Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
142 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
86 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
214 views

Magdalena Adamowicz ma poważne kłopoty?

Chodzi o jej zeznania podatkowe

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czarne chmury zbierają się nad świeżo upieczoną posłanką do Parlamentu Europejskiego Magdaleną Adamowicz. Jak ustalił portal WP.pl, prokuratorskie postępowanie dotyczące zeznań podatkowych europosłanki z ramienia Koalicji Europejskiej będzie kontynuowane. Nie pomoże jej nawet immunitet.

Zdaniem śledczych Magdalena Adamowicz miała podać nieprawdę w zeznaniach podatkowych za 2011 i 2012 rok. Postępowanie prowadzone jest od kilku lat przez dolnośląską prokuraturę. – Zarzuty, które usłyszała Magdalena A., dotyczą przestępstw o charakterze karno-skarbowym. Miały one polegać na podaniu nieprawdy w zeznaniu podatkowym poprzez zatajenie informacji, w wyniku czego uszczupliła należny podatek za lata 2011 i 2012 – informuje Wirtualną Polskę biuro prasowe Prokuratury Krajowej.

– Co do postępowania przeciwko mnie (…) sprawa znajduje się od sześciu lat, tj. daty wszczęcia w 2013 roku, na etapie postępowania przygotowawczego. Mogę powiedzieć tylko tyle, że oczekuję z niecierpliwością skierowania tej sprawy do sądu – powiedziała Magdalena Adamowicz w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim”.
Magdalena Adamowicz przyznała w rozmowie z Wp.pl, że gdyby prokuratura chciała skierować sprawę do sądu to immunitet jej nie pomoże. – Przekazuję Panu opinię prawną, która jednoznacznie to potwierdza: postępowania wszczęte przed uzyskaniem mandatu europosła toczą się dalej i immunitet ich nie obejmuje. Chcę, aby spór z urzędem skarbowym jak najszybciej znalazł finał w sądzie. Przed niczym nie uciekam. Jestem spokojna, gdyż w świetle ostatnich interpretacji skarbówki w całej Polsce, zarzuty stawiane mi przez prokuratorów ministra Ziobry są bezpodstawne. Ciekawe tylko, czy ktoś po tym wszystkim powie słowo „przepraszam” – powiedziała europosłanka.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/magdalena-adamowicz-ma-powazne-klopoty-chodzi-o-jej-zeznania-podatkowe-aa-afxP-Vzom-QdKB.html

Rate this post

One thought on “Magdalena Adamowicz ma poważne kłopoty?

  1. Oczywiście że niewinna. Przecież to są aniołki. Polityk to osoba świecąca przykładem i żadnych przekrętów na pewno nie zrobi. Niech prokuratura nie daje sprawy do sądu bo biedna pani Adamowicz pójdzie siedzieć.
    HAha. Nie pójdzie siedzieć. Złodzieje nie dopuszczą do tego żeby złodziej poszedł siedzieć.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: