Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
498 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1048 views

Soros przyznaje się do organizowania zalewu Europy islamistami , i tłumaczy:GRANICE I PAŃSTWA NARODOWE TO PRZESZKODA !! W………

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miliarder George Soros potwierdził, że chce doprowadzić do upadku granic Europy, w następstwie oskarżenia wniesionego w ubiegłym tygodniu przez premiera Węgier Viktora Orbana. W ubiegłym tygodniu Orban oskarżył Sorosa, że ten celowo zachęca do potęgowania kryzysu imigracyjnego.

Inwazja ta napędzana jest z jednej strony przez przemytników ludzi, a z drugiej strony przez tych działaczy, którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe – powiedział Orban. Dodał także, że to zachodnie myślenie i ta sieć działaczy jest najbardziej reprezentowana przez George’a Sorosa.

Soros opublikował oświadczenie w Bloomberg Business, twierdząc, że jego fundacje pomagają „podtrzymywać europejskie wartości”, a działania Orbana we wzmacnianiu granicy węgierskiej i zatrzymywaniu ogromnego napływu imigrantów „podważają te wartości.”

Jego plan traktuje ochronę granic państwowych jako cel i uchodźców jako przeszkodę. Nasz plan traktuje ochronę uchodźców jako cel i narodowe granice jako przeszkody.

– dodał Soros.

W ubiegłym miesiącu Orban oskarżył pro-imigracyjne organizacje pozarządowe, że „uczyniły sobie sposób na życie z kryzysu imigracyjnego”, wyróżniając te finansowane przez samego Sorosa.

George Soros jest sponsorem instytucji ponadnarodowe, takich jak Unia Europejska, a jego Fundacja Społeczeństwa Otwartego (OSF) przewiduje pomoc dla działaczy pro-migracyjnych. Jest on znany ze swojego poparcia dla „postępowych” spraw, takich jak Centrum Amerykańskiego Postępu, Hillary Clinton czy Baracka Obamy.

Na stronie OSF możemy przeczytać:

Wierzymy, że polityka imigracyjna i azylowa powinny być osadzone w realiach ekonomicznych i demograficznych, a nie napędzane przez wzgląd na tymczasową politykę lub popularne nieporozumienia. W Europie wielu naszych partnerów społeczeństwa obywatelskiego podnosi swoje głosy i domaga się wspólnego stanowiska europejskiego zgodnie z międzynarodowymi prawami człowieka.

Węgierski rząd nie może popierać napływu imigrantów, które stoją w sprzeczności z zobowiązaniami ujętymi w tej konstytucji. „Takiej polityki nie może zgodnie z konstytucją prowadzić ani ustawodawca, ani rząd” – stwierdził Orban podczas 5 rocznicy przyjęcia węgierskiej konstytucji.

Oświadczył, że wszystkie zasady i prawa muszą być przestrzegane. Jeśli ktoś chce przyjść do Węgier, musi udać się do oficjalnych przejść granicznych i pokazać swoje dokumenty identyfikacyjne. Ci, którzy tego nie uczynią, popełniają zbrodnie – dodał Orban.

Powiedział także, że istnieje związek między migrantami i terroryzmem. (…) Chociaż siły węgierskie nie są obecne w Syrii, inne kraje europejskie są tam. Część ludności tych krajów uważa Europejczyków za wrogów, czy nam się to podoba czy nie – powiedział premier Węgier.

Ci ludzie szukają zemsty w krajach europejskich. Są oni w stanie wykorzystać falę imigrantów, aby osiągnąć swoje cele, ponieważ mamy już przykłady takich ataków terrorystycznych – stwierdził. Orban oświadczył także, że swoboda przemieszczania się jest najważniejszym aspektem UE.

Źródło: breitbart.com
Rate this post

9 thoughts on “Soros przyznaje się do organizowania zalewu Europy islamistami , i tłumaczy:GRANICE I PAŃSTWA NARODOWE TO PRZESZKODA !! W………

  1. jesli polak wyjedzie do kraju arabskiego czy dostaje zasilek i mieszkanie ?
    i czy moze tam chodzic do kosciola ?
    uwazam ze nie wiec dlaczego polska ma przyjmowac islamistow i ich utrzymywac ?
    to jest chore i nie mozemy do tego dopuscic

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: