NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Ludzie z Opolszczyzny zachwiali III R.P i mogą ją obalić i złożyć w grobie..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW – WEŹ CZYNNY UDZIAŁ W BUDOWIE NOWEJ SIŁY POLITYCZNEJ

23 thoughts on “Ludzie z Opolszczyzny zachwiali III R.P i mogą ją obalić i złożyć w grobie..

  1. Nowe powstanie warszawskie?.Wiadomo, kto za nim stal.Propaganda maxia taka hamerykanska i wprost z hametyki.Robotnicu juz sie dali nabrac i nie dadza podrzegaczom zadnym ich krwi.Dlatego propaganda uderza w mlodych i naiwnych.Jak w latach 70-tych i 80-tych.

  2. Brak odzewu, cisza jak makiem zasiał, pod filmikiem też. Boją się. Nie dociera do nich (mam na myśli młode pokolenie), że zmiana sama się nie dokona. Nikt im nie przyniesie na tacy. Tacy są, apatyczni, bez inicjatyw i tak mają.
   Niech ktoś zorganizuje dla nich jakieś spotkanie, najlepiej pod dachem, z miejscami siedzącymi, w miejscu zamieszkania, po drugiej stronie ulicy to może łaskawie przyjdą i zasiądą. Takich rząd nie będzie się bał a tym bardziej słuchał. Do odważnych należy świat a nie do niewolników.

   1. KUKIZ = 50% POPARCIE !!!! I TA SZANSA ZOSTANIE ZMARNOWANA – ZMARNOWANIE TEJ SZANSY TO BEDZIE ARGUMENT DLA PO- PIS ŻE TYLKO ONI SĄ DO RZADZENIA STWORZENI …. DOWÓD ? PATRZCIE PAŃSTWO TAKIE POPARCIE KUKIZA ZERO EFEKTU W REALNYCH DZIAŁANIACH

    ZOBACZYSZ 27 CZERWCA W LUBLINIE NA SPOTKANIU KUKIZA Z POLAKAMI – TAM BĘDZIE GARSTKA … Z CZEGO WIĘKSZOŚĆ ODDELEGOWANE KRETY Z PO I PIS, PSL, SLD – niestety

    ja nadal będę wspierał do ostatniej chwili choć miałem jechać NIE POJADĘ
    ZOSTAŁEM JUŻ PRZEZ NICH WYKLUCZONY JAKO PODEJRZANY … I ZA CO ZA PROWADZENIE BLOGA !!!

    NO CÓŻ SKORO W CIEMNO ZOSTAŁEM SKREŚLONY JAKO KRET – WP…. SIĘ NIE BĘDĘ ………….

    ALE I NIE BĘDĘ ICH PODGRYZAŁ A RACZEJ WSPIERAŁ I POMAGAŁ – DOPIERO PO ZMARNOWANIU SZANSY JESIENIOM PODSUMUJĘ PO NAZWISKU KTO I CO SP…… WTEDY JUŻ NIKOMU TO NIE ZASZKODZI

    1. Mam mieszane odczucia co do Kukiza jednak nie powinniśmy dopuścić do jednowładztwa PIS-u. Mają już prezydenta i chwatit. Dlatego poprę Kukiza.

       1. E tam..Zobacz, kto za nim stoi.W europie zachodniej prawicowe partie przechrzcily sie na republikanska.Kukiza wspieraja srodowiska republikanskie.Jest stary-nowy uklad.Jest.Organizator wojny libanskiej niejaki sarkozy duzo gada o stowarzyszenie patriotow.W Polsce mowi sie o ruchu patriotow.Nie przypadek.Panowie z miedzynarodowki w niebieskich garniturach maja swoje agendy.Tez jest nia ruch republikanski.Kaczory tez udaja bylych systemu i opozycje do donalda, a to sa goscie z tej samej paczki i rozgrywaja spoleczenstwo jak gdzie indziej sa od tego spece.W ukladzie zmieniaja sie tylko figury.Uklad trwa.

    2. Dziwnie reaguje Kukiz, z p. Stonogą też nie chce współpracować. Jest zbyt ostrożny, sam niewiele zdziała.

     1. MA RACJE STONOGA TO JAKBY NIE PATRZEĆ CZŁOWIEK Z SITWY , SAM MÓWI ŻE CYCKAŁ PAŃSTWOWE FIRMY NA ZLECENIE SLD – KOLOSEUM BYŁ ICH WINDYKATOREM – POTEM SIĘ POPSZTYKALI – WYAUTOWALI GO …. A ŻE MA CHARAKTEREK WIĘC SIĘ ODGRYWA … PROSTE

      ALE JEST W TEJ CHWILI URZYTECZNY – WIĘC TRZEBA BYĆ Z NIM RAZEM …… ALE Z DALEKA

      1. Stonoga ma za soba niezle sily, ktore kogos szykuja, ale nie aby zmienic byt przecietnego zjadacza chleba , lecz wprowadzic inna sile, ktora chce sie nachapac i ruszyc do przodu globalne plany.Bez zilnych plecow nie ruszylby kulczykow itp.Balby sie..

       1. Pewnie, że tak. Leppera odstrzelili, jakichś dziennikarzy razem z dzieckiem w kamienicy wysadzili a tu sumliński sobie, jeździ i promuje książkę a stonoga rozpierdala system aż chuczy. Jakby za nimi siły nie stały, to by szybko karierę skończyli.

       2. Czas pokaze, kto padnie, a kto wyplynie na fali stonogi.Moze ktos sie bardzo wkurzyl wazny i cale to towarzycho od stola bez wyjatku chce pogonic.Moze..ale niekoniecznie.

    3. I o to im chodzi widocznie już w kręgu doradców Kukiza pojawili się doradcy ….. którzy skutecznie będą nie dopuszczali tam takich ludzi jak ty , wiadomo dla czego ze strachu przed odpowiedzialnością .

     1. 🙂 i dobrze przeczówają – takich ludzi jak ja powinno się trzymać w zamkniętym słoiku z napisem STŁUC W RAZIE WOJNY LUB ZAGROŻENIA BYTU NARODU 🙂

      p.s znaczy to tylko tyle ze widocznie ktoś szykuje kolejną grubą kreskę jak w 1990 roku mazowiecki komuchom – BĘDZIE NOWA KASTA NIETYKALNYCH P.O NA KOLEJNE 26 LAT –
      a do rewolucjonistów roku 2015 doklei się etykietkę zdrajców układu roku 2015 – za 25 lat … ot co

      1. no ale tak już jest w Polsce i było od zawsze tacy jak ja są zbedni w Polsce więc idę w ślady tych co wyemigrowali Domejków i innych – buduję IV RZESZĘ I NIKT MI TAM NIE BLUZGA WRĘCZ ZASYPUJE OFERTAMI

       i niech tak zostanie 😉

      2. Dokładnie tak jest !! Kontrolowana zmiana , jak w 1989r. Wtedy był potrzebny ktoś z kim będą się identyfikować niezadowoleni robotnicy, a teraz wzburzona młodzież !! Ale może moje pokolenie jest przewrażliwione po tym jak już raz zostało nabite w butelkę.
       A Ty masz takie poglądy jakie masz i to jest widoczne na blogu, więc byłbyś zagrożeniem założeń.

       1. To jest uklad bardzo szczelnie zamkniety.Ale ktos z glowa na karku moglby wykorzystac to zamieszanie stonoga.Wykorzysta raczej system.W tej ekonomii jak bylo tak bedzie dla 90 %, po to aby w luksusy oplywalo te 10%.Swiatowy trend na calym globie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: