DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SKANDAL ! EPISKOPAT RADZI LUDZIOM, ŻEBY SPRZEDAWAĆ, CO SIĘ POSIADA I DAWAĆ BIEDNYM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

31028470477_14836d4669_z_1.jpg

Kościół katolicki w Polsce zaapelował do ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych ws. dobytków.

Duchowni katoliccy radzą ludziom, aby zrezygnowali ze swoich własności, sprzedali je, a następnie pomogli biednym.

– Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i daj ubogim – czytamy na oficjalnym profilu Episkopatu Polski.

Duchowni w zamian za podporządkowanie się swoim wytycznym oferują skarb w niebie, który miałby być jednak do odebrania dopiero po śmierci.

EpiskopatNews@EpiskopatNews

„«Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i daj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną!»” (Mt 19, 16-22)

– Czytając dzisiejszą Ewangelię warto przypomnieć Jana Pawła II i zasady budowania cywilizacji miłości: „Kościół chce budować cywilizację na prymacie etyki nad techniką, człowieka nad rzeczą, wartości duchowych przed materialnymi, miłosierdzia przed sprawiedliwością, być nad mieć” – wypowiada się biskup legnicki Marek Mendyk.

Waldemar Kuczyński (minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego):Szanowni Księża, od góry do dołu, zaadresujcie to w pierwszym rzędzie do siebie, nie do wszystkich, ale do bardzo, bardzo wielu. Sprzedajcie, dajcie na Caritas, czy Owsiakowi. Potem możecie z czystym sumieniem i kontem zwracać się z tym do reszty i razem pójść z Panem.

Robert Smucz (psycholog): Jeszcze w życiu nie widziałem ani nawet niesłyszałem żebyście coś sprzedali z waszego ogromnego majątku i dali biednym. Bez hipokryzji, zacznijcie od siebie, dajcie przykład życiem, a nie gadaniem!

– Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi… Jak zwykle kombinujecie i manipulujecie. Te słowa są skierowane do was – odpowiedział biskupom Mariusz Hnatiuk (Lewica Razem).

Jerzy Bokłażec (filozof): Kościół w Irlandii sprzedaje swe posiadłości, bo potrzebuje pieniędzy na odszkodowania dla ofiar swoich pedofilów. W Irlandii w działania na rzecz ofiar zaangażował się rząd – w Polsce rząd wspiera Kościół Katolicki, który tuszuje pedofilię i nie chce płacić odszkodowań.

48328730456_81a7340008_z.jpg

    Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “SKANDAL ! EPISKOPAT RADZI LUDZIOM, ŻEBY SPRZEDAWAĆ, CO SIĘ POSIADA I DAWAĆ BIEDNYM

  1. no tak,tylko,że oni tego nie czynią,tylko żerują na starych osobach wyłudzając kasiorę w kopertach i na kościół,oni siebie uważają teraz w roli Chrystusa,a przecież KK nie został założony przez Chrystusa ani Piotr nie jest tym KK tak w przenośni

    1. no tak,owszem,to prawda,ja pomogę biednemu,ale jak widać,KK nie musi sprzedawać,innych namawia jakby to on był w roli Chrystusa,nawet KK nie zostało założone na Piotrze

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: