Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Żegnaj Polsko
Posted by Viss
155 views

Dekret Putina: Rosja jest w stanie wojny ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki

Rate this post

INFORMACJA NIE PRAWDZIWA TO LINK DO BLOGA JAKIEGOŚ PSYCHOPATY ALBO ĆPUNA … SORY

Tu jego facjata i nazwisko … omijać debila szerokim łukiem 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Grzegorz Wasiluk

ALE ZOSTAWIAM ABY MU MOŻNA BYŁO W TYM LINKU NAWSTAWIAĆ CH…..W

Rozporządzenia i rozkazy wykonawcze wydane kilka godzin temu przez prezydenta i Dumę Państwową oznaczają bezpośrednią konfrontację USA-Rosja.

 

http://pl.blastingnews.com/swiat/2016/10/pilne-dekret-putina-rosja-jest-w-stanie-wojny-ze-stanami-zjednoczonymi-ameryki-001159987.html

WAŻNE !! TO MOŻE BYĆ INFORMACJA NIE PEWNA 

DLA TEGO NIE KOMENTUJE NA RAZIE ………. CZEKAM NA INNE ŹRÓDŁA 

21 thoughts on “Dekret Putina: Rosja jest w stanie wojny ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki

  1. PRZEPCHNĄ DZIŚ PATRZ MEDIA TEMATY OD SUFITU DO PODŁOGI ABORCJA , ABORCJA , SPRZECIW CZARNY MARSZ ABORCJA ABORCJA

   a o 22 .30 interia napisze ze około 15,00 w przerwie w kłutniach o ABORCJA ABORCJA … przeszło , a jak nie to TRADYCYJNIE W PIĄTEK WIECZOREM NA BANK JAK ACTA !

 1. na portalach anglojęzycznych krąży informacja iż zalecono rodzinom wojskowych z USA, którzy są wewnątrz jak i wokół Syrii by:

  „Powiedziano nam, aby przygotować się do taktycznej wymiany jądrowej z Rosją w Syrii. Ma się dokonać wymiana uderzeniowa jeden za jeden międzykontynentalnymi pociskami nuklearnymi, rakietami balistycznymi, gdy walka z podwojoną siłą wybuchnie w Syrii ! „

  https://dzieckonmp.wordpress.com/2016/10/05/jak-osiagnac-upragniony-pokoj-na-swiecie/

  1. rozmawialem z paroma osobami jesli bedzie uzyta bron atomowa w syrii to nasze dni sa policzone niedlugo koniec swiata mowie serio

    1. ale chodzi oto ze kazdy moze zaczac i zwalic na drugiego kto to jest w stanie potem sprawdzic ?
     nikt a sytuacja moze sie wymknac z pod kontroli i bedziemy mieli koniec swiata

   1. http://independenttrader.pl/deutsche-bank-zbyt-duzy-by-upasc.html
    Skomplikowana sytuacja polityczna nie zmienia faktu, że ratunek ze strony rządu pozostaje najbardziej prawdopodobną opcją. Die Zeit informował ostatnio o planie ratunkowym, zgodnie z którym państwo miałoby przejąć 25% udziałów w DB. Wydaje się, że taka pomoc byłaby niewystarczająca.

    Inna opcja:
    Nic dziwnego, że Niemcy przygotowują się na upadek strefy euro, a przynajmniej na opuszczenie tonącego okrętu, w którym sami wybili największą dziurę. Na poważnie, choć w wielkiej tajemnicy, rozważa się powrót do starej waluty naszych wschodnich sąsiadów. Przygotowania idą pełną parą. Nawiasem mówiąc, być może właśnie te problemy były powodem wydania przez niemiecki rząd zalecenia, żeby obywatele gromadzili zapasy…

    „Wiso”, cykliczny program niemieckiej telewizji ZDF przedstawia między innymi wykradziony przez hakera kontrakt pomiędzy Deutsche Bundesbank a brytyjską wytwórnią dokumentów specjalnych De La Rue, liderem wszystkich rankingów w tej branży. Tekst zawiera zalecenie, by odebrać z sejfu w szwajcarskim Banku Centralnym istniejące szablony starych marek i zaadaptować je do nowoczesnych standardów bezpieczeństwa. Neuen Deutschen Mark oznaczone będą między innymi znakami wodnymi i nicią bezpieczeństwa. Możemy w nim także przeczytać:
    „Zamówienie dostarczy się właściwym pełnomocnikom Republiki Federalnej Niemiec początkowo w pięciu transzach, zawierających razem 250 (dwieście pięćdziesiąt) miliardów NDM. Data dostarczenia zamówienia zostanie uzgodniona w osobnym kontrakcie”.
    http://adziekan69.blogspot.com/

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: