pfizer mrna
Posted by Mforum
569 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
434 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
263 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
350 views

partia „PRAWDA ” WEŹMIE UDZIAŁ W WYBORACH JESIENNYCH

Rate this post

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O nowej inicjatywie Michała Kołodziejczaka poinformowała reporterka Radia ZET, Natalia Żyto. Jak ustaliła, nowa partia ma nazywać się „Prawda”. Plany te potwierdza Kołodziejczak. Chce wystartować w wyborach i walczyć zarówno o głosy rolników, a także „wszystkich ludzi pracujących i zarabiających”, którzy jego zdaniem są często pomijani w polskiej polityce.

Nowe ugrupowanie polityczne postuluje m.in. wzmocnienie bezpieczeństwa żywności, budowę mieszkań socjalnych, likwidację podatku dochodowego oraz pomoc dla ludzi, którzy znaleźli się w pętli zadłużenia.

Lider AGROunii we wpisie na Twitterze zaznaczył, że „Polska polityka potrzebuje nowej jakości, nowych elit i prawdy”. Przyznał, że decyzja o powołaniu partii politycznej jest dla niego trudna i podziękował za pierwsze głosy poparcia. „Wiem, że jesienią będą ich miliony” – dodał.

Michał Kołodziejczak@kolodziejczak_m

Polska polityka potrzebuje nowej jakości, nowych elit i prawdy. Trudna dla mnie decyzja. Dziękuje za pierwsze głosy poparcia. Wiem, że jesienią będą ich miliony.

Natalia Żyto@NataliaZyto

Powstaje nowa partia polityczna #Prawda – tworzy ją lider #AGROunia @kolodziejczak_m i zapowiada start w jesiennych wyborach parlamentarnych – dowiaduje się @RadioZET_NEWS

Zobacz obraz na Twitterze
Ludzie o tym mówią: 133

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: