pfizer mrna
Posted by Mforum
473 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
377 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
226 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
321 views

UWAGA, UWAGA, UWAGA – ODWAGA PATRYKA VEGI ! Patryk Vega – jazda bez trzymanki – o czym będzie film???

Rate this post

Screenshot_18

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Patryk Vega idzie jak burza. Nie minęły jeszcze echa po premierze „Kobiet mafii 2”, a reżyser już bierze się za kolejny projekt. 

Na swoim profilu na Facebooku opublikował kilka zdjęć z trwających właśnie zdjęć do nowego filmu, który ma nosić tytuł „Small World”.

W grudniu zeszłego roku reżyser opowiedział o nadchodzącej produkcji w wywiadzie dla Polskiego Radia.

„Small World” ma być krzykiem przeciwko handlowi dziećmi i będzie obracać się w tematyce religii, satanizmu, pedofilii i wspomnianych procederów przestępczych. 

Vega obiecywał również, że „Small World” będzie prawdziwą jazdą bez trzymanki, a scenariusz do produkcji jest bardzo mocny.

Podobnie jak w drugiej części „Kobiet mafii”, do polskiej części obsady mają dołączyć zagraniczne gwiazdy.

Do swojego najnowszego projektu reżyser zaangażował między innymi aktora Enrique Arcego znanego z serialu „Dom z papieru” od Netfliksa. Hiszpański aktor miał okazję pracować z Vegą właśnie przy okazji kręcenia drugiej części przygód zaradnych żon i kochanek polskich mafiosów.

Zdjęcia do „Small World” powstają w Bangkoku.

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/03/13/small-world-patryk-vega-zdjecia/

Film o polskiej polityce od Patryka Vegi  

Patryk Vega jest w trakcie montowania nowego filmu. Produkcja nosi tytuł Polityka. Przedsięwzięcie do tej pory było utrzymywane w tajemnicy. Premiera zaplanowana jest na 6 września.

Patryk Vega zdradził kulis swojego najnowszego projektu. Kontrowersyjny reżyser nagrał film o politykach. Wcześniej nie chciał mieszać się do tego tematu, próbował go unikać. Teraz jednak poczuł, że jest to problem, który powinien pokazać kinowej publiczności. Czegokolwiek nie mówić by o Vedze, zawsze przyznawał, że robi filmy z myślą o pewnej misji. Chciał prezentować widzom świat, który na co dzień jest dla nich niedostępny, ukryty. Krajowa polityka faktycznie wydaje się tematem zasłoniętym wyjątkowo grubą kurtyną.

Ze względów bezpieczeństwa Polityka do tej pory nie była reklamowana, kręcono ją pod całkowicie innym tytułem. Patryk Vega wykorzystał wiele sposobów, aby jego produkcja nie wyciekła zbyt szybko. Na ekipę zostało nałożone embargo informacji, podpisywano dokumenty, które obligowały ich do nieujawniania treści, a niektórzy otrzymywali wyłącznie potrzebne im do pracy fragmenty, a nie całość scenariusza. Reżyser nie chciał, aby w trakcie pracy nad filmem jakkolwiek mu przeszkadzano. Obawiał się, że potencjalny wyciek informacji może sprowadzić na film wiele niepotrzebnych komplikacji.

Patryk Vega montuje film o kontrowersjach krajowej polityki

Mimo licznych starań scenariusz jednak wyciekł. W rozmowie z Onetem Vega zdrada, że niejednokrotnie spotkał się już z próbami nacisku na zrezygnowanie z filmu. Premiera odbyć ma się rzecz jasna przed wyborami. Reżysera namawiano, aby przesunął to wydarzenie na późniejszy czas. Podobno Polityka ma uderzyć w określone frakcje polityczne, co może mieć wpływ na głosowanie Polaków. Filmy Vegi są bardzo popularne. Sama nie nazwałabym go reżyserem opiniotwórczym, jednak zdaję sobie sprawę, że istnieje wiele widzów, którzy do jego filmów podchodzą dużo poważniej ode mnie.

Patryk Vega nie przystał na żadną z wysuwanych mu propozycji. Wraz z montażystą udali się do Tokio, aby tam dokończyć działań postprodukcyjnych. Twórca nadal nie chce, aby cokolwiek zakłóciło premierę. Nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące fabuły czy obsady. Reżyser zapewnia, że scenariusz został oparty na prawdziwych wydarzeniach, aby widz mógł dostrzec w nim więcej szczerości. Nie wiemy również, w którą z frakcji materiał uderza. Z nieoficjalnych informacji Onetu wynika, że to PiS nie jest zachwycony dziełem Vegi i wolałby uniknąć wczesnej premiery. Szczegółowe informacje poznamy jednak dopiero wtedy, gdy zażyczy sobie tego reżyser.

Do tej pory filmy Patryka Vegi wywoływało sporo kontrowersji. Zawsze udawało mu się przyciągnąć do kin ogromną publiczność. Krytycy nie zawsze byli przychylni, jednak widzów to nie powstrzymywało. Biorąc pod uwagę tematykę nadchodzącego filmu trudno nie założyć, że i na nim pojawią się tłumy.

Źródło: Onet

 

https://antyweb.pl/patryk-vega-polityka-nowy-film-data/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: