pfizer mrna
Posted by Mforum
454 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
366 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
219 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
314 views

Terminator. Zobaczcie go w akcji W szeregach armii USA niedługo znajdzie się humanoidalny robot ATLAS od Boston Dynamics.

Rate this post

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
ROBOTY

Nowa wersja robota ATLAS już niczym Terminator. Zobaczcie go w akcji

W szeregach armii USA niedługo znajdzie się humanoidalny robot ATLAS od Boston Dynamics. Jak możemy zobaczyć na najnowszym filmie, maszyna niczego się nie boi i dzielnie radzi sobie z trudami morderczego testu.

ATLAS rozwijany jest przez inżynierów od kilku lat. Z każdym rokiem coraz bardziej zaskakuje swoimi niesamowitymi zdolnościami. Bez problemu potrafi już poruszać się bez kabli zasilających, utrzymywać równowagę, podnosić ciężary, biegać, skakać, a nawet wykonać pełne salto.

Na najnowszym filmie przygotowanym przez ludzi z Corridor możemy zobaczyć, jak wygląda w akcji jego najnowsza wersja. Trzeba przyznać, że szokuje swoją sprawnością, odpornością i determinacją w wykonywaniu zleconych zadań. Chłopcy nie przebierali w środkach na utrudnienie pracy maszynie.

Jednak jest to w pełni uzasadnione, gdyż tego typu roboty będą w przyszłości brały udział w wszelkiej maści akcjach ratunkowych. Dlatego nie może być dla nich żadnej taryfy ulgowej w kwestiach szkoleń i testów, gdy w grę będzie wchodziło ludzkie życie.

Przy okazji najnowszej akcji grupy Corridor z robotem ATLAS, na drugim filmie możecie zobaczyć, jak w ogóle wszystkie testy wyglądały od kuchni (zobacz tutaj). Obejrzyjcie, to bardzo się zdziwicie. No cóż, pozostaje nam tylko czekać na kolejne, bardziej zaawansowane wersje tej maszyny, które zbliżą się do tych z powyższych filmów.

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube / Fot. YouTube/Corridor

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: