Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
501 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1048 views

Polska otworzyła Ukrainie stałą linie kredytową Ukraińcy pożyczą wymienialne złotówki A SPŁACAĆ BĘDĄ W HRYWNACH !!!!! nie to nie żart..

To że Polska otworzyła Ukrainie stałą linię kredytową na 4 miliardy zł I transza wiecie

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A WIECIE NA JAKICH ZASADACH ?? TEGO NIE WIECIE DZIŚ MORAWIECKI SIĘ WYGADAŁ W USA !!

„- Z dużym zainteresowaniem przedstawiciele funduszu walutowego słuchali o Ukrainie. Pamiętajmy, że Narodowy Bank Polski uruchomił dla tego kraju linię swapową (odnawialny kredyt). Teraz chcemy wspólnie pomagać Ukrainie i poprawiać jej sytuację, zmniejszać poziom korupcji, poprawiać poziom rozwoju gospodarczego i biznesowego – dodaje.”

WIĘCEJ W LINKU

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/polska-pod-ramie-z-mfw-pomoze-ukrainie,2499807,2156?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Umowa dotyczy transakcji swapowych do kwoty 4 mld zł. Swap walutowy to umowa, w której dwie strony postanawiają wymienić między sobą określone kwoty wraz z należnymi odsetkami w różnych walutach, po kursie zbliżonym do rynkowego. W ciągu obowiązywania umowy dochodzi do wymiany należnych odsetek w obu walutach.

CZYLI !! POLSKA POŻYCZY UKRAINIE ZŁOTÓWKI WYMIENIALNE NA KAŻDĄ WAŻNĄ WALUTĘ JAKO STABILNĄ … A UKRAINA SPŁACAĆ BĘDZIE POLSCE TE POŻYCZONE ZŁOTÓWKI …….. UKRAIŃSKIMI HRYWNAMI !!

CHUJA WARTYMI DZIŚ ……… A JESZCZE MNIE J WARTYMI W PRZYSZŁOŚCI A NAWET NIE WIADOMO CZY TA WALUTA NIE ZNIKNIE

ZAISTE JEST TO INTERES 1000 LECIA !!!

p.s nie dziwię się że przedstawiciele funduszu walutowego słuchali wywodu Morawieckiego z zainteresowaniem … OBAWIAM SIĘ ŻE NIE BYŁO TO ZAINTERESOWANIE ALE OSŁUPIELI I SZOK ICH SPARALIŻOWAŁ CO PRZEZ MORAWIECKIEGO ZOSTAŁO UZNANE ZA WIELKIE SKUPIENIE I PODZIW ..

po wyjściu p . Morawieckiego zapewne poszczali się ze śmiechu i szczypali po zadkach żeby przekonać się iż to co słyszeli i widzieli nie było omamem lub halucynacją zbiorową ……

Rate this post

18 thoughts on “Polska otworzyła Ukrainie stałą linie kredytową Ukraińcy pożyczą wymienialne złotówki A SPŁACAĆ BĘDĄ W HRYWNACH !!!!! nie to nie żart..

 1. Każdego roku Polska, a raczej polacy są dymani na kolejne dziesiątki miliardów złotych, jeśli nie dziesiątki miliardów Euro. I co z tego? Nic – tak było, tak jest i tak będzie. Jedyne co się zmieni, to to, że będą jeszcze więcej zabierać zwykłym ludziom i zwykłym rodzinom. Jeszcze więcej i więcej.
  Do czego dojdzie? Jeśli już zapierdalają ludziom ponad 80 procent ich dochodów, ich owoców pracy, to niedługo chyba zbliżymy się do 100 procent. Tak to wygląda.
  Wtedy wszyscy już w pełni i oficjalnie staną się niewolnikami. Dzisiaj, dopóki to „państwo” czy „rząd” zostawiają im te 17 procent WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU. Przynajmniej dla dużej większości. Dla tych co myślą, to wszystko jest tragedią. Ta informacja mnie nie dziwi. Potwierdza tylko, że Pis to takie same ścierwa jak PO i inny gnój, że to wszystko to gra dla gojów, a oni są z jednej rodziny.
  Tutaj pozornie mają dobro polaków i nie wpuszczają jak na razie islamskie i murzyńskie gówno, ale za to wpuszczają setki tysięcy ukraińców i czeczenów, a zapewne i na tamtych przyjdzie czas. A jak się to nie spodoba komuś, to wojska przyjacielskie do stłumienia rozruchów i odpowiednie ustawy już są, a więc będzie czas na ich zastosowanie. To wszystko wkrótce.
  Już od wielu lat nie mieszkam w Polsce i chyba dobrze. Jestem otoczony przez islamski i murzyński gnój i nie wiem co gorsze, życie tutaj czy w Polsce. Najgorsze, że nigdzie nie jest bezpiecznie. To tak jak z jednego gówna wpaść w następne.

  1. Niestety, ale winni temu są właśnie dorośli Polacy w liczbie 27 mln, którzy jako przygłupiaści wyborcy, sprowadzają nam na nasze głowy to nieszczęście ciągłe co 4 lata poprzez wybieranie potomków ubeckich dynastii przywleczonych w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI.

 2. Cóż pozostaje, kto może, niech wali w rogi 'polskiego’ fiskusa. Coś czuje ze trzeba będzie otwarcie z tymi ludźmi zacząć.

  To tak jakby mieć w domu debila z IQ20 albo jawnego wroga który nienawidzi rodziny. Dawalibyśmy mu pieniądze? Nie, takiego kretyna sie zamyka do piwnicy w najlepszym przypadku albo do zakładu dla obłąkanych. (łączą więzy krwi więc jest sentyment). W przypadku zarządców naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi takich więzów nie ma (komfortowa sytuacja).

    1. trzeba uwarzać na morawieckiego na wojażach zagranicznych szczególnie w krajach wyspiarskich gdzie plemienne społeczeństwa mają jako pieniądz muszelki … bo on gotów pożyczyć jakieś miliardy zł lub dolarów w spłacie w lokalnej walucie =muszelkach …………. I BEDZIEMY MIELI 100 000 000 000 TON ŁADNYCH MUSZELEK

     1. Gorzej jak za muszelki przehandlował któreś z naszych krajowych złóż. On prawdę bąknie jak się pomyli lub nieopatrznie chlapnie jęzorem, a ostatnio wspominał o łupkach, że to temat nie zakończony.

 3. MFW … JAKOŚ UKRAINIE NIE CHCE JUŻ POMAGAĆ … POLACY POMOGĄ … MFW NIE BĘDZIE POMPOWAŁ KASĘ W DOLCACH CZY EURO W TRUPA KTÓRY NIE TYLKO JEST BANKRUTEM ALE MOZE NAWET FIZYCZNIE JAKO PAŃSTWO ZNIKNĄĆ ………… ZA TO POLACY MAJĄ ZAUFANIE I DO ISTNIENIA UKRAINY I DO HRYWNY

  WIELKĄ WIARĄ SIĘ CHARAKTERYZUJĄ POLSCY POLITYCY I FINANSIŚCI ……… ALBO TOTALNĄ GŁUPOTĄ I ……… W ZASADZIE NIE POJMUJE NIKT ANI JA ANI FINANSIŚCI TEGO POLSKIEGO WSPARCIA DLA BANDERLANDU

  SAMA WIARA W JEGO UTRZYMANIE SIĘ FINANSOWE JEST POZBAWIONA WSZELKICH LOGICZNYCH PODSTAW

  1. A może wcale to nie jest głupota? Może liczą na to, że tak wszyscy pomyślą?
   Bo dla mnie jest to najzwyklejsza, podła ZDRADA i ograbiania narodu ciąg dalszy.
   A pieniądze przejmie finansowe plemię krasnolódków.
   Tylko tyle.

  2. Taka ciekawostka ze świata finansów – Polska musiała zapłacić równowartość 2,04 mld zł za sam tylko dostęp NBP do linii kredytowej w Międzynarodowym Funduszu Walutowym (MFW), z której i tak nigdy nie skorzystała. MFW nie zapłacił Polsce ani grosza, aby mieć dostęp do linii kredytowej w NBP w wysokości 6,27 mld euro (ok. 27 mld zł) na ratowanie Grecji. Oto jak się potrafią ustawić międzynarodowi bankierzy.
   http://niewygodne.info.pl/artykul8/03678-Jak-MFW-doi-Polske-na-oplatach.htm

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: