NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW – WEŹ CZYNNY UDZIAŁ W BUDOWIE NOWEJ SIŁY POLITYCZNEJ

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

POPIERAJMY , WSPOMAGAJMY , BIERZMY CZYNNY UDZIAŁ 

W BUDOWIE STRUKTUR KONFEDERACJI PAWŁA KUKIZA !!

CO PROPONUJE NA WSTĘPIE 

Kukiz zaznaczył, że obecnie jego priorytetem jest promocja wrześniowego referendum. Równolegle myśli też o tworzeniu takiej formy, dzięki której wprowadzi do Sejmu jak największą liczbę parlamentarzystów.

– Na moich listach będą przeróżni ludzie. Od pań z kół gospodyń wiejskich, przez różne organizacje społeczne
Zaznaczył jednocześnie, że to on będzie o wszystkim decydował. – Ja będę pełnomocnikiem wyborczym i ja będę odpowiadał za to, kto znajdzie się na jedynkach na listach
Chcę wprowadzić młodych ludzi, jednym z kryteriów będzie np. kryterium wiekowe – między 25 a 45 rokiem życia. Ja niestety się nie załapuję, ale zostaje Senat na przykład – powiedział muzyk.

Potem precyzował, że „jako koordynator wyborczy też się załapie”. – To nie chodzi o to, żeby nie było wyjątków, tylko o to, żeby co do zasady do polityki wchodzili młodzi – mówił Kukiz.

Opodatkować banki
Wyjaśnił, że jego ludzie w Sejmie będą walczyć nie tylko o jednomandatowe okręgi wyborcze, ale też m.in. o reformę sądownictwa i prokuratury, a także o opodatkowanie banków. Jednym z celów ma być też zmuszenie Komisji Nadzoru Finansowego do sprawdzenia, „czy kredyty we frankach szwajcarskich rzeczywiście były kredytami walutowymi”.

Kukiz zaapelował do polskich polityków, aby skupili się na ograniczeniu niżu demograficznego.
 – Polacy nie mają warunków do rozmnażania się. Są pewne priorytety, zadbajmy o to, żeby ludzie z Polski nie wyjeżdżali. Żeby chcieli zakładać rodziny. Wy w Warszawie żyjecie w Monako! Tak nie wygląda życie w innych częściach kraju – stwierdził Kukiz.

linki uzupełniające temat

Blitzkrieg Pawła Kukiza w całym kraju. Powstało już 600 komitetów społecznych ELYTY SPARALIŻOWANE STRACHEM

463 komentarze do “NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW – WEŹ CZYNNY UDZIAŁ W BUDOWIE NOWEJ SIŁY POLITYCZNEJ”

    1. Ekoinwestor to kolejny przebieraniec w masce który próbuje mieszać w Polsce. Zbyt prymitywny jesteś na to forum. Polska wypracowała metody działania ze zdrajcami i te metody stosują się do takich jak ty.
     W ostatnich dniach na to forum napuszczono wielu hejterów (zapewne PO) i potrafimy się bronić. Pomogliśmy istotnie odsunąć Komora, teraz PO nas atakuje. Tusk-PO za kratki.

      1. Jeżeli ktoś cię nakrył to już sądzisz że to moherowy beret!. Czyli czujesz do nich nienawiść. Kto nienawidzi moherowych?.
       Chcesz nasze adresy bo PO się boi że przegra wybory i nasłało takiego prymitywnego cwaniaka by te adresy wydobyć?.
       Po wyborach pójdziesz za kratki, a nasze adresy na nic się wam nie przydadzą.
       PO już zbyt wielu wykończyło i nie damy się wyłapać po jednemu.

       1. Już kiedyś mieli listy ludzi do likwidacji może i teraz jest podobnie ale żal mi Was Mimo wszystko życzę powrotu do zdrowego rozsądku

       2. A CO TY MYŚLAŁEŚ ŻE MOŻNA BEDZIE BEZKARNIE KRAŚĆ RABOWAĆ ZDRADZAĆ MORDOWAĆ PORYWAĆ LUDZI WSPÓŁPRACOWAĆ Z BANDYTAMI GANGSTERAMI I NIC ?
        TEN BŁĄD ZOSTAŁ POPEŁNIONY W 1989 ROKU – TERAZ KARA BĘDZIE – A ŻE ZBRODNIE NA WIELKIM FORMACIE TAK I KARA WINNA BYĆ ADEKWATNA MINIMUM DOŻYWOCIE I CIĘŻKA 16 GODZINNA PRACA MAX STRYCZEK LUB CICHE USUNIĘCIE

  1. Ranny zwierz-PO kąsa jak wściekły. Jestem praktycznie pewien że jest to próba ustalenia tożsamości uczestników forum. Gościa dało by się przyłapać, trzeba trochę czasu i umiejętności.
   Dla tych którzy tam weszli proponuję sprawdzenie swego komputera, wykasowanie ciasteczek (cookies) przeglądarki, wchodzenie na to forum w oknie anonimowym (chrome lub firefox).

   PO mogło się zainteresować tym forum po artykule z dnia 25/05 <>. Był tam wpis Chozbra78 który wydawał się być zdenerwowany.

 1. to jest 1 od 26 lat i ostatnia szansa na zaoranie SADYSTYCZNEGO PAŃSTWA TWORU III R.P
  KTÓRA MA NA SUMIENIU ŻYCIE 180 000 POLAKÓW KTÓRZY POPEŁNILI SAMOBÓJSTWA Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH

  ORAZ 7 000 000 POLAKÓW KTÓRZY W LATACH 2000 DO DZIŚ MUSIELI UCIEKAĆ Z KRAJU ŻEBY MIEĆ CO JEŚĆ …

  TAK III R.P TO PAŃSTWO POTWÓR

  NALEŻY POŁOŻYĆ KRES JEGO ISTNIENIU A FUNKCJONARIUSZY I BENEFICJENTÓW UKARAĆ WIELOLETNIMI WYROKAMI WIĘZIENIA I KONFISKATĄ MAJĄTKÓW

  1. Na taśmach prawdy elita rządząca powiedziała co myśli o was… My mówimy „BÓG-HONOR-OJCZYZNA” o oni „chuj-dupa i kamieni kupa” to jest ich zdanie o naszej ojczyźnie !
   Każda kropla waszej krwi jest cenniejsza od złota i zawsze będę się upierał, że musimy odnieść zwycięstwo nie ponosząc żadnych strat. Bo najlepsi Polacy już ginęli w powstaniach, najlepsi Polacy ginęli w Katyniu, w Auschwitz, na Wołyniu. Wy jesteście potrzebni Polsce żywi. Wy musicie Polskę odebrać z rąk złodziei-łajdaków. POLSKA WAS POTRZEBUJE !!!

   1. Tak?. Elity?.Cala reszta Polakow ,prawdziwe elity , ktorych nie wyrznely elity spowodowawszy wojne zostala przez te elity zagospodarowana w roznych formacjach i bila sie wolnosc Ojczyzny, podczas, gdy uciekinierskie elity w Londynie i innych stolicach radzily, kogo i gdzie ustawic do dalszego zarzynania sie w imie interesow tychze elit.

  1. NA RAZIE WSPIERAĆ KUKIZA I PRZYGLĄDAĆ SIĘ JEGI WYPOWIEDZIĄ A NIE ARTOM O NIM NAPISANYCH PRZEZ ….. TO DOBRA RADA

   JAK TO DZIAŁA A NA PRZYKŁAD JA WALNĘ SERIE ARTÓW Z D,,,, O BITIKSIE HANDLAŻU PROSTYTUTKAMI I CO I JAKIŚ PROCENT UWIERZY

   NARA SPADAM

   1. Mizia,Twój horoskop na rok 2015…
    Dla osób z 2. dekanatu jest to kolejny korzystny rok dla realizacji różnych życiowych celów, nawet tych dotychczas nieosiągalnych. Tę przychylną sytuację zawdzięczacie Uranowi – planecie nieprzewidywalnych zdarzeń – który tworzy z waszym Słońcem wspaniały sekstyl przez cały rok, do tego wzmocniony przez Jowisza pozostającego również w sekstylu do Słońca i co ważne – w trygonie do Uranu przez pierwszą połowę roku.

    W tym czasie wszystko może się zdarzyć! Począwszy od wspaniałej kariery, nieoczekiwanie wspaniałego partnerstwa, zabłyśnięcia talentem na międzynarodowym forum czy też odziedziczenia dużego majątku lub nawet wygranej w którejś z gier liczbowych. Dobre aspekty Urana znakomicie służą odkrywcom, inżynierom, wyspecjalizowanym technologom, informatykom, reżyserom, pracownikom massmediów czy też pilotom.

    Zatem przed wami nowe hobby, odkrycia intelektualne czy pionierskie innowacje w nowych dziedzinach. Nie zepsujcie zbyt lekkomyślnym działaniem tak wspaniałego okresu, jaki oferuje tandem Uran – Jowisz!
    Dag.

    1. Mizia,
     z okazji jutrzejszych Twoich urodzin,najlepsze Zyczenia:zdrowia,szczęścia osobistego /z Ewunią/zadowolenia z fantastycznej rodziny,udanych i szczerych przyjaciół,oraz spełnienia marzeń,także tych politycznych ,składają Dag&Navajo.

 2. „Politik ist die Kunst, die Leute daran zu hindern, sich um das zu kümmern, was sie angeht.
  — Paul Valéry – Autor/Philosoph – 1871 – 1945 ”

  ” Polityka jest to sztuka , ludziom przeszkadzać w tym, żeby nie troszczyli się o to, co ich dotyczy.”

  Nadszedł w końcu też i czas do przeszkadzania sztuczkom „polityki” i jak zwykle najprostsze rozwiązanie jest najbardziej genialne, a jest nim wybicie „zębów” papierowemu tygrysowi w postaci całkowitego zaniechania otwierania jakichkolwiek obcych listów „urzędowych” wraz z odmową przyjmowania listów poleconych z wymogiem podpisu czyli pokwitowania odbioru.

  TO DZIAŁA !!! Jeśli się wam nie chce przyklejać ostrzegawczej nalepki na skrzynkę pocztową czy też boicie się wyrzucania tej nierządowo – złodziejskiej makulatury do śmieci, to najpóźniej w dziesiątym dniu licząc od daty stempla pocztowego wystarczy wrzucić je nieotwarte z dopiskiem ” z powrotem do nadawcy” czy „retour” na poczcie !!!

  Dobrze by było po kolei jak najwięcej sąsiadów i całe miejscowości wciagnąć w ten „spisek” przeciwko papierowemu terrorowi, bo naprawdę nic nie macie do stracenia, a do wygrania jest przecież WOLNOSC oraz uratowana gotówka od „kurateli” administracji społecznych pasożytów czyli wewnętrznego wroga !

  ” W kupie siła ! ” podpowiadają „Kiepscy”, a ich „listonosz” znika z hukiem przy pierwszym „męskim” ataku z rzucaniem w niego wszystkich listów kryminalistów i pozostawiając za sobą szary dym oraz zwycięskie twarze „odbiorców” !!!

 3. Kukiz ma solidnych wrogów (http://gazetawarszawska.com/easyblog/entry/kurka-o-kukizie) Zważywszy na osobę autora trudno się temu tekstowi dziwić! Pan kurka uporczywie usiłuje wykazać podobieństwo między działalnością Kukiza i Owsiaka nie zauważając jednakże rażącej niekonsekwencji że Owsiak jest pupilkiem systemu ze względu na swoje poglądy choćby Woodstocki i deprawacja młodzieży, hasła „róbta co chceta” itp czego Kukiz jest przeciwieństwem mimo że (nie da się ukryć licznych błędów które popełnił wcześniej). Czy wyciągnął z nich wnioski to się dopiero okaże, ale Pan kurka już teraz wszystko wie, zieje jadem i dyskwalifikuje wszystkich którzy wiążą jakiekolwiek nadzieje z ruchem Kukiza. Może Pan kurka winien się zająć przepowiadaniem przyszłości ??? Co do JOW to one mają sens tylko w przypadku zmian w Konstytucji RP i sądzę że Kukiz to wie, stąd konieczność wprowadzenia licznej grupy uczciwych Polaków do Sejmu (a że pewnie i liczna hałastra będzie usiłowała się podczepić to trzeba na to mocno uważać i weryfikować kandydatów pod każdym względem), nie należy natomiast skreślać inicjatywy już na wstępie, optując zawzięcie za PIS-em który tkwi w tym chorym układzie po uszy !!!

  1. Pan Kurka ma racje.Owsiak i Kukiz to pieszczochy systemu liberalnego do zarzadzamia i duszami i portfelami narodow…Narodow.. nie jednego narodu.narodow w glabalnej wiosce budowanego NWO.

   1. Uwaga na niejaką „Marysię”, albo raczej: „niejakiego Marysię”. Bo ten AGENT ukrywający się we Francji bądź pod francuskim IP, pisał u mnie na początku pod.. męskim nickiem. Też robił wtedy ostry szum, jako facet został przeze mnie rozpoznany i źle potraktowany. Po czym zmienił „logo” na „Marysia” i pod nim destabilizuje i kretuje dyskusje na alternatywnych blogach.
    Ostrzegam przed tym niebezpiecznym typem. Troll i provocator opłacany szeklami, jakich mało.

       1. Czyli piękna demaskacja. Eksperyment socjotechniczny. Hmm, bywa i tak, szanowny panie.. to jak tam się nazywasz? 😉

       2. Dobra, już wiem.
        -„blogowiczów”
        -interpunkcja
        -styl.
        Nieładnie tak siedzieć w … 😉 i udawać że wpie..ala się francuskie rogaliki w kafejce w Paryżu. Wszakże dobra beka, należy się podziw za wytrwałość.

       3. Jaka demaskacja?.Nie polykam roznych roznosci.Zawsze sprawdzam to i owo.Jak wielu takze tworcow i bywalcow blogosfery.Chyba to normalne dla kazdego myslacego czlowieka.Marysia, ale moge byc Marys…

       4. Dziekuje za uznanie.Wytrwalosc obok ciekawosci i wielu innych zalet jest moja mocna strona.Nie ukrywam.Na pewno beka nie sa dla mnie wazne waznosci , ktore dotycza takze Paryzan jedzacych rogaliki, ktore smakuja takze i Polakom.Co do ragalikow i innych to coz..Jest tak samo pod niebem Paryza, czy Warszawy, czy wiosek..Niestety..

       5. Ja to czasem myślę, ze Maryśka to jakiś bot. Normalny człowiek nie pisałby takich elaboratów i ze zdania na zdanie zmieniał temat. Taki bot-bajarz z generycznymi wypowiedziami. ;D Druga rzecz, jeśli to człowiek jednak, to również normalny zwykły człowiek takich elaboratów za darmo by nie pisał i w takiej ilości. Także tego. Musza popracować nad wrażeniem zwyczajności bo zdradza ich nienaturalność.

       6. Bot Zagrypiona.Nie.Mylisz sie.Poszukaj moze tam, gdzie widac, kto z szybkoscia wieksza od Marysi wkleja odpowiedzi.Mylisz sie.Przeciez widzisz, jaki jest czas odpowiedzi na dany komentarz.Elaboraty kazdy , kto ma zdolnosci do ich pisania moze je pisac.Jedni sa zdolni w tym kierunku, a inni w innym i nie powinno Cie to dziwic.Ludzie maja rozne zdolnosci, wiec chyba nie powinno byc problemu.Nikt mi nie placi Zagrypiona.Pisze, bo mam sporo wolnego czasu i to wszystko.Jesli chodzi o boty.Juz trwaja rozne prace badawcze nad robotami , ktore potrafia myslec jak ludzie i to nie jest tajemnica.Takie nowinki, o ktorych sie informuje w roznych miejscach oficjalnie nie sa nowoscia.Mozna siegnac po prase specjalistyczna lub wiele zrodel w internecie.Ty tez Zagrypiona piszesz rozne elaboraty i zupelnie mnie to nie dziwi.Czytam je i analizuje, co jest normalne.Procesy myslowe nie sa czyms nadzwyczajnym , jak i pisanie elaboratow, wiec nie rozumiem , czemu w normalnych procesach doszukujesz sie sensacji.Mysle szybko i pisze szybko.Moze jeszcze posiadam jakasc inna zdolnosc, ktora mnie rozni od innych.Nie moja wina.Rozne rzeczy sie zdarzaja i wiele jeszcze ludzkosc odkryje.

     1. Mnie to nie przeszkadza.Moge sie podpisywac takze Marys..Swego czasu niejaki ” dupek ” tak sie zwracal do nika Marysia.

    1. Jakies dowody panie Kefir o szeklach?.Na zadnych innych blogach nie pisuje.Wielu uzytkownikow uzywa roznych nikow i co z tego?.Zadnego szumu panie Kefir nikt nie robil.Pan zmysla.Plotki byly rozne, ale tymi plotkami zajmowalo sie towarzystwo na pana blogu.Przypomne moze sytuacje.Mialo to miejce po rzekomym zniknieciu Mizi.Nieprawdaz?.Pisalo sie w tym towarzystwie wowczas o jakims rzekomym udziale nika Marysia.Jesli chodzi o numery IP panie Kefir to nieladnie sie nimi bawic.Moze pan wie , o co chodzi, a moze nie wie.Wazne, ze ja wiem.Prosze przedstawic dowody , ze agent.Wielu blogerow , czy uzytkownikow pisze spoza granic Polski i pan chyba o tym wie, bo oni sami o tym pisza.Chyba w dzisiejszym swiecie nie powinno dziwic, ze ludzie z roznych stron planety sie komunikuja.Trudno zrozumiec, czemu pana to dziwi.Moze lek przed kims z zewnatrz?.Przyznam, ze nie moge pojac.Prosze z laski swojej przypomniec, kiedyz to ten szum pan robil?.Ha ha..strasznie Marysia jest niebezpieczna..ha ha.diabel rogaty..Moze Zyd..ha ha.Ubawil mnie pan panie Kefir..ha ha.Do rozpuku..Jasne, ze poczynilam pare komentarzy i dobrze je pamietam oraz to, ze zostalam zablokowana.Potem sie blakalam troszke i trafilam na forum Mizia.Obrazek wciaz ten sam wedrowal..Zaspokoje pana ciekawosc zwiazana z meskim nikiem.Pan dobrze wie, ze tak bylo, bo przeciez obrazek pozostal.Eksperyment z meskim nikiem byl eksperymentem socjologicznym.Sprawdzilam w praktyce panskie artykuly, ktore mnie zainspirowaly do zbadania reakcji tzw. blogowiczow.Musze przyznac, ze eksperyment przerosl moje oczekiwania, a przy okazji potwierdzil i tu nalezy sie panu komplement teorie zawarte w niektorych publikowanych na pana stronach informacje na tematy blogosfery.Incydent z IP ..hmmm..No coz.Bardzo brzydki.Tyle panie Kefir.

     1. Moj numer IP zostal pewnego dnia zdefraudowany i ktos sie nim brzydko posluzyl.Bywa i tak.To nie sa ladne rzeczy.

    2. dla mnie to bylo wiadomo od poczatku kim czy raczej czym jest toto na m… dziwie sie tylko Mizi, ze
     to jeszcze toleruje na swoim blogu…

     1. Jakie toto?.Marek..Mizia jest najmadrzejszy z was wszystkich.A ty jestes cham i prostak.Co nie mozesz strawic , ze Marysia pokazala nikow tu chamstwo, ignorancje i cala game obrzydlistwa.Czy ty myslisz, ze wszyscy sa idiotami i nie widza , kto kogo robi w konia?.Mizia doskonale wie, kto ma obiektywny oglad rzeczywistosci.Moge sie dziwic tylko jednemu, ze Mizia toleruje obrzydliwosc takze takiego marka.Nie mnie oceniac.Mizia sam wie najlepiej.Mizie sobie cenie, bo to madry gosc.Jest jedyna osoba, ktora ma moja sympatie.Poza Knurem i niejakim dupkiem, ktory tu sie przewinal.Oceniam niki , nie osoby.Bo to sa zupelnie rozne swiaty.To co sobie piszesz ” toto’ o innej osobie swiadczy wylacznie o twoim chamstwie.Mnie twoja opinia zupelnie nie wzrusza.Sam sobie wystawiasz swiadectwo i robisz reklame.Do poziomu prostaka PANI MARYSIA sie nie zniza.PANI WIELKA DAMA.Ty jestes tylko marus…cham i prostak.

      1. Rozumiem, że Marysia przyszła tu wyciągać różne brudy od swoich interlokutorów. To jest jakiś eksperyment socjotechniczny, czy Marysia lubi sobie po prostu grzebać w czyichś brudach i je wywlekać pod publiczkę. Jedno i drugie raczej nie przystoi damie 😉

       1. To chyba też jakiś rodzaj sado-masochizmu. Wybijać szambo a potem mieć pretensje, że nas ochlapuje. Jak już Marysia patykiem grzebie w mrówczym gnieździe to niech się nie dziwi, że mróweczki kąsają. Takie cierpiętnictwo jest trochę nie na miejscu, zważając na to iż Marysia krąży tutaj i tylko prowokuje takie reakcje.

       2. Sami sobie wyciagacie brudy i zachowujecie sie jak sadysci, a potem macie pretensje, ze ktos nazwie rzecz po imieniu.Prosze nie dopisywac , ze chodzi o jakies cierpietnictwo.Wskazanie faktu nie ma nic wspolnego z cierpietnictwem.Nie ja pisalam, ze jakas grupa jest chora z powodu jakichs refleksji.Nie choruje z tego powodu , ze ktos poczynil jakis komentarz.Moze wsrod tych trzeba szukac masochistow.Sadystyczne zachowania nikow az nadto widac , wiec pewne uwypuklenie chyba nie powinno zaszkodzic ich autorom.Byc moze niektorzy socjopaci tak zabrneli daleko, ze moze warto bylo im pokazac, ze tak wlasnie jest.Nie ma to nic wspolnego z cierpietnictwem.Prosze nie wmawiac , to czego nie ma.Tez sobie wystawiasz przy okazji opinie kogos, kto mowi za kogos i przypisuje mu to, co nie ma miejscaTak jestem dama czy sie komus to podoba, czy nie.W szambie nie bywam.Dziekuje za definicje Falkonidas.Szambo.Eksperyment socjologiczny.Tez nie wiem podobnie jak inni uzytkownicy i czytelnicy tego forum, kto je redaguje i w jakim celu.Nie mozna wie sie moim dziwic,ze ktos tez moze sobie podjac probe sprawdzenia, jaki jest cel takiego zjawiska w internecie.Chyba uczciwe prawda?.Marysia krazy tutaj.Jesli ktos prowadzi otwarte forum i nazywa uczestnictwo ” krazeniem” to chyba nie jest to zbyt uczciwe.Jesli ktos tworzy otwarte forum, to musi sie liczyc z tym, ze tu przybedzie. ktos.Bo co tworzyc jakies forum pubiczne?.Jesli nie chce sie miec do czynienienia z innymi opiniami i nikami ” krazacymi” to bez sensu wydaje sie nadawanie jakiemus forum miejsca otwartego.To nie moj problem , a zalozyciela.Masz racje chyba rzeczywiscie szambo, bo normalni ludzie nie rzucaja sie na innego czlowieka w taki sposob, jak to widac we wpisach.Normalny czlowiek podejmuje dyskusje , a nie stosuje caly zestaw srodkow do zniszczenia uczestnika forum.Biorac pod uwage obserwacja tu poczynione , takie odnosze wrazenie.Przypomne moze pewna sytuacje.Otoz Mizia poddal pod glosowanie pewnego dnia pewna propozycje.Pozostawil przy tym furtke w postaci mozliwosci wielokrotnego glosowania.Zwrocilam na to uwage i powiedzialam, ze moge zaglosowac wiele razy.Mizia sie zgodzil i wiedzial , o tym.Po jakims czasie ukazal sie komentarz ,w ktorym Mizia w niewybredny sposob obrzucajac nik Marysia wyzwiskami skierowal uwage na tenze nik.Zrobil to swiadomie.Natychmiast pojawily sie Nieustraszona,Elsa i bodajze Zagrypiona z propozycjami wyrzucenia nika Maysia z bloga, nie przebierajac w slownictwie.Czy to nie manipulacja?.Alez owszem.Ten sposob traktowania kogos na forum moze budzic i zaciekawienie i reakcje u kazdego normalnego zdrowego psycicznie i inteligentnego wiecej niz przecietnie uzytkownika.Zupelnie nie rozumiemoburzenia zwlaszcza ze strony autorow takiej gry.A mam prawo sprawdzic sprawdzic, o co chodzi.Zwlaszcza w epoce manipulacji.Jeszcze jedno na koniec dodam.Nie zycze sobie wykradania i manipulowania IP , bo bedzie skandal miedzynarodowy.Mam prawo zglosic naduzycie do odpowiednich organow i wowczas moze byc bardzio nieprzyjemnie.Takze kazda grozbe pod adresem moge zglosic.Kazda obelge rowniez uwlaczajaca ludzkiej godnosci.To nie grozba.To prawo i kazdy normalny czlowiek moze sie bronic.To forum i kontakt z nikami tu wystepujacymi nie nalezy do przyjemnosci i kazdy normalny czlowiek to stwierdzi.Prosze nie miec pretensji i darowac sobie dalsza manipulacje.Posiadam odpowiednia ilosc wiedzy i potrafie sie chronic.Prosze sobie darowac te analizy, ktore sa zupelnie nie trafione.Pan tez tego stada mrowek sie zalicza.Dama jestem i pozostane niezaleznie od tego, w jakim srodowisku sie znajduje.

       3. Megalomania?.Jesli tak uwazasz Falkonidas.Po prostu ocena swojej wartosci i tyle.

      2. kto sie przezywa, ten sam sie tak nazywa, a Mizia kazal ci spierdalac jakis czas temu ale toto nie ma honoru przeciez…

     2. Witaj Marek,krajanie…..Navajo od razu wiedział,co to za osoba….tylko ja dałam sie nabrać……pozdrawiam.Dag.

      1. Dag…Co to za osoba?.Przeciez mnie nie znasz.Ja Ciebie tez nie.Znam Twoj tzw. nik i tyle.Moze w rzeczywistosci jestes zupelnie inna osoba.Nie interesuje mnie takie towarzystwo.

       1. Marysia , odpierdol się od Dag jasne stara zdziro w dupę szarpana i w te i we wte batogiem poganiana , parszywa lalunlu !
        J.M.H

       2. Wow..Nawajo.Piekny popis.Mnie to nie rusza,poniewaz Twoj opis zupelnie nie przystaje do nika Marysia.Mozesz sobie darowac.Szkoda energii.

       1. Dzięki,
        nie masz pojęcia ,jak goraco teraz w Krakowie….upały sa bardzo dokuczliwe….nawet na balkonie trudno wytrzymac….dopiero po południu,siadamy w naszym „ogródku” /balkon cały w kwiatach/ z naszym naturalnym z charakteru ogrodnikiem,naszym kotem Julkiem.Nawet nocą temperatura nieduzo spada,wszystkie okna otwarte,żeby dało sie spać.Jeszcze raz pozdrawiamy.Dag.

       2. Knur,przyjedż do Krakowa ,gdy jest 29 stopni i wtedy pogadamy….Kraków leży w takiej niecce…naturalne tunele powietrzne,które kiedys działały sprawnie i było jeszcze do wytrzymania ,mimo pracujacej huty /na cały zegar/ zostały „zatkane” przez chaotyczną ,wysoka zabudowę.
        I teraz jest gorsza jakość powietrza.Ciągle słyszymy ,że to przez opalanie węglem ,ale nikt nie bierze pod uwagę ilości samochodów, i zabudowywania terenów zielonych nowymi osiedlami.Duzo sie buduje ,a potem to trudno sprzedać ,bo ceny sa dość wysokie ,a siła nabywcza ludnosci mala.Ja ze swojego balkonu widze 6 dzwigow pracujących do zmroku.Na szczęście moje osiedle tonie w zieleni,a na horyzoncie góry.Pozdrawiam.Dag.

       3. Knur,Ty żyjesz w takim raju…gdzie mi do Ciebie startowac z zaproszeniami….wiem ,że masz tam super klimat,wszystko ,co kochasz,po co taki przyjazd do Kraka….tak tylko nawiazałam do letnich upałów u nas.Pozdrawiam.Dag.

       4. Dag, od dosc dawna zyje duuzo bardziej na poludnie od ukochanego Krakowa i dzis np. temp. u mnie wynosila 32 st., tez trudno bylo wytrzymac, choc przewiew jest i zielen i balkon w kwiatach…kotek ma swietne imie, pozdrawiam.

       5. Marek, próbowałam zgadnąć,gdzie żyjesz,kierując się mapką czytających u Mizi ,ale nic mi nie wyszło.Czyżby Italia?pozdrawiam.Dag.

    3. Spokojna głowa Kefir, jakiś roku temu przestrzegałeś na tym forum: „Uwaga, nijaki Knur, udostępnianie zawirusowane jpg”, nieprawdaż? :))) Także publicznie kłamałeś i oskarżyłeś mnie o przestępstwo, za które można siedzieć, co nie 😛 Chyba dobrze pamiętam? Nie mam zamiaru z Tobą wojować, ani nikogo bronić.

     1. Kefir podpuscil towarzystwo i tyle,piszac o szpiegu w moim przypadku.Niech sobie pisze.Czym innym jest szycie jakiejs afery z wykorzystaniem cudzego IP.Jeszcze jest taka sprawa, ze rozne sluzby, co nie jest tajemnica, bo taka jest ich rola , sprawdzaja takie rozne rzeczy.Jakis zartownis moze miec po prostu problemy i to duze.Takie sa zasady na tym swiecie nie zawsze eleganckie.

  1. Zadna wojna domowa..kolejna wojenka now pod batuta wydelegowanych do niej dyrygentow…kierwownicy orkiestry jak zawsze z tylu..

    1. Tak.Za ta fasada ciagle ci sami.Byl feudalizm bez boga.Teraz toczy sie wojna o feudalizm z bogiem lub bez boga.Przeciagaja sie , a trup sciele sie gesto.Na razie sekty rosna jak grzyby po deszczu i tez zbieraja krwawe zniwo.W tle ciagle ten sam bog…Ile jeszcze istnien pochlonie ta budowa raju na ziemi?.Raju dla wybranych.Juz go maja, a chca jeszcze wiecej.

      1. A i zapomnialem dodac ze powinienes postnac komenta pod filmikiem ponizej o tresci ,,to przeciez typowa prorosyjska propaganda . Pamietaj nie zapomnij

       1. Jak na osobe wierzaca , to nie popisales sie.Ziejesz nienawiscia.Twoj problem.Znam bardzo porzadnych zydow.Bardzo porzadnych arabow i bardzo porzadnych Polakow.Ale swiat sklada sie rowniez z nie porzadnych ludzi i bardzo zlych ludzi.Nie wszyscy sa zli.Odwolujesz sie do filmiku.Ogladam rozne.Widziales moze filmiki , na ktorych przedstawiciele kosciolow poswiecaja, takich ktorych efekty zbrodni widac na ponizszym filmiku?.Co o nich sadzisz o tych kaplanach?.Wole byc ateistka.Reki do zbrodni nie przykladam.Jetes chamski i wulgarny.

       2. W przeciwienstwie mentronik do wielu wierzacych mam odwage powiedziec, ze taki kosciol i rozne inne koscioly sa mi obce.Haselkowosci i udawania mam dosyc i mam odwage to powiedziec.Mysle, ze sam Papiez za uzasadniona krytyke by sie nie obrazil skoro reprezentuje Boga.A jesli reprezentuje sie Boga i jego przykazania, to trzeba slowa dotrzymywac.Mowi Ci cos ” nie zabijaj”..?I inne?.

       3. Jestem jaki jestem ,ale na sile nie staram sie wpompowywac w mozgownice prawd objawionych i tych ukrytych tak jak ty to robisz. Oj przestan bo widze ze uderzylem w czula strune . Myslisz ze nie wiem ze Watykan jest sterowany od lat 60 tych przez ruch masoneryjny? Ze tak naprawde nieudana proba zamachu na JP2 byla false flagiem na zdyskredytowanie Rosji w oczach calego swiata ? Zastanawia mnie jakim cudem Wojtyla dostal zielone swiatlo na szerzenie swoim slowem milosci pokoju i poglebiania wiary w Boga . Ale widocznie taki byl dalekosiezny plan masonow i elit rotszildowskich. Dla mnie byl on autentycznym papiezem niosacym swiatlo w mrocznej przestrzeni . No ale plany musza sie wypelnic i rowniez to co jest zapisane w ksiedze prawdy . Katolicy sa za malo doinformowani w kwestii tego co sie dzialo na przestrzeni wiekow za przyzwoleniem kosciola ktory wtedy niczym sie nie roznil od aktualnie rozrastajacego sie jak rak ISILU . A sorry za ten niestosowny dosadyzm bo moze jednak sie mylilem . Po prostu nie siej tyle fermentu ubranego w porzadne slowka

       4. Myliles sie.Ludzie czesto sie myla.Widac taki moj los.Jestem, jaka jestem.Nie sieje zadnego fermentu.Nie uderzyles w zadna strune.Nie bede tlumaczyc niewytlumaczalnego w zwiazku ” z sianiem fermentu”, bo to nie jest wytlumaczalne.Tak po prostu jest.Zamach taki mial byc i taki byl.Masoneria nie pojawila sie w latach 60-tych.Ona zawsze byla odnoga religijna.Dlaczego dostal zielone swiatlo?.Ano dostal, zeby sie ” wypelnilo” , to co jest zapisane i co nazywasz ” fermentem ubranym w porzadne slowka”.Syjonizm nie jedno ma oblicze i tego nie widza i ufaja.Ladnie jest ubrany.Wszystko jest zapisane w ksiedze.Bo na poczatku sie rozdzielili, a teraz sie lacza w jedno.Pamietasz.” Zrob mi trzy namioty”…zostaly zrobione itd itd.Zeby wiedziec i widziec, trzeba przeczytac ksiege..Nic na to nie poradze.Porzadne slowka sa naturalne i tylko tyle.Taki dziwolag..Marysia..

       5. Jak nie kulturalnie zainicjowalem nasza minirozmowke tak kulturalnie zegnam sie porzyczajac slodki i spokojny sen Marysiu

       6. Ja to wszystko wiem Mentronik.Psychomanipulacja wedle ksiegi.Wiem,dlatego bez pisania tysiecy wersow jak to okresliles ” sieje ferment”, czyli porzadniej mowiac ” daje diagnoze” i podpowiadam czasami.Przesmiewcza koncowka..Tak..Przeciez o tego samego Boga chodzi.

 4. „Marysia” jeszcze jedna/den przepowiadacz/ka przyszłości myśli że jest bezbłędna i wszystkowiedząca/cy ! Niestety nie ma takich osobników w rzeczywistości co zwykle samo życie weryfikuje ! Denerwują mnie tacy „nieomylni” , poczekamy, zobaczymy, jeżeli Kukiz to wredny typ szybko się o tym przekonamy, jeżeli nie nie plujmy już teraz !!!

  1. Zakladasz sie Joasiu?.Wiem duzo i potrafie przewidziec.Ucz sie Joasiu, to tez bedziesz miala takie zdolnosci.Podpowiem Ci jeszcze.Wiedza i praktyka czynia mistrza.Zazdrosc to brzydkie uczucie.Podziwiam ludzi, ktorzy maja wiedze i chetnie z niej korzystam, doskonalac sie.Zamiast sie denerwowac, rob to samo.Czytaj,analizuj i ucz sie..Chetnie powroce do powyzszego Twojego stwierdzenia.Przekonasz sie sama.Pozyjemy,zobaczymy..

 5. Ja mam zastrzeżenie do fragmentu” Wy w Warszawie żyjecie jak w Monako” – to tylko PO owcy i ich kolesie tak zyja. Jestem Warszawianka od wielu pokoleń i żyję z rodziną w nędzy, pomimo, że pracuję. Kupiłam mieszkanie płacąc 100 wartości od razu przy kupnie, a i tak jestem ciągana po sądach. Wpisano mi na moją hipotekę długi dewelopera. Bardzo wam dziękuję wszyscy posłowie – to dzięki wam jest takie prawo. Terminy odwoławcze teraz liczą się w dniach (czyli wchodzą w to dni świateczne, niedziele, soboty) a nie jak kiedys za PRL w dniach roboczych. Dlaczego tak sie wlicza święta w terminy odwoławcze ?? Czy poczta i sądy pracuja w święta ??
  Chciałabym też wiedzieć, czy P. Kukiz popiera eksmisje na bruk, czy popiera polityke fobii antyrosyjskich. Jakoś ostatnio w Polsce zapomina się nie tylko o Wołyniu, ale i o 1 wrzesnia 1939 r

  1. To znaczy, ze jestes nieudacznica Pelagia.Masz wolnosc i wszystko podane na tacy.Nie umiesz korzystac.Miej pretensje do siebie.Szukasz wszedzie winnych, a nie w swoim nieumiejetnym korzystaniu z pieknego systemu, ktory gwarantuje ci wolnosc.Nie umiesz korzystac.Nie placz.Nieudacznico zyciowa.

    1. Ha ha..O prosze..Jak Marysi to mozna dowalac.A tu prosze..jak Marysia chce zmobilizowac Pelagie do myslenia to atak zmasowany.A Ty nie widzial wrednego zachowania Pelagii i innych w stosunku do Marysi.Dobra rada..Moze niech sobie w lustro popatrza tez, ci ktorzy za prawde Marysi dowalali.Pelagia tez wredne teksty pisala w odniesieniu, do prawd takze bedacych przyczyna , tego co Pelagia wyrazila w tekscie.Pomysl zamiast dawac rady nijak sie majace do osoby i do prawd.Powiedz..Gdzie jest przyczyna nieszczescia Pelagii.Prosze..Napisz…Nie raz Marysia pisala…nara..

      1. Nie krepujj sie Andziu.Nie krepuj..Doloz Marysi.Doloz..tak po bozemu jest.Nie zaluj sobie.Jak Marysia napisze, ze prawda, to nie wierza.Jak ktos za Marysia powtorzy to jest prawda.Mnie to zwisa.Nie zaluj sobie Andziu..Ulzyj sobie.Wszak Pana milujesz, ale sprawia ci przyjemnosc dolozenie innemu czlowiekowi.Nie zaluj sobie.powiem jeszcze tak Andziu.Zdanie obrzydliwych ludzi splywa po mnie jak po kaczce.Zupelnie nie ma ono dla mnie zadnego znaczenia.Znam swoja wartosc i zeby nie wiem jak zly czlowiek mowil sobie to i owo i plul do woli tp mnie zupelnie nie interesuje.Brzydze sie takimi ludzmi, ktorzy ubieraja sie w niki czy jak tam to zwiemy pieknoduchow, a sa w rzeczywistosci obrzydliwi.Najbardziej obrzydliwe jest to, ze w tym swoim obrzydlistwie, ktore innym przypisuja powoluja sie na autorytet Pana Boga cczy Jezusa.Czysta hipokryzja.Widzisz Andziu dosyc dlugo bywam tu i tam i moge zyc bez forow i blogow..Nie jestem pieknoduchem na pokaz jak liczni zgromadzeni i tu i owdzie.Ja jestem pieknoduchem i zaden obrzydliwy twor nie jest w stanie tego zmienic.Jestem w kazdej sytuacjj CZLOWIEKIEM.A obrzydlistwem sie brzydze..Pluj Andziu pluj..Zegnam…

       1. Zegnam i plujcie sobie dalej.szczegolnie ty Andziu…Nie zapomnij powolac sie na Pana Boga w tymopluwaniu..Jestes jedna z obrzydliwych..Pa pa…

       2. Jeszcze jedno na zakonczenie.Bawiliscie sie Andziu Marysia.Prawda.Bawiliscie sie moze do rozpuku.Wiesz czemu?.Andziu?.Poniewaz ja chcialam zebyscie sie pobawili i zebyscie pokazali swoja obrzydliwosc.Pozwolilam Wam pluc do woli.Dziekuje bardzo..zegnam…

       3. Poczytaj sobie swoje wlasne popisy i innych.Co zobaczysz?.obrzydlistwo, ktorego popis daliscie.zdechniesz, wyrwac chwasta..Wow..strasznie po bozemu..a jakie zyczenia potraficie przesylac…Kto zwyciezyl Andziu.Czlowiek ..Andziu..Ja zwyciezylam, bo pokazaliscie wlasne obrzydlistwo..Zegnam was…Anna tez i Maria..

       4. Nie upokrzyliscie Marysi choc bardzo sie staraliscie..Bedzie Wam to policzone..na pewno..Zadna obrzydliwosc nie zabije czlowieka w czlowieku…To moj ostatni wpis…Zegnam ..Bog oceni i wybierze..Na pewno tak bedzie…Bawcie sie dalej..Anna i Maria..

   1. i w tym momencie wyszlo z ciebie ostatnie chamidl. jpr ze tez takie kreatury jak ty chodza po tym padole… kutwa wyzywa innych, ludzi oszukanych i pokrzywdzonych przez system od nieudacznikow a sama idealna. GIN POCZWARO wstretna! 😉

    1. Wyszlo z Zagrypionej malo inteligentne stworzenie, ktore nie przeczytalo wyjasnienia pod komentarzem do komentarza i dalszej czesci w odpowiedzi do nika Anna.Poza tym dlaczego stworzenie?.Kazdy czlowiek uzywa jezyka ludzkiego , a nie jezyka ,jakim posluguje sie Zagrypiona i wtorujaca Dag.Nie umiesz czytac ze zrozumieniem.Jezeli uwazasz, ze nie ma racji Marysia, to prosze wyjasnij Pelagii ,jaki system powoduje jej problemu.Wielokrotnie poruszalam te problematyke w rozych komentarzach.Prosze bardzo.Przeklinac kazdy glupi potrafi.Wyjasnij wiec.Chetnie poczytam Twoja opinie.

  1. O ci chodzi?.Komentarz byl do Pelagii.Poczekaj cierpliwie.Jesne , ze wszechwiedzaca.Kiedy wskazywalam na ” zle” to inni wszechwiedzacy gderali, ze nie Marysia nie ma racji, kiedy miala racje.

   1. Bo w polsce, żeby być zaradnym to pierwszy milion trzeba UKRAŚĆ.
    Maryś o tym nie wie?, przecież wie wszystko. Może jeszcze nigdzie tego nie przeczytał/a, nie napisali 🙁
    Głupi/a Maryś bo wierzy w to co nabazgrane w żałosnym widzie.

    1. Odczep sie Andziu.Wszedzie jest tak samo.Marysia to pisze ciagle, a ty i inni udaja idiotow.Wyszla jak szydlo z wora twoja wrednota.Wszedzie jest ten sam system okradania ludzi.Ty tepym umyslem lub swiadomie widzisz tylko jedno i pierniczysz, ze zmiana ludzi w tym systemie ekonomicznym cos zmieni.Nic nie zmieni.Udajesz glupia.Z glupimi sie nie zadaje.Szkoda ludzi, ktorzy obrzydliwi ludzie wida na zatracenie.Zwalczacie mnie, bo wiecie dlaczego.Prawda boli i prawde sie atakuje.Nie rob z sibie glupiej.Nie osmieszaj sie.Zreszta obrzydlistwo ze smiesznoscia ida w parze.Kazy , kto czyta te wasze obrzydliwe insynuacje pod adresem nika Marysia ma niezly ubaw.Z obrzydliwych ma ubaw.Bardzo dobrze, ze ma ubaw.Jestes wstretna osoba i tyle.Moja wiare zostaw w spokoju.Zajmij sie swoja.Intrygantko.

     1. Czym sie popisalas?.Zalosny wid…Ty jestes zalosna, bo polykasz wszystko.Bierzesz za monete.” Kto pod kim dolki kopie, sam w nie wpada”.Moze nie zauwazylas…Czas pokaze.Nie trudz sie Andziu.Mnie nie przeskoczysz.Nie ta klasa…Pisz, pisz…jak najwiecej.Nie z kazdego mozna zrobic jelenia….Sa sily wyzsze..Moze sie Andziu przekonasz…Pa pa…

      1. Bedzie ci andziu glupio i bardzoooo glupio..Ha ha he he…Kopanie dolkow nie zawsze jest nagradzane.Tak bedzie w twoim przypadku..sama Andziu pisalas o Panu .dodam do tego ..aniola stroza..nie probuj Andziu wciskac,ze Marysia ma cos nie tak z glowa itede itepe..Spojrzyj w lustro Andziu…..Tam zobaczysz…co powinnas zobaczyc..A odemnie sie odczep…bo…i tyle.Zegnam …Czas pokaze swoje….pa pa .

       1. Wygralam Andziu…Pokazaliscie duzo.Czas sie pozegnac.Serce moje sie raduje i mysle, ze zwyciestwu nad obrzydliwoscia nie bedzie konca…

       2. Cuchniesz andziu na kilomertr obrzydliwoscia i tobie podobni….Nie mozesz zniesc piekna,prostoty,dobroci, prostolinijnosci i czlowieczenstwa,dlatego szczujesz,judzisz,podpuszczasz, zeby wrobic …oj andziu ..i tobie podobni…dobro zwyciezy andziu…

       3. Juz zwyciezylo.Bo Andziu psujesz sobie krew i wymyslasz gryzac pazury jak by Marysi dowalic i wykorzystujesz wrednie kazde slowo.Pamietaj Andziu o pamieci.Nie ty jedna…Zadne z was poza jedna osoba nie zdalo mojego testu na czlowieczenstwo..Dwie osoby go zdaly..Reszta to dno…nizej niz dno..Ty andziu masz pierwsze miejsce…to na pewno…nie wazne ….

       4. Wiesz co Andziu jest sztuka?.Byc czlowiekiem.Zastanow sie nad soba..Czy nie czlowiek zrozumie?.

    2. I tak „Marysia” się zapultała, że aż zapluła sobie komputer, z „piekna,prostoty,dobroci, prostolinijnosci” jaką wprost emanuje. Na koniec stwierdziła, że ja nie jestem człowiekiem więc chyba gojką (?) Wiemy już z kim mamy tu nieprzyjemność.

     1. Nie zaplulam sobie komputera.Nie wiem , na jakiej podstawie wysuwasz taki wniosek.Nie pluje na kompurer i na innych ludzi tez nie.Zdarza mi sie pluc w roznych sytuacjach, co jest normalna czynnoscia , ktora moze sie zdarzyc.Nie mam potrzeby pluc na komuter, ani na nikogo.Bo nawet jesli ide ulica, to tez nie pluje.Jaka gojka?.Anno sama sobie podkladasz noge, ze tak powiem.Nie wkladaj w wypowiedz, to czego nie ma i nie bylo nawet w zamysle.Odnosze wrazenie, ze chyba jakies obsesje ktos ci wbil do glowy i reagujesz na stwierdzenie brzydkiego zachowania slowem ” gojka”.Mysle, ze takie reakcje moga byc ciekawym przypadkiem dla psychologa.Napisalam Anno, to co mi sie nie podoba w Twoim zachowaniu.Czy myslisz, ze nie zrozumialam te Twoje gierki z innymi nikami majace na celu wywolac reakcje na bzdury wypisywane o lekach ” na raka ” i ziololecznictwie?.Czy Ty uwazasz, ze to jest eleganckie i uczciwe robic z ludzi chyba dla zabawy przyslowiowych ” idiotow”?.Anno ja naprawde nie jestem glupia.Glupio powinno byc , tym ktorzy tak sie zabawiaja i jeszcze sobie przypisuja misje ” illuminowania”.Nieprawdaz?.Pamiec mam znakomita.Zastanow sie Anno nad tym, co pisalas.Napisalam, ze jestes zlym czlowiekiem i powiedzialam Ci to wprost.Ty natomiast poslugujesz sie takimi metodami, zeby kogos obrazic i udajesz niewiniatko.Nakladasz biale rekawiczki i chorek pozostalych Ci wtoruje.Gdyby ode mnie to zalezalo doprowazilabym do likwidacji forow bezimiennych , gdzie rozne niki robia, co robia.Mam nadzieje, ze tak bedzie ktoregos dnia.Nie mozesz sie powstrzymac od tego, ze nie pokazac swojej brzydkiej natury, wiec nie miej pretensji, ze tak jestes postrzegana.Wiesz Anno ja tez uczylam sie psychologii i innych rzeczy.Dalej sie ucze miedzy innymi z tego powodu, aby nie pasc ofiara roznyc indywiduow.Manipulatorow..

 6. Proszę, powiadom jak najwięcej osób o tej petycji. Im więcej podpisów ona otrzyma, tym więcej uwagi poświęcą jej media i organy decyzyjne.
  Witaj!

  Autor petycji Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz wysłał powiadomienia wszystkim sygnatariuszom. Aby je przeczytać, proszę otworzyć stronę:
  http://www.petycjeonline.com/read/16891/29102779

  Aby nie otrzymywać już powiadomień na temat tej petycji, przejdź do strony:
  http://www.petycjeonline.com/stop/16891/29102779

  Z poważaniem,
  Petycjeonline.com

 7. Czemu MatkaKurka się wściekł?

  Zbulwersowani Czytelnicy przysyłają mi adres do ataku MarkiKurki na Kukiza. Pośrednio na JOW-y. Są zdezorientowani.

  Atak jest tu:

  Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać!

  Po poczytaniu początku – resztę jedynie przejrzałem. Bo robi wrażenie, jakby to pisał Niesiołowski, i to w „stanie wskazującym na szczególne wzburzenie”, a przed należnymi w tej sytuacji elektrowstrząsami.

  MatkaKurka musi mieć jakąś prywatną urazę do Kukiza – bo merytorycznie to puste. Nie zajmuje się naturalnymi mechanizmami socjologicznymi (czyli reakcjami ludzi) związanymi z możnością wreszcie – wybrania „swego”.

  Jestem w ruchu JOW od początku – tj. od ćwierć wieku. Z przyjemnością zauważyłem przed paru laty, że nawet „jakiś celebryta”, bo tego, co wyśpiewywał Kukiz, nie znałem i nie znam – PRZEJRZAŁ.

  Nauczył się od Profesora Jerzego Przystawy całej, jak wiemy – prostej – zasady JOW-ów. I to go uwiodło. Pięknie !

  Nie rozumiesz, MatkoKurko – i podobni Ci wścieklarze, że po wprowadzeniu JOW rola Kukiza, czy Wielguckiego, czy Kaczora lub Kidawy BĘDZIE TAKA sama: Jedna osoba, szansa na przekonanie tych 60 tysięcy ludzi w swoim okręgu podobna. Żadne kiełbaski nie pomogą. Ludzie wiedzą, co DLA NICH jest lepsze. Nie traktuj nas jak idiotów Matko!

  A przyszłe partie – to nie „partia Kukiza i Schetyny” , czy „Dudy i Kidawy”, czy jak im tam – ale ugrupowania, które powstaną na początku I kadencji posłów wybranych w JOW.

  Tu umieszczam odpowiedni kawałek innego artykułu: Temu JKM to na pewno ODBIŁO… Lekcja Wielkiej Brytanii.

  [—]

  Po pierwszym obrocie ordynacji wg. JOW posłowie, przedtem nawet się nie znający, niuchają się i łączą w sposób naturalny w DWIE GRUPY.

  U nas będzie to:

  1) Tak dla Lizbony, dla UE, dla zbrojenia grupy Poroszenki (bo tak każą oficerowie prowadzący, czy mistrzowie lóż) . Tak dla dalszego rabunku przemysłu, lasów, medycyny, zasobów naturalnych. Tak dla biurokracji, dla bogacenia się swych rodzin, i podobne.

  2) Druga grupa – Tak dla Polski niezależnej od UE, od pożyczek Banku Światowego, czy MFW, precz z ZUS, biurokracją. Tak dla Rynku w wydaniu Wilczka, teraz Wilka. Służby tajne – musza pracować dla Polski, nie zaś dla CIA, FSB, Mossadu, BND, czy DST (to francuskie). Tak dla cywilizacji łacińskiej. Tak dla Chrystusa Króla Polski.

  [Panie Wilk! Przez „ordynację trzy- mandatową” do tego nie dojdziemy! Ona jest sztuczna. ]

  Od dziesięcioleci nawołujemy z Jerzym Przystawą (Jurku, pomóż!) :

  Policzmy się!!

  – Policzmy się nie z nimi (to później, po wprowadzeniu kary śmierci). Lecz między sobą. Zwykłą większością głosów. Czyli w sposób naturalny, panie JKM, czy Jarosławie Kaczyński. Ten, jak i jego kolejne ugrupowania, boją się JOW. Czemu??

  Czyli – bez intryg i rekomendacji, czyli nacisków lóż. Bez tajnych uzależnień.

  Zobaczymy, za którą opcją z tych dwóch opowie się Naród, gdy będzie nareszcie przez duże N, bo podmiotowy.

  =================

  Panie Piotrze [to MatkaKurka], a panu co odjebało? Odnieś się do meritum JOW!

  ==================

  …. Bo jeśli Piotra i Pawła poróżniło coś ważnego, np. chodziło o dziewczynę, to, o ile pamiętam, miłych panienek jest sporo. A również takich, o których nasza gaździna z Ochotnicy mawiała, że „łaskawa dla mężczyzn”.

 8. Gdzie sie podział Mizia? Czemu na koń nie wsiada, szabli nie dobywa?
  Larum na wiejskiej grają, chyba będą spier… lać. Stonoga w natarciu.
  Dużo się dzieje a Mizia nie kontruje, nie obnaża.
  Mnie łapa boli, bo złamałem, dlatego jednym palcem piszę ale piszę.
  A tu cały blog bluszcz jakiś porasta też na literę „M”, gdzie tylko spojrzeć ale to nie Mizia.
  Gdzie jest Mizia?

  1. Reke zlamales?..Trak..Ciebie troche lubie..Jaki bluszcz?.Na M..To jest korona.z zielonego..Bez zielonego nie ma zycia.Nie wybrzydzaj.Zegnam Trak..Bywales mily…

  2. Witaj Trak…..Mizia jest w pracy,jak zwykle ,gdy go jakiś czas niema na forum.Musi z czegoś życ i utrzymywać rodzinę.Blogiem sie opiekuje jego żona Ewcia.Pozdrawiam.Dag.

 9. W związku z niesnaskami na tym forum zgłaszam wniosek do Miziaforum o zbanowanie na stałe komentatora „Marysia”.

  1. Bardzo tolerancyjnie Anno.Ty chcesz swiat naprawiac?.Na pewno bylabys ostatnia osoba, ktorej powierzylabym moj los.Zegnam Anno.Piszcie sobie.Nie musze.

  2. Ok. Wyzywać się łatwo, ale (techniczne pytanie) jak zbanować na otwartym forum, skoro po niku się nie da 😀 i po IP też? A ten wniosek to ankieta, czy inna forma? :555 Najlepsze są Miziakowe ankiety tam możesz oddać ile głosów chcesz :DDDDDDdDDDD Ja osobiście zbanował bym po treści, np. takie słowa jak: „pejsaty, żyd, nwo, szczepionki, zioła, itepe”, ale wtedy to już nie otwarte forum, a była ankieta na ten temat MF, czy wpuszczać all, czy tylko wybrańców zalogowanych 🙂 … A kij ma dwa końce, Kazik śpiewa, co jak ma trzy

    1. ip sobie możesz zmienić, przez pluginy, proxy, shelle, botnety, wifi, i inne techniki; ban na ip to jest śmiech na sali kolokwialnie;

     1. Wiem, ze mozna sobie zmienic.Kazdy kto czyta na biezaco rozne nowinki w dzisiejszej epoce komputeryzyzacji takie rzeczy wie.Nie jest to wiedza tajemna.Rozne informacje mozna znalezc w sieci.Starczy poczytac i sledzic instrukcje i mozna sobie roznosci wprowadzic bez konczenia wielkich studiow.Z pewnoscia dobry informatyk pod reka moglby takie cudenka zrobic szybciutko.Przciez rozne mafie zatrudniaja informatykow, dzieki ktorym rzadza i zgarniaja kase.Wezmy takie zaklady totolotka.Przekret i legalny oparty na maszynach.Daje kase podobnie jak kasyna, gdzie wszystko ustawione informatycznie.

 10. Wracając do meritum. Pan Stonoga publikując wiadomości ze śledztwa w sprawie podsłuchów rozpętał istną burzę, idzie jak grom z jasnego nieba i nie daje się ale chyba potrzebuje wsparcia antysystemowców bo ma kłopoty…
  Strona na fejsie zablokowana, przeszukania w oddziałach firmy, zarzuty, zakaz wyjazdu z kraju, ZATRZYMANIE!!!
  http://www.wprost.pl/ar/509571/Strona-Stonogi-zablokowana-Dom-i-firmy-przeszukane/
  http://www.wprost.pl/ar/509594/Konferencja-Stonogi-Moim-marzeniem-jest-polaczenie-sil/

  1. PO wie że jego dni są policzone. Wyjdzie na jaw że lata ich rządów to największa zdrada w historii Polski. Kopacz próbuje tumanić do końca jak umierającego staruszka. Nie ma odwagi pokazać stanu państwa w tym zadłużenia. Podobnie podle zachowuje się PSL który dalej próbuje milcząc zachować dolę przy korycie. Nadchodzi czas sądzenia zdrajców. Kilku szczurów próbuje odejść w porę zanim się zacznie. http://www.tvn24.pl/dymisje-arlukowicza-karpinskiego-i-biernata-zrezygnuje-tez-sikorski-bedzie-nowy-prokurator-generalny,550242,s.html

   1. W związku z powyższym trzeba przekopać rząd warszawski na metr w głąb!
    Wysoko wykwalifikowana specjalistka od brudnej roboty już rozpoczęła działania w tym kierunku…

   1. W związku z powyższym trzeba przekopać rząd warszawski na metr w głąb!
    Wysoko wykwalifikowana specjalistka od brudnej roboty już rozpoczęła działania w tym kierunku…

    1. Wsparcie kukiza w odsunieciu PO.Zmobilizowanie mlodego elektoratu tepego , nacpanego i pijanego zlapanego na goscia , ktory lowi kibolski elektorat bluzgami.

     1. Nie przyciagnal rozmodloby grzegorz b. , wiec uklad powizan masonsko-bankierskich elit miedzynarodowych uruchomil idola ” zbuntowanej pijanej kibolskiej mlodziezy z narodowymi haselkami”.To nie szkodzi, ze rozmodlony grzesio b. nie znalazl poparcia , gdyz rozne koscioly i radyjo maryja za pisem murem stoja.Jedna cholera.


 11. Anna said
  Czerwiec 10, 2015 @ 1:43 PM
  6 Votes
  W związku z niesnaskami na tym forum zgłaszam wniosek do Miziaforum o zbanowanie na stałe komentatora „Marysia”.

  Ja protestuję przeciwko wnioskowi Anny o zbanowanie na stałe komentatora „Marysia”.
  Uzasadnienie:
  Marysia jest na tym forum od dawna i chyba wszyscy się już do Niej przyzwyczaili jak do świerzbu czy owsików. Marysia jako agent … nie pamiętam, chyba ABW może poprzez swoje mimowolne reakcje wskazać właściwy kierunek myślenia i naprowadzać na trafne spostrzeżenia co do sedna omawianych spraw. Mówiąc krótko chyba wszyscy polubiliśmy Marysię, tak? i nie chcemy żeby została po Niej pustka na tym forum. Trzymaj się Marysia!
  Tw/ój/oja na zawsze ppp.

  1. Z gory dziekuje za wsparcie.Tak to sie pisalo w roznych podaniach na koncu prosby.Hmmm..Swierzb i owsiki..Nie ma znaczenia.Jedno i drugie uciazliwe.He he he…ABW..Nie pracowalam dla nich.Ale, biorac pod uwage moje zdolnosci byc moze moglabym postulowac na jakis etat.Rozwalilabym kazdego przeciwnika.ha ha.Dziekuje, dziekuje za wsparcie.Ppp….Moze zrobcie demokratyczne glosowanie.Kto za , a kto przeciw.Trudno..Jak demokracja to demokracja.Bardzo prosze jednak abyscie wzieli pod rozwage moje zaslugi.
   Z powazaniem Marysia.
   Trzymam sie ..Trzymam..Z trudem.Wiem, ze tylko na tym forum moge pohasac, bo z innych dawno mnie wywalono.Nie badzcie okrutni..Los mnie wygnal z mego kraju..A i Rodacy jacys niechetni..Wieczna banicja..buuuu…

 12. Zbigniew Stonoga
  24 mins · Edytowany ·

  Kochani Rodacy.
  To nie jest sukces grubasa Stonogi!
  To Wasz sukces- sukces NIEZŁOMNYCH!!!
  A ja dziś świętuje święto prawdy.
  Kocham Was!!!
  Kocham moją Ojczyznę Moją Śliczną Polskę!
  Ruch Narodiwy,Paweł Kukiz, Gezegorz Braun,Janusz Korwin Mikke,Kongres Nowej Prawicy- dajcie dowód miłości do Ojczyzny, a wybaczę i wpompuję miliony!!!
  Wiarę mam tylko na teraz w Artura Zawiszę i Krzyska Bosaka bo wiarę mam w prawdę i w Ruch Narodowy.
  Uwolnić Maćka gnoje z warszawskiej prokuratorczykowni !!!

  1. Mikke głosował za planem Balcerowicza jak wszyscy, Kukiz był komitecie poparcia Tuska…
   piewcy prywatyzacji sami sobie to załatwiają posadki posłow, europosłów, i dla dzieci też…
   czemu nie idą robić do prywaciaża ?
   Idziesz do pracy nie masz wypłaty, idziesz do mops masz poradę radz se sam (jaki rozbujały socjal !)

 13. No to już wiemy czemu pan stonoga robi takie szopki,mają być przyśpieszone wybory.Nikt mi kurwa nie wmówi że Z.S. nie jest od nich kurwa ludzie ja myślę i analizuję.Skoro ten człowiek podaje numer tel. Ewy Kopacz,wyzywa Millera,Jedzie po Policjantach i nic mu nie jest tzn. że to ich człowiek. Nie dajcie się nabrać na niego. A ostatnio czytałem w Stonoga Gazeta że Putin zabił Niemcowa i wy takiemu będziecie wierzyć? Wiecie jak giną nie wygodni ludzie,a pan stonogą zyje.Jedynie ma u mnie plusa za Pomaganie ludziom,za to go nie potępiam.

  PS.Jak manipulują ludźmi,ile powstaje fanpage uwolnić Zbyszka,Zbyszek nie winny itp. Ludzie łykneli to wszystko jak młode pelikany.I wy się dziwicie że w Polsce jest jak jest,jak ludzie nic nie analizują.Po za tym Pan Zbigniew nie wszedł by na link Chiński nie uwierzę w to że on wszedł w linka i znanazł te fotografię,idiotę robicie ze mnie? Nie uda wam się bo coś tam myślę.

  A po za tym chcą trochę dac luzu nam ludziom by się nie buntowali.Wystarczy pokazać teatr i ludzie są szczęśliwi.Teraz wejdzie PIS i będzie powolna Agonia,nie zmienią nic na lepsze ani na gorsze ale Polacy dalej będą mieli przejebane.

  1. Rządy Tuska-PO to największa zdrada w historii Polski. Wielu w tym ja marzyło o odsunięciu rządu PO a jeszcze lepiej o przedterminowych wyborach.
   Każdy dzień rządów PO to straty na dziesiątki (czy setki) milionów złotych.

   Przyspieszone wybory to szansa dla wszystkich Polaków i szansa że złodziei dorwiemy bo nie zdążą wywieźć kasy z granicę.
   Dymisja Kopacz natychmiast lub przedterminowe wybory.
   Warto by też przepytać Pawlaków (PSL) czy dalej chcą rządów PO. Ich tkwienia przy korycie kosztem Polaków im nie zapomnimy.

  2. Dokladnie tak.Taka rola tej stonogi.Jedna noga stonogi.100 to liczba nieszczesliwa u kabaly.Uuuu..Stonogowa afera nie wrozy nic dobrego.Na pewno wrozy dalsze umacnianie sekretnego panstwa rzadzacych w panstwie poprzez wzmocnienie tzw. systemu ochrony danych po tym wycieku kontrolowanym w prokuraturze.W praktyce tak sie zaostrzy ten system, ze dalsze wycieki nie bada mozliwe dla ogolu.Stonoga zrobila prezent grupie trzymajacej wladze, ktora ochroni sie nowymi ustawami przed ciekawskimi.W tak uszczelnianym systemie grupa trzymajaca wladze bedzie miala nieograniczone mozliwosci do przekretow.Nic nie bedzie wyciekalo.A naiwni sie ciesza.

   1. Cwaniaki z kasa, ktore te afere rozpetaly,robiac reklame beda zakladac metoda owsikowa fundacje celem walki z ” ograniczeniem wolnosci”..Na te fundacje zwane obywatelskimi i pozarzadowymi beda dostawac kase z budzetu i zbierac grosiki na tworzenie osobistych fortun od naiwnych ludzikow, ktorzy beda placac takze za ten cyrk uczestniczyc w walce demokracji z demokracja…ha ha.Najsmieszniejsza wojna; ktora cwaniakom takim jak stonoga zapewni spokojny byt i miliony…ha ha dobry pan i dobroczynca nie za swoja kase..za kase naiwnych ludzikow…

  3. Św.pamięci A.Lepper też nie przebierał w słowach i treściach (do czasu, aż komuś puściły nerwy). Stonoga był związany z Samoobroną..

 14. A ja mam dla was pewien potencjalny scenariusz wydarzen ktory wypunktuje

  1.Publikacja materialow demontujacych caly system obecnie nam panujacy
  2. W wyniku ujawnienia w aktach zbieznosci interesow warszawskich mafii z grupami politykow 3majacych wladze dochodzi do likwidacji zrodla vel Stonogi (zabojstwo ,samobojstwo , nieszczesliwy wypadek ) lub tez podstawiony czlowiek tak jak pisze bittix87
  3 Z racji usuniecia Stonogi mega manifa w calym kraju ciezka do opanowania .
  4 Wprowadzenie stanu wyjatkowego
  5 Aktywizacja sil mundurowych w calym kraju z uwzglednieniem powolania sie na ustawe 1066 o bratniej pomocy sil zewnetrznych
  6 Walki na ulicach wiekszych miast
  7 Wyslanie w teren sil natowskich (pamietajcie o trwajacych manewrach BALTOPS na Baltyku i sil ladowych w Zaganiu z udzialem 6000 zolnierzy do konca czerwca )

   1. Metronik kopsnelam 5 gwiazdek.Oczywiscie, ze mozliwy.Dorzuce do scenariusza.Nieszczesliwy stonoga mobilizuje tzw. srodowiska narodowe i w konsekwencji pacyfikacja demonstrantow.Moze poleje sie krew.Ludowi sie wmowi pisem, ze dla utrzymania porzadku potrzebna jest mocna wladza prezydencka jak za pilsudskiego.Pis ma wiekszosc w sejmie.Zmiana konstytucji i przedwojenny zamordyzm.Przedwojenna konstytucja liberalna pod kazdym wzgledem.Parcie na wschod i poszerzenie granic Polski o dawna ziemie wschodnie.Polskie roszczenia wobec Ukrainy pod pretekstem polskiej mniejszosci.Polskie roszczenia terytorialne w oparciu o przedwojenna konstytucje.Nacjonalisci ukrainscy oskarzaja Polske o mieszanie sie w uklad granic i suwerennosc Ukrainy.Wojna z Ukraina o tzw. kresy.Scenariusz iscie pilsudski.Fiu fui ..srodowiska narodowe..narodu wybranego.Ameryka ( pejsy) popiera terytirialne zadania Polski.Rosja sprzeciwia sie polskim projektom i tez chce sie pozbyc nacjonalistow kijowskich.Wojna w regionie o Ukraine z udzialem Nato i Rosji..Chron nas Boze przed takim scenariuszem.Czy ci narodowcy maja mozgi?.

  1. całkiem możliwy scenariusz. A może jest to przykrywka dla czegoś bardziej istotnego? Coś na pewno kombinują, to jest pewne i z pewnością nic dobrego dla kraju….

   1. Dlaczego teraz rząd się destabilizuje a nie rok temu, po opublikowaniu nagrań?
    Utrata zaufania do rządu powoduje destabilizację władzy a potem destabilizację państwa i daje powód do zastosowania środków nadzwyczajnych, np. stanu wojennego. Czyżby powtórka z lat 80-tych?
    SLD składa wniosek o samorozwiązanie Sejmu ale musi być 2/3 głosów.

  2. Scenariusz strachliwego psychuszki.
   Generalicja już pokazała po przegranej Komora że jest gotowa kraść ale nie chce iść na krwawą wojnę bo jest znienawidzona.
   Rząd Kopacz trzeba odsunąć a najlepiej przedterminowe wybory (patrz mój koment po wpisem bittrix).
   Do odważnych świat należy a strachem to można głupie owieczki.

  3. Nie mamy NIC do stracenia. Dla mnie to bez różnicy czy mordują nas w białych rekawiczkach czy bombami. A spróbować uwolnić się można. a NATO ma nas w DUPIE. Poza tym, bedziemy zwycięscy dopóki zachowamy jedność. Na Ukrainie ludzie sie nienawidzą – ruski z ukraincami-unymi. U nas jest jeszcze jako tako jednolicie, jeszcze jak dojdzie wspólny wróg to….

   1. Zagrypiona.Takim mysleniem oddajesz przysluge ” unych”.Uny chca, zebyc ich zobaczyla i wlazla taka reakcja w ich matrix..Zle myslisz..nie dac sie zlapac..to sztuka..ale uny przewidzialy i daly rozne fora i ” pejzbuki, zeby lowic i wedle zlowionych tworzyc nowy matrix..im wiecej uny wiedza…tym gorzej dla nie-unych.. niewolnikow..uny sie ciesza, co Ty napisalas i Marysia….Pamietasz, kto lowil w sieci…

 15. Zamiast szukać czarnych scenariuszy to proponuję zastanowić się wspólnie jak wykorzystać zaistniałą sytuację. Stonoga zrobił to czego w Polsce nikt nie potrafił jak dotychczas zrobić – po co pytać o powód, przecież wszyscy tego chcieliśmy. Gdzie nasz plan, gdzie nasz scenariusz?

  1. Dokladnie.Wuj tom i ciocia aniela graja razem.Cala reszta tanczy do tej gry.Nic dziwnego maja takie same garnitury.Jak wszystkie smerfy.Takie granatowe z niebieskimi krawatami.Nawet ciotka aniela smerfetka na spotkanie na szczycie w Bawarii wdziala niebieska marynarke.Och…ta Bawaria..nieszczesna..bije po oczach ..illuminuje…

 16. Zaczęło się już „odgórnie” na szczytach „władzy” państwowo – kościelnej tyranów, sadystycznych morderców i złodziei świata, a kupione przez nich kurwy, zboczeńcy, mordercy i szabrownicy na poszczególne kraje wpadły w panikę, bo jest to napewno początek ich niechlubnego końca :

  http://itccs-polski.blogspot.de/

  1. jak chcesz juz czegoś dokonać to dąż do pojednania narodów. państwa narodów gdzie ci dobrzy są krzywdzeni przez niesprawiedliwość. ono samo sobie będzie państwem takiego prawa przed którym żaden nie ucieknie, a dosięgnie za wszelką cenę. Nawet aby milion przyszo po jedną osobę. a miliard stawiało czoło podstępnej tyranii. nawet za cenę wojny totalnej lub śmierci wszystkiego aby dobro wyswobodzić z kłamstw i całego zła.

   1. Ty tu Babel wyjezdzasz z takim projektem, ktorego celem jest stworzenie swiatowego bajzlu zwanego: wieza Babel,Babilonem, cesarstwem rzymskim i pewnie z przeszlosci zwanym narodu niemieckiego hmmm.. co to narod pejsaty tez z ulubiona bawaria, zeby wypic piwo.Oj widzisz Babel…Takie cudenka sie dzieja, ze ” miedzynarodowe pejsate” zbratawsy sie z ” miedzynarodowka smerfow” modla sie kady do swojego bozka o taki scenariusz.Udaja glupich a o taki scenariusz pod roznymi symbolami modla sie do roznych symboli i figur , wysylajac na smierc legiony wiereacych…Immm..A wiereacy ” maja oczy, a nie widza”..Maja uszy, a nie slysza..Widza i slysza wybrani, ale ci sa przesladowani i przesladowani beda…Ci przesladowani widza klamstwa , tych co wybranyùmi byc chca…Co na to bog?…Hmmm..bog..wymyslony..

    1. W sojuszu z ” unymi” ulubionymi Nieustraszonej sa takze ” blekitne krwie” albo skoligacone z ” unymi” wiezami krwi, albo interesami..Odwieczna symbioza…w roznych cywilizacjach..

 17. Może napisać list do cywilizowanych rządów innych państw, premierów, prezydentów, królów, przywódców duchowych i na koniec do papieża:
  My Naród Polski
  nie uznajemy władzy obecnego rządu polskiego ….
  (tu uzasadnienie
  3 mil. Polaków poniżej progu ubóstwa itd., powyciągać wszystkie brudy)
  apelujemy o nie traktowanie poważnie rządu, który nie traktuje poważnie Narodu (nie utrzymywanie dalszych stosunków dyplomatycznych?) do chwili powołania nowego rządu zgodnie z wolą Narodu Polskiego.

  1. Trele morele..Ptasie radio…Ludzie zejdzcie z drogi, bo listonosz jedzie..Ludzie listy pisza… rozne polecone..la la la.Tymi listami rozne towarzystwa moga sobie podpalic drewienko w kominku i odpalic cygaro w jednej rece , a zkieliszkiem whisky w drugiej..Listy maja kompromitowac, tych ktorzy je pisza i lowic ” nieoporawnych”..Najglupsza rzecza na swiecxie pisac listy do oprawcow..jak ” List do kochanych ludozercow”..tfujj. hucpa nad hucpami..hucpom sluzaca..hej..

  2. Jasne, ze mozna napisac list.Ale cwaniacy pisza takie listy, aby skompromitowac politycznego przeciwnika, a los Polakow maja gdzies.Tak sobie mysle.Czemu ci obroncy ucisnionych i partyjoci nie napisza listu do organow wladzy,w tym prezydenta listu z prosba o wyjasnienie podstaw prawnych , wedle ktorych srodowiska zydowskie zadaja odszkodowan za utracone mienie.Dlaczego nie skieruja prosby o udostepnienie dokumentow na podstawie, ktorych wynika, ze Polska ,ba Polacy splacili roznym srodowiskom odszkodowania za nacjonalizacje.Czyzby nie potrafili korzystac z metod demokratycznych?.Obywatele maja prawo zadac takich wyjasnien.Nie robia tego rozni patryjoci , bo to nie sa patrioci , a awantutnicy na pasku i w sluzbie roznych typow spod gwiazdy ciemnej.Tylko taki wniosek moze sie nasunac.Zadac na pismie podstaw prawnych tych zadan za holokaust i utrzec nos oszustom i co najwazniejsze nie placic.Gdzie sa ci leniwi profesorowie znawcy prawa, ktorzy mogliby w czynie spolecznym takie pisma przygotowac i pomoc krzyzowanemu narodowi?.

 18. Izrael stoi za publikacjami taśm Stonogi.

  Intencją tych publikacji jest wywołanie skandalu politycznego, który ma zmusić rząd Kopacz do ustąpienia, a co następnie ma wywołać bezprecedensowy kryzys konstytucyjny, bo może to być również połączone z usunięciem prezydenta Komorowskiego i zastąpienie go marszałkiem Sejmu.

  Kryzys ten jest potrzebny Izraelowi, to do stworzenia sytuacji, która umożliwi żydom przejęcie władzy w Polsce drogą zamachu stanu. Nie chodzi tu o dotychczasową formę żydowskiej okupacji Polsce, ale o doprowadzanie do rządów wojskowych Izraela w Warszawie.

  Celem zamachu stanu jest doprowadzenie do władzy izraelskiej w Polsce– sensu stricte, do formalnej władzy izraelskich wojskowych nad siłami Wojska Polskiego, do formalnej kontroli całej polskiej infrastruktury przez IDF (Israel Defense Forces). Teraz właśnie – konstytucyjnie – nadarza się taka sytuacja, sytuacja podobna do bezkrólewia i anarchii polskiej, a o czym niżej.

  Ta władza IDF w Polsce jest żydom niezbędną z dwóch powodów: do zaatakowania Rosji przez NATO, co z kolei daje Izraelowi okazję do swobodnego uderzenia na Iran, oraz ze wglądu na akcje logistyczną polegającą na przerzuceniom z Izraela do Polski paru milionów żydów. Żydzi muszą opuścić terytorium Izraela, bo będzie on uderzony bronią nuklearną, co jest konieczne do zburzenia meczu Al-Aqsa w Jerozolimie.

  W Europie, przeciw Rosji główną szpicą NATO (marionetką) będzie polskie wojsko pod dowództwem izraelskich wojskowych z i izraelskim rządem w Warszawie – a rząd taki jest niezbędnie potrzebny do kontroli osadnictwa żydowskiego w Polsce. Co ma być zabiegiem na skalę tej masowej inwazji. I rząd izraelski w Warszawie jest ku temu jedynym gwarantem prawidłowego przebiegu takiej akcji. Bo trzeba będzie przecież dokonywać nie tylko zaboru mienia, ale i dokonywać innych regulacji, np. kontaktować się z rządami innych państw, jako „rządowa władza polska” i najlepiej zrobią to funkcjonariusze izraelscy.

  Polska jest o włos o tego stanu otwartej okupacji wojskowej przez Izrael, a co może się stać poprzez zamach stanu, który właśnie już się faktycznie rozpoczął tą sztucznie rozdmuchaną aferą taśmową.

  Izrael dla zniszczenia nuklearnego Iranu musi mieć wcześniej zniszczoną Rosję lub tak mocno rzuconą na kolana, aby miał całkowicie wolna rękę wobec Persów. Rosję zaś w obecnej sytuacji najłatwiej będzie zniszczyć poprzez wepchniecie Polski w konflikt ukraiński, bo konflikt ukraiński taki właśnie miał cel: Rosja. Polska jest tu konieczna, bo jak widać po upływie roku czasu, Ukraina sama nie poradziła sobie nie tylko z Rosją, ale nawet i z separatystami. Ukrainie nic się nie udało i jest oczywiste to, że do gry musi być włączona pomoc, czyli my.

  A dla starej inteligencji żydowskiej – jeszcze żyjącej, polskojęzycznej – jest oczywiste, że Polska to najlepsze mięso armatnie najgłupszej armii świata. Głupoty (mordu) Monte Cassino czy Powstania oni nie zapominają, ani korzyści mordu w Katyniu czy na Gibraltarze. I ponownie działają według starych wzorów wziętych z nauk Talmudu, które tak dobrze się sprawdzają na naszej polskiej historii, na naszej polskiej krwi.

  http://gazetawarszawska.com/pugnae/1619-izrael-stoi-za-publikacjami-tasm-stonogi

  (http://www.monitor-polski.pl/zbigniew-stonoga-zaklada-partie/comment-page-7/#comment-220441)

  1. Kto na 100% zapewni co jest prawdą a co propagandą? Jeżeli będziemy analizować i komentować będziemy zawsze o krok do tyłu. Skoro ktoś napisał (nie „Ktoś”) co się ma wydarzyć to usiądźmy spokojnie i czekajmy, po co się gorączkować, czekajmy jak na upadek półkilometrowej asteroidy. Ja jednak proponuję połączmy siły, poszukajmy swoich, zacznijmy sami rządzić naszym państwem – skoro jak napisał autor Izrael (8 milionów mieszkańców) może przeprowadzić u nas (36-38 milionów mieszkańców) zamach stanu to chyba My potrafimy bez zamachu stanu po prostu wreszcie wziąć Nasze sprawy w Nasze ręce.

   1. Zgadzam się i te gadanie o tym Izraelu to ja wiem tylko od Was, gdy nie szczucie to nawet nie wiedziałbym gdzie to leży specjalnie. A czy coś potrafimy zrobić ? Nie wiem. W sumie to mam to w chuju już.

  2. Wiarygodność gazetywarszawskiej jest niewielka. To typowe wydawnictwo religijne. Piszą pod kątem przyciągnięcia czytelnika by mu przekazać podprogowo że bóg jest a oni są jego wysłannikami. Ewentualnie zrobię analizę kilku artykułów na te tematy by pokazać na forum że wiele z popularnych witryn to propaganda i niekompetencja/kicz.

   1. Jedna szajka..Tworza rozne sekty jak przewidziane w ksiedze i roznych proroctwach , zeby ludziom macic w glowach..celowe dzialanie…psychopaci tworeacy armie psychopatpow do walki wedle zalozonych celow..

 19. Afera podsłuchowa

  Niekompetencja Kopacz, potrafi tumanić jak umierającego staruszka ale nie rządzić.
  Podsłuchy ważnych osobistości w państwie świadczą o ich braku profesjonalizmu. Profesjonalista jest ostrożny, bo w grze o wielką kwotę oszustów jest pełno. Wyciek informacji np o interwencjach walutowych mógł pomagać oszustom się obłowić. Ministrów którzy dali się podsłuchać można też szantażować.
  Podsłuch takie mogły być reżyserowane przez jednego z uczestników by skompromitować/szpiegować drugiego. Typowo w środowisku akademickim sadza się szpiega za ścianą a współrozmówca myśli że to rozmowa we dwoje i jest bardziej otwarty na tajemnice zawodowe.
  Po wykryciu że pracownicy dawali się podsłuchać natychmiast należało przeprowadzić w tych urzędach kontrole a pracowników tych zawiesić w czynnościach i ewentualnie potem odwołać.
  Nie zrobili tego Komorowski, Tusk, Kopacz, NIK, CBA co świadczy o ich braku profesjonalizmu lub o celowym wyciszaniu sprawy bo straty Polski ich nie interesują. Tusk-PO chcą się utrzymać przy korycie więc woleli ignorować takie sprawy.
  Ich nieudolność bądź przyzwalanie na oszustwa należy potraktować jako działalność na szkodę państwa w celu osiągnięcia własnych korzyści materialnych (spokojnej władzy i pensji dla kolesi).
  Komorowski, Tusk, Kopacz, prezesi NIK i CBA powinni być postawieni przed trybunałem stanu.

  Rząd Kopacz jako nierozumiejący powagi sytuacji powinien zostać odwołany natychmiast. Ewentualnie przedterminowe wybory natychmiast. PiS który nie chce skrócenia kadencji sejmu zasługuje na likwidację.

  1. No przecież zwyczajny pracownik samorządowy musi się cieszyć nieposzlakowaną opinią, żeby mógł pełnić funkcje publiczne. To o czym gadka w ogóle :DDD

    1. Prosze Marysia pomoz..No dobra.W ” smerfowej demokracji” tzw. panstwowy urzednik musi przejsc testy zwane konkursami na stolek w jakiejs komorce administracji.Musi miec odpowiednie wyksztalcenie poparte dyplomem i to dobrym.Zdobywszy staranne wyksztalcenie kandydat na stolek w administracji tzw. panstwowej musi przejsc etap zwany ” konkursem”.W wyniku tego ” konkursu” sposrod wielu kandydatow na ” kapo” w systemie ” smerfowej demokracji” wybiera sie najlepszych do gnebienia i przesladowania ludu w demokracji smerfowej.Przesladowca, czytaj kapo nie moze byc glupi.On musi rozumiec i wiedziec, jakimi metodami ma sie poslugiwac, aby jak najbardziej gnebic lud ( czytaj rozne narody,spoleczenstwa) w imieniu pracodawcow, czyli ” illuminatorow” o najwyzszym stopniu wtajemniczenia w mechanizmy rzadzenia.Konkursowi urzednicy, przystepujac do konkursow na stanowisko ” kapo” bladego pojecia nie maja, kto ich zatrudnia tak naprawde.Koncza te wyzsze szkoly administracji , bo wola je ukonczyc wzorowo niz zyc pod mostem i cierpiec glod totalny.W zamian za dobra sluzbe na etacie ” kapo” otrzymuja przywilej nie bycia zwolnionym ze stolka za rozne swinstwa.Taki kapo moze byc pedofilem, kanalia i jest nie do ruszenia, bo system ” illuminowanych” pracodawcow ich potrzebuje do zarzadzania masami.W zamian za wierna sluzne taki nieglupi ” kapo” ma zagwarantowany stolek do emerytury, bo nie mozna go wywalic na zbita twarz, nawet jesli popelnil przestepstwo na nieletnim.Takiego protegowanego zboczenca pedofila na przyklad zwalnia sie z jednego miejsca pracy i oddelegowuje sie w inne miejsce, gdzie bedzie uprawial ten proceder.Takie zwolnienie nazywa sie przeniesieniem.Takiego ” kapo” nie ruszy nic, bo ma on za soba konkurs.Gosci na takie stolki ksztalca rozne szkoly administracji, ktora z najlepszym powodzeniem koncza dzieci politykow u wladzy nawet, jesli 1 semestr prawa administracyjnego studiowali 10 lat z przerwami na urlop zdrowotny.Nie szkodzi.Licza sie checi takiego delikwenta i kandydata na stolek ” kapo ” w administracji tzw. panstwowej zwlaszcza w sytuacji, gdy ktos z rodzinki piastuje wysoki urzad panstwowy lub jest szycha w jakiejs partii.Nawet jesli na wysoki stolek trafi osiolek studiujacy 10 lat administracje panstwowa to tez nie ma znaczenia.Taki osiolek ma za doradcow dobrze wyksztalconych zdolnych, ktorzy nie majac tatusiow i pociotkow w sferach rzadowych , nie chcac byc bezrobotnymi ucza sie dniami i nocami, aby zostac ” kapo” i zarobic te 2000 tysiace w jakiejkolwiek walucie , po to aby miec te miche.BYle jaka, ale miche.Dla tej stabilnosci i bylejakiej michy sa gotowi zrobic drugiemu najgorsze swinstwo byle tylko miec te robocine.Tak tworzy swoje struktury ” smerfowa demokracja” z rzadem tzw. fachowcow , technicznych , ale tak technicznych , aby w bialych rekawiczkach gnebic narody..Nie zyje dudus..niech zyje..tfujjj..W administracji ” smerfowej demokracji” mamy zdolnych ambitnych zc konkursow,glupich i niezdolnych pociotkow ze sfer rzadzacych, ktorym ulatwia sie konkurs lub pomija , bo sa z nadania towarzystw ” smerfowych”..Przypadkow nie ma..Staranny dobor i wybor ” kapo”.

     Ps.
     Knur..Pomoglam?….

     1. Ps.
      Klamcy i oszusci, ktorzy mowia, ze w administracji same nieuki..Uki , uki..Ci co wrzeszcza, ze nieuki chca wprowadzic do tej samej administracji swoich..amen.

   1. tlicie się pod wiatr z dymem….nie tu jest ogień który sie szerzy, a o wiele wiekszy pożar pochłania wciąż więcej i wicej….a gdy juz bedzie za późno umrzecie wszyscy…. na początku była to tylko iskierka, i nikt tego nie zauważył, i wciąż przechodzicie tuż obok tego obojętnie… do przeddzień tego dnia bedziecie nieświadomi, O ile sie ockniecie i ugasicie to.

    1. przed własnymi oczami nie widzie tego, a mówicie o czyiś? „pilnuj własnego nosa” ktoś powie, a ja na to „a czy ty widzisz coś więcej, po za swoim?”

    2. Widzisz Babel ja widze..ale wielu jeszcze nie widzi.. i przesladuje ” widzacych wybranych do widzenia”..widzacych zlo falszywie podajacych sie za wybranych…

     1. Ci , ktorzy widza sa zaslepieni i staja po zlej stronie..a moze ” graja jakos gre” przeciw falszywym wybranym..taka nadzieja Marysi…oby oby…

    3. Babel, wszedłeś na to forum aby trochę poprzeszkadzać broniąc interesów PO.
     To forum zauważa najważniejsze sprawy. Dokonaliśmy odsunięcia Komorowskiego. Obecnie zawiązał się tutaj <> i to jest najważniejsze. Chwilowe cele to pokazanie społeczeństwu szkodliwości dla Polski kierownictwa PSL-u które broni PO i odsunięcie rządu Kopacz.
     Czy są ważniejsze cele? Czy czegoś ważniejszego nie widzimy?
     Hejterze powiedz swoim w PO że Cię namierzyli. Po mojej odpowiedzi i tak Ci obetną pensje o 50% bo zrozumieją że twoje prymitywne sztuczki nie działają. Jeżeli wpadłeś od razu to znaczy że jesteś do niczego.

     1. źle zrozumiałeś mnie… człowieku…”jak wstajesz rano, co widzisz?….jak idziesz do obraną ścieżką, kogo kur** widzisz?!!!. Jak masz jakąś osobe którą kochasz, dlaczego mówisz jej „kocham cię” albo dziecko i mówisz mu tata bardzo cię kocha…. dlaczego…a gdy ktoś cię bardzo wkur*** to dajesz temu komuś w ryj. ty kochasz swoją rodzine? jak ją masz wogóle? „kochać” podasz rękę bezdomnemu? pomożesz alkoholikowi wyjść z nałogu? potrafisz szczerze uśmiechnąć się do nieznajomej osoby i powieszieć dzień dobry….? ALBO DAĆ POTRZEBUJĄCEMU KROMKE CHLEBA GDY ZAPUKA DO DRZWI!!!!!. WĄTPIE W TO !!!!!!!!!!!! I JA JUŻ ZNAM TAKICH JAK TY SKURW***YNÓW!

      1. NIE POSIADASZ NAWET TAKIEJ WIEDZY ZA KIM JESTESM…….A OD KĄD SIĘ NARODZIŁEM CZOWIEKU NIGDY NIE BRAŁEM UDZIAŁU W ŻADNYCH WYBORACH I NA NIKOGO NIE GŁOSUJĘ. A JESTEM ZA LUDŹMI KTÓRZY MNIE OTACZAJĄ I MNIE ZNAJĄ, I MOGĄ NA MNIE LICZYĆ A GDY NIE BĘDĘ MOGŁ POMÓC TO POWIEM TO SZCZERZE , NIE KŁAMLIWIE ….ALE NAJPIERW SPRÓBUJĘ POMÓC. WIEC NIEPI***DOL MI TU O RZĄDACH!

       1. nitk cię nię uświadomił , że trzeba się dzielić? od ciebie to bedzie zależeć jak tą pomoc rozumiesz i komu ta pomoc jest potrzebna.

       2. czy złu czy dobru, czy w złej intencji czy dobrej. samo pomaganie nie wystarczy, tak jak wiedza to do potęgi klucz. co z tego ze masz peniądze, skoro nie potrafisz nimi dobrze prosperować.

      2. To forum aktualnie zajmuje się sprawami politycznymi. Politycy i partie nas okradają więc musimy się bronić i tutaj dyskutujemy jak się bronić. Można być grzecznym, pomagać innym ale też trzeba godnie żyć, a dzisiaj ciężko bo władza nas podatkami łupi. Zmniejszenie obciążeń podatkowych to pomoc wszystkim!. Ty tego nie rozumiesz. Myślisz że pieniądze nam spadają z nieba? Trzeba się napracować.
       Nie lubisz Misia? Miś jest lubiany, ale ma też łapę. Co innych to innym a co Misia to Miś.

       1. ” musimy się bronić ” KTO MA SIĘ BRONIĆ…. WY?! LUDZIE, SKŁUCENI ZE SOBĄ?!! NASTAWIENI PRZECIW SOBIE?!… przejżyj na oczy.

       2. jak mamy się trzymać jednego to tego się trzymajmy…a nie ze ktoś odejdzie bo się pomyliliście.

      3. Babel..Na Twojej teorii pomagania lotry robia miliony, a nawet miliardy.To szlachetne, co piszesz , ale taka szlachetnosc umacnia zly system stworzony przez zlych ludzi.Ci zli ludzie ograbiaja wiekszosc dla wlasnej korzysci , a pozostalym tez zyjacym skromnie wmawiaja, ze to ich szlachetnym obowiazkiem jest pomoc, tym ktorych ci zli rujnuja , wykorzystwaszy dla waskiej grupy wiedze i umiejetnosci tychze biednych i zrujnowanych.Taka szlachetnosc umacnia zlo i pozwala mu lupic tak naprawde wszystkich.Z tej szlachetnej teorii pomocy potrzebujacym zrodzily sie rozne fundacje, ktore sami milionerzy zakladaja i wyciagaja pieniedze na ich funkcjonowanie, od niezamoznych.Jak sie robi pieniadze na szlachetnych ludziach bardzo dobrze opisal Kurka w sadze ” o przekretach owsiaka”.Tak wyglada, jak to Kurka opisal wykorzystywanie przez szachrajow szlachetnosci ludzi, ktorzy chetnie nie majac za wiele , podziela sie z innymi.Zla to droga, gdyz zlo kupuje sobie w ten sposob spokoj spoleczny, pozbywa sie problemu buntu niezadowolonych z systemu, w ktorym rzadzi zly i pozwala zlu sie niezmiermnie bogacic.Czynia to wszystkie fundacje i one powinny zniknac raz na zawsze.Biedni sie dziela.Miliarderzy sie nie dziela. Kumuluja kapitaly , a reszcie podsuwaja teorie o szlachetnej pomocy.Bo gdyby nie ta teoria i pomoc biednym przez wcale nie bogatych musieliby dzielic sie z reszta.A na to nie maja ochoty, dlatego zakladaja fundacje, ktorych nie dotuja z wlasnej kieszeni , a ze zbiorek ludzi nie majetnych.Sami przy tym obsadzaja sie na dobrze platnych stolkach prezesow dobroczynnych.Oszustwo, zlodziejstwo, cwaniactwo…Obrzydliwosc okropna..Sztuka jest stworzyc dobry system ,tak aby nie bylo biednych..Nikt nie ma na to ochoty , a zwlaszcza ci ktorzy z biedy uczynili sobie zrodlo dobrych dochodow i zycie w raju na ziemi..10 % bogactw w rekach miliarderow..Kto im to dal?.Czyzby bog?..fajna teoria..Bog dal mi we wladanie..To niech udowodnia…

       1. tak…..nitk cię nię uświadomił , że trzeba się dzielić? od ciebie to bedzie zależeć jak tą pomoc rozumiesz i komu ta pomoc jest potrzebna.czy złu czy dobru, czy w złej intencji czy dobrej. samo pomaganie nie wystarczy, tak jak wiedza to do potęgi klucz. co z tego ze masz peniądze, skoro nie potrafisz nimi dobrze prosperować. przeczytaj, rozumiesz? ze od ciebie komu i w jaki sposób? albo jest sie tego śwadom albo nie przekonanym albo nie.

       2. to jest WIEDZA. PO CO WAM ONA JAK NIE POTRAFICIE Z NIEJ KORZYSTAĆ. NIE SAMA WIEDZA JEST KLUCZEM DO POTĘGI, TYLKO KORZYSTANIE Z NIEJ. BO PO CO CI KLUCZ JAK NIE MA DO NIEGO ZAMKA.

       3. JEZELI WASZE DZIECKO POSIADA „TEN” KLUCZ….TO GDZIE JEST ZAMEK DO NIEGO?

       4. a nie TYLKO „ale jesteś przystojny” czy „zajebista z ciebie dupa” CZY ” MASZ USTA Z PO**NOLA” GDZIE SIE PODZIAŁY WARTOŚCI LUDZKIE…MIŁOŚĆ, WSPÓŁCZUCIE, DOBROĆ………… a TYLKO „PIERD**LONE DUPCZE**IE W TYM ZASRANYM ŁBIE” BO JESTEM ŁADNY TO MNIE ZARAZ TRZEBA WYRU**Ć…. a GDZIE POZIAŁO SIĘ TO CO W ŚRODKU?!!!!!!!!!!

       5. POSIADACIE JAKIEŚ WARTOŚCI TAM W SOBIE JESZCZE?….. CZY TYLKO WAM DUPCZ***IE PO GŁOWIE CHODZI…” BO MAM NA CIEBIE OCHOTĘ” ” kOCHAM CIĘ , KOCHAJMY SIĘ” TYLKO TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????

       6. Popularyzowanie wartosci w swiecie pozbawianym wartosci Babel tez jest bardzoooo dobrym lukratywnym biznesem.Ludzie stojacy za tym sie swietnie podzielili , ale tak naprawde dzilaja razem i robia z ludzi idiotow grabiac ich ze wszystkiego i wmawiajac im przy tym, ze dla ich dobra i, ze ci grabieni maja szlachetnie postepowac.Otoz.Jedni zabawiaja sie i urzadzaja sie , robiac wszystko, aby wartosci bylo jak najmniej.Ci nazywani sa lewakami.Po drugiej stronie barykady stoja i walcza o nie niszczenie wartosci zwani prawica.Co sie zgadza z tym , co zalozono w ” ksiedze” i Ty , o tym wiesz, bo ksiege znasz.Co sie dalej dzieje.Jedni i drudzy sie zwalczaja, ale razem siedza w arlamentach,razem tworza ustawy i systemy polityczne, tworza fudacje, ktore jedne zwalczaja wartosci, a drugie walcza o nie zwalczanie.Tak sie robi biznes.Najciekawsze jest to, ze obydwie strony chodza do kosciola i sa wierzacy w jednego Boga, ale modla sie uzywajac innych religiii..Innych z pozoru…ha ha..Niezly przekret…Bardzoooo sprytny..Ludziska daja sie nabierac..Zatem..Mamy bolkowe ” za i przeciw”..ten bolek sam tego nie wymyslil, ale powtorzyl, bo mu kazano…

       7. dość tych sejmów!!!!posłów!!!!! rządów!!!!!!! PRZESTAŃCIE!!!!!!!! zróbie coś by to zamknąć raz na zawsze, i wtedy zacząć jesze raz „porządnie jak należy. bo wtedy wiedząc ze ty sie z czym zgodziłas, to zaprzeczać nie bedziesz. ale również mozesz zaproponować lepsze rozwiązanie „Kaizen”

       8. 1.Problemy stwarzają możliwości.
        2.Pytaj 5 razy „Dlaczego?” (Metoda 5 why)
        3.Bierz pomysły od wszystkich.
        4.Myśl nad rozwiązaniami możliwymi do wdrożenia.
        5.Odrzucaj ustalony stan rzeczy.
        6.Wymówki, że czegoś się nie da zrobić, są zbędne.
        7.Wybieraj proste rozwiązania, nie czekając na te idealne.
        8.Użyj sprytu zamiast pieniędzy.
        9.Pomyłki koryguj na bieżąco.
        10.Ulepszanie nie ma końca.

        Filozofia kaizen opiera się na dwóch, zasadniczych elementach:
        1.ulepszania i zmiany na lepsze,
        2.toczącego się stale procesu.

       9. ale jak chcesz cokolwiek naprawiac marysia jak „ludzie są przeciwko ludziom”.

       10. Bardzo mi sie te zasady podobaja Babel.Madrzy wiedza, ze te zasady takze prowadza do madrosci.Wiem Babel, jak to jest.Ale to chyba nie ludzie.Szkoda czasu i atlasu.Wypisuje sie z tego towarzystwa.Bo jestem czlowiekiem.Fajnie sie gwarzylo.Koncze pisanie tutaj.Nie warto.Masz racje, a czas pokaze swoje.Zegnam zyczliwych.

       11. marysia… też masz rację….i też przepraszam, i nie jestem bogiem, bo bóg tego nie powie.

       12. a mam na imię Damian. Miło było cię poznać, i spotkamy się jeszcze. wierzę w to.

       13. Milo mi Damian rowniez.Masz racje.Na wszystko przyjdzie pora.Na razie znikam.Niech sie sami pozagryzaja.Ludzie tego nie robia.Oni nie wiedza, czemu sie tak zagryzaja.Trudno..

    4. Babel to prawdopodobnie funkcjonariusz religijny (ksiądz, zakonnik).
     Jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Podobnie funkcjonariuszem religijnym może być mentronik.
     Forum dla dorosłych więc mogą być. Dorośli już zahartowani życiem, nie dają się uwieść. Problem jednak z tym że obecnie jest okres walki politycznej i o odsunięcie władz które nas okradają i podatkują. Nie jest to czas i miejsce na dyskusje religijne bo to forum chwilowo zajmuje się polityką. Wpisy religijne zniechęcają innych do czytania i to ochładza sytuację.
     Jest szansa na odsunięcie Tuska-Kopacz-PO a Ci zamiast do walki to poszli na dyskusje o bogach?

     1. to nie jest walka o czyjes odsunięcie… jezeli masz jakieś wartości w sobie okaż je tym którzy ciebie otaczają a oni otoczą takimi i ciebie. tu nie chodzi o rząd. tu chodzi o was…ludzi którzy otaczają nas codzień…to że się w czymś niezgadzamy jako ludzie, nie znaczy to ze ktoś musi ze mnie zrobić pośmielisko lub uszkodzić mnie fizycznie lub mawiać za mymi plecami fałszywie. jeżeli spotkasz na ziemi człowieka który nie przeprasza, bedzie to znaczyć to ze bawi się w boga. a jeśli objawi on się tobie w którymś momencie twojego życia, wiedz że on nie przeprosi, bo nie miał nigdy za co tego czynić. bo nie ty jesteś wszech wiedzący tj np: mówisz bliskiej osobie o jakiejs sytuacji, w której wiesz ze to się źle stanie bo źle postępuje, i to ona przeprosi. tak i z tobą może się stać.

      1. a władze posiada tylko bóg, a ludzie się w nią zagłębiają. nie powinni, żeby władać trzeba mieć władzę. ludzie nigdy jej nie mieli.

       1. i to się źle zakończy. jak to widać i słychać, a ostrzeżenia są co raz to większe i silniejsze, ja nie mam prawa do władzy wy też nie.

       2. a jeśli chciałbyś coś już robić to czyń dobro, nie zło. jego nie oszukasz tak jak siebie samego.

     2. powiedzą że jeśli nie chodzisz do kościoła, to podążasz za innym bogiem….a czy to nie bóg jest miłośierdziem? czy jeśli ja, tworzę miłosierdzie wokł siebie tzn ze podążam za innym?

      1. pomyślisz, dlaczego mówię co masz robić w zyciu….i tu źle możesz mnie zrozumieć. możecie dalej dążyć tu w nieznane, albo dokonać wyboru….ta ścieżka czeka na was, czy dokonasz wyboru? a on zależy od ciebie…możesz rówie dobrze porozmawiać o tym, z kimś i ta osoba będzie chciała obrać tą samą ścieżkę. to zależy od ciebie. jeżeli wiesz że „ta” obrana droga jest właściwie podjęta, pójdź nią, a gdy już przejdziesz kawałek to dlaczego masz zawrócić? przecież byłeś tego pewien….możesz, zawsze możesz zawrócić, bo tj zawsze możesz sie pomylić. BO MOŻESZ! ZAWRÓCIĆ NA POCZĄTEK I ZACZĄĆ JĄ WŁAŚCIWIE…ALE czy i tym razem będziesz jej pewny jak za pierwszym razem?…

       1. i nie, nie masz racji „Babel to prawdopodobnie funkcjonariusz religijny (ksiądz, zakonnik).” jestem zwykłym czowiem. nie posiadający niczego prócz siebie samego.

       2. Oni nie chca zrozumiec Babel, o czym piszesz.Wola klamac i wmawiac, ze zmiana ekipy cos zmieni w tym ekonomicznym systemie.Klamac tez nie umieja.Masz racje czlowiek.Udaja w swym klamstwie, ze religie nie maja nic wspolnego z polityka.

       3. żyjemy, jest to dowód. w jakich wartościach zyjemy że nas okłamują i okradają, mamy obrać to samo? nie!. nie jest pytaniem czy to zwalczymy, tylko w jaki sposób to zwalczyć. jak chorobę która powraca i zaraża. próbujecie…i jakie są skutki….bo wciąż widze to co widziałem i ciągle tam są.

       4. sądzili byście ze gdzieś jest sprzeczność, przyatrzccie się uważnie.
        Słyszeliście, że powiedziano: „Oko za oko, ząb za ząb!” A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi.
        Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą.
        To wam przykazuję, abyście się wzajemnie miłowali.
        Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
        Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie. Albowiem to jest istota Prawa i Proroków.

       5. Masz po czesci racje Babel.Zlo, zeby powstrzymac niechec do jednoczenia sie ludzi przeciw zlu stworzylo teorie ” nadstawiania drugiego policzka”.Masz tez racje, aby nie korzystac z porady zlego ” oko za oko” , bo wtedy zlo zwycieza, bo udalo mu sie tak poroznic ludzi, ze czlowiek wystepuje przeciw czlowiekowi i brat zabija brata.Nie mozna walczyc ze zlem ,uzywajac metod, ktore zlo chce , aby ludzie uzywali.Zlo trzeba przechytrzac tak, aby co wymysli obrocilo sie przeciw niemu.Wtedy ludzie zwycieza i w jednosci.

       6. A TOBIE OCB… MASZ JAKIŚ PROBLEM ? WIDZISZ JAKIŚ KOMENTARZ Z MOJEJ STRONY NA TEN FILM Z YOUTUBE?! NIE?!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO SIE NIE WPIER***AJ CZŁOWIEKU. BO JEDYNY KOMENTARZ JAKI JEST NA TEN TEMAT TO TWÓJ! A KOMENTARZ BYŁ TU ZBĘDNY „Co za kutas zminusował vinnie paza”

       7. i nie pisz mi ze masz 40 lat i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. dobrze?…..

       8. Babel i Falkonidas..Wydoroslijcie.Przestancie sie klocic.Zlu sie Wasze klotnie podobaja.Czy o to Wam chodzi?.Zastanowcie sie…

       9. The Dead Lands (2014) czasami myśle ze nie którzy z was są tymi co napadli

       10. ha ha.Duze dzieci Falkonidas.Zejdzie Wam do emerytury na ustalaniu, kto zaczal.Zlo sie cieszy, bo o to mu chodzi, zebyscie zuzywali Wasza energie na ustalaniu, kto zaczal.Jak juz wiecie, kto zaczal to dzialajcie dalej razem.Tak pozyteczniej i skuteczniej bedzie i pozbawicie w ten sposob broni , ktorej uzywa zlo.On Was skloca z premedytacja.Nie jestescie dziecmi i powinniscie widziec.

     3. Polskosc pierdolisz jak potluczony . Wogole przeszkadza ci to co wstawilem na tyle mocno ze okreslasz mnie mianem zakonnika ? Mam wolna wole i podazam wedlug wlasnych zasad wiec nie pierdol bo sam rowniez dobrze mozesz byc agenturalnym agitem. Z postow wynika ze jestes zadeklarowanym antysystemowcem ,ale czy za ta antysystemowoscia podazaja jakies wartosci stricte moralne ? Wiadomo ze kazdy chce by zylo sie lepiej w tym naszym wypizdowie ale jakim i czyim kosztem . Nasz kraj jest kukielka z muppet show ktora steruje syjon wiec tu juz sie raczej nic nie zmieni bo z tym nie wygramy.

      Myslisz ze wiesz wszystko a gowno wiesz i na koniec filmik :

      https://www.youtube.com/watch?v=K6JdLkdsmDU

      To tez jest absolutnym przypadkiem co zostalo zapisane wieki temu w Biblii hmm?

      1. Sądzę że jesteś przepojony religią i Bogami. Wychowany religijnie to przygotowany do niewolenia. Czy faktycznie jesteś zakonnikiem, czy to tylko mentalność zakonnika to już mniej ważne.

       1. Mentronik ma racje.W tym ” cyrku” nie cyrku biblia ma najwazniejsza role.Z ta machina sie nie wygra.Metronik wie, co pisze.Ta machina jest tak zbudowana,zeby trup sie scielil gesto.Jedno ja moze powstrzymac.Nie zabijac.

       2. polskość napiszę to prościej….sądze że ty jesteś ….nie…WPYCHAJĄ CI DO GARDŁA TE RZECZY KTÓRE OGLĄDASZ ZARÓWNO W INTERNECIE JAK I Z TELEWIZJI, I NIE POSIADASZ SWOJEGO UMYSŁU.

      2. ” Przypadek” z tą posuchą w pustynnych regionach napewno to nie jest i o czym przecież już bardzo dawno i najlepiej wiedzieli wybrani „uczeni w piśmie” stojących na czele pustynnych zbirów i koczowników. Stąd też ich walka o przetrwanie mieczem i ogniem z rozłażeniem się do „krain mlekiem i miodem płynących” i zakażania ich pustynną zarazą krzyżową z nadstawianiem drugiego policzka dla dzikiego wroga i „miłowania” go po to, żeby mógł już sobie na spokojnie zatruwać studnie i ściągać poprzez swe kolejne okupanckie administracje haracze za wodę czy też niszczyć i zatruwać jej zasoby gruntowe !!!

       Panie Maria Wojda I Teresa Bejda z heroiczną odwagą i w samotności wśród swoich podjęły na własne koszta akcję blokujące bezprawne „prawo pustynnych koczowników” w niszczeniu i zatruwaniu podziemnych zasobów w okolicy Łowicza wód gruntowych należących przecież do nas wszystkich czyli do wszystkich odważnych patriotów oraz do tych, którzy ich udają chowając głowy w piasek !

       https://wojdabejda.wordpress.com/2015/04/23/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-jej-terytorium-i-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/

       Zamiast przejmować się Eufratem zobaczcie co zrobili już pustynni koczownicy w Albanii chcących w ten sposób spustoszyć dosłownie wszelkie kraje, gdzie „rosa spada z nieba” :

       http://netzfrauen.org/2015/06/11/fracking-in-albanien-familien-mussten-evakuiert-werden-haeuser-wurden-unbewohnbar/

  1. Pobrałem paczkę akt 1GB w piątek. Kilka godzin czytałem. A Ty? Bo jak dla mnie tam nic specjlanego nie ma, poza tym, że jakiś chujek próbuje podsłuchać innych chujów, żeby manipulować giełdą i strzelić dila na grubą kasę. Ale nie o to przecież chodzi.

   1. Meritum skandalu politycznego zostało przez prokuraturę zamiecione pod dywan. Nieistotny stał się stosunek państwowych urzędników do Państwa, ich prywaty i kto za to zapłacił.

 20. Znów, jak co roku spotyka się grupa Bilderberg, w tajemniczych obradach bez dostępu mediów. Światowy rząd cieni. Uczestniczą w tym także politycy, biznesmeni z Polski. W tym roku zaszczytu dostąpiła żona Sikorskiego, czy te obrady mają wpływ na decyzję o jego dymisji? Kolejny zbieg okoliczności. Już nie są potrzebni zaufani i oddani w polskim rządzie bo teraz nowy prezydent Polski zrobi to co trzeba. Dla nich, nie dla nas.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polacy-ktorzy-obradowali-w-tajemniczej-grupie-bilderberg/wjlt3f

  1. Typowe zastraszanie ludzi stosowane przez religie. Nie sądzę by uczestnicy tego forum potrzebowali być zastraszani. Żyjemy raz. Czas trzeba wykorzystać a nie marnować.
   Obecnie jesteśmy zagrożeni rezerwatem Polska. Polska została zdradzona w 89r i ostatnio przez ekipę Tuska-PO.
   Czas się zorganizować bo wyginiemy ekonomicznie. Najpierw nas część wyniszczą ekonomicznie a potem koncerny będą nas sądzić.

 21. @Dag, Polacy: Piszę tutaj bo u góry już nie ma miejsca. Nie lubię filmów Wereśniaka, ale lubię poczytać co ma do powiedzenia.
  (…)
  Jakiś czas temu jednym pociągnięciem legislacyjnego pióra zniesiono możliwość ulg dla zagranicznych superprodukcji, owatowano film i koniec. Spokój. Można iść na wino do najdroższej warszawskiej knajpy za pieniądze zdumionych podatników.
  (…)
  Polska jest pięknym i lokacyjnym krajem. Mamy każdy rodzaj lokacji dzikiej, krajobrazowej. Mamy wspaniałe, dziewicze góry w każdym rozmiarze, kolorze i charakterze. Mamy każdy rodzaj lasu i malowniczej puszczy. Ostatnie fragmenty prastarej puszczy europejskiej zachowały się właśnie u nas. Mamy zapierające dech w piersiach pojezierza, unikalne ekosystemy rzeczne i bagienne. Mamy zupełnie niezwykłe lokacje morskie. Nasze plaże należą do najbardziej malowniczych i fotogenicznych na świecie. Zespół wydm w okolicach Łeby może spokojnie grać w filmie piaszczystą pustynię arabską. Mamy właściwie każdy rodzaj pleneru z wyjątkiem tropikalnego.
  (…)
  Całość: http://piotrweresniak.com/2015/04/18/znacie-jakis-lepszy-plener-filmowy-od-polski/

  1. Polski producent gier CD Projekt krótko cieszył się z ogromnej liczby sprzedanych egzemplarzy trzeciej części „Wiedźmina”. To w jaki sposób giełdowa spółka pochwaliła się wynikami może naruszać przepisy. To sprawa dla Komisji Nadzoru Finansowego. Kary w tego typu przypadkach mogą iść w miliony złotych. Maksymalna kwota wynosi tyle, ile cały zysk firmy za ubiegły rok.

   http://www.biztok.pl/biznes/tworca-wiedzmina-zlamal-prawo-cd-projekt-ma-klopoty_a21525
   ———–
   jak zwykle zrób coś w Polsce to trzeba zniszczyć, albo ktoś inny chce cosik kasiory zgarnąc, chyba przetrwają.

    1. Gram w wieska i powiem wam ze duzo jest zaczerpniete z zachodu w tej produkcji zwlaszcza symboliki masonskiej i w cholere rytualow satanistycznych . Wcale sie jednak nie dziwie jak za dystrybucja stoi koncern rozrywkowy Warner Bros. Sam kiesdys chcialem wylozyc 10 tauzenkow na kupno akcji kiedy byly jeszcze po 5 ziko ale dalem dupy i zrezygnowalem a kumpel zarobil dzieki mnie bo kupil za 10 a sprzedal za 24 bodajze

     1. Ale masońska symbolika przedstawiana jest jako ZŁO, które trzeba niszczyć. Owszem są wybory decyzji ale są też konsekwencje tych decyzji.
      Nie znam trzeciej odsłony, bo mam za cienki komputer 🙂 jednak opinie są megapozytywne. Ta gra powala.

     2. Manipulacja polega na tym, ze pokazuja cos jako zlo, zeby widzowie ujrzeli i weszli w ich gre, czyli walczyli z nimi.Przekaz podprogowy.Dokladnie tak jak kreowane poprzez wspolpracujace ze soba agendy tych samych rozne -izmy , w tym antysemityzm i inne.Taki jest cel gry i ujawniac i prowokowac do walki.Jak to mozliwe, ze mason albo gosc nalezacy do jakiejs agendy zacheca do walki z ta agenda?.Jaki sens dzialania goscia z kluby rotary, ktory zwalcza system, bedac w strukturze przez system stworzonej ?.Kupy sie nie trzyma.Wniosek nasuwa sie sam.Realizuje projekt.Jest narzedziem i wcale nie nie swiadomym.

      1. Jak to mozliwe, ze rozne koscioly wyznajace tego samego boga razem sie spotykaja na soborach, razem ze soba dyskutuja, caluja sie,sciskaja sobie rece , a w swoich wystapieniach szczuja ludzi na ludzi?.Jak to mozliwe, ze opowiadajac sie za miloscia blizniego sieja wsrod narodow i ludzi nienawisc?.Jak to mozliwie tego nie widziec?.Czy to ich Bogu sie podoba?.

 22. Dołączam kolejne dowody na to, że cała ta zorganizowana kryminalna przestępczość wszystkich „nie – rządów” i klechów wszelkiej maści ograbiała, bestialsko mordowała i szantażowała wspólnie cały świat dzięki swojej wewnętrznej sieci „spółek handlowych” z „góry” na „dół” czyli od centrali w Waszyngtonie DC na „władców” i poprzez wszelkie ministerstwa, sądy i urzędy wraz z kościołami w terenie !!!

  Jednak skoro Merkel już „pękła” wyjawiając z okazji „dnia kościoła” prawdę o tym, że nawet jeśli ludzie otrzymują propozycję handlową ( rachunek RTV ), to nikt jak nie chce nie musi wcale za to płacić !!!; oznacza to właściwie, że bestia już padła, a Merkel stara się ratować swoją doopę !

  http://brd-schwindel.org/angela-merkel-es-gibt-keine-zwangsmitgliedschaft-wer-nicht-will-muss-auch-nicht-zahlen/

  http://brd-schwindel.org/eine-reise-ins-wundersame-upik-land/

   1. Niezla ta psychomanipulacja.Sama biblia jest niezla ksiazka wojenna zawierajaca ciekawe metody manipulacji, ktore wlasnie stosuja elity swiatowe takze poprzez takie filmiki.Biore taka ksiazke i wedle niej rozwijam dana cywilizacje, tak aby proroctwa sie spelnialy.Tak sie dzieje na naszych oczach.To nie ludzie decyduja, lecz tzw. elity , ktore kreuja rzeczywistosc tak, aby proroctwa biblijne sie wypelnily.Jedno z nich te elity przygotowuja do spelnienia sie o przyjsciu Mesjasza Jezusa, co biblia przepowiada.Koronacja Chrystusa jst czescia planu biblijnego.Trzy korony symbolizuja zjednoczenie trzech glownych religii :judaizmu,chrzescijanstwa i islamu.Towarzysza temu wojny, ktorych nie wywoluja ludzie samoistnie.Kto je wywoluje to widac.Jedyna obrona przed taka manipulacja wiedza,ktora pokazuje mechanizmy manipulacji i obnaza realizacje konkretnych planow ubrana w ” realizowanie sie proroctw”.Naiwni slepo wierza i nie widza za tym wszystkim stoja okresleni ludzie od wiekow rozwijajacy cywilizacje.Jesliby im zabrac tego boga , to ludzie zobaczyliby, kto za tymi proroctwami stoi i je realizuje.Pozdrawiam rowniez.

 23. Dawno mnie tutaj nie bylo.Podobnie zaczyna tu robic sie, jak na blogu eposla Wojciechowskiego.Marysia nie daj sie i tak trzymaj.

    1. Pomysl jest dobry i najwazniejsze w zgodzie z ichnia demokracja.Trza obserwowac gosci, co sie podczepiaja do pomyslu.Podczepiac sie beda to na pewno, zeby nie dac sie wykolegowac ( odsunac).

    2. Dobrze jest sie przyjrzec, kto za tym stoi.Kukiz to ma szczescie tfu..Fundacja Madisona przygotowala mu analize okregow wyborczych.No i tez pomoze mu w wybieraniu kandydatow na poslow tj. ekonomistow i prawnikow na listy wyborcze spolecznych komitetow.A mialo byc tak fajnie i kazdy moze kandydowac.Ma gosc farta.Taka fajna fundacja mu poswieca czas i kase i zbiera kase za odpis podatkowy 1 %.Ciekawa ta fundacja Jamesa Madisona z amerykanska flaga i unijna w logo.Ciekawe.Warto poczytac.Tez na temat Jamesa Madisona.Odejscie ” zangliczonych dzentelmenow ” nie powinno dziwic po aferze stonogi.Wchodzi ameryka i polityka parcia na Rosje.Ta 100 nie wrozy dobrze dla Polakow.A patryjoci nie oburzaja sie, ze jakies ” madisony” maca w polskiej polityce.

 24. Stan ślepego zaufania i poddawania się wszelkim torturom koszernych macek rzeźniczo – trucicielskich potworów ze ” służby zdrowia” czyli slużby śmierci NFZ – narodowego funduszu zgonów, to efekt długoletniego urabiania umysłów ludzi nowoczesną „nauką” , szeroką i „oficjalnie” dostępną propagandą jakoby bezpłatnej „profilaktyki” na czele z „walką” na polu bitwy z „rakiem” !!!

  Oczywiście z „naukowymi” kłamstwami, podstępnym wyrafinowaniem w zastraszaniu „zarazami” i wyrachowaniem otwarto wrota uczelni medycznych z programami Rockefelera dla przyszłych medyków wywodzących się z ludu, bo takim przecież „swoim” lekarzom czy rdzennym aptekarzom noszących oryginalne nazwiska można przecież w pełni UFAC i to tym bardziej, jeśli się ich osobiście zna !!!

  Ten kredyt ślepego zaufania wobec ludzi w niewinnej bieli, udzielony przez naszych przodków w „czasach pokojowych” z „bezpłatną” służbą „zdrowia” doprowadził do nieopisanych cierpień i przedwczesnych zgonów niezliczonych milionów ludzi na madejowych łożach tortur żydowskiej inkwizycji rabującej najpierw składkową gotówkę z docelowym uśmiercaniem na raty żydowską antymedycyną, żeby „bydło gojskie” i jego swojscy lekarze oraz policjanci i wojskowi przypadkiem się nie zorientowali i w panice nie stratowali swoich bezwzlędnych oprawców.

  Dlatego też ogłaszam ALARM najwyższego niebezpieczeństwa z zagrożeniem dla zdrowia, życia i majątku wszystkich Polaków w tej bezlitosnej WOJNIE CHEMICZNO – BIOLOGICZNEJ I GOSPODARCZEJ prowadzonej przez żydowskie korporacje chemiczne nieustannie i coraz to bardziej bestialsko od przeszło stu lat we wszystkich krajach, które wcześniej napadły i skolonializowały rabiniczne „pająki krzyżaki” z myckami na chytrych czerepach i ich chemiczna diaspora żydowskich korporacji z narzuceniem terrorystycznej dyktatury skorumpowanych kryminalnych organizacji nierządowych, rozbudowywujących za podatki ludzi kolejne miejsca koszernej kaźni dla zastraszonych i obrabowanych gojów tą czy inną propagandą „raka” czy chorób „cywilizacyjnych” !

  http://cozl.eu/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

  https://wojdabejda.wordpress.com/author/wojdabejda/

   1. Nie całkiem tak jak napisałaś, bandzior został rozpoznany lecz BANDYTA, który być może, zlecił mu tę mokrą robotę nie zostanie ujawniony.
    Pomyśl, komu przeszkadzał człowiek, który pisał prawdę? Przecież nie przeciętnemu Kowalskiemu.

    1. Anno ja to wiem.Ten system taki jest.Pozwala bandziorom byc prawie lub symbolicznie byc bezkarnym , aby ktos bandziorem mogl sie posluzyc do unieszkodliwienia za gloszenie prawdy.Ten system zlikwidowal kare smierci , robiac prezent roznej masci psychopatom.Pozwala sie na handel narkotykami, bo zawsze armia usluznych bieglych wybroni mordercy dzialajacego na zlecenie opinia ” o niepoczytalnosci”.Komu zalezy na terroryzowaniu spoleczenstw?.Masz odpowiedz.

    2. Zauwazylas , kto obzydliwie podpuszcza mlodych ,glupich, gniewnych,nacpanych na policje tez.Tu jest klucz i odpowiedz.To raz.Dwa .System prawny, ktory chroni bandytow, bo ma w tym cel.Ofiary nie maja praw.Hmm..Maja.Do bialego marszu i tyle.Co zrobisz na razie?.Kosciol tez ma w tym swoj udzial.Nie tak dawno znana byla historia wyjatkowego zwyrodnialca , ktorego skazano w Belgii na dozywocie za zbrodnie.Tenze bandzior odwolywal sie do sadow z prosba o zmniejszenie kary i zwolnienie z jednoczesna kontrola w systemie nadzoru z elektroniczna bransoletka.Na szczescie opinia publiczna i rodziny ofiar, protestujac nie dopuscily do zwolnienia wyjtkowego zwyrodnialca.Co ciekawe w tym horrorze.Otoz.Wspolwinna zbrodniom, ktora zwabiala ofiary w rece zwyrodnialca, odbywa kare hmm..to sa kpiny w klasztorze.Tak.W klasztorze…Z takim kosciolem nie mam nic wspolnego i z taka wiara tez nie.Obydwoje powinni byc wyeliminowani ze spoleczenstwa.Tymczasem ludzi uczciwych sie eliminuje bezrobociem, brakiem srodkow do zycia,uniemozliwianiem wlasciwego zywienia i leczenia.Uczciwym sie proponuje coraz nachalniej eutanazje.Co na to ich Bog?.Tych wszystkich swietych kleczacych przed oltarzami, a uchwalajacymi zbrodnicze ustawy.Brak slow na takie obrzydlistwo i obzydlistwo.

     1. Może ta kobieta przeżywa gehennę w klasztorze, kto wie jak tam jest… Niedawno na terenie klasztoru w Irlandii odkryto tysiące zwłok torturowanych dzieci.
      Wracając do spraw polskich, to nie jedyny wypadek śmierci piszących/mówiących prawdę o tym co się tu wyprawia więc nie można nazwać tego przypadkową śmiercią. Oczywiście „nasz” wymiar sprawiedliwości tego nie udowodni i mamy ciąg dalszy zabójstw na zlecenie, jakimś trafem znów w weekend.
      Podałam tę informację w trosce o Mizię, który porusza kontrowersyjne tematy i myślę, że jedynym sposobem jest praca podziemna. Stworzyć strukturę, określić cel i plan działania w tajemnicy przed światem.
      Powodzenia dla Mizia.

      1. Slyszalam co nie co na temat siostrzyczek sadystek w klasztorze w ameryce.Dobra dziewczyna dobrze, ze stamtad uciekla, bo psychopatki by ja wykonczyly nie tylko psychicznie,ale takze fizycznie.Znam tez inny przypadek kogos z misji w Afryce.Tragedia i obled, jak sie wykorzystuje ludzi inteligentnych i dobrych dla niecnych celow.Piekne mowy kryja rzeczy straszliwe i to przeszkadza, ze sie obnaza obrzydliwosc.Anno wszedzie jest zle.Tylko wredny manipulator bedzie mowil, ze gdzies tam, gdzie nas nie ma ludzie nie maja problemow.Jedziemy na jednym wozku.Podlegamy tym samym wrednym prawom i wrednym ludziom.Nie tylko wasz Anno.Ktos , kto sledzi nie tylko polskie media wie , ze gdzie indziej te same mechanizmy funkcjonuja.Kazdego z nas mozna namierzyc.Masz te liczniki.Ludzie z roznych sluzb sledza, co sie pisze.Nic trudnego kogos namierzyc i mu utrudnic zycie.Nie tylko utrudnic.Powodzenia dla Mizi.Nie koniecznie trzeba sie chowac.Starczy wykorzystac narzedzia demokracji w sposob madry i tez mozna duzo.Kazdy kij ma dwa konce.Kij w ramach prawa jest lepszy, bo pozbawia przeciwnika wlasnego kija.Awantury juz nie raz dowiodly, ze tylko dostarczyly zlemu pretekst do dalszego uzywania kija bardziej zmyslnego.Mozesz w demokracji krytykowac, wiec mozna madrze krytykowac i to jest tez dobra metoda.

 25. Kazdy zleceniodawca ma mocodawce.W zyciu nie ma przypadkow a zamierzone cele.Nawet srednio rozgarniety wie kto za tym stoi
  Tak jak w przypadku Stonogi, WykreowalI go dla wlasnych celow.Gosc odwalil kawal dobrej roboty,co by nie mowic

 26. ” Zrób test na swoją głupotę – wrzut 100 Euro

  Głupota nie zna granic ale cholernie wielu ludzi ”

  https://newstopaktuell.files.wordpress.com/2013/05/dummheit.jpg

  ” Głupota jest najtańszym surowcem , z którego robi się największe pieniądze ” – hasełko z pewnej broszury o oszustwach zwanych „ubezpieczeniami” i pasujące jak ulał również do wszelkich innych żydowskich geszeftów opartych na głupocie, chciwości ( toto – lotek,itp.), ignorancji, lenistwie i irracjonalnym strachu gojów.

  1. Totez geszefciarze wymyslili ubezpieczenia.Nie masz ubezpieczenia.Zdychasz na ulicy.Za tzw. polskiej komuny wszyscy mieli prawo do leczenia i nikt Cie nie pytal, czy jestes ubezpieczona?.A teraz plac i zdychaj.

   1. Toteż geszefciarze od „zdrowia” najpierw cie obrabują z ostatnich gaci, a poźniej dobiją na madejowym łóżku w szpitalach, które wybudowała „komuna” ! Ludzie najpierw płacą , a póżniej płaczą, no i „zdychają” z zatrucia trutkami „leków” i „szczepień”, czarciego żarcia z „napojami”, z promieniowania i pod koszernym lancetem w kolejnych nowoczesnych miejscach każni dla „ubogich w duchu” czyli ślepych i głuchych na to, co stało się już z tymi,co skorzystali z terminów na oferty „lecznicze” żydowskich trucicieli, z „błogosławieństwem” czerepów w jarmułkach i nieważnymi podpisami papierów korporacyjnych nie – rządów .

    „Nadzieja to matka głupich” i niewyczerpalne źródło dochodów dla wszelakich „ubezpieczeń”, klechów, konowałów, pigularzy, winkeladwokatów, no i grabarzy !

    http://cozl.eu/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

    Oczywisty wniosek nasuwa się sam czyli jak nie chcesz, to nic nie płać i nie zdychaj, bo po to bozia dała ludziom rozum i wolną wolę, żeby z tego korzystali. Jeśli ludzie nadal dają się nabierać i zastraszać na różne „teorie” chorób, jak niegdyś analbabeci na malowane diabły, to nic dziwnego, że jest to okazja, która czyni i zlodzieja i mordercę.

    Brednie hollywoodzkie ukazywały typ zamaskowanego kryminalisty czy zbója czyhającego pod osłoną nocy zza winkla z pistoletem albo maczugą ,który najpierw zabijał upatrzone ofiary, żeby je obrabować. W takich filmach z przepisowym happy end każdy morderca i złodziej musiał być złapany, sądzony i skazywany.

    Realni kryminaliści „pracują” jednak oficjalnie i w biały dzień, gdzie najpierw straszą „chorobami” i zarazami przyszłe ofiary, żeby wybuliły kasę ubezpieczeniową na „ochronę”, a później na ich prośbę i na wyznaczony „termin” w kolejce „medycznie” zabijają !

    Po tej „mokrej robocie” nigdzie się nie ukrywają, bo „ubezpieczeni” ludzie uważają ich za bogów w bieli i nie kojarzą faktów masowych „przypadków” zgonów po ich „robocie”. Czyź nie jest to morderstwo doskonałe ?

    Sprawdź sama Marysia, jak nie wierzysz, no bo przecież za twoje „ubezpieczenie” też przecież ci się to „należy”, jak zupa psu, a ja będę płakać za Twoimi brakującymi tu komentarzami !

    1. Nieustraszona ja wiem, ze moje ubezpieczenie rozne cwaniaki graja moja kasa na gieldach i se placa piekne dywidendy, pensje i se buduja biura pod samo niebo.Nie mam wyjscia moja droga.Nie zaplace , gdy ziolka nie pomoga mam perspektywe zdechniecia na ulicy.Gdybym se zalozyla firme ubezpieczeniowa po skoku na ZUS , wowczas nie musialabym placic ubezpieczenia, bo inni by za mnie placili , a ja w razie choroby moglabym se zaplacic za szpital lub klinike i 100 roznych profesorow, ktorzy by mi jak rokefelerowi mogli przeszczepiac serce z 10 razy albo wiecej.Miliarderzy nie musza sie ubezpieczac.To oni ubezpieczaja i z tego zyja i dlugo i szczesliwie.Po to sa potrzebne OFE i skok na ZUS , by wydoic kase od biednych.Tacy to partyjoci chca zlikwidowac ZUS i ubezpieczenia na rzecz prywatnych.Geszeft moja droga i hucpa..A ilu pomocnikow maja?.W pierwszym szeregu do pomocy w hucpie patryjoci-idioci takze kochajacy blizniego rozni swieci.Tak kochaja blizniego, aby ostatnia koszule z niego zdjac.Obzydlistwo.

     1. Ci „biedni” wcale nie są tacy „biedni” tylko bardzo głupi chcących się trzymać „opiekunów” nie – rządowych jak mały dzieciak spódnicy mamusi. Dlatego też dają z siebie wyjudzić każdy grosz, żeby mieć namiastkę błogiego bezpieczeństwa i wszelkiej ochrony przed „złym światem” zrzekając się w ten sposób jakiejkolwiek osobistej odpowiedzialności i wysiłku związanego z uwalnianiem się z kajdan strachu i kłamstw.

      Wydaje im się tylko, że za bezprawnie ściągane podatki, „ubezpieczenia na życie !”, ZUSy, srusy, itp. kiedyś tam w przyszłości będą sobie już spokojnie i przez cały dzień siedzieć z dobrą rentą przed pudłem dla idiotów z rozrywką i wiadomościami dopasowanymi do poziomu ich bezdennej głupoty ze ślepą wiarą już dorosłych dzieci w następców „świętego Mikołaja” czy też w następców „anioła śmierci” Mengele.

      1. Czesc prawdy Nieustraszona.System tak jest zrobiony,aby wiekszosc uwalic prawami, takimi ktore pozwola garstce zagarniac wszelkie bogactwa.Faktem jest, ze calej reszcie ludzie ,tworzacy system wmawiaja, ze nie moze byc inaczej.Tworzy ta garstka cwaniakow taki system roznych podporzadkowan prawnych , zeby kazdego zmusic do placenia ubezpieczen wszelakich.Nie mow, ze podporzadkowani systemowi zysku i wyzysku sa winni.Co zrobisz, gdy ciezko zachorujesz i musisz skorzystac np. z powaznego zabiegu chirurgicznego ratujacego Ci zycie, jesli nie masz ubezpieczenia zdrowotnego i pieniedzy, zeby zaplacic za usluge?.Bedziesz czekac na smierc?.Powiesz sobie?.No dobra nie mam ubezpieczenia i czas umierac?.Takich stracencow nie znajdziesz wielu.Pozostali, wiedzac, ze nie maja wyjscia ubezpieczaja sie i tak ten system zeruje na wiekszosci.Najwiekszym problemem jest to, ze nam sie nie placi tyle , ile sie powinno , aby nas stac bylo na ta wszystkie oferowane nam uslugi.To jest zasadniczy problem.Okradaja nas tak,aby dac nam cos , na co nas nie stac.W ten sposob tworza kaste, tych ktorzy wszystko maja i kaste, tych ktorzy musza ciagle walczyc , o to aby miec to minimum nawet w postaci tychze wszelakich ubezpieczen.Wielu nie pozostaje bezczynnie.Duzo osiagnie , ale system i tak go zrujnuje, gdy uzna to za stosowne roznymi przepisami.Jasne, ze wielu ucieka od systemu, zeby sobie radzic , ale system i tak takich dopada, szukajac przestepstw, ktore sam kreuje.Tak to sie kreci.Zasady sa takie same, a tylko systemy wladania ludzmi , narodami, spoleczenstwami zmienialy nazwy.Nawet elity rzadzace mozna powiedziec sa stare , jak swiat.Siedza przed pudlem.Z tego tez pudla czerpia wiedze, o tym kto ich robi w konia i jak ewentualnie sie przeciwstawic systemowi.Tylko trzeba wiedziec, kto stoi i jaki jest cel temu przeciwstawianiu sie systemowi.Czyli.Propagande tez trzeba umiec wykorzystac, by nie byc wykorzystywanym, do tego czego oczekuja ludzie stojacy za systemem, ktory tworza.Jak bys nie zrobila i tak system Cie dopadnie i tak z niego nie uciekniesz.Mozesz jedynie przed nim sie bronic i nie dac sie mu podporzadkowac.Mozesz tez zmienic, ale musisz wiedziec z kim, na jaki.System dobrze zna Twoje marzenia i podsuwa Ci takie rozwiazania, ktore chce abys wykorzystala i te podsuwa Ci przez rozne pudla zalezne i niezalezne.wszystko po to, abyc polknela przynete i tak myslala i postepowala jak system tego chce.Fakt bez pudel ludzkosc myslala.W epoce pudel sama sie inwigiluje i nie mysli.Pozwala sie przyciskami,pilotami, aplikacjami sterowac i cofa sie w intelektualnym rozwoju.Moze ktos zaplanowal, ze czas wracac na drzewa.Tylko ten ktos bedzie sterowal i wykorzystywal dla siebie waska grupe myslacych..Reszta na drzewa..Na to wyglada.

       1. Nawet ci rozni medrcy po blogach, witrynach i fejsbookach piszacy rozne madrosci , zracy sie miedzy soba o A czy B sa narzedziami systemu.Zdaje im sie, ze sa wolni.Tu figa.To oni sa niewolnikami, bo wiernie sluza systemowi i pisza i pisza te rozne agitki.

 27. Pytanie do wszystkich – ten wyciek akt, który spowodował początek końca PO to właściwie dobrze czy źle? Bo skoro Stonoga to pionek służb(?) to chyba źle. To samo można przeczytać o Sumlińskim i Braunie. W zasadzie pan Zbigniew Stonoga nikomu z nas do tej pory nie zaszkodził – nie próbował nawet (oprócz opublikowania linków do akt nic więcej nie zrobił), więc skąd taki brak zaufania? W czasie ostatnich 25 lat obdarzaliśmy olbrzymim kredytem zaufania poszczególnych prezydentów, premierów, ministrów, posłów i obstawialiśmy jak na wyścigach – PO, PIS, PSL, SLD itd. Pozwoliliśmy sprzedać prawie cały dorobek, na który pracowali nasi rodzice, nasi dziadkowie, pozwoliliśmy zrujnować całą gospodarkę, wyprowadzić olbrzymi kapitał za granicę, przejąć banki, przemysł i handel oraz media przez obcy kapitał. To co nam może jeszcze takiego strasznego zrobić Stonoga???

  1. Bo wizisz, POLACTWO tak ma, że jak ktos coś robi. Chociazby kijek mały w szpryche rowerka na którym jadą k*rwy i zł*dzieje włoży, to zawsze znajda się tacy co bedą sie doszukiwac pleców (ma czy nie ma, ale póki co, dobrze że obnaża swiństwa i przekręty) i spisków. Polacy po prostu sa bierni, nikt nic nie zrobi, nie zawalczy z systemem. Paple tylko po forach. A jak ktoś się wychyli to juz plotkarstwo jak spod monopolowego idzie.

   A tak swoją drogą. Pan Stonoga (agent czy nie) więcej dla Polski robi, bardziej pożyteczniej niż większość zebranych tu forumowiczów. Poza tym, dla mnie sosunek do Stonogi jest wyznacznikiem Pisdzielstwa. Pisdzielstwo nie lubi stonogi bo jest ono systemowe. Chetnie by sie pewnie podłączyło pod Stonogę, ale niestety, oni też jadą na tym samym rowerku co PO i dlatego wymyślają teorie na jego temat.

   Mądry Polak by myślał, jak Stonogę wykorzystać do pozbycia się PO i PiSu. Ale Polacy nie są mądrzy. W znacznej swej większości. Więc paplą dyrdymały po forach w stylu ‚ja to stonodze nie ufam’, ‚agent wsi’ itd… Jakby ich zdanie w necie miało jakiekolwiek znaczenie w tej sprawie.

   1. uważam,że bardzo dobrze się stało, że ten Pan ujawnił te akta. Może to obudzi co poniektórych i da im do myślenia, jaki naprawdę element nami rządzi. Nie interesuje mnie z jakich pobudek to zrobił, bo to nie jest istotne w tej chwili.

    1. Bez ujawniania objawionych przez stonoge papierkow i tak ludzie widza,kto ich robi w konia i kto kreci lody.Stonogowe papiery to pretekst.Dwaj ” dzentelmeni” angielscy bardziej niz polscy wycofani zostali z obiegu specjalista od finansow i polityki zagranicznej.Nie przypadek to zaden.Odejscie na drugi krag w polityce zawdzieczaja wlasnie stonodze.Odejscie na drugi krag w polityce nie oznacza dla szych politycznej smierci.Przeciwnie.Inna zadania i bardziej wredne, bo z ukrycia.Na pozarcie tlumom wyborcow rzucono plotki.A wycofani spece zasiada poprzez jow-y w okreslonych regionach, ktore beda kontrolowac i to chodzilo.Wybory jesienne wyrzuca zbedny polityczny pomniejszy plankton , a pozostawia grube ryby.W tym systemie sa tylko zaplanowane przesuniecia podporzadkowane globalnym planom.Zmienia sie kolejny etap globalizmu, wiec potrzebni sa nowo wyksztalceni ludzie dla tych potrzeb, ktorzy maja zastapic starych.Mlodzi , do ktorych kukiz sie przymila maja realizowac kolejny etap tej gry o nowy podzial swiata w liberalnej finansowej gospodarce globalnej.Jakies lewice juz sie zuzyly , wiec system wykombinowal nowa polityczna propozycje z pozoru mniej skompromitowana.System ewoluuje w kierunku dwupartyjnym na wzor amerykanski , gdzie wladze skupia waska grupa ciagle tych samych oligarchow w dwu partiach republikanskiej i demokratow.Chyba nie przez przypadek zachodnie tzw. demokracje ewoluuja i powstaje partia republikanska.Nie tak daleko do zachodu.A telewizja republika tez cos znaczy.Polska telewizja republika ze starym garniturem z czasow solidarnosci.A ludowi wydaje sie, ze nowe cos dla nich tworzy.A to stare jest w nowym przebraniu.Ewoluuje.A dalej rzadzi.Iluzja, iluzja..Nawet stare wygi spece od socjologii i psychologii daja sie nabierac albo udaja glupich i dzierza ten kadyceusz i mieszaja wyborcom w mozgownicach i mieszaja ku chwale ciagle tych samych, z ktorymi walcza.he he.Smiac sie czy plakac.Jedno i drugie.Tyle, ze dla krzyzowanego narodu wcale to nie smieszne.

   2. Pisanie i czytanie powielanych informacji niezależnie czy prawdziwych czy nie zajmuje czas, dlatego właśnie tkwimy w tym samym miejscu od 25 lat. Piszemy, czytamy i nic nie robimy w najważniejszych dla nas sprawach, ale kiedy czytamy gazetkę krzyżackiego sklepu, z której dowiadujemy się że właśnie jest w promocji szczoteczka do zębów podejmujemy decyzję o potrzebie natychmiastowego działania.
    ‚ja to stonodze nie ufam’, ‚agent wsi’ itd… – słusznie, nikt nie musi ufać Zbigniewowi Stonodze, ale jeżeli przez swoje czyny stwarza możliwość zrobienia tego czego sami nie potrafimy zrobić, powinniśmy zacząć działać – „Mądry Polak by myślał, jak Stonogę wykorzystać do pozbycia się PO i PiSu.” a rozważania kto stoi za Stonogą zostawić na później.

    1. Trzeba wiedziec, kto stoi za stonoga, zeby wiedziec, jak wykorzystac sytuacje.Tak jak trza wiedziec, co to jest madison kukiza i kto stoi.Oni wszyscy sa narzedziami, mimo, ze w roznych szeregach.Nie ma co kombinowac.Ale..zawsze mozna wykorzystac..ciag dalszy..tak robi madry…moze narzedzia zmadrzeja, jak sie dowiedza, komu sluza…

      1. Sluzby nie sa glupie.Zreszta sluzby sluza elitom i nie ma co pierniczyc bez sensu , ze sluzby rzadza.Sluzby to tez pionki.Gosc zna mechanizmy wadzy i jest dobrze przygotowany na ataki z roznych stron.Pada oskarzenie o pedofilie i wyciaga kwity swiadczace, ze oskarzenia sa nie prawda.Wie, ze wygra w sadzie , wiec ma dobre kwity lub jeszcze lepsze uklady i nie boi sie, ze ktos mu podskoczy.Pewien, ze w sadach wygra duzo kasy, wiec pewien swojej sytuacji, a wiec to nie przypadkowy robin hood..Nawet..Jesli robin hood to gada tylko ja ja ja i glosujcie i moja krzywda.Duzo o ” mojej ” krzywdzie , malo o krzyzowanym narodzie.Narod ma isc do urn, by wygral..Co w zamian?.Cicho sza..Jest cus wiecej…Zdejme portret Lecha K.Nie lubie oprychow z popis sld …Nie lubie Jaroslawa K .z Pis…Duda mial glosy..Nie lubie PIS…Nie lunie Jaroskawa…Lubie Dude..Gram z kosciolem …opus dei i smerfy…jeden uklad..kontrowersje rozwojowe…za i przeciw….odsuniecie wybiorczej i michnikow duzy plus i bardzo duzy…rozwojowo i czekac na potem.

 28. Właśnie ! Skąd ten jazgot na Stonogę ? Każdy kto się przyczynił w jakimkolwiek stopniu do nagrywania i upowszechniania nagrań tych ciuli winien dostać od narodu polskiego najwyższe odznaczenie !!!! Nawet jeśli ktokolwiek przy tym „złamał prawo” to i tak jest to mniejsza sprawa, ponieważ wreszcie ludzie mogli się dowiedzieć kto u nas sprawuje władzę ! Uważam że każdy kto by cokolwiek wiedział o patologii władzy powinien mieć wręcz obowiązek ujawnienia tej wiedzy na forum publicznym bez względu na okoliczności to by na pewno znacznie ograniczyło stopień demoralizacji i bezkarności tej skorumpowanej hołoty !!!

   1. Czy w końcu ludzie zechcą zauważyć, że „papierz” ma na łbie też jarmułkę ?

    Całkowicie żydowski jest więc ten watykański geszeft z „rządem nad duszami” i jego „papiery”, które nie nadają się nawet do podcierania tyłka, no ale skoro goj jest aż tak głupi ,że uwierzy we wszystko, co jest „napisane” przez żydowskich geszefciarzy w jarmułkach, to może w końcu sam się przekona ,że wszystkie mu podległe geszefty kościelne na obszar polskojęzyczny są firmami zarejestrowanymi w Waszyngtonie DC tak samo jak i ten na przykład poniższy geszeft !!!

    UPIK® Datensatz – L
    L Eingetragener Firmenname ARCHIDIECEZJA KATOWICKA
    Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
    L D-U-N-S® Nummer 522991728
    L Geschäftssitz Ul. Jordana 39
    L Postleitzahl 40 043
    L Postalische Stadt Katowice
    Land Poland
    W Länder-Code 616
    Postfachnummer
    Postfach Stadt
    L Telefon Nummer 322511279
    W Fax Nummer 322516555
    W Name Hauptverantwortlicher Zimon Damian
    W Tätigkeit (SIC) 8661

     1. Czego sie nie robi Nieustraszona dla kasy,pozycji i wladzy?.To jest klucz do sukcesu.Do diabla moga skladac raczki, byle by wladac i zyc po krolewsku, cesarsku.

   2. Czas by kościół w Polsce się uniezależnił od Watykanu (Centrali).
    „Król ma przywilej mianować Biskupów” – Konstytucja 3 maja.
    Organizacje spoza Polski w czyim interesie działają? Czemu ich tolerujemy?. W USA obcy agent wpływu musi się rejestrować. W Polsce nie wolno nawet zapytać skąd się wziął i co tu robi.

    1. jakbyście nie wiedzieli, to w Polsce już od jakiegos czasu działa kościół polskokatolicki. Czy jest on całkowicie niezależny (od kogo?) to tego nie wiem

     1. One wszystkie wylaza z jednego zrodla.Chodzi, o to, aby wypelnialy sie te ichnie swirniete proroctwa z apokalipsy i roznych przepowiedni.Sami tworza sekty.Im wiecej, tym lepiej.Ludziska zajmuja sie glupotami.Trzymam sie z daleka od sekt wszelkich.Jedyne lekarstwo.Nawet prorocy i pomniejsi swieci obecni nie wierza w te pierdoly, ktore opowiadaja tlumom.Dobrze z tego zyja i tyle.

    2. czemu ich tolerujemy? Ano dobre pytanie. Zapytaj tych co latają tam i hojnie rzucają na tacę.