pfizer mrna
Posted by Mforum
471 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
376 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
225 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
321 views

Fragment filmu POLITYCY Patryka Vega – ale jazda !!!

Rate this post

Screenshot_6.png

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Reżyser Patryk Vega właśnie kończy prace nad swoim nowym filmem „Polityka”. Jego premiera będzie miała miejsce we wrześniu, czyli tuż przed wyborami parlamentarnymi. W rozmowie z Onetem Vega wyznał, że scenariusz filmu został „przechwycony”. Pada sugestia, że scenariusz jakimś sposobem dotarł do PiS.

–  Wszyscy bardzo pilnowaliśmy tego scenariusza, do tego stopnia, że poszczególne osoby dostawały tylko fragmenty tekstu i podpisywały stosowne dokumenty prawne, które obligowały ich do nieujawniania treści. Niemniej scenariusz został przechwycony, a ja już kilkukrotnie spotkałem się z próbami nacisku. Komunikowano mi wprost, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów, dlatego namawiano mnie do przesunięcia premiery na po wyborach i składano różne intratne propozycje – mówi Onetowi Vega.

– Inspirowaliśmy się prawdziwymi wydarzeniami, tak żeby widzowie mieli poczucie, że oglądają film o tym, co się dzieje tu i teraz. Tak jak wielu Polaków jestem wściekły na ludzi, którzy dobrali się do państwowych pieniędzy – dodaje reżyser.

Wściekłość Pawłowicz

Słowa Vegi rozwścieczyły posłankę z klubu PiS, Krystynę Pawłowicz. – Kolejny reżyser po panach Sekielskich,tym razem Patryk VEGA od „mocnych” filmów obyczajowych,za pośrednictwem Onetu już STRASZY,że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film=SWOJĄ „prawdę o politykach”.Byśmy widzieli na kogo głosować,a na kogo nie

Film ma „ustawić” wynik wyborów – napisała na Twitterze (zachowaliśmy pisownię oryginalną).

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/krystyna-pawlowicz-w-nowym-filmie-patryka-vegi-polityka/ghcpgw8

3 thoughts on “Fragment filmu POLITYCY Patryka Vega – ale jazda !!!

  1. Nawet taki film nic nie zmieni bo Polaki wezmą to za dobra komedie i będą w pracy ich małpować a nie protestować. Trzeba zrozumieć mentalność Polaka a nie żyć mrzonkami o wielkiej Polsce. Wielki kraj buduje się z wielkimi ludźmi a nie obdartymi chamami.

  2. fragment filmu ? jesteś babo jebnięta ? po jaki ch.. robisz takie wrzutki ? i na dodatek co 24 godziny wrzucasz to samo . p… się w łeb o.k

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: