Prezydent: Rosja zawsze czyhała na nasze terytorium [WIDEO]

Rate this post

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Screenshot_1.pngChcielibyśmy, aby Rosja była naszym przyjacielem, ale niestety Rosja znów pokazuje swoje bardzo nieprzyjemne dla nas, imperialne oblicze. A my nie chcemy być w rosyjskiej strefie wpływów – odpowiedział prezydent Andrzej Duda na pytanie amerykańskiej dziennikarki, która spytała, czy „postrzega Rosję jako wroga czy sojusznika”.

– Bardzo bym chciał, żeby Rosja była przyjacielem Polski, bo jest wielkim naszym sąsiadem, jest państwem dużo większym od Polski, o większym niż Polska potencjale pod każdym względem, może z wyjątkiem jednego: mianowicie ja uważam, że w nas jest więcej męstwa, że jesteśmy odważniejsi i potrafimy walczyć do samego końca, niezależnie od wszystkiego – podkreślił prezydent

https://www.tvp.info/43060354/prezydent-rosja-zawsze-czyhala-na-nasze-terytorium-wideo

One thought on “Prezydent: Rosja zawsze czyhała na nasze terytorium [WIDEO]

  1. No no „potrafimy walczyć do samego końca” – fiu fiu czyżby Adrian sam chciał chwycić za karabin? Czy znowu jak to drzewiej bywało, wyśle młodych pod topór? Bo panie kochany – dla cywili zaostrza się prawo dostępu do broni – bo ponoć jesteśmy nieodpowiedzialni?. No cóż, zatem jesteśmy nieodpowiedzialni, chętnie usiądziemy na trybunach ( nie musi byc loża VIP ) i chętnie obejrzymy walkę Endrju – do samego końca!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: