INTERIA – ostrzega przed dodaniem komentarza – ale ja umieszczę tutaj komentarz – im podziękuję !

Rate this post

YouTube wyłącza reklamy w wideo anty szczepionkowców

YouTube zdecydował się w ubiegły piątek na usunięcie reklam z niektórych filmów anty szczepionkowych. Dlaczego? Publikowanie materiałów mogących mieć niebezpieczny wpływ na użytkowników jest sprzeczne z regulaminem serwisu.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Screenshot_6

Niedawno Facebook zapowiedział walkę ze środowiskiem antyszczepionkowym poprzez usunięcie tego typu treści z listy rekomendacji. Na podobne kroki zdecydował się YouTube, na którym są przecież obecne materiały opublikowane przez środowiska antyszczepionkowe.

YouTube poinformował o zablokowaniu wyświetlania reklam towarzyszących materiałom o charakterze antyszczpionkowym. Decyzja ta dotyczy pojedynczych filmów, jak i całych „specjalistycznych” kanałów, takich jak LarryCook333, VAXXED czy iHealthTube. Łącznie mają one blisko 500 000 subskrypcji.

Jako komentarz do sprawy, YouTube wyjaśnił, że zamieszczanie w serwisie treści o niebezpiecznym i szkodliwym charakterze jest sprzeczne z regulaminem serwisu, a za takie właśnie uznaje się materiały propagujące brak szczepień ochronnych. Oznacza to, że kanały antyszczepionkowe nie będą czerpać wpływów z reklam powiązanych z wyświetleniami filmów.

Czytaj więcej na https://nt.interia.pl/internet/news-youtube-wylacza-reklamy-w-wideo-antyszczepionkowcow,nId,2854433#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

2 thoughts on “INTERIA – ostrzega przed dodaniem komentarza – ale ja umieszczę tutaj komentarz – im podziękuję !

  1. Wielce szkodliwa i bardzo niebezpieczna dla świadomości społecznej jest polityka YT i FB, zaciemniając i zakłamując rzeczywistość.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: