Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
497 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1048 views

15 Latek zamordowany nożem przez 14 letniego syryjskiego imigranta

Szwecja: 15-letni Litwin zamordowany przez 14-letniego Syryjczyka. Bronił koleżanki

14-letni uchodźca z Syrii zamordował w poniedziałek 15-letniego Litwina. Był to odwet za to, że Europejczyk kilka dni wcześniej obronił koleżankę.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zdarzenie miało miejsce w Szwecji. Arminas, bo tak miał na imię 15-latek, postanowił pomóc dziewczynie, którą napastował syryjski uchodźca. Napastnik musiał ustąpić, lecz kilka dni później postanowił zemścić się na swoim rówieśniku. W poniedziałek 11 stycznia, 14-latek pchnął nóż w serce Litwina odbierając mu życie.

Warto wspomnieć, że jedna z największych szwedzkich gazet pierwotnie poinformowała o tym zdarzeniu. Później jednak w niewyjaśnionych okolicznościach news zniknął ze strony internetowej.

Źródło: www.thelocal.se, http://www.hltv.org

Hit na telefonach IMIGRANTÓW – instruktaż dla dzieci 2-5 lat JAK NALEŻY PRAWIDŁOWO OBCINA BIAŁYM LUDZIOM GŁOWY !!

https://miziaforum.com/2016/01/12/hit-na-telefonach-imigrantow-instruktaz-dla-dzieci-2-5-lat-jak-nalezy-prawidlowo-obcina-bialym-ludziom-glowy/

Rate this post

31 thoughts on “15 Latek zamordowany nożem przez 14 letniego syryjskiego imigranta

   1. Te elektroniczne swinstwa nie jednemu glupkowi wyjda bokiem.Kiedy je wprowadzali ,mialy sluzyc do walki z palaczami tytoniu.A tu prosze.Pojawiaja sie zabronione w mediach reklamy.Chinczyki ciesza sie,ze truja glupich Europejczykow truciznami w tych paierosach nowej generacji.Za jakis czas opublikuja wyniuki badan,ktore robia na krolikach,ktore daly sie nabeac na tej szajs.

    1. Badania wykazały w zwykłych papierosach 4 000 szkodliwych substancji a w elektronikach tylko 1 500. Jest różnica? Na sobie przetestowałam, hehe i lepiej się czuję. Niepalacze też chorują bo coś tam-coś tam im szkodzi, i też umierają.

      1. A Ty wiesz Andziu o tym,ze bruksela dostaje kase od Filipa Morissa i to duza kase,zeby unia chronila rynki handlu papierochami?.A Ty wiesz Andziu o tym,ze tenze Moriss sfinansowal badania nad szkodliwoscia papierochow i wyslal je rzadom z zacheta do popularyzacji palenia ,motywujac tym,ze rzady beda placic mniej emerytur,bo palacze wczesniej umieraja?.No i co Ty na to?.Ciekawe kto stoi za lobby z ” elektronicznym papierochem”?.Na forum Mizia to na pewno jest Knur.Bardzo nieuprzejmy,bo chyba sie przelakl opinii.To,ze jakies lobby wsparlo kase brukselskich pierdzistolkow ,to jest pewne.Bo bez badan i jakichkolwiek wynikow dopuszczono to swinstwo do sprzedazy w dodatku,uzywajac argumentu,ze ” nie szkodliwe”,czemu Anno zaprzeczylas.Dzieki za info.A jednak szkodza!.Jak ktos jest glupi, to niech se pali i te swinstwa.Ja nie musze i nie siegam ,bo swinstwo.Wiesz Anno..,zeby nie umrzec, to nie trzeba zyc.To w odpowiedzi o szkodliwosci mleka,wody i innych..Wybiorczo biore sobie do serca,a zwlaszcza do umyslu coraz wiecej info o szkodliwosci wszystkiego.Tak sie produkuje hipochondrykow he he .To na pewno robi lobby big farmy..he he.Strasza tych ludzi strasza.A oni z tego strachu sie stresuja i wymyslaja sobie coraz nowsze choroby i w koncu na nie zapadaja.Nie Ty czasem pisalas Andziu o zwiazku stresu z przyczyna chorob?..A moze to AQQ?.A moze obydwie pisalyscie o tem?..Przy okazji debaty o grypie?..
       Ps.
       Ciekawostka.Wazna.Wreszcie zachodnie telewizory potwierdzily uwazana za spiskowa do tej pory opinie o aluminium zawartym w szczepionkach.Potwierdzili,ze w duzych dawkach jako skladnik szczepionek powoduje problemy neurologiczne.Jednak pekli..

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: