pory niezaangażowane na tak wysokim szczeblu, czyli Artur Dziambor oraz Dobromir Sośnierz. Ponadto do grona prezesów został włączony Bartłomiej Pejo.

Warszawska „dwójka” Konfederacji w ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskała w pierwszych głosowaniu tyle samo głosów, co Jakub Kulesza, jednak w „dogrywce” okazał się lepszy.

Mariusz Witek@mariusz_witek

Na vice prezesa @Partia_KORWiN zostali wybrani:
1. @KonradBerkowicz
2. @DawidLewickiCK
3. @SlawomirMentzen
4. @ArturDziambor
5. @D_Sosnierz
6. @bartlomiejpejo

Gratulacje.

Twitter