Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Świetnie powiedział 💪
Posted by bastoy
117 views
Papa Dance Panorama Tatr
Posted by wadam12
231 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

USA zrywa stosunki z Polską na prośbę żydów + OBRZYDLIWY SPOT TV PROPAGOWANY W USA ! OTO PRZYJACIÓŁ TWARZ..

Rate this post

 

Sygnały płynące ze strony polskich władz są jasne: kluczowy przepis nowelizacji ustawy o IPN nie będzie stosowany, a najpewniej zostanie zmieniony albo podważony w Trybunale Konstytucyjnym. Do tego Polska od pierwszych dni konfliktu deklaruje, że gotowa rozmawiać: powołała specjalny zespół, który wciąż nie doczekał się swojego izraelskiego odpowiednika. Symbolicznie, premier Morawiecki gotów był odpowiedzieć na każde, nawet wyraźnie prowokacyjne pytanie izraelskich dziennikarzy, za co „ukarano” go bezprecedensową nagonką, opartą w istocie o manipulację jego wypowiedzią, jej sensem.

Te wszystkie gesty dobrej woli ze strony polskich władz trafiają w próżnię. Światowe media nakręcają spiralę oskarżeń wobec naszego kraju. Nie chcą słuchać wyjaśnień w sprawie ustawy, nie chcą wnikać w okrutną, złożoną rzeczywistość niemieckiej okupacji. Nie chcą także pamiętać o naszym, polskim cierpieniu.

Teraz jesteśmy świadkami kolejnego uderzenia: profesjonalnie przygotowany filmik promuje w USA arcykłamstwo sprowadzone do hasła „Polish Holocaust”, jednocześnie uderzając w sprawę dla Polski rzeczywiście kluczową, czyli sojusz ze Stanami Zjednoczonymi.

Trudno uznać, że to samodzielna akcja jednej niemądrej fundacji.

CZYTAJ: Autorzy kłamliwej kampanii wzywają USA do zawieszenia stosunków z Polską! „Słuchajcie Polacy! Znieście to haniebne prawo”. WIDEO

Przekaz jest jasny: nie mam mowy o żadnym dialogu, nawet o tym nie śnijcie. Po pierwsze macie wycofać się ze swojej ustawy bez żadnego „ale” i żadnych pozorów”. Po drugie, macie milczeć, a nie dyskutować. Po trzecie, macie przyjąć napisane przez nas oskarżenie.

A jeśli tego nie uczynicie, to wrobimy was nawet nie w kolaborację, ale wprost w sprawstwo Holocaustu. I jeszcze wystawimy Rosji jako łatwy łup.

Sytuacja jest i niezwykle trudna, i bardzo poważna. Zderzyliśmy się z potężnymi siłami, które nie przebierają w środkach. To jest naprawdę próba złamania nas: politycznego, ale także moralnego i mentalnego.

Ciekawe, że żaden inny naród z naszego regionu – Węgrzy, Rumuni, Słowacy, Litwini, Łotysze czy Chorwaci – nie podlega tego typu presji. Nikt nie żąda, by któryś z naszych bliższych czy dalszych sąsiadów uznał siebie za współsprawcę Holocaustu, choć przecież owe narody oficjalnie, a często i gorliwie, współpracowały z III Rzeszą w dziele mordowania Żydów… I na ich ziemi także mordowano.

Po tym, co się zdarzyło, jedno wiemy: relacje polsko-żydowskie znalazły się niemal na dnie, i to nie z polskiej winy. Za jakiś czas znów zaczną być odbudowywane, ale jednak już w inny sposób. Ścieżka, którą Polska szła w tych sprawach od niemal 30 lat, skończyła się. Zbyt dużo się wydarzyło.

Dziś władze Rzeczypospolitej muszą znaleźć takie wyjście z sytuacji, które nie będzie oznaczało kapitulacji, ale które pozwoli jednocześnie na złapanie oddechui przemyślenie strategii. Na kolejne lata i na kolejne dekady.

Bo to z pewnością nie jest ostatnia taka batalia. To też już wiemy.

65 thoughts on “USA zrywa stosunki z Polską na prośbę żydów + OBRZYDLIWY SPOT TV PROPAGOWANY W USA ! OTO PRZYJACIÓŁ TWARZ..

   1. cytuje mail od Reduty Dobrego Imienia :

    „Szanowni Państwo!

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia dotyczące filmu „I will go to jail” (chcę iść do więzienia) przygotowanego przez amerykańską Fundację Runderman Family Foundation. Spot jest częścią kampanii skierowanej przeciwko Polsce, polegającej na zbieraniu podpisów pod petycją wzywającą USA do zawieszenia stosunków z Polską do czasu odrzucenia ustawy o IPN.

    Według potwierdzonych przez nas informacji, film jest skierowany głównie do Polonii w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu oraz do mieszkańców Polski.

    Pojawienie się tego filmu odczytujemy jako jawną prowokację, najprawdopodobniej z inspiracji rosyjskiej. W związku z tym, nie będziemy podejmować żadnej interwencji

    1. Ten film byl po prostu obzydliwy, tak jak to Mizia powiedziales.

    2. Przecież zarówno w Reducie jak i w Fundacji głównym działaczem jest Maciej świrski . Też mam to w skrzynce, nawet im odpisałam, że ich statutową działalnością nie jest generowanie domysłów, ale podejmowanie konkretnych działań w konkretnych sytuacjach, bo w przeciwnym wypadku ich działanie traci rację bytu .

    3. „Pojawienie się tego filmu odczytujemy jako jawną prowokację, najprawdopodobniej z inspiracji rosyjskiej. W związku z tym, nie będziemy podejmować żadnej interwencji”

    4. Taaa najlepiej na Ruskich zgonic….pfff…bo handlowym troche plany psuja…to najlepiej by bylo Ruskich tez troche wku…ic…i sprowokowac 😮

    1. dzięki jutro zrobie z tego film na y.t to baranom kopary opadną …. TYLE SZMALU A JA TYLKO O 200 MELONACH WSPOMNIAŁEM

    2. Założę się , że obsada stanowisk w tej „drogiej” instytucji też była konsultowana z ambasadą ??? 🙂 😛

     1. Jak się chce zapewnić intratne posadki „znajomym królika” , to tworzy się takie różne twory . Przecież mamy nieistniejącą elektrownię atomową , której prezes od kilku zgarnia po 100 tysi/m-c , agencję kosmiczną i jeszcze parę innych.

   2. Miziaku jeb kase i rób PRAWDE tylko na spokojnie 🙂 bo moi chłopcy powiedzieli że „bidula rozjebią” hihi wariaty.

  1. Taras widokowy se zrobili i się lampią czy się równo kopci.
   Trzeba egzorcyzmować to chore towarzystwo.
   Święty Michale Archaniele!

   Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

   Amen.

 1. „Kiedy pan twój, twój bóg poprowadzi cię do kraju, który ci obiecał wziąć w posiadanie i kiedy ci wszystkie narody pomoże usunąć z drogi (…) -kiedy pan twój, twój bóg ci je wyda i je pobijesz, masz je skazać na zagładę. Masz z nimi nie zawierać żadnych paktów i nikogo nie oszczędzać.”
  (Księga Powtórzonego Prawa, kap. 7. 1-2)

  1. Pismo swiete brzmi jakby zydkom pisane. Ja juz nic z tej mojej wiary nie rozumiem.

   1. Bo Twoi rodzice i katabasy wtłoczyli Wam tego nadjordanskiego falszywego bożka (demona) do mozgu. Religie ksiegi chrzescijanstwo, judaizm, islam wszystkie do kosza. Wiara naszych przodków w Svaroga była lepsza. Słonce jest widzialne, a bożek psychopatów pustynnych nie. Słonce daje nam życie, a oni dają nam śmierć – w męczarniach – jeśli nie zgadzamy się z ich pismami. Teraz islamy tłuka chrzescijan, kiedys chrzescijanie tlukly islamow i judaistow, poźniej aż do teraz judaisci mszczą się, szczują jednych na drugich – ku uciesze jahwe i rządzą tym światem, ale ich rządy dobiegną konca, gdy powrócą nasi słowiańscy dobrzy bogowie. Na pohybel jawhistycznej dżumie.

    1. W bibli Jana Pawla ii, to taka nowa edycja z jego komentarzami juz od pierwszych stron slowo bóg pan najwyższy -wszystko to jes zastąpione slowem jahwe. Od tej pory zapaalila mi sie czerwona lampka. Tania nie była.

    2. A jak chcesz mnie wyrwać to pamietaj że ja muszę dobrze zjeść i porządnie sie wyspać „poganinie” hihi.

 2. NO I DOKŁADKA Z DRUGIEJ STRONY SKURWESYŃSKIEJ KOALICJI ŻYDOWSKO UKRAIŃSKIEJ

  PAMIĘTACIE ATAK NA WEGIERSKA PLACÓWKĘ NA UKRAINIE JUZ ZNALEŻLI UKRY PODPALACZY POLAKÓW

  p.s jakoś tych którzy strzelali do konsulatu i autokaru po9lskiego z granatnika nie złapali ……….

  Ukraińscy śledczy mieli ustalić, że próba podpalenia budynku Stowarzyszenia Kultury Węgierskiej w Użhorodzie była dziełem dwójki Polaków.

  Ukraińska policja uważa, że budynek Stowarzyszenia Kultury Węgierskiej w Użhorodzie na Zakarpaciu został obrzucony koktajlem Mołotowa przez dwóch Polaków powiązanych z Falangą – podał w środę polsko-ukraiński portal PolUkr.

  O tym, że ukraińscy śledczy podejrzewają Polaków o sprawstwo tego ataku świadczyć mają uchwały użhorodzkiego sądu rejonowego, do których dotarł PolUkr. Wynikać ma z nich, że chodzi o osoby z Krakowa i Bydgoszczy. Na podstawie informacji na ich profilach w mediach społecznościowych PolUkr twierdzi, że są oni związani z radykalnym ugrupowaniem Falanga.

  Według podawanych przez PolUkr ustaleń ukraińskiej policji dwaj Polacy przyjechali na Ukrainę w przeddzień ataku ze Słowacji. Po dokonaniu ataku mieli jeszcze tego samego dnia opuścić hotel w Użhorodzie i wyjechać z Ukrainy na Słowację przez pobliskie przejście graniczne. Ukraińskie organa śledcze jeszcze nie zdecydowały o wysłaniu za nimi listów gończych.

  PolUkr pisze, że tydzień temu gubernator Zakarpacia Hennadij Moskal mówił, iż Służba Bezpieczeństwa Ukrainy ustaliła sprawców tego czynu. Moskal nie podał ich personaliów, twierdził jedynie, że byli to „dwaj młodzi ludzie ze skrajnie prawicowej organizacji z jednego z krajów Unii Europejskiej”.

  Przypomnijmy, że do ataku na Stowarzyszenie Kultury Węgierskiej na Zakarpaciu doszło w nocy z soboty na niedzielę 4. lutego br. około godziny 4. Dwie osoby pojawiły się pod siedzibą stowarzyszenia i rzuciły w niego butelkę z łatwopalnym płynem, po czym oddaliły się. W wyniku ataku nikt nie został poszkodowany, a pożar został szybko ugaszony. Okazało się, że na fasadzie budynku namalowano także swastykę. Po ataku szef dyplomacji Węgier wezwał ukraińskie władze do zagwarantowania bezpieczeństwa Węgrom mieszkającym na Ukrainie, a obserwatorów OBWE, obecnie monitorujących sytuację na wschodzie Ukrainy, do rozważenia rozszerzenia ich obecności także na zachód tego kraju.

  przypominam o co chodzi

  1. No to awansowaliśmy, teraz „ta trzecia siła” to Polacy !! Konkurencję zrobiliśmy Putinowi . 🙂

 3. Wspomnienia „ocalonej” : „Polacy to świnie , ograniczeni umysłowo, a był w obozie przystojny Niemiec , a od jego spojrzenia żydówki znowu czuły się kobietami…”
  Nie zgadniecie , kto był tym „przystojnym Niemcem” ???
  Kolejne granice absurdu zostały przekroczone 😉 😛

  1:50

  1. żydówki traktują seks jak towar i dlatego wdzięczyły się do Mengele, żeby je oszczędził od badań, przystojny potwór – tak bywa

  2. To brzmi jak tragifarsa !!! Powiem krótko.. pierdoli głupoty jak rzadko kto !!

   1. Albo to syndrom sztokholmski, albo jakaś inna choroba ??? 😉 😛

    1. Syndrom chowu wsobnego ! Przecież mości Hartman bardzo kazirodztwo zachwalał.

  3. Dlaczego Jego nie cytują, przecież go nawet uhonorowali .Icchak Kacenelson został upamiętniony na jednym z kamiennych bloków warszawskiego Traktu Pamięci Męczeństwa i Walki Żydów przy ulicy Stawki. Na jego cześć nazwano także Muzeum Bojowników Getta w kibucu Lochame ha-Geta’ot w Izraelu.
   Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie (jid. ‏דאָס ליד פֿון אויסגעהרגעטן ייִדישן פֿאָלק‎ Dos lid fun ojsgehargetn jidiszn folk) – poemat w języku jidysz, autorstwa żydowskiego poety, Icchaka Kacenelsona, uznawany za jedno z najwybitniejszych świadectw literackich Holocaustu i dzieł literatury światowej.

   Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
   Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
   Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
   I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

   Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
   O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
   I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
   Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

   Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
   Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
   Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
   Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.

   Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
   Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
   Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
   Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.

   Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
   I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
   Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,
   By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.

   A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
   Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
   Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
   Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…

   W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
   Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
   Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
   Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!

   A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
   Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
   On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!

 4. Tę żydowską reklamę trzeba zgłaszać jako mowę nienawiści.

  1. Do kogo ? do lokalnych żydów ? Póki co PFN odpowiedziała tak …

 5. To teraz Żydzi rozkazują Ameryce. Jak ich coś swędzi to niech Izrael zerwie stosunki z Polską a nie mieszają w ten konflikt państwo trzecie. Gdyby Amerykanie tak zrobili to śmiech na cały świat, Polska nie naruszyła godności lub interesów USA, to nasza godność została naruszona i to my mamy podstawy do zerwania stosunków dyplomatycznych z IZRAELEM.
  Nawiasem mówiąc to stosunki dyplomatyczne nie są wyrazem „przyjaźni” ale służą do bezpośredniej komunikacji na najwyższym szczeblu państwowym.

  1. Relacja Izrael-Usa to jak małe rozkapryszone dziecko, które niszczy wszystko wokoło, a jak ktoś się mu postawi to woła swojego silniejszego wujka. Niech USA zrywa te stosunki z Polską i niech spadają z tym śmiesznym kontyngentem wojskowym do siebie. Żołnierze amerykańscy nie stacjonują tutaj, żeby nas bronić przed Rosją bo jest ich za mało. O oni są tutaj żeby tłumić ewentualne zamieszki, jak strażnicy w getcie. Zaorać muzeum holoszwindlu i ambasadę Izraela. A wszystkich polskojęzycznych eunuchów jak ten profesur co gadał że żydzi uciekali do auschwitz przed krwiożerczymi Polakami Deportacja w trybie natychmiastowym. Won.

 6. W kilka dni zrobili antypolski filmik a u nas ani TVP ani min.Gliński nic nie robią, żeby dzień w dzień mówić prawdę,powinny być w TVP spotkania z dr Kurek, czytanie świadectw z getta, filmiki i zdjęcia z tych czasów. Rząd niepotrzebnie się tłumaczy, nie ma z czego, a to powoduje wściekły atak, Gdzie polski MSZ natychmiast powinie reagować. Żydzi nie chcą się przyznać do kłamstwa i zbrodni. A dla nas to walka na śmierć i życie, jeśli rząd się ugnie i zmieni ustawę to pozbawi nas suwerenności na lata, zwłaszcza, że chodzi o kasę, rabunek naszego majątku. Braun, Michalkiewicz miał rację mówiąc od lat o tych planach. Mówił też, że planują sprowadzenie do Polski 3 mln. Żydów z Izraela, stąd masowe wydawanie im polskich paszportów. Dlaczego polskie dzieci przymusowo się szczepi od pierwszego dnia życia niezwykle toksycznymi szczepionkami, żydowskie, czy niemieckie nie. To jest czyszczenie pola dla obcych, Polacy mają być zdepopulowani, a ci co przeżyją, po latach mają być tępi i powolni nowym najeźdźcom.

  1. Pisdzielce szykuja nam skok na nasza ziemie i przekret stulecia wart setki miliardow dolarow, przy ktorym te 65 miliardow dolcow to male piwo. Nowa ustawa reprywatyzacyjna znosi to o czym mowil Jack czyli – Reforme Rolna PKWN, ale przywraca ukaz Carski z 1864 roku z czasow Powstania Styczniowego 1863-1865. Wtedy urzednicy carscy rozdali, sprzedali za bezcen ponad 5000 majatkow polskiej szlachty eskimosom. Grunty naszych dziadkow, nieruchomosci, budynki przejma znowu eskimosi. Kamienice w Warszawie i innych miastach to pikus i cala ta komisja sejmowa w sprawie prywatyzacji kamienic w Warszawie jest po to byscie sie podniecali, ze cos robia. W rzeczywistosci odwracaja uwage tym show dla tepych naiwnych debili to co naprawde planuja zrobic. Po tej ustawie nie zostanie kamien na kamieniu i bedziemy miec szlachte eskimoska. Czas wypierdolic ta eskimoska huctwe na smietnik historii i do pierdla – tam ich miejsce. Ludzie obudzcie sie i uswiadomcie swoich sasiadow, znajomych, rodziny. I nie pierdolcie mi, ze nic nie mozna zrobic, ze jest za pozno. To w koncu my glosowalismy na te zlodziejskie kutwy w sejmie, a moze ufolodki? Jesli nic nie zrobicie, i bedziecie jak zawsze sie pienic, narzekac obudzicie sie z reka w nocniku w kraju eskimosow. Sluchajcie Jacka, piszcie do niego i zakladajcie Konfederacje Narodowa by Bronic Polski.

   Musisz to wiedzieć! (292) Nowa ustawa reprywatyzacyjna PIS przywraca ukaz carski!!!

 7. Czekają nas ciekawe lata. Cóż począć jak większość naszego rządu, parlamentu, wymiaru sprawiedliwości, a nawet duża część bankowców i biznesmenów nas opuści?

  1. Od kiedy pasożyt dobrowolnie opuszcza żywiciela ?? nigdy, chyba że żywiciel umiera.

 8. Po zerwaniu stosunków WYDALIĆ żydów i amerykanów jako potencjalną 5 kolumnę. Zastanawiam się co my jeszcze robimy w EU.

 9. Sz. Panie już kilka razy słyszałem pytanie dziennikarzy TV do polityków , jak przebić się z naszą racją historyczną do publicznej opinii czyt. międzynarodowej. Jedyną i najważniejszą barierą jest nasz język polski, zna go na świecie może 40 mln ludzi. Dopóki będziemy przekonywać sami siebie o naszych racjach po polsku to cała para pójdzie w gwizdek . Najbardziej znanym językiem jest j. angielski , kolejnym jest hiszpański , niemiecki , francuski , rosyjski, hebrajski. Z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego chciałem zgłębić wiedzę na temat, mordów ludności cywilnej na Woli .
  Na YouTube natknąłem się na film Piotra Gursztyna cz 1 i 2 RZEŹ WOLI gdzie autor rzeczowo i bez emocji opowiada zdarzenia i pokazuje miejsca z tego okresu są też krótkie wzruszające archiwalne relacje świadków, którzy przeżyli tą rzeź. Ale co z tego film i te relacje nie mają ani lektora , ani paska z napisami. Gadał dziad do obrazu , a obraz ani ……. . Te autentyczne relacje świadków , oraz takie filmy wydają niemy krzyk Należy je przetłumaczyć nie tylko na j. angielski , jeżeli mamy trafić do opinii międzynarodowej np. Francuzi nie uczą się języków obcych. Krótkie relacje
  mogą być na pasku , dłuższe filmy powinny być czytane przez lektora ( słaby wzrok i brak cierpliwości ) Nie ma potrzeby produkowania nowych filmów / animacji . YouTube jest kopalnią autentycznej wiedzy tyle że niezrozumiałej dla obcokrajowców. Musiał by ktoś tym pokierować podzielić tematy , zatrudnić lektorów . Winni jesteśmy to tym którzy masowo ginęli z różnych motywów i tym którzy nas zastąpią . Ukłony J.K.

  1. Do masowego odbiorcy nie trafią stare, dokumentalne filmy, To powinny być zmasowane krótkie spoty. Np.

 10. A może nie jest tak złe, z Amerykańców lepiej nie mieć nic wspólnego tymbardziej z żydami, jak będziemy zdani tylko na siebie to może zaczniemy się rozwijać.

 11. Jak zdążyliście obejrzeć ten film, który Wam wrzuciłam, to byście wiedzieli, że tak będzie !!! 🙁 🙁 🙁

 12. Oni tu już są i umacniają się na swoich pozycjach.Uważam ,że wybory samorządowe doprowadzą do przejęcia władzy przez nich lub jednostki im przychylne w myśl zasady,by nie pchać się na pierwszą linię frontu.

  1. Ten facet w okularach to prezydent miasta-wynika z materiału.

  2. Cała ta sytuacja przypomina żydowskie postępowanie w Palestynie , też zajmują „osiedla na prawym brzegu” !! Jedyna różnica jest taka, że jeszcze nie mamy łatki terrorystów, tylko faszystów !!!

  1. To by było zbyt piękne:
   Żydzi wyjadą, amerykanie zerwą stosunki dyplomatyczne (wycofują wszystkich swoich obywateli)

     1. link nie wchodzi, wpisz w wyszukiwarce „stosunki dyplomatyczne” i poczytaj

 13. Żydzi w końcu zrobią to co wydawało się niemożliwe – zjednoczą Polaków 🙂

  1. Na początku tej zadymy też wydawało mi się to prawdopodobne, ale już pozbyłam się złudzeń. Za naszego życia ten cud nie nastąpi !! Może kiedyś … za 2-3 pokolenia, ale nie teraz.

  2. duch swiety jest duchem prawdy duch z.y,d.o.w jest duche klamstwa i obludy 🙂

   zydzi zabili jezusa zabili kaczynskiego zydzi to oszusci i z lodzieje 🙂 to PO nowoczesna to fundacje sorosa

  3. „zjednoczą się. Żydzi to nie powód. Ludzkość będzie wymierać a schronienia będą szukać na polskiej ziemi? z jakiej racji, za kłamstwa? nienawiść? kradzież? nie… nie oko za oko ząb za ząb. Powiedział”,”Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Wszechmogący przyjdzie. A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.”

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: