Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
148 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
91 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
217 views

Ciało 10-letniej dziewczynki znaleziono w lesie…

Ciało 10-letniej dziewczynki znaleziono w lesie w okolicy miejscowości Pożarzysko na Dolnym Śląsku. Dziecko zostało zamordowane. Na jaw wychodzą wstrząsające fakty.

Zaginięcie 10-letniej córki zgłosili mieszkańcy Mrowin w czwartek. Dziewczynka miała wyjść ze szkoły około godziny 13. Nie dotarła do domu. Ostatni raz była widziana około 200 metrów od domu. W późnych godzinach popołudniowych w lesie w okolicach miejscowości Pożarzysko (gmina Żarów) znaleziono ciało dziewczynki. Ciało znalazła kobieta, która była na spacerze z psem.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Policja bada różne wątki tej sprawy. Ale o szczegółach nikt nie chce mówić, bo ich ujawnienie zaszkodzi śledztwu. A te ma teraz jeden cel: znalezienie zwyrodnialca, który zamordował dziecko. Udało nam się ustalić, że policjanci ustalają teraz typ mordercy. Badane są też informacje, które przekazali mieszkańcy, m.in. o tym, że obok miejsca zbrodni widziano czarny samochód. Brane pod uwagę są m.in.dwie hipotezy, jeśli chodzi o samo porwanie. Albo Kristina weszła do samochodu kogoś, kogo dobrze znała, albo została wciągnięta do pojazdu siłą.

 

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/morderstwo-10-letniej-kristiny-wstrzasajace-fakty-wychodza-na-jaw-wideo-aa-8Dmk-SizL-Weoz.html

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: