NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Kukiz po władzę idzie z NOWYMI STARYMI – bez narodowców i wykluczonych / POROZUMIENIE JUŻ PODPISANE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

i słowo ciałem się stało 

Miziaforum said

3 Votes

🙂 i dobrze przeczówają – takich ludzi jak ja powinno się trzymać w zamkniętym słoiku z napisem STŁUC W RAZIE WOJNY LUB ZAGROŻENIA BYTU NARODU 🙂

p.s znaczy to tylko tyle ze widocznie ktoś szykuje kolejną grubą kreskę jak w 1990 roku mazowiecki komuchom – BĘDZIE NOWA KASTA NIETYKALNYCH P.O NA KOLEJNE 26 LAT –
a do rewolucjonistów roku 2015 doklei się etykietkę zdrajców układu roku 2015 – za 25 lat … ot co

„KUKIZ = 50% POPARCIE !!!! I TA SZANSA ZOSTANIE ZMARNOWANA – ZMARNOWANIE TEJ SZANSY TO BEDZIE ARGUMENT DLA PO- PIS ŻE TYLKO ONI SĄ DO RZADZENIA STWORZENI …. DOWÓD ? PATRZCIE PAŃSTWO TAKIE POPARCIE KUKIZA ZERO EFEKTU W REALNYCH DZIAŁANIACH
ZOBACZYSZ 27 CZERWCA W LUBLINIE NA SPOTKANIU KUKIZA Z POLAKAMI – TAM BĘDZIE GARSTKA … Z CZEGO WIĘKSZOŚĆ ODDELEGOWANE KRETY Z PO I PIS, PSL, SLD – niestety
ja nadal będę wspierał do ostatniej chwili choć miałem jechać NIE POJADĘ
ZOSTAŁEM JUŻ PRZEZ NICH WYKLUCZONY JAKO PODEJRZANY … I ZA CO ZA PROWADZENIE BLOGA !!!

NO CÓŻ SKORO W CIEMNO ZOSTAŁEM SKREŚLONY JAKO KRET – WP…. SIĘ NIE BĘDĘ ………….

ALE I NIE BĘDĘ ICH PODGRYZAŁ A RACZEJ WSPIERAŁ I POMAGAŁ – DOPIERO PO ZMARNOWANIU SZANSY JESIENIOM PODSUMUJĘ PO NAZWISKU KTO I CO SP…… WTEDY JUŻ NIKOMU TO NIE ZASZKODZI”

i wszystko jasne…..

poniżej

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Centrum im. Adama Smitha, Warsaw Enterprise Institute, Stowarzyszenie KoLiber, środowiska kojarzone z republikańskim think tankiem wejdą w skład ekipy Pawła Kukiza, która będzie walczyła o miejsca w wyborach parlamentarnych?

To oznacza, że „biznes i think tanki wesprą projekt Pawła Kukiza” – informuje „Wprost”.

Rockmen ruszy więc do wyborów uzbrojony w program i mocnych kandydatów, do tego wolny od skrajności narodowców i roszczeniowców

— donosi tygodnik i dodaje, że umowa koalicyjna jest już niemal dopięta.

Jeśli ostateczna umowa zostanie podpisana, Kukiza będą wspierać m.in. Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Andrzej Sadowski, prezydent Centrum im. Adama Smitha, i prof. Robert Gwiazdowski, prezes Warsaw Enterprise Institute

— podaje.

Wczoraj podczas konwencji Ewa Kopacz zastanawiała się co przyniesie Paweł KukizPolsce. Z jej tonu wynikało, że nie ma on nic do zaproponowania oprócz JOW-ów.

Tymczasem dzięki wsparciu tej ekipy ma powstać spójny program, który Kukiz będzie prezentował w toczącej się kampanii wyborczej.

W tej sposób na rynku politycznym nie będzie już tylko rywalizował o emocje, ale będzie w stanie przekonywać wyborców swoim programem

ocenia „Wprost” i podkreśla, że takie wsparcie będzie miało także wymiar finansowy.

Ostateczne rozmowy między ewentualnymi sprzymierzeńcami i Pawłem Kukizem są zaplanowane – według gazety – na poniedziałek 22 czerwca.

A zatem już jutro możemy poznać ludzi, którzy staną za Kukiem w zbliżającej się kampanii…

http://wpolityce.pl/polityka/256761-kto-na-listach-ruchu-pawla-kukiza-kazmierczak-gwiazdowski-i-sadowski-stworza-program-i-wystartuja-w-wyborach

ALE POPEŁNIŁ BŁĄD OGŁASZAJĄC TO JUŻ DZIŚ W NECIE A JUTRO OFICJALNIE WE WSZYSTKICH MEDIACH

KONIEC NADZIEI NADSZEDŁ PRZED ROZPOCZĘCIEM DZIAŁAŃ ...

Kaźmierczak, Gwiazdowski i Sadowski stworzą program i wystartują w wyborach

* sylwetki i przeszłość trzech w/w panów dostępna w necie

zatem ja wysiadam , miłej podróży naiwniakom ....

82 thoughts on “Kukiz po władzę idzie z NOWYMI STARYMI – bez narodowców i wykluczonych / POROZUMIENIE JUŻ PODPISANE

 1. W internecie robi furorę film, w którym Andrzej Lepper mówi: – Ten układ, który nam się szykuje, to połączenie Frasyniuka. Tak, to odważny chłop. (…)A nad wszystkim czuwa guru ekonomii polskiej Balcerowicz. Śmiano się ze mnie, kiedy Lepper mówił, że jaka by władza w Polsce nie była, zawsze popiera pomysły Balcerowicza.
  Przewidział „układ” Balcerowicza, Petru i Frasyniuka, którzy dziś stoją za powstaniem ugrupowania Nowoczesna.PL. Inny popularny cytat Leppera przypominany przy okazji powstania NowoczesnejPL to ten, że „przyjdzie Balcerowicz z Petru naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę”. Polecam!
  http://natemat.pl/144789,przyjdzie-balcerowicz-z-petru-naobiecuja-zlotych-gor-andrzej-lepper-prorokiem-5-jego-teorii-ktore-staly-sie-faktem

  1. Tak. Na pewno polska biedota (większość społeczeństwa) pracuje na zloty zegarek. Ten materiał powinni puszczać na Wzgórzach Golan raczej a nie nad Wislą.

 2. Trzeba koniecznie spojrzeć na ten światowy chaos i bezmiar nieszczęść na świecie z wyższej perspektywy do ogarnięcia całości, bo to pozwoli nam bezpośrednio widzieć osobowo tych wściekłych psychopatów, zbrodniarzy z bazą w Izraelu chcących „czynić sobie ziemię poddaną” w zorganizowanych mafijnie strukturach nierządowo – administracyjnych „państw” i religii jahwistycznych :

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oferta-ktorej-nie-mozecie-odrzucic-mark-glenn-2015-06

 3. Pewien żydowski prawnik z grona moich pacjentów powiedział mi tak, że :
  Nikt nikomu nie może tak zaszkodzić, jak czlowiek sam sobie !

  Potwierdza się to w rzeczywistości, kiedy wokół widać same „problemy” w ludziach !

  ” Jakiś problem nie jest tym problemem, bo rzeczywistym problemem jest Twoje nastawienie. Wszystko jasne ? ” – tłumaczenie motta z blogu poszerzającego świadomość o „prawie” i „polityce” wyjaśniającego jego prymitywne triki bazujące na niewiedzy ludzkiej i strachu przed kawałkiem papieru „sądowego” czy „urzędowego”.

  „Uczenie się polega na przypominaniu sobie takich informacji, które już przez całe generacje mieszkają w duszy człowieka. ”

  Lernen besteht in einem Erinnern von Informationen, die bereits seit Generationen in der Seele des Menschen wohnen.
  — Sokrates – Philosoph – 469 v. Chr. – 399 v. Chr.

  Ludzie wolą się też wykręcac oszukując samych siebie, że przecież oni tacy biedni i sami NIC nie mogą zmienić. Jaka to wygodna wymówka dla swojej ignorancji wraz z lenistwem i wspaniała pożywka podatków dla „władców” czy klechów sprzedających nadzieje na „wybawienie” czy życie wieczne.

  „Bóg pomoga tylko tym, którzy sobie sami pomagają ! ” – z mądrości poprzednich generacji !

  https://www.youtube.com/watch?v=e3Nrb_rk5L8

  ” „Falls du glaubst, dass du zu klein bist, um etwas zu bewirken, dann versuche mal zu schlafen, wenn eine Mücke im Raum ist.“ – Dalai Lama ”

  „Jeśli wierzysz, że jesteś zbyt mały na to, żeby coś zdziałać, to spróbuj raz zasnąć, kiedy w pomieszczeniu jest jeden komar .”

  Mój „idol” Urban jest mym idolem, bo z bezbłędnym humorem demaskuje żydowskie kabarety „świętości”, „sądów” i „władzy” do dzisiaj przysparzających ludziom wiele „problemów” po to, żeby szybko mogli przyjść z „pomocą” i ich za swe „usługi” do ostatnich dziurawych skarpetek ograbić, a na końcu podjudzić i wysłać na opłaconą podatkami wojnę z „wrogiem” czyli tak samo zrobionego za wariata goja w sąsiadujących krajach.

  http://nie.com.pl/wp-content/uploads/2015/06/Kierus-sedzia-zly-2.jpg

  http://nie.com.pl/wp-content/uploads/2015/06/Wiater-bylemwak.jpg

  http://nie.com.pl/wp-content/uploads/2015/06/Olejnik-pies-sika-na-JP2.jpg

 4. ten trudny czas jest wykorzystywany przez rząd, aby cichcem, jeszcze przed wyborami wprowadzić prawo do adopcji dzieci przez homoseksualistów. protestujmy przeciw temu:

  http://www.protestuj.pl/chron-dzieci-przed-biznesem-in-vitro-link-1,45,k.html

  ADOPCJA DZIECI PRZEZ
  HOMOSEKSUALISTÓW JUŻ ZA TYDZIEŃ
  W POLSCE – ZAPROTESTUJ!

  Zbliża się koniec kadencji parlamentu. Rząd gwałtownie forsuje przyjęcie projektu ustawy o sztucznym zapłodnieniu, choć pracowano nad nim kilka lat.

  Na zaproponowanych przez polityków regulacjach skorzysta biznes in vitro i prywatne kliniki, które otrzymają olbrzymie dotacje z pieniędzy podatników.

  Jednak można zapytać: co to ma wspólnego z adopcją dzieci przez homoseksualistów?

  Biznes in vitro, którego przedstawiciele brali udział w pracach nad ustawą, to nie jedyna grupa interesu, dla której przygotowano ten projekt. Okazuje się, że koalicja rządząca realizuje również ukryte cele homoseksualnego lobby. Ustawę uzupełniono o…

  przepis wprowadzający do polskiego prawa
  adopcję dzieci przez homoseksualistów!

  Pozwoli on kobiecie noszącej ciążę z in vitro wskazać dowolnego mężczyznę jako ojca dziecka. Dzięki temu homoseksualiści będą mogli niejako „kupić” dziecko u surogatki i stać się jego prawnymi rodzicami!

  SUROGACJA, IN VITRO I HOMOADOPCJA – NA SKRZYŻOWANIU
  TYCH PATOLOGII POWSTAJE NAJWIĘKSZY SKANDAL III RP!

  ZAPROTESTUJ

  1. To jeszcze jaka patologia, ktora przyklepuja juz jak leci.Vide plebiscyt w Irlandii.Matolstwo glosowalo TAK dla patologii.

 5. Przemysław Wipler
  Yesterday at 9:00am ·

  Postanowiłem opisać co się działo w ostatnich tygodniach w ramach prób budowy szerokiej koalicji na rzecz głębokich zmian w Polsce. Przeczytajcie i zastanówcie się, czy mogliśmy zgodzić się na coś takiego…

  W niedzielę 14 czerwca Paweł Kukiz potwierdził na spotkaniu m.in. z JKM, że chce wspólnego startu środowisk antysystemowych, chcących głębokiej zmiany w Polsce. Potwierdził chęć startu m.in. z Partią KORWiN, Ruchem Narodowym i Kongresem Nowej Prawicy.

  Do przeprowadzenia rozmów politycznych wyznaczył Marcina Palade, a do spraw programowych Stanisława Tyszkę. Wskazaliśmy że ewentualne porozumienie powinno zostać zawarte do soboty 20 czerwca. Mimo upływu czasu nie mogliśmy się doprosić o spotkanie z politykami wskazanymi przez Pawła Kukiza jako jego „pełnomocnicy”. Dopiero w czwartek Marcin Palade powiedział, że negocjacje będą mogły się odbyć w piątek o 10:00.

  Jednocześnie dostawaliśmy niepokojące sygnały z terenu o tym, że m.in. Stanisław Tyszka składał kluczowym osobom z partii KORWiN propozycje indywidualnego przejścia do ruchu Kukiza. Takie sytuacji miały też miejsce w wielu województwach.

  W piątkowych negocjacjach wzięli udział europoseł Jarosław Iwaszkiewicz, poseł Przemysław Wipler i Robert Gajda, szef regionu mazowieckiego ze strony Partii KORWiN oraz Stanisław Tyszka i Marcin Palade ze strony ruchu Kukiza.

  Politycy reprezentujący Pawła Kukiza (Tyszka/Palade) przedstawili następujące warunki współpracy:

  1. Nie będzie porozumienia z Partią KORWiN jako całością. Nie będzie w ogóle żadnych porozumień na linii Paweł Kukiz – inne stowarzyszenia, partie, instytucje (np. związki zawodowe – Paweł Kukiz poinformował nas, że zamierza rozmawiać m.in. ze związkiem zawodowym „Kontra”, śląsko-dąbrowską „Solidarnością”, związkiem zawodowym „Sierpień 80”, lewicowymi ruchami miejskimi etc.). Porozumienia będą zawierane z konkretnymi osobami. A konkretnie – będą im składane jakieś propozycje miejsc na listach.

  2. Na listach wyborczych nie ma miejsca dla Janusza Korwin-Mikkego i Przemysława Wiplera.

  3. Gdy powiedzieliśmy, że potencjalnie możemy zgodzić się na oba warunki (np. ja i JKM wystartujemy do senatu) i poprosiłem o doprecyzowanie jak ma wyglądać współpraca z resztą naszych liderów zdębieliśmy. Usłyszeliśmy, że pełnomocnicy Pawła Kukiza są zainteresowani ewentualnym zaproponowaniem startu naszym działaczom, których im sami wskażemy. My mamy jako partia KORWiN przygotować CV i dać propozycje konkretnych kandydatów z danych okręgów, którym pełnomocnicy Kukiza coś zaproponują albo nie. Z każdym będą indywidualnie rozmawiać i indywidualnie składać mu propozycję. Wszyscy kandydaci mają zrezygnować z podnoszenia w kampanii, że są członkami / liderami partii KORWiN. Nie mają używać oznaczeń partyjnych etc. Powodem takiego postępowania mają być wyniki badań zamówionych przez „Bezpartyjnych Samorządowców” z Dolnego Śląska, zgodnie z którymi elektorat Kukiza jest w przeważającej mierze lewicowy i centrolewicowy i nie chcą go stracić, chociaż sami mają inne poglądy, dlatego będą unikali wyrazistych liderów i formacji prawicy.
  4. Stanisław Tyszka dodał, że na listach wyborczych znajdą się osoby, które zadeklarują, że „są lojalne wobec Pawła Kukiza i jego projektu, a nie wobec partii KORWiN, Korwina czy Wiplera”.

  Powtórzyli dodatkowo, że nie będzie żadnego pisemnego porozumienia w formie umowy o współpracy. Uznaliśmy zaproponowane warunki za niemożliwe do przyjęcia, z uwagi na to, że przedstawiciele Pawła Kukiza nie mają zamiaru nawiązać jakiejkolwiek współpracy. Na tym spotkanie zostało zakończone.

  Moje konkluzje ze spotkań są następujące:
  1. Negocjatorzy Pawła Kukiza popełniają te same błędy, które zabiły projekt „Polski Razem” Jarosława Gowina (w którym obaj uczestniczyli jako kluczowe osoby).

  2. Jeśli Panowie Tyszka i Palade mówili prawdę i taką samą propozycję dostaną inne realnie istniejące środowiska i partie, na przykład Ruch Narodowy, jestem przekonany, że ją odrzucą.

  3. Tak sformułowane postulaty „współpracy” to propozycja rozbicia realnie istniejących formacji faktycznie antysystemowych i zapakowanie ich szczątek do bagna klejonego od „prawa” do „lewa”, z niejasnym programem, wspólnymi wartościami, poza zwykłą ludzką lojalnością. Wprost powiedziano przecież, że szansę na współpracę mają wyłącznie osoby nielojalne wobec własnego środowiska politycznego.

  4. Paweł Kukiz mówił nam dużo o „etyce” i „etyczności” w polityce. Sposób działania jego pełnomocników był skrajnie nieetyczny. Odwlekali rozmowy, które polegały po prostu na tym, że nie chcą porozumienia, równolegle jednocześnie podejmowano próby wyjmowania ludzi z naszego środowiska (miały miejsce próby „werbunku” ludzi również w poszczególnych regionach w Polsce, o czym ludzie nagabywani dawali nam znać).

  5. Ludzie z bezpośredniego zaplecza Pawła Kukiza hasło „JOW” traktują bardzo przedmiotowo. Ma być ono po prostu postulatem uosabiającym niechęć Polaków do obecnej klasy politycznej. Skrót JOW podczas rozmów faktycznie rozwijają jako „J…ć Obecną Władzę” i traktują jako „zastępczy sztandar antyrządowej rewolucji” w czasach, których „programów i tak nikt nie czyta”. Znają wady ordynacji JOW w stylu brytyjskim, jednocześnie mówią, że jest ona w miarę prosta do wytłumaczenia ludziom, a więc użyteczna propagandowo. Takie podejście oceniamy jako cyniczne i znane nam dobrze z obecnego świata polityki, z którym Paweł Kukiz przecież deklaruje walkę… Podsumowując: jaki program będzie stał za tym projektem, jacy ludzie w nim będą – nie wiemy. Nasze prośby o jego przybliżenie były kompletnie zbywane.

  6.W świetle powyższego, decyzja o ogłoszeniu samodzielnego startu w wyborach partii KORWiN jest moim zdaniem najlepszą możliwą decyzją naszego środowiska. Powinniśmy jednocześnie deklarować otwartość i życzliwość dla innych środowisk zmiany systemowej w Polsce, których kontakt z negocjatorami Pawła Kukiza prawdopodobnie przyniesie takie same skutki.

  7. Ruszamy ostro z przygotowaniem do samodzielnego startu w wyborach i silnej aktywności w kampanii referendalnej. Uważam, że w kampanii tej powinniśmy skupić się w referendum na walce o likwidację subwencji (tego symbolicznego „koryta dla świń”) i walce z opresją podatkową.

  8. Wiecie, że byłem gorącym zwolennikiem współpracy, część z Was mnie za to krytykowała. Nie chciał jej jednak Paweł Kukiz, a konkretnie – jego przedstawiciele, ludzie których wybrał do tych rozmów. Nie będziemy jako środowisko dawcą organów dla projektu politycznego budowanego w taki sposób. Jesteśmy środowiskiem zwartym ideowo, które wiele przeszło w ostatnich latach, mamy wyrazisty program i silne przywództwo i zapał do walki. Startujemy sami, licząc na realną koalicję z tymi środowiskami, które mimo innej niż nasza tożsamości i wrażliwości chcą tak jak my głębokich i realnych zmian w Polsce. Ja sam dam z siebie 200% by nasz start zakończył się sukcesem. Liczę na Waszą pomoc. Polacy Polska czekają na realne zmiany.
  https://www.facebook.com/wipler/posts/943925682325423?hc_location=ufi

  1. Dobry dowcip.korwin antysystemowy.Ciagle w polityce.Siedzi w brukseli w centrum systemu, ktory zbudowal okragly stol w Polsce i antysystemowy he he ..kon by sie usmial.

    1. Ci po jednych pieniadzach byc moze cos takiego kombinuja w dalszym etapie budowy wspolnej Europy.Ruski im nie popusci i nie bedzie zasiadal w marionetkowym rzadzie brukselskim.Rosja za bogata, zeby ruskie z pejsami oligarchy oddaly ja pod zarzad waszyngtonski.Lubawicze nie lubia za bardzo chyba gangsterow od murzynka bobama.Moga z nimi robic interesy, ale rzadzic na swoim podworzu im nie pozwola.

  1. Ryby nie biora.Rybak nabral sie na dude pisowska antysystemowa systemu.Pan Gienek to niezle ziolko.Bardzo pozyteczneee ziolko.W duecie z celabryta Hadaczem pan Gienio odwala niezla robote.Duzooo sie mozna dowiedziec.Ho ho przedsiebiorca premierem robotnikow , zeby pracowali jeszcze ciezej na nowa twarz…same patryjoty.

 6. Zbigniew Stonoga
  7 mins ·

  Raport
  Zbigniewa Stonogi na temat przeprowadzonej w dniach 08.06-21.06.2015 r., prowokacji dziennikarskiej mającej na celu ustalenie okoliczności dokonania nagrań polityków w restauracja Sowa i Przyjaciele oraz Amber Room, a także ujawnienia tych okoliczności na potrzeby określonych sił politycznych z udziałem Prokuratury, Sądu , służb specjalnych CBA, ABW i Kontrwywiadu Wojskowego ze szczególnym uwzględnieniem działań agentów w poszczególnych redakcjach gazet, radia i telewizji oraz innych środków masowego przekazu jako sposobu manipulacji opinią publiczną mającą na celu wywarcie wpływu na wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce w roku 2015.

  27 lipca 2002 roku przyjmuję pełnomocnictwa do windykacji dłużników KFI Colloseum .
  Dłużnikami okazują się być w większości polscy politycy, którzy otrzymali od Jędrucha ogromną cześć z 350.000.000 zł- skradzionych skarbowi państwa.

  Przez trzy kolejne lata będzie mnie atakowała Dorota Kania autorka książki Resortowe Dzieci przypisywana przez społeczeństwo do dziennikarzy popierających PiS.
  Publikacje Kani w Życiu Warszawy będą każdorazowo poprzedzały fakt późniejszego stawiania mi zarzutów.

  08 czerwca 2015 r.

  Dorota Kania (niezależna.pl) Bracia Karnowscy (wSieci i pozostałe W) Rachoń i pozostała ekipa (TV Republika) rozpoczną krucjatę przeciwko mnie, a po chwili będą ich cytowały wszystkie polskie media.

  Czwartek 04 czerwca 2015 roku po tym jak szef CBA zwróci się do Premier Ewy Kopacz publikuję na swoim profilu post w treści którego zapraszam funkcjonariuszy CBA odo przekazania mi materiałów śledztwa, a które to śledztwo sabotuje Jan Bury (PSL).

  Chwilę później otrzymuję maila z linkiem do opublikowany wiele miesięcy wcześniej akt afery podsłuchowej.

  W dniu 08.06.2015 roku jeden z administratorów rozpoczyna udostępnianie materiałów z tego śledztwa. (zainteresowani -manipulujący Zbigniewem Stonoga są przekonani że dałem się podpuścić i robię to czego oni chcą) tymczasem pomiędzy 04.06 a 09.06 gruntownie przygotowuję się do śledzenia wydarzeń w stosunku do kilkunastu osób pomogą mi w tym młodzi ludzie do 28 roku życia pracujący w sieciach komórkowych itd.

  Tuż po zamieszczeniu linków rozpoczynają się goryczkowe i częste połączenia telefoniczne które nasilają się przez trzy kolejne dni.
  Marek Falenta – Mec Małecki
  Mecenas Małecki-Jan Bury
  Ewa Kopacz-Andrzej Seremet
  Ewa Kopacz-Donald Tusk
  Grzegorz Schetyna-Robert Raczyński
  Andrzej Seremet-Naczelnicy poszczególnych wydziałów CBA,ABW,SKW
  Funkcjonariusze CBA- mec.Małecki
  Funkcjonariusze ABW-Marek Falenta
  Funkcjonariusze CBA-dziennikarze

  Prokuratura szuka podstawowego dowodu (IP) by móc obok moich oświadczeń znaleźć materiał dowodowy uzasadniający postawienie mi zarzutów.

  W Prokuraturze Generalnej uaktywniają się prokuratorzy przypisani do poszczególnych partii.
  Katarzyna Kowalska (PiS) blokuje część szybkich działań w tej sprawie Maciej Kujawski jest na linii z większością polityków PO tak mniej więcej rozpoczyna się cała afera.

  Marek Falenta w drugiej połowie 2013 roku dochodzi do wniosku, że jego prawa ręka w biznesie jest nieuczciwa wobec swego stwórcy i pana.
  W firmowych samochodach montuje kamery i mikrofony by śledzić swojego zdrajcę.
  Po kilku tygodniach tych działań okazuje się, że wszystkie drogi współpracownika prowadzą do restauracji Aber Room oraz Sowa i Przyjaciele.

  Przez kontakty lubelskie i ludzi z Ryk Falenta dotrze do kelnerów pracujących w tych restauracjach i zaproponuje im nagrywania swojej prawej ręki biznesowej.

  W kolejnych dniach 2013 roku Falenta zdobędzie dowody na zdradę swojego partnera biznesowego. Przez przypadek jednak w obu restauracjach zostają nagrani politycy obozu rządzącego.

  Falenta który jeszcze chwilę wcześniej marzył o spotkaniu z Donaldem Tuskiem i zabiegał o nie gdzie tylko było to możliwe zdobył na tyle interesujący materiał, że udaje mu się z pierwszymi nagraniami spotkać z premierem.

  Tusk reaguje nerwowo jeszcze nie wie czy będzie szantażowany czy też właśnie dostał do rąk nietykalność w PO.
  Idzie na współpracę z Falentą i każe mu kontynuować nagrywanie kolegów z partii i rządu.
  Falenta uzyska spełnienie obietnicy Tuska w sprawie polskich składów węgla, a Tusk otrzyma od Falenty mocniejsze dowody pozwalające na trzymanie za pysk pozostawionych w Polsce niby decydentów.
  Wówczas do akcji wkracza Schetyna i przy użyciu mądrego fortelu przekaże pierwsze dwa nagrania Latkowskiemu.
  Latkowski początkowo nie chce ich publikować bo nie wierzy w głoszone informacje jakoby były tego setki godzin.
  Po chwili jednak decyduje się na publikację.

  Moc Tuskowych asów wobec jego kolegów zaczyna topnieć z dnia na dzień Falenta przestaje być cenny i podlega „publicznemu rozstrzelaniu”- oczywiście decyzje o losach Falenty podejmie Schetyna. Schetyna odegra jeszcze rolę w kontaktach Małecki-Jan Bury.

  W dalszym toku nagrywania ludzi okazuje się, że Jan Kulczyk ma podobny problem ze swoją prawą ręką biznesową.
  Okazuje się bowiem, że Kulczyk chce przeprowadzić potężne inwestycje na rynku energetycznym na Ukrainie i Białorusi, a jego najbliższy współpracownik odchodzi i sam zaczyna budować imperium energetyczne na wschodzie.
  Kulczyk pójdzie później do Krzysztofa Kwiatkowskiego (szef NIK) by ten pomógł mu uciszyć i zniszczyć zdrajcę. Sam Kwiatkowski w złożonych przez siebie zeznaniach powie później aby Kulczyk zwrócił się ze sprawa do ABW bo on w NIK-u nie ma narzędzi do uciszenia wroga biznesmena.

  Plan wypalił wszyscy myśleli ,że sprawiający wrażenie oszołoma Zbigniew Stonoga wypełnił swoją rolę w tej sprawie i pomógł kolesiom z boiska na ustrzelenie wrogów Schetyny z jednoczesnym wzięciem na smycz Jana Burego.

  Media Prawa i Sprawiedliwości zakładają hipotezę roboczą, że Stonoga nie działa sam i z całą pewnością będzie chciał zaatakować PiS tym, że to PiS jest zleceniodawcą podsłuchów, a Falenta to Człowiek PiS-u.

  Tak oczywiście nie jest.
  Falenta to człowiek służb od 2004 roku o czym sam jasno mówi w złożonych w kancelarii tajnej wyjaśnieniach, do tego wszystkiego biznesmen stał się Człowiekiem Schetyny, który obecnie zbliżył się przez osobę Roberta Raczyńskiego do Pawła Kukiza, którego nie posądzam w żadnym razie o zdradę.
  Paweł jest otaczany coraz szczelniej ekipą Grzegorza Schetyny, który układa sobie obecnie nowe rozdania partyjne. Warto podkreślić, że nowy układ tworzący się przy Pawle Kukizie pozbył się już Piotra Rybaka wieloletniego przyjaciela Pawła Kukiza.

  Warto tez dodać, że niemal wszystkie redakcje od co najmniej 4 miesięcy miały w dyspozycji te akta i żadna nie odważyła się ich w całości opublikować.

  Do Zbigniewa Stonogi linka i nośnik wyśle znany dziennikarz za pośrednictwem maila oraz ustalonej osoby.
  Ten dziennikarz w tej redakcji nie tylko od wielu lat pisze ale i dba o to by służby mogły publikować artykułu potrzebne w określonym czasie.
  Redaktor Naczelny tej redakcji nie zdążył jeszcze wszystkiego sprawdzić. Ostatni SMS od niego brzmi „cokolwiek zrobisz pomożesz mi. Nie zrób tylko sobie krzywdy. Moim wrogiem na pewno nie jesteś. Jestem Ci Zbyszku bardzo wdzięczny, bo to dla mnie ważne”

  To dziennikarz który zrobił bardzo dużo dobrego w ostatnim czasie ale warto byście wiedzieli, że jest na posyłki służb.

  Dziś dokładnie wiem, że Dorota Kania od wielu lat pracuje dla wrogów wolnej Polski.
  Szkoda tylko, że udało się Jej zmanipulować wielu ludzi walczących często piórem o lepszą i sprawiedliwą Polskę.
  Gdy Polska ujrzy jej udział w aferze Dochnala i tym co miała Dorota Kania zrobić ŚP Lechowi Kaczyńskiemu będzie musiała zmienić postaci w części fikcyjne w jej książce i podmienić na siebie albowiem jest resortowym dzieckiem, którego zadanie jest mi znane.
  -Zaszkodzić w najmniej oczekiwanym momencie PiS owi ale i wszystkim antysystemowcom, którzy zaczną kiełkować politycznie.

  Paweł nie jestem Twoim wrogiem ale strzeż się UKŁADU!

 7. Podsumowaniae calosci.A nie mowila Marysia?.Co to za kandydaty?.Pisala.Ile sie posypalo krytyki?.Marysia miala racje.Dorzuce do kosciola.Kosciol wykoncza osobnicy tacy jak rydzol i braunopodobni.Po co palic i sie wyglupiac.Nie chodzic i po sprawie.

 8. W OBECNEJ SYTUACJI POZOSTAJE MI ZAINICJOWAĆ POWSTANIE RUCHU NIEFORMALNEGO NA RZECZ WCIELENIA BYŁYCH LANDÓW NIEMIECKICH Z GRANIC SPRZED 1939 ROKU

  DO NIEMIEC

  W CELU URATOWANIA SUBSTANCJI NARODOWEJ ZAMIESZKAŁEJ NA TYCH TERENACH

  SORY TAKIE SĄ REALIA

  1. ===================================
   ZYSK DLA KAZDEGO UCZCIWEGO

   – PŁACA MINIMALNA NA REKĘ 1200 EURO – dla każdego chcącego pracować !!!
   – NA KAŻDE DZIECKO OD 0 LAT DO CZASU UKOŃCZENIA NAUKI – 25 LAT – 184 EURO -miesięcznie
   – DLA LENI 740 DO 940 EURO ZASIŁKU
   – DLA SUPER LESERÓW 470 EURO – i nic wiecej
   – ubezpieczenie medyczne dla kazdego.
   – uczciwy fundusz emerytalny z mozliwoscią zaliczenia lat pracy w polsce
   ===================================
   praca dla każdego

   NA OBSZARZE OD SZCZECINA DO GLIWIC – NAPRAWA PO RZĄDACH KUREW I ZŁODZIEJI – STARCZY PRACY NA 2-3 POKOLENIA .

   I WRESZCIE ZATRZYMANIE EMIGRACJI !!!!

   RODZINY RAZEM NA MIEJSCU !!!!

   =====================================

   1. NIEMA CO SIĘ BAĆ ANSCHLUS TO JUŻ TYLKO FORMALNOŚĆ

    NIEMIECKA PRASA W NIEMCZECH I NIEMIECKA PRASA W POLSCE

    JAWNIE OPISUJE PRZYGOTOWANIA IDĄCE PEŁNĄ PARĄ I OPISUJĄCE GDZIE W TEJ CHWILI SĄ TŁOCZONE OGROMNE PIENIADZE WZMACNIAJĄCE STRUKTURY KTÓRE MAJĄ NA CELU WŁĄCZENIE CZĘŚCI POLSKI DO REICHU

    NO CÓŻ JAK MAWIAJĄ MĄDRY POLAK PO SZKODZIE

    REASUMUJĄC TO WSZYSTKO CO NA DZIŚ PRZEDSTAWICIELE RUCHÓW ANTYSYSTEMOWYCH
    PROPONUJĄ JAKO PLAN RATUNKOWY JEST MOCNO PRZETERMINOWANE DOBRE I SKUTECZNE BYŁO BY LAT TEMU 3

    A WYBÓR KOLEGÓW DO RZĄDZENIA PRZEZ PAWŁA KUKIZA KŁADZIE KONIEC SZANS NA ZMIANY

    DZIŚ SYTUACJA JEST MOCNO ZMIENIONA TYM BARDZIEJ ŻE ZGODY JAK WIDAĆ NIE MA I RACZEJ NIE BĘDZIE

    POLACY ZAJĘCI PRÓBAMI SPRZĄTANIA BURDELU WEWNĘTRZNEGO W KRAJU ODPUŚCILI MONITORING ZAGROŻEŃ ZEWNĘTRZNYCH

    NIC NOWEGO CSENARIUSZ ROKU 1792 REALIZOWANY JEST TERAZ , OCZYWIŚCIE ŻE NIE DOSŁOWNIE TAK SAMO CZYLI FIZYCZNY ZABÓR ZIEM JAK W 18 WIEKU

    DZIŚ ROBI SIĘ TO INNACZEJ – UBEZWŁASNOWOLNIA NA WŁASNEJ ZIEMI PRZEJMUJĄC KLUCZOWE DZIAŁY – MEDIA LOKALNE SAMORZAD LOKALNY I LOKALNE STRUKTÓRY WIELKIEGO I ŚREDNIEGO BIZNESU , CO W ZASADZIE NA STARYCH NIEMIECKICH TERENACH JEST JUŻ FAKTEM – 99% MEDIÓW NIEMIECKI KONCERN , BIZNES ŚREDNI I DUŻY ORAZ HANDEL 98% POZOSTAJE TYLKO LOKALNA WŁADZA SAMORZĄDOWA KTÓRA JEST JESZCZE W 50% W RĘKACH POLSKICH , ALE TO ZMIENIA SIĘ CIĄGLE NA NIEKORZYŚĆ

    STARCZY 26 LAT ŻYCIA W CIĄGŁYM EKSPERYMENCIE … LUDZIE POTRZEBUJĄ SPOKOJU STABILIZACJI I PRAW POZWALAJĄCYCH NA ROZWÓJ

     1. JAK WIDAĆ ROK 2015 BYŁ DLA POLSKI I POLAKÓW PRZYCHYLNY POCZYNAJĄC OD SZANSY GDY PROPOZYCJA PUTINA W SPRAWIE ROZBIORU UKRAINY POMIĘDZY POLSKĄ A ROSJĄ – DEFACTO ODZYSKANIA ZIEM PRZEDWOJENNYCH

      https://miziaforum.wordpress.com/2014/02/20/ukraina-putin-do-polakow-albo-bedziecie-wielkim-narodem-albo-splyniecie-rynsztokiem-to-propozycja/

      Z ZACHOWANIEM ZIEM PIASTOWSKICH PO NADZWYCZAJNĄ SZANSĘ JAKĄ DAWAŁO WYRAŹNE POPARCIE OSOBY PAWŁA KUKIZA DAJĄC SZANSĘ NA WYKORZENIENIE BYDLAKÓW KTÓRZY OKUPUJĄ POLSKĘ OD LAT 26

      1 SZANSA ZMARNOWANA CHOĆ NIE BEZPOWROTNIE ( odzyskanie ziem Jagielońskich z zachowaniem zdobyczy Piastów)

      JAK ZWYKLE POLACY OKAZALI SIĘ MAŁYMI CHCIWYMI KURDUPLAMI MORALNYMI ZADOWALAJĄCYMI SIĘ OBGRYZANIEM KOŚCI POD STOŁEM BIESIADUJĄCEGO CHAMSTWA – ELIT III R.P

      ROK 2015 MÓGŁ BYĆ WAŻNYM ROKIEM W HISTORII POLSKI

      A BEDZIE KOLEJNĄ DATĄ OBCIACHU I WSTYDU

      UCZCIE SIĘ POLITYKI OD ALTE FRITZA !!!

      1. FRITZ nie dopuscilby do takiego scenariusza.Fryc chce Ukraine dla siebie pod zarzadem sojuszu berlin-waszyngton.Rosja rzadza tez niezle ziolka i wcale nie lepsze od tych z waszyngtonu.Jedna sitwa.Kasa sie liczy.

       1. NIE POZWOLIŁ BY ? A JA BYM SIE K.. PYTAŁ HAHA – ale to temat dla orłów a nie dla gołębi rosołowych polskich …

      2. Polskich golebi dobrze pilnuja hamerykanskie jastrzebie .Tego golabka skubia wszyscy ino piora furcza.Moskwa i waszyngton skacza sobie do oczu, ale sypia sie piora innych ” gluptokow”.Frice z brukseli graja do bramki amerykanskich jastrzebi i skubia wszystkie europejskie golabki ino furczy.

       1. Oby nie Falkonidas.Probuja sie i ustawiaja.Jak by miesko rzucilo im na lby wojenne zabawki, to by se sami miedzy soba mogli wojne robic.Ludziska sa za glupie na zbyt proste rozwiazania.

       2. No przecie zrobili tak na ukrainie. Oligarchy chazarskie nie miały co kraść to im oligarchy zza oceanu majdan zrobili. Mogilizacja ukrainy trwa, kto nie zwiał ten na front robić za mięcho. Słowian mam być tylko 15 milionów, tako rzeką protokoły.

       3. Polska nie Ukraina.Majdanu nie udalo sie zrobic.Majdan w Polsce nie byl potrzebny w takim celu jak na Ukrainie, bo Polska juz jest w kolchozie skubana na rzecz potegi wielkich niemiec.Poskie oligarchie od okraglego stolca tez sa i niezle ustawione.Inne oligarchie herbowe przezyc tego nie moga i jakies konfederacje z blogoslawienstwem oligarchow kosciola zawiazauja, zeby pod haselkami boga honoru ojczyzny i polskiej racji stanu odsunac pokomusza oligarchie, ktora na zlecenie tychze wykonala czarna robote przy obalaniu komunizmu.No i teraz, ci co komune obalili moga byc obaleni przez pracodawcow.Kto wie?.Moze i majdan szykowali wespol z ruchem niby narodowym, ale nie udalo sie do tej pory.Ida inna droga.Wybory, ktore aferami stoja.Nie na darmo wielcy tfuu demokraci zza oceanu przymykaja oko na ” neonazistow” na Ukrainie podgrzewajacych propagandowa na razie wojne zwana w kregach zyrandolowych ” polityka historyczna”.Ladnie nazwane.Na pohybel takiej polityce historycznej , z ktorej rzeczywiscie wojna moze sie zdarzyc.Zdarzyc sie moze, jak sie stworzy pretekst na przypklad zadaniami terytorialnymi Polski wobec Ukrainy w ramach realizowania ” historycznej polityki” zwanej ” jagiellonska”.Realne az za bardzo.Brrr..ciarki lataja po plecach.Moze ktos uklada scenariusz wojenki w regionie miedzy Polska i Ukraina.Niechta sie wyrzna Ukraincy z Polakami pod okiem wielkich demokratow, ktorzy pokoj na Balkanach z 10 lat robili i nijak zrobic nie mogli i wojenka trwala w srodku Europy.Wszyscy patrzyli z boku.Negocjowali , kaski niebieskie wysylyli i ludzie sie mordowali.Moze taki scenariusz miedzy Polska I Ukraina by komus pasowal jak ulal.Moze przy okazji daloby sie rozprawic z Rosja i wciagnac ja w wojne i podzielic lupy.Scenariusz tez mozliwy.Brrr…A moze tylko chodzi o to, zeby sie Polacy i Ukraincy wyrzneli, a pozostali dostrarczali bron i czekali na redukcje do 15-tu.Moze…wszystko mozliwe.Psychopaci sa zdolni do wszystkiego i do realizacji kazdego scenariusza.A narody maja sile i moglyby skonczyc te projekty i pokazac im wszystkim srodkowy palec, rzucajac im pod nogi ich wojenne zabawki.To takie proste.Czyzby za trudne?.Czy az tak ludzi juz psychopaci odczlowieczyli, ze nie sa zdolni walnac piescia i powiedziec stop.Nie bedziemy sie wzajemnie wyrzynac..Hmmm…To takie proste..moze za proste..dla odczlowieczonych ludzi..nie wiem.

       4. Trudne, bo narody to bydło. Zabrzmię teraz może brzydko, ale i tak w przyrodzie wszystko się wyrówna. Po dupie dostanie właśnie polska b czyli ta głupsza polska od pisiorów bliżej ukrainy. Przecież to oni wraz ze swoim guru wyskakali majdan i pluli na ruskich gdzie popadnie, to teraz będą mieli problem na kresach. Ja mam w dupie, jak tu mizia pisał mój region pójdzie pod protekcję niemców i spokój. W razie czego też można gdzieś wyjechać jak będzie chujnia, spoko luzik, języki znam, niemiecki sobie przypomnę w miesiąc góra pół roku, angielski świetnie, trochę ruskiego. Debile niech się wyżynają, ja jestem ponad tym. Chuj, dupa kładę lachę na ten kraj.

       5. Falkonidas to nie jest tak.Czesc ludzi jest zmanipulowana i wierzy w propagande, bo nie potrafi myslec przyczynowo-skutkowo i daje sie nabierac na piekne slowka, ktorych nie weryfikuje.Inna czesc doskonale zdaje sobie sprawe z sytuacji,w ktorej zyje ,ale nie ma dostepu do wladzy albo zbyt uczciwa, by wejsc w stado padalcow jadowitych w wyzszych sferach i z tego powodu takze, ze te sfery sa zarezerwowane przez lobby roznych pozarzadowych organizmow wlacznie z instytucjami religijnymi( to tam jest siedlisko ukrytych takze wladcow swiata powiazanych z finansjera , bo to byla onegdaj tez finansjera) i ta czesc jet rzadzona.Inna czesc to rozni uczeni profesorowie w tym, ktorzy zdaja sobie sprawe z mechanizmow rzadzacych polityka,gospodarka,historia,ludzkimi emocjami i ci swiadomie urzadzaja sie w danym systemie dla pozycji,medali i kasy,zdajac sobie sprwa,jakie sa skutki sluzalczosci pewnemu systemowi.Nie idioci rzadza swiatem.Wrecz przeciwnie.To ze Polska B wyskakala majdan glosujac na pisiory to prawda.W razie konfliktu wszyscy oberwa po zebach , czy to z Polski A , czy B.Jak w bylej Jugoslawii.Poza tym w tym ukladzie czy glosujac na A , czy B nic sie nie zmieni, bo elyty realizuja globalna polityke i zrobia, co zechca, bo po to maja sluzacych.Przerwac to szalenstwo moga zwykli ludzie, rzucajac te militarne zabawki , wypiawszy sie na cale to towarzycho.Nie ma gosci do obslugiwania dronow smonow, do dzierzenia karabinow w rekach i nie ma narzedzi.Chca sie panstwo bic niech sie bija swoimi recami, a nie cudzymi.Prosciiutkie.Nie pierwszego, ktory by wrasnal na jakims fejsie..Nie zabijaj glupku wimineniu banksterow i psycholi i rzuc bron.Straszliwie proste i nie wymagajace zadnej kasy, zeby przerwac ten obled.Protekcja niemiec.Hmm..Nie musisz wyjezdzac, bo i tak dla ich potegi pracujesz , bedac w tym kolchozie dyrygowanym przez niemieckich komisarzaow.Wszyscy w Europie unijnej.Tylko niemcy nie maja kryzysu, a pozostali maja jak w latach 20-tych poprzedzajacych druga wojne.No i kto wywolal obecny kryzys, w ktorym przybywa krezusow ?.Ano ci sami banksetrzy z gieldy czciciele zlotego cielca , co w latach 30-tych.Tylko od ludzi zalezy, czy pokaza srodkowy palec bansterom, roznym swieckim i religijnym oszolomom.Bez miesa armatniego nie zrobia nic..a nic.No chyba, ze sami pojda w kamasze.Wszystkich nie rozstrzelaja.Od czego jest pejsbuk?.Akcja rzuc idioto wojenna zabawke i nie zabijaj brata za rope, ziemie, diamenty.Oni zrobili akcje charlie..zrobic akcje..stop wojnom.Nie bedzie imigracji i cierpien milionow ludzi.

       6. Stope wojnie. A o czym ja jakiśczas temu pisałem. Ale bydlakom i zwierzętom nie prztłumaczysz. Chcą zabijać i gwałcić to będązabijać i gwałcić. Kto nawala w osiedla na ukrainie ? Bydlaki banderowskie. Taka rasa.

       7. Wiem Falkonidas.Trza glupolom do lbow wkladac, gdzie sie da, co jest grane.Zawsze to krok do przodu.Edukowac wolno jeszcze.Jeszcze..

       8. Niestety.Jest strasznieeee duzo tepych lbow i odpornych na wiedze.Delikatnie tlumaczysz.Inteligentnie podsuwasz, ze krocza zla droga i nie kapuja.Nie zawsze da sie przywalic z grubej rury.Ciezki los kataryniarza w poscie, jak sie drzewiej mawialo.Glupki musza oberwac, to zrozumieja.

       9. Z cyklu „nie ma faszyzmu”
        .http://cs7066.vk.me/c540103/v540103131/31149/f0CcPoJ9etw.jpg
        .http://cs7066.vk.me/c540103/v540103131/31152/PMW5kZiLSdo.jpg
        .http://cs7066.vk.me/c540103/v540103131/31159/YGVbWDf-wjk.jpg

        Kilka prac domowych małych dzieci – pokazującyh skąd się biorą banderowskie ścierwa (wczoraj mieliśmy próbkę video)
        .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a17b/5aUXR3WDNO4.jpg
        .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a184/tbdHx_PILnc.jpg
        .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a18d/GOMoO0sFCM8.jpg
        .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a196/LGyvTCOGFTE.jpg
        .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a19f/18UO7DpsKRA.jpg
        .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a1b5/-wolZZAVxJo.jpg

        A tu zdjęcie ćwiczeń praktycznych – na razie na kukle .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a1a7/X1mrPWCl-Js.jpg

        Małe banderowięta z rodzicami na państwowym święcie .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a1ae/o8Gq5XFWBko.jpg

        Uroczyste danie świąteczne banderowskiej rodziny .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a1bc/xA_SNIC58yI.jpg
        .http://cs7066.vk.me/c7007/v7007131/2a1c5/efCIgxDmkTw.jpg
        В Первой украинской гимназии прошла благотворительная сладкая ярмарка. Названия сладостей милые и очень патриотичные: „Мозг Жириновского”, например.

        więcej:
        https://adnovumteam.wordpress.com/2015/06/23/wojna-domowa-na-ukrainie-23-06-2015r-124-dzien-od-nowego-rozejmu/comment-page-1/#comment-54509

       10. Użytkownicy tego forum ( jak określasz.. tępe łby) nie są w stanie wojny z żadnym innym narodem, więc chyba nie ma potrzeby po raz 53 ich uświadamiać co powinni myśleć. Ale skoro już masz taką potrzebę „misyjności” proponuję wykłady do tłumów w realu. Kilka wariantów do wyboru: Korea Północna, Państwa Islamskie, USA a bliżej Prawy Sektor na Ukrainie.
        Ktoś już o nas mówi bydlaki, zwierzęta….. nie wiecie Państwo czasami KTO ??

       11. Krab to nie o Ciebie chodzilo i uzytkownikow-dyskutantow na tym forum.Takie forum mozna porownac do realu.Potrzeba misyjnosci.Akurat nie ja zakladam rozne blogi i fora majace na celu potrzebe misyjnosci.Czytam naprawde bardzo duzo na polskich stronach internetowych i nie tylko i wlos mi sie jezy na glowie , ile jest manipulacji, klamstwa i propagandy ludzi bardzo zlych.Kazdego myslacego takie rozne misje z misjonarzami wprawilyby w przerazenie.Akurat w miom przypadku nie musze sie martwic o siebie, bo jak zauwazylas moje oceny sa bardzo trafne, co juz nie raz sie potwierdzilo i dzieki temu zaden oszust medialny, czy inny pozytku ze mnie nie bedzie mial, aby mnie wykorzystac do niecnych celow.Okazuje sie, ze ludzi podobnie oceniajacych rozne zdarzenia jest na roznych forach calkiem sporo, co cieszy.Widzisz Krabie, to co chcesz widziec i dlatego usilujesz zasugerowac, ze to ja mysle, co piszesz powyzej.Chyba jestem jedna z nielicznych postaci na forum, ktore nie reaguja agresja werbalna i nie obrzucjaja innych epitetami.Mnie spotyka to regularnie.Moze przypomne, jak napisal Nawajo i tu cytat ” zdechniesz ” itp.Jakos Ci to nie przeszkadzalo, ze bezpodstawnie ktos atakuje inna osobe.Wyglada to na podwojna moralnosc.Moze lepiej sie przyjrzyj, kto te wyklady robi w realu i doprowadza do tego, ze wszystkie narody w roznym stopniu sa w stanie wojny.Ba..Mowa o narodach.Starczy spojrzec na rzeczywistosc i widac, kto dzieli narody i ludzi.Sami Polacy sa ze soba w najprostszych zyciowych sytuacjach w stanie wojny.Uzytkownicy forum moze nie zauwazylas sa z Marysia w stanie wojny.Przyklady mozna by mnozyc.Tak rozni ludzie organizuja ten swiat, zeby wszyscy ze wszystkimi byli w stanie wojny tej z bombami i tej ze slowami.Te mechanizmy doskonale znam i potrafie stawiac diagnozy.Moze rzczywiscie masz racje, ze lepiej majac wiedze i zdolnosci ograniczyc sie do troski wylacznie o siebe, swoja rodzine, a z reszta dac sobie spokoj.Ustawic sie i zyc jak lord…Dzieki za pomysl Krab.Sama pewnie bym na to nie wpadla.No bo wiesz ” misjonarze” rzadko na cos wpadaja poza misja.

 9. Zbigniew Stonoga
  1 hr ·

  Raport
  Zbigniewa Stonogi na temat przeprowadzonej w dniach 08.06-21.06.2015 r., prowokacji dziennikarskiej mającej na celu ustalenie okoliczności dokonania nagrań polityków w restauracja Sowa i Przyjaciele oraz Amber Room, a także ujawnienia tych okoliczności na potrzeby określonych sił politycznych z udziałem Prokuratury, Sądu , służb specjalnych CBA, ABW i Kontrwywiadu Wojskowego ze szczególnym uwzględnieniem działań agentów w poszczególnych redakcjach gazet, radia i telewizji oraz innych środków masowego przekazu jako sposobu manipulacji opinią publiczną mającą na celu wywarcie wpływu na wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce w roku 2015.

  Reszta dziś o godzinie 22.00

  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne?fref=photo

  1. Co jest z tym bursztynem?.Amber gold.Amber Room.Kopaczka zawiozla rzymskiemu papie bursztynowa tace na polskie jablka i jakas jablonke.Hmmm..ciekawe.

    1. Ty wierzysz AQQ w te bajdy o koscielnej monarchii i dobrobycie?.Spojrz, jakie zboczenstwa promuje sie we wspolczesnych panstwach monarchiach.Poza tym przypomnij sobie z lekcji historii, jaki to dobrobyt i klawe zycie mieli panszczyzniani chlopi przyzwiazani do ziemi, placacy dziesieciny na rzecz pana, wojta i plebana.Po odrobku na panskich polach koscielnych i szlacheckich w chalupach bida goscila stamle az piszczalo.Panstwo przepiorki jadali , bazanty i kaplony, a panszczyzniane ciemne chlopstwo z glodu przymieralo i jadalo zupke z pokrzyw,kasze jaglana ze skwarkami ,ale skwarki byly tylko od wielkiego dzwonu i wtedy , gdy cwaniak ksiundz nie zabronil jesc mieso w czasie postu po to, aby z tej dziesieciny dla niego sie ostalo na wieklanocnym lub bozonarodzeniowym stole ( gdyby nie ten post dobrodziej w swieta , by glodowal, bo lud zjadlby sam te przepiorki i kaplony) lub mirabelki i szczawiowke na wiosne.Takie to bylo klawe zycie chlopstwa panszczyznianego.Poziom edukacji byl tak wielki , ze niejedna Rozalke leczono w chlebowym piecu.Jeszcze przed wojna spoleczenstwo szczegolnie po wsiach bylo niepismienne i koscielny wywiad zarzadzal ta ciemnota.Brr..Dobrze, ze komuchy ten narod oswiecily i wyrwaly narod z panszczyznianych lapsk.A tu prosze chce sie nam zafundowac przywizanie do ziemi, dziesiecine i sluzbe na panskich dworach.Tfujj…Kto przegapil lekcje historii i polskiego niech se obejrzy o odswiezy ” Chlopow ” Reymonta, w ktorej ujrzy wspolczesna Polske..Polske katolicka, ktora sie chce Polakom zafundowac w nowym opakowaniu, ktore to opakowanie pozwala zyc niewielkiej grupie oligarchow takze z krzyzami na piersiach ,oplywajac w luksusach, podczas gdy calej reszty nie stac na leki i zywnosc, ktora sie racjonuje jak w gulagach i obozach koncentracyjnych.Daj spokoj AQQ z tym szalbierstwem i szachrajstwem, ktore stworzylo feudalizm dzielo religii.

      1. Dzieki Falkonidas.Z drugiej strony czaja sie rot-szyldy, ktore chca stworzyc swiatowy gulag bez boga , ale z oligarchiami.Zreszta oni ze soba razem tworza ten matrix.

      1. AQQ.Powysza uwaga tez o ” pasikonikach”.Te wszystkie ” pasikoniki” wspolpracuja, zeby rzadzic mrowkami.Zeby tylko jeden ” pasikonik” pasozytowal na mrowkach, to maly pikusi mrowki moglyby je pogonic.Ze stadem ” pasikonikow” nie tak latwo wygrac.Jedne ” pasikoniki” gadaja, zeby pogonic inne, bo same chca zajac ich miejsce i pasozytowac na mroweczkach.Pasikoniki globalnie ze soba wspolpracuja i walcza takze miedzy soba o wladze nad mrowkami.Mrowki glupie jak owieczki i sluchaja ” pasikonikow”, ktore uzywaja je do wzajemnych walk, po to aby zagarnac dobra mrowek.W kazdym stadzie mrowek na swiecie pelno ” pasikonikow”, ktore zaszczuwaja sie wzajemnie i wykorzystuja do tego oglupiale mrowki takze przez pobozne „pasikoniki”, ktore mrowkom za ciezka prace obiecuja niebo i kaza kleczec i czcic miedzynarodowke wszystkich ” pasikonikow” tych poboznych i tych niepoboznych.Wot co..

 10. NO TO KONIEC BAJKI O PAWLE CHCĄCYM ZMIAN

  A PROPO ZMIANY CI BEDĄ ROŚLI W SIŁE IM BIEDNIEJ IM BARDZIEJ ANTY LUDZKO TYM SZEREGI BĘDĄ SIĘ ZAGĘSZCZAĆ

  1. JAK WIDZICIE JA JESTEM PRZYGOTOWANY NA WSZELKIE ROZWIĄZANIA – KTÓRYCH CELEM JEST WYSADZENIE Z SIODŁA BANDY ZŁODZIEI POOKRĄGŁOSTOŁOWYCH I OSADZENIA ICH W PIERDLACH LUB POWIESZENIA PO KRÓTKICH 5 MINUTOWYCH PROCESACH

   W D… MAM PARTYJNE BARWY I IDEAŁY – CEL JEST WAŻNY !!!

   1. Za ta zmiana jak piewsze jaskolki w Hiszpanii i Grecji swiadcza jest skrajna lewica.Czyli chlopaki spod znaku ” czerwonego szylda” ,rot-szylda , czyli jego ” smerfy” w niebieskich garniturach.Takie usluzne ” smerfy” padly ofiara afery ” charle hebdo”.Ujjj…niedobre towarzycho.

  1. A WITAM WITAM -rewolucja a i owszem taka dziady głodne wymordują tych co jeszcze mają co jeść – oni nie wyemigrują bo nie mają na bilety a dalsza polityka zadłużania , spłacania rat prowadzi do spychania do szamba nędzy te 50 % żyjące na krawędzi nędzy a te 15 % żyjące poniżej biologicznego minimum – WYBÓR BEDZIE MIAŁO 1 ALBO SPOKOJNIE PO CICHU UMRZEĆ Z GŁODU

   ALBO WYJŚĆ I MORDOWAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ !!!

   MYSZ ZAGONIONA DO ROGU BEZ WYJŚCIA ODWRACA SIĘ FRONTEM DO PRZEŚLADOWCY I ŻUCA DO ATAKU – NATURALNY ODRUCH – ATAWIZM !!!

   INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY – WTEDY SIĘ NIE MYŚLI CAŁY WYSIŁEK ORGANIZMU SKIEROWANY NA SZANSĘ PRZEŻYCIA

   CZYLI CZERWONA REWOLUCJA NA ŻYCZENIE NARODU – VŁALA

   1. CZYLI JAK ZWYKLE SCENARIUSZ DLA POLSKI NAJGORSZY Z NAJGORSZYCH ….

    OCZYWIŚCIE ŻE NIE OD RAZU ZYSKAJĄ JAKIEŚ 1-2 LATA A POTEM – KLĘKAJCIE NARODY

    1. A ja powiem tak: PIS już słusznie dzieli stanowiska, bo po uchyleniu przyłbicy przez Kukiza będzie „przewodnią siłą narodu”, notowania Petru podskoczą w górę, starej PO też. Wprowadzenie do parlamentu nowych do 45 roku życia to tylko zabieg marketingowy, bo oni będą figurantami starych wyjadaczy, tylko dostaną glejt na obrastanie w dobra. Mnie to kojarzy się z anegdotką o Arystotelesie, którego odpoczywającego pod drzewem obsiadły muchy, przyszedł uczeń i je odgonił, na co Arystoteles rzekł: i cóżeś najlepszego głupcze uczynił ? te przynajmniej były najedzone.

     1. OTO JEGO PROGRAMOWCY

      Jeśli ostateczna umowa zostanie podpisana, Kukiza będą wspierać m.in. Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Andrzej Sadowski, prezydent Centrum im. Adama Smitha, i prof. Robert Gwiazdowski, prezes Warsaw Enterprise Institute

      CZYLI LUDZIE KTÓRZY PANICZNIE BOJA SIĘ REAKCJI RYNKÓW ZAGRANICZNYCH – CZYLI LUDZIE KTÓRYCH SPECJALIZACJĄ JEST ROBIENIE Z DZIADÓW ŻEBRAKÓW – W IMIĘ ZOBOWIĄZAŃ ZAGRANICZNYCH – 3 ŚWIAT PUKA DO DRZWI POLSKI ………

      NIC NIE ODPODATKUJĄ NIC NIE ZMIENIĄ

      1. BĘDĄ W RAMACH TEGO CO JEST POPRAWIALI KONDYCJE POLSKIEJ GOSPODARKI I WIZERUNKU ZA GRANICĄ – KOSZTEM POLAKÓW

       CZYLI SZYBSZE SPŁACANIE RAT POŻYCZEK , PODNIESIENIE WIEKU EMERYTALNEGO DO 72 ROKU ŻYCIA

       TAK POLSKA Z ZEWNĄTRZ STANIE SIĘ BARDZIEJ WIARYGODNA WYPŁACALNA I SOLIDNA A PO CO ? A PO TO ŻEBY MIEĆ GWARANCJE NA OTRZYMANIE KOLEJNYCH POŻYCZEK – ROLOWANIE DŁUGÓW !!!

       A CO Z NARODEM – REALNA STOPA POZIOMU ŻYCIA SPADNIE DRASTYCZNIE CENY POSZYBUJĄ W GÓRĘ

       JEŚLI NA DZIŚ POLACY SĄ N.P 20 X BIEDNIEJSI OD NIEMCÓW TO ZA ROK 2 BĘDĄ 30 RAZY BIEDNIEJSI …

       OT ZMIANA POLSKA JAKO KRAJ NA ZEWNĄTRZ SILNA I STABILNA …….

       O TO WAM CHODZI LUDU BIEDNY ???

       1. P.S JAK DO TEJ PORY Z POLSKI SPIERDALAŁO OKOŁO 300 000 LUDZI ROCZNIE WYJAZDY NA STAŁE I NA PÓŁ STAŁE CZYLI RODZINA W POLSCE TATA ZA GRANICĄ

        SZYBKOŚĆ SPIERDALANIA SIE PODWOI JESLI NIE POTROJI A CI CO ZARABIALI ZA GRANICĄ A WYDAWALI W POLSCE ŚCIĄGNĄ RODZINY ZA GRANICĘ – POLAK NIE DURNY I LICZYĆ UMIE SWOJE PRYWATNE PIENIADZE

      2. Któregoś dnia znalazłam na fejsie powoływanie się na autorytety z centrum A. Smitha i KoLibra. Zadałam sobie pracę domową żeby się zapoznać z ich poglądami w różnych dziedzinach i oczy wylazły mi z orbit.

    2. Co to „scenariusza” na papierze się boicie ? Może w końcu się obudzicie z letargu statystów, pogonicie ten upiorny teatr strasznych błaznów i zaczniecie sami pisać sobie swoje scenariusze i do swojego użytku, bo od kiedy to papier jahwistów ma być silniejszy niż życie, WASZE ZYCIE Z WASZA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOSCIA ?

     1. Polacy! Musicie ćwiczyć odporność na jewrejskie szulerstwa – do skutku, czyli do końca ich, albo nas… by ratować dupę światu! Taki już nasz los! Nie pierwszy raz w historii – nawet tej załganej…

   2. MAM TAKI STARODRUK Z 200 -300 LAT – PRZEPOWIEDNIA JAKIEGOŚ ? O POLSCE W TYM OKRESIE MNIEJ WIĘCEJ

    ŻE W POLSCE BEDZIE TO CO JEST …. POTEM ŻE BEDZIE JESZCZE TAKI CZŁOWIEK Z LUDU KTÓRY SZANSĘ NA ZMIANY WNIESIE ALE ZE DOJDZIE DO ZDRADY IDEAŁÓW – A POTEM OPIS REWOLUCJI KRWAWEJ

    ZNAMIENNE JEST TO ZE PISZE O WIESZANIU KSIĘŻY ……..

    CZYLI REWOLUCJA CZERWONA ALBO JAKAŚ JEJ ODMIANA

    1. Ta „przepowiednia” pasuje więc do tego, co się stało z pewnym kościołem w Izraelu, a o czym mendia tam i na Niemcy i na Polskę milczą jak zaklęte !

     Przetłumaczyłam więc najważniejszą część z doniesienia o tym, żebyście widzieli, że do tej pory bezkarni i „niewidzialni” podżegacze wojenni w kleszych kapotach jahwistów trzęsą już tłustymi dupami z tchórzostwa i strachu, bo ich koniec nadszedł i napewno dochodzi już też do Polski !

     „Wszelkie „prawa” dla plebsu żydowskiego i gojskiego ustalone zostały nie bez powodu przez klechów z wszelkich odłamów jahwizmu poczynając od rabinów.

     Toteż donoszę tu, że dokonano podpalenia pewnej świątyni w Izraelu !

     „… der Nacht zum Donnerstag haben Unbekannte einen Brand in der berühmten Brotvermehrungskirche in Tabgha am See Genezareth gelegt und hebräische Graffiti hinterlassen: „Götzendiener werden ausgerottet“. Ein 75 Jahre alter Priester und eine 19-jährige Volontärin erlitten leichte Rauchverletzungen: ”

     „W czwartkowej nocy nieznani sprawcy podłożyli ogień w kościele pomnażającym chleb w Tabgha przy jeziorze Genezareth i pozostawili hebrajskie graffiti :

     ” Słudzy bożków zostaną wytępieni”. Pewien 75 letni kapłan i jego 19 letnia wolontariuszka doznali lekkich obrażen dymnych. ”

     ” Zachowanie się mediów w Izraelu i w Niemczech w sprawie zbezczeszczenia kościoła”

     http://brd-schwindel.org/der-umgang-mit-kirchenschaendung-in-israel-und-in-den-deutschen-medien/

     Całość na :

     https://astromaria.wordpress.com/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/

 11. no !!! a tak było patriotycznie narodowo nastrojowo anty systemowo ………

  PAWEŁ POCHOWAŁ SIĘ DZIŚ ŻYWCEM JAKO ARTYSTA PATRIOTA I JAKO POLITYK

  CZY O TYM WIE ???

  CHYBA NIE JEŚLI TEN SKŁAD Z KTÓRYM WYBIERA SIĘ PO WŁADZĘ NIE ZAPEWNI MU DOCHODÓW FINANSOWYCH

  TO Z MUZYKOWANIA NIE WYŻYJE …… ZBYT NISZOWA TWÓRCZOŚĆ PATRIOTYCZNA – A PO ODEJŚCIU POPARCIA NARODOWYCH FANÓW NA SUCHY CHLEB ZABRAKNIE

  CZYŻBY 2 BOLEK ??????????? 99% WSKAZUJE ŻE TAK

  a może TVN poda rękę … koncerty występy ???

  1. ps . Paweł bardzo szybko się przekona teraz co to siła internetu która wyniosła go do 50% poparcia

   TERAZ ZADZIAŁA WINDA W DRUGĄ STRONĘ …

   CZYLI – CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA Z MOŻLIWOŚCI ZMIAN CZEGOKOLWIEK POZA PORTRETAMI WODZÓW PARTYJNO BIZNESOWYCH NA ŚCIANACH

   WICE PREZESI NA PREZESÓW !!!

   1. KURWA TO WSZYSTKO NA SERIO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ WOJNĄ DOMOWĄ I REWOLUCJĄ SOCJALNĄ

    CZYLI TAKĄ – DOSTANIE WPIERDOL KAŻDY BEZ WYJĄTKU KTÓRY NIE MA DZIURAWYCH BUTÓW NA NOGACH ..

   2. Kukiz dobrze robi, że odcina się od skrajnych partii, które mają razem jakieś 3% poparcia, czyli tyle co błąd statystyczny, a mogą być zinfiltrowane przez różne Operativgruppe Warschau czy inne RazwiedUpr’y

  2. Właśnie otwieram butelkę „bąbelków”……taka „wspaniała” okazja,że tylko zalać robaka.Mizia,ale ,że Ty dałeś sie nabrać?Az trudno w to uwierzyć…..No cóż:uczciwy człowiek ,myśli ,że inni tez są uczciwi….,taki wniosek ,że juz nikomu nie można ufać,naokoło hieny i karaluchy.
   Pozdrawiamy Dag&Navajo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: