PILNE! WOJNA ?? Polska kilkanaście kolejowych transportów WOJSKA I POJAZDÓW ARMII WĘGIERSKIEJ

Rate this post

Ponad 20 składów kolejowych załadowanych w kilkadziesiąt pojazdów wojskowych oraz wagonów osobowych z zasłoniętymi oknami przejechało w czwartek popołudniu przez stację Radom. Ustawione na platformach transportery, ciężarówki i sanitarki pojechały w stronę Skarżyska-Kamiennej. Jak zdążył spostrzec nasz reporter, transport należał do armii węgierskiej.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

foto relacja


czyżby rozpoczęła się realizacja rosyjskiego planu kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa Burza„. Plan takiego ataku narodził się dużo wcześniej niż wybuch protestów na kijowskim Majdanie link do materiału …. 

ROSJA GOTOWA DO WOJNY W EUROPIE JESZCZE TEJ ZIMY

http://miziaforum.com/2014/11/14/rosja-gotowa-do-wojny-w-europie-jeszcze-tej-zimy-czyli-rosja-wraca-do-granic-z-przed-rozpadu-zsrr/

CO O TYM MYŚLICIE ?

48 thoughts on “PILNE! WOJNA ?? Polska kilkanaście kolejowych transportów WOJSKA I POJAZDÓW ARMII WĘGIERSKIEJ

  1. takich jak ty będziemy palić , wieszać, kastrować i obdzierać ze skóry po uprzednim nawleczeniu na pal

 1. http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29496/wp_gunter_grass_marcin_gadomski600.jpeg
  Günter Grass: trzecia wojna światowa już się rozpoczęła
  Niemiecki pisarz, laureat Nagrody Nobla, Günter Grass, wyraził w wywiadzie dla wiedeńskiej gazety „Der Standard” zaniepokojenie z powodu stanu polityki światowej. – Trzecia wojna światowa już się rozpoczęła, i jest to wojna o podział światowych zasobów – powiedział autor „Blaszanego bębenka”.

  Zdaniem Grassa, „ludzkość jeszcze nigdy nie miała tak dobrego dostępu do informacji jak dzisiaj; jest wręcz nimi zalewana, lecz każda kolejna wymazuje poprzednią”. – Na naszych oczach dzieje się w wielu zakątkach świata niesprawiedliwość, w Afryce, na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie – zaznaczył pisarz w wywiadzie dla „Der Standard”, który przytacza „Deutsche Welle”.

  – Wiemy o klęskach głodu, które są prowokowane, mimo że pokarmu wystarczyłoby dla wszystkich; wiemy też o deficytach wody i zmianach klimatycznych. Wszystko dzieje się w tym samym czasie – powiedział Grass. Jego zdaniem, „trzecia wojna światowa już się rozpoczęła, i jest to wojna o podział światowych zasobów”. Niemiecki pisarz dostrzega agresywność NATO i wyraża zrozumienie dla obaw Rosji wobec działań Sojuszu i Unii Europejskiej. Przypomniał, że gdy upadł mur berliński, wbrew obietnicy NATO, iż zatrzyma się na Odrze, przyjęto do Sojuszu Polskę oraz państwa bałtyckie. – Rosyjski system Putina odczuwa to, jako coś straszliwego – ocenił Grass.

  Według Grassa, Putin prowokuje, chce bowiem w ten sposób umocnić swoją władzę, zachód jednak reaguje wobec Rosji „niewłaściwymi środkami”. Niemiecki pisarz zarzuca także Zachodowi, że „składa Ukrainie obietnice, których nie może dotrzymać i sieje niepokój po obu stronach”.

  Źródło: Deutsche Welle, WP.PL

 2. III Wojna światowa. Właśnie się rozpoczęła?

  Jerzy Prokopiuk

  11 września 2001 roku, w Czarny Wtorek, anonimowe siły terrorystyczne dokonały niespodziewanego ataku na Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, niszcząc w samobójczych atakach samolotowych symbol amerykańskiego – i (tym samym) światowego – handlu, World Trade Center w Nowym Jorku, i poważnie uszkadzając ośrodek sterowniczy amerykańskiej potęgi militarnej w Waszyngtonie – Pentagon.

  Czy był to atak niespodziewany? Nie, i to w podwójnym sensie. Amerykańska sztuka – zarówno literatura (sensacyjna), jak i film – te, by użyć określenia C.G. Junga, ,,zbiorowe sny ludzkości”, ukazały nam już dawno serię katastroficznych scenariuszy zagrożenia czy wręcz zniszczenia nie tylko Stanów Zjednoczonych, lecz także całej ludzkości. Ponadto zaś zamachy terrorystyczne dokonywane były także w USA – od wielu już lat ich sprawcami byli zarówno bojownicy islamscy, jak katoliccy (irlandzka IRA, czy baskijska ETA) i protestanccy, czy hinduistyczni Tamilowie. Niespodzianką więc była tu tylko śmiałość, czy bezczelność terrorystów, którzy odważyli się podnieść rękę na największe mocarstwo świata i zadać cios w obie komory jego serca.

  Dziś serce Ameryki jest niemal sercem świata. W serce to uderzono na wielu jego poziomach – nie tylko ekonomicznym i militarnym, lecz także społecznym i duchowym – symbolicznym. W obu zamachach zginęły tysiące ludzi, osierocając i pogrążając w bólu tysiące swych bliskich i wszystkich, którzy im współczują. (Nie brak wszakże i takich, którzy w ich bólu znaleźli źródło radości.) Ktoś zauważył, że cios zadano dwu symbolom Ameryki i świata współczesnego – Świątyni Handlu (tzn. Mammona) i Świątyni Boga Wojny, dodając, że dla niego prawdziwymi świątyniami cywilizacji zachodniej są Watykan i Luwr, British Museum i Ermitaż, Akropol i Prado. Zapomniał, że wymieniane symbole stopniowa odchodzą już w przeszłość, podczas gdy oba zburzone, czy uszkodzone symbole handlu i wojny są symbolami naszej ery naukowo-technicznej, kapitalistycznej, bądź postkapitalistycznej, i wyrażają ducha naszej teraźniejszości – i (skoro mają zostać odbudowane) najbliższej przyszłości. Kto jednak zadał cios najpotężniejszemu państwu cywilizacji zachodniej? W istocie ciągle jeszcze nie wiadomo – słyszymy jednak, że wszystkie poszlaki wskazują na terrorystyczne ugrupowanie zorganizowane przez saudyjskiego miliardera Osamę ben Ladena, zwane Qa’aida. (Dowodów na to do publicznej wiadomości do dziś jeszcze nie podano, toteż rząd talibów w Afganistanie słusznie domaga się ich ujawnienia.)

  Czy tragedia amerykańska, której byliśmy świadkami jest jednak rzeczywiście początkiem III Wojny Światowej – jak wielu to już ogłosiło? Wiadomo, że do tanga – tego danse macabre, ,,tańca szkieletów”, jakim jest wojna – trzeba dwojga. Wiemy, kto został zaatakowany. W gruncie rzeczy jednak ciągle jeszcze nie wiemy, kto w istocie zaatakował Amerykę. Wiemy wszakże, że byli to jacyś terroryści, czy jednak zrobili to jako ,,prywatna” grupa, czy też zostali do tego poduszczeni przez jakieś ,,chuligańskie państwo” – Afganistan, Irak, Libię, Iran? Tego (jeszcze) nie wiemy. Ale być może jest to alternatywa fałszywa. Gdyby jednak była to tylko ,,inicjatywa prywatna” jakiejś grupy czy konsorcjum terrorystycznego, oznaczałoby ta, że Ameryka i cała cywilizacja zachodnia znalazły się w stanie wojny z ,,bezpaństwem”, z wrogiem wirtualnym i niemal nieuchwytnym. Byłaby to wojna partyzancka bez frontów czy raczej z niezliczoną ilością frontów pojawiających się i znikających niespodzianie (w sensie bezpośrednim), wojna z wrogiem prawie niewidzialnym, spadającym swymi atakami na dowolne ośrodki życia naszej cywilizacji jakby z nikąd. W wojnie takiej główny akcent przesunąłby się z aspektu przestrzennego na czasowy.

  W każdym razie wojna taka już się rozpoczęta – a jak ktoś zauważył, być może, jako ,,wojna pełzająca”, rozpoczęła się już dawno.

  Co więcej, wbrew różnym ,,pocieszającym” głosom strusiów, wtykających głowy w piasek, j e s t to w istocie wojna cywilizacji: cywilizacji wyrastającej z chrześcijaństwa, ale opartej na nauce i technice, z cywilizacją islamską, wykorzystującą naukę i technikę. Aby się o tym przekonać, wystarczy zacytować słowa prezydenta George’a Busha juniora, który twierdził, że oto ,,my, ludzie Zachodu, owiani duchem pluralizmu, tolerancji, wolności i demokracji, wyruszamy do walki z terrorystami”, i zapyta o pluralizm, tolerancję, wolność i demokrację ,,owiewające” terrorystów islamskich i kraje, które ich wydały. Na przeciw Europy i Ameryki, jak też krajów z nich zrodzonych, stoją kraje islamu, religii monolitycznej, nietolerancyjnej, totalitarnej i feudalistycznej. (Taki dualistyczny i antagonistyczny obraz jest jednak tylko szkicowym i wstępnym przedstawieniem konfliktu obu cywilizacji – w toku naszych rozważań okaże się, że rzecz, którą przedstawia, jest o wiele bardziej skomplikowana i zróżnicowana.)

  Przyjrzyjmy się bliżej obu przeciwnikom.

  Cywilizacja zachodnia jest cywilizacją rozdartą i zarazem schyłkową. Z jednej strony bowiem wyrasta z transformacji cywilizacji antycznej (żydowskiej i grecko-rzymskiej) i cywilizacji ludów germańskich, celtyckich i słowiańskich, cywilizacji przetworzonych przez chrześcijaństwo (dziś podzielone na trzy gałęzie: prawosławną, rzymsko-katolicką i protestancką). Z drugiej wszakże – począwszy od czasów Renesansu – cywilizacja ta kształtowana jest przede wszystkim przez naukę i technikę oraz mieszczaństwo, które je zrodziło w ramach systemu kapitalistycznego; jak wiemy, starło się ono – jak na razie, zwycięsko – z proletariatem marzącym bezskutecznie o budowie systemu socjalistycznego. Dziś cywilizacja Zachodu – w Europie od Finisterre po Ural, od Grenlandii po Patagonię w Ameryce i od Alaski po Nową Zelandię jest chrześcijańska tylko pozornie: jedynie jednostki i małe grupy ludzi realizują Chrystusową Dobrą Nowinę, tworząc niewielkie wyspy w morzu zdegenerowanego neopogaństwa scjentyzmu i materializmu schyłkowej cywilizacji informatyczno-ludyczne j, której bogiem jest Mammon, (W języku antropozofii trzeba by powiedzie, że jest to cywilizacja pozornie lucyferyczna , w istocie zaś arymaniczna .) Schyłkowości tej cywilizacji nie trzeba uzasadniać – wystarczy przyjrzeć się jej kulturze.

  Cywilizacja islamska jest ciągle jeszcze faktycznie cywilizacją religijną, ,,przyrzuconą” jedynie zapożyczonymi z Zachodu wątkami naukowo-technicznymi i kapitalistycznymi. Korzenie tej cywilizacji tkwią w średniowiecznym islamie, religia, której sama nazwa wskazuje na konieczność absolutnego posłuszeństwa wobec jej Boga, Allacha. Islam nadaje tej cywilizacji charakter monolityczny – dominuje w niej sunnizm, proporcjonalnie niewielkim wyjątkiem, jakim jest szyizm. W średniowieczu islam był religią względnie tolerancyjną (wobec judaizmu i chrześcijaństwa, ale już nie pogaństwa), dziś wszakże cechę tę, ja się zdaje, zatracił. Taka religia musi nadawać całej wyrastającej z niej kulturze charakter totalitarny. Dotyczy to także społecznej i politycznej struktury państw muzułmańskich, w ogromnej mierze feudalnych, które kształtują odpowiednio swe mieszczaństwo i proletariat; tylko niektóre z nich przyjęły elementy demokracji w stylu zachodnim jako pewną fasadę. Niektóre z tych państw – opierając się na bogactwie swych zasobów naftowych – przy jęły wiele z naukowo-technicznych osiągnięć Zachodu, inne starają się je naśladować. (Do niedawna niektóre z nich podejmowały – nieudane zresztą – eksperymenty socjalistyczne.) Tu także mamy do czynienia z regresywnym lucyferyzmem w sojuszu z realnym arymanizmem.

  Jak więc widzimy, mamy do czynienia z konfliktem cywilizacji na pół nowoczesnej (postmodernistycznej, choć opartej na tradycji religijnej) z cywilizacją na pół archaiczną (tradycyjnie religijną, choć z elementami nowoczesności). W kategoriach ezoterycznych wszakże obie rządzą się duchem lucyferyzmu i arymanizmu, ale dzieli je już bardzo wiele pod każdym innym względem; w aspekcie religijnym jest to kontrowersja późnej fazy chrześcijaństwa kościelnego, archaicznego judaizmu i neopogaństwa z tradycyjnym islamem, w aspekcie kulturowym – sprzeczność między postmodernistyczną Spasskultur, a kulturą archaiczną, w aspekcie społecznym – konflikt między ,,silnymi” futurystami a ,,słabymi” archaikami, w aspekcie ekonomicznym zaś – wrogość między ,,globalistami” a ,,antyglobalistami”, wyrażająca pogardę ,,bogatych” do ,,biednych” i nienawiść ,,biednych” do ,,bogatych”.

  Kontrowersja, sprzeczność, konflikt i wrogość między cywilizacją Zachodu a cywilizacją islamu – jak się zdaje – przekształca się na naszych oczach w jawną wojnę. Po obu stronach ,,frontu” (w szerszym rozumieniu tego słowa) rządzi pycha – różnie motywowana i nienawiść. Obie strony znają pojęcie ,,świętej wojny” przynajmniej od czasu średniowiecza i ich starcia się w toku Wypraw Krzyżowych, poprzedzonych przez inwazję arabską na Bizancjum i Hiszpanię, ale też mających swe następstwo w ekspansji Turków muzułmańskich na Bizancjum, Bałkany, Cesarstwo Niemieckie i Polskę. Zachód z kolei odpowiedział Wschodowi w XVIII, XIX i XX wieku inwazją państw kolonialistycznych i imperialistycznych (Wielkiej Brytanii, Francji i Włoch), która objęła Afrykę Północną (Egipt, Sudan, Maroko, Algierię, Tunezję i Libię) i Bliski Wschód (Palestynę, Irak, część Indii późniejszy Pakistan, Syrię i Liban). Po II Wojnie Światowej wszakże Europejczycy musieli oddać władzę we wszystkich tych krajach ich rdzennym mieszkańcom – tak zyskały one niepodległość.

  W czarny Wtorek 11 września bieżącego roku kraje islamu – w osobach swych najradykalniejszych przedstawicieli, zarazem najbardziej zrozpaczonych i najbardziej fanatycznych, a kierowanych przez psychopatycznych organizatorów terroryzmu – rozpoczęły „dżihad”, świętą wojnę przeciwko Ameryce i Zachodowi.

  W zasadzie „dżihad” to dla wyznawców islamu religijny obowiązek rozpowszechniania ich wiary – jest to walka z niewiarą jako złem, przede wszystkim duchowa i moralna, czasem jednak zbrojna walka wiernych przeciw niewiernym. Najlepsi przedstawiciele islamu – sufi tacy, jak Ibn al.-Arabi (1165-1240) – interpretowali tę walkę jako walkę, jaką każdy wierny powinien toczyć ze złem we własnej duszy. Jednakże islamscy fundamentaliści – poczynając od średniowiecznych Assasynów aż do Osamę ibn Ladena – głoszą hasło nieustannego dżihadu jako walki z niewiernymi z użyciem wszelkich możliwych środków militarnych.

  W obliczu bezpośredniej agresji Zachód – ustami prezydenta Busha i przedstawicieli wielu krajów zarówno wchodzących w skład NATO, jak i Rosji i Chin, a nawet niektórych krajów arabskich – przyjął rzucone mu wyzwanie i zapowiedział (bliżej jeszcze nie określony) odwet i – zdecydowaną – walkę z terroryzmem. Sądzić by zatem można, że szykuje się – z jego strony – nowa „krucjata” w imię sprawiedliwości (po zbrodni musi przyjść kara) i ideałów głoszonych przez Zachód – pluralizmu, tolerancji, wolności i demokracji. Podkreśla się przy tym starannie, że Zachód wydaje wojnę terroryzmowi, a nie światowi islamu.

  Wydawać by się niewątpliwie mogło, że u początku tej wojny mamy wyraźnie wskazanego agresora i wyraźnie wskazaną ofiarę. Wielu komentatorów jednak nieśmiało zwraca uwagę, że nawet ofiara agresji terrorystycznej – Ameryka – nie jest bez grzechu i wypomina jej zarówno zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki w 1945 roku, jak i zbrodnie popełnione w wojnie z Wietnamem czy choćby ostatnią interwencję Ameryki (w ramach NATO) w Serbii. Szczególnym przypadkiem sytuacji, w której „nikt nie jest bez grzechu” jest konflikt między Izraelem a Palestyńczykami.

  Z kwestią „niewinności” Zachodu wiążą się jeszcze dwie sprawy. Pierwszą z nich wyraził niedawno amerykański pisarz Norman Mailer mówiąc: „Wciskamy się (my, Amerykanie) do obcych krajów i nalegamy, żeby przyjęły nasze zwyczaje gastronomiczne, np. przez sieć MacDonalda. Budujemy nasze drapacze chmur aż nawet najnędzniejsza ze stolic świata buduje cały ich pierścień wokół swego lotniska… Dopóki Ameryka nie pojmie szkód, które wyrządza innym nalegając na to, by „American Way of Life” zapanował we wszystkich krajach, będziemy najbardziej znienawidzonym narodem świata…” Gospodarczy, militarny, obyczajowy i kulturowy ekspansjonizm cywilizacji amerykańskiej jako „przodującego oddziału” cywilizacji zachodniej przysporzył Stanom Zjednoczonym epitet „żandarma świata”. Europa wchłania tę ekspansję w dużej mierze chętnie – pamiętając, że gdyby nie pomoc Ameryki w czasie obu Wojen Światowych i w okresie „zimnej wojny” lat 1945-1989, padłaby ofiarą imperializmu niemieckiego lub sowieckiego – ale nie jest to ochota bezwzględna: amerykanizacja kultury zwłaszcza europejskiej budzi poważny niepokój wielu ludzi na Starym Kontynencie. Wszakże amerykański ekspansjonizm w krajach Trzeciego Świata – z krajami islamskimi na czele – budzi prawdziwą nienawiść i opór.

  Sprawa druga wiąże się z ewentualną „mobilizacją” Ameryki czy Zachodu w ogóle w obliczu rzeczywistego konfliktu z terroryzmem islamskim i możliwej konfrontacji ze światem muzułmańskim. Mobilizacja taka – a już pojawiły się głosy wskazujące na to niebezpieczeństwo – może oznaczać (w ostatecznym rozrachunku) podkopanie samych fundamentów zachodniej demokracji wskutek wywołanego przez „stan wojenny” stopniowego ograniczania ( i, co gorzej samoograniczania swobód obywatelskich. (Lęk taki od dawna wyrażała literatura science-fiction – np. powieści Philipa Dicka – w swym wątku dystopijnym.)

  Cóż więc będzie dalej?

  Pierwszy scenariusz, jaki się nasuwa, to III Wojna Światowa w pełnym wymiarze i znaczeniu tego słowa. Jeśli Stany Zjednoczone i ich sojusznicy dokonają odwetu nie tylko na rozproszonym świecie terrorystów (trudne to zadanie) i już to z własnej woli, już to z konieczności wejdą w jawny konflikt z Krajami Półksiężyca (mogłoby dojść do niego przede wszystkim wtedy, gdyby w wielu z nich – np. w Pakistanie, Algierii, a nawet Turcji (nie mówiąc już o „krajach chuligańskich”, za które Ameryka uważa Afganistan, Irak, Iran, Syrię czy Libię) – wybuchły rewolucje islamistyczne prowadząc do powstania bloku zdecydowanie antyzachodniego czy tylko antyamerykańskiego. Wtedy III Wojna Światowa byłaby faktem – i mogłaby to być wolna totalna: z użyciem broni ABC (atomowej, bakteriologicznej i chemicznej), totalna wojna dwóch totalitaryzmów.

  Perspektywę taką pokazywały – przynajmniej od czasów Renesansu – liczne proroctwa, prewizje jasnowidzów od najbardziej popularnego Nostradamusa po Rudolfa Steinera i Edgara Cayce’ego w XX wieku. Co mówią te proroctwa?

  W swych Centuriach Nostradamus (1503-1566), nadworny astrolog Katarzyny Medycejskiej, przedstawia scenariusz III Wojny Światowej – mającej trwać 27 lat. Rozegra się ona między światem zachodnim a światem Islamu. (Kuriozalnym elementem jego prewizji jest sojusz Polski ze światem arabskim.) Prewizje te znajdujemy w następujących centuriach: II, 97; III, 97; V, 25; V, 27; V, 54; V, 73: VI, 21 i IX, 83, w których zapowiada zjednoczenie krajów muzułmańskich, przez „silnego, urodzonego w Arabii Promiennej”, inwazję Arabów na Europę Południową i Francję, oraz wygnanie papieża z Rzymu; opisu ataku na Nowy Jork można się dopatrywać w centuriach VI, 97 i X, 49 (gdzie mowa jest o „nowym wielkim mieście” i zaatakowaniu go). Problem z prewizjami Nostradamusa polega jednak, jak wiadomo, na tym, że mają one charakter zaszyfrowany – i z reguły stają się jasne już post factum. (Wizję papieża uciekającego z Rzymu miał także św. Pius X (1903-1914) Wedle innych proroctw papież miałby uciec do Polski (!), która wtedy stałaby się prawdziwym „państwem kościelnym”.) Nostradamus wszakże zapowiadał również klęskę Arabów i wygnanie ich z Europy (V, 68).

  Przepowiedni katastrof przełomu XX i XXI wieku – katastrof nie tylko wojennych, lecz także geologicznych – dopatrywano się zarówno w Starym Testamencie, jak w Ewangeliach (zwłaszcza św. Mateusza i św. Marka) i , oczywiście, w Objawieniu św. Jana – tzw. Apokalipsie; czynili to głównie fundamentaliści protestanccy, ale nie wyłącznie.

  Badania tzw. piramidologów (począwszy od XIX wieku) nad symboliką jakoby zakodowaną w strukturach tych wielkich budowli „czas katastrof” również wyznaczają na naszą epokę.

  III Wojnę Światową wieszczą także liczne Objawienia Maryjne – z Objawieniem w Fatimie w 1917 roku na czele. (Uspakajające wyjaśnienie tego ostatniego podane przez Watykan w zeszłym roku jest powszechnie uważane za kłamliwe: podany tam, w tzw. „trzeciej tajemnicy fatimskiej”, opis zamachu na papieża nijak się ma do zamachu Ali Agcy na Jana Pawła II w 1981 roku.) Szczególną sławę zdobyło tzw. proroctwo Malachiasza, zgodnie z którym po obecnym papieżu należy oczekiwać już tylko dwóch: De gloria olivae i Piotra Rzymianina; tak skończą się dzieje Kościoła Rzymskiego.

  Wielki wizjoner amerykański Edgar Cayce (1877-1945), „Śpiący prorok”, przewidywał na początek XXI wieku nie tylko wojnę światową, lecz także – co potwierdzało zresztą wielu innych proroków – szereg będących jej skutkiem (użycie broni jądrowej) katastrof geologicznych takich jak zatopienie zachodnich i wschodnich stanów USA (z San Francisco, Los Angeles i Nowym Jorkiem), Europy Południowej, części Chin i Wysp Japońskich. (W tym kontekście trzeba wspomnieć o groźbie „przebiegunowania” Ziemi – katastrofy totalnej.) Polska – jak zapowiada jasnowidz ks. Klimuszko, ma wyjść z tych obieży obronną ręką.

  Warto tu dodać, że w autointerpretacjach wielu wizjonerów katastrofy naszych czasów są równoznaczne z Końcem Świata. Trzeźwiejsi z nich wszakże zapewniają nas, że tak nie jest, czy nie będzie. ( W interpretacjach tzw. Kalendarza Majów jedni skłonni są datę 2012 roku uważać za koniec świata, inni wszakże traktują ją jako wyznaczającą koniec pewnej epoki.)

  Tak trzeźwe – choć bynajmniej nie banalnie optymistyczne – przekonanie żywił także twórca antropozofii Rudolf Steiner (1861-1925). W swych prewizjach mówił – i to jest najważniejsze – że począwszy od końca XIX wieku dokonuje się Drugie Przyjście Chrystusa Zmartwychwstałego, tzw. Paruzja; Chrystus wcielił się w eterycznym ciele Ziemi – tzw. Wniebowstąpienie – i jawi się coraz większej liczbie ludzi w ich ciałach eterycznych, tj. w wizjach analogicznych do wizji Szawła z Tarsu, późniejszego św. Pawła, na drodze do Damaszku. Świadczą dziś o tym liczne spotkania „Jasnej Postaci”, jakie mieli ludzie w doświadczeniu bliskości śmierci (near-death-experiences). Konstatację tę potwierdził Ramana Mahariszi z Tiruvannamalai mówiąc antropozofowi Veltheimowi-Ostrauowi, że w 1909 zbliżyła się do Ziemi Wielka Istota Duchowa. W tym kontekście trzeba też widzieć wydarzenia naszych czasów. Przyjściu Chrystusa towarzyszy inkarnacja licznych „Antychrystów” – wrogich Mu istot lucyferycznych (można wymienić przynajmniej dwie takie postaci: „Chrystusa z Himalajów” i Sanandę, obu działających z Londynu i głoszących, że są (fizycznie) „wcielonymi” Chrystusami; Chrystus w Ewangeliach sam ostrzegał przed takimi impostorami, kiedy mówił, że „kiedy powiedzą wam, że jestem tu albo tam – nie wierzcie” (Mt 24.26)). „Antychryści” wszakże to tylko pierwsze jaskółki „wiosny” – inkarnacji Arymana – „demona słonecznego” Soratha, którego symbolem jest liczba 666 z Apokalipsy Janowej. To on, według Steinera, ma urodzić się w naszych czasach w Stanach Zjednoczonych i opanować świat. Zagrożeniami, które temu towarzyszą, jest m.in. wojna światowa i następujące po niej kataklizmy geologiczne. Mówiąc o nich Steiner brał pod uwagę trzy możliwości: zniszczenie Europy Środkowej, zniszczenie całej Europy (wtedy główny nurt rozwojowy ludzkości przeniósłby się do „jednego z krajów Azji”) albo zniszczenie całej Ziemi (wtedy rozwój ludzkości miałby toczyć się na planecie Wenus). Ostateczny kres opisywanej tak apokalipsy zależy jednak od nas, ludzi, i od naszego związku z Chrystusem.

  W ujawnionym w ostatnich latach tzw. Kodzie Biblijnym – jak dotychczas – nie podano nam wielu prewizji dotyczących naszego „czasu katastrof”. Jest w nim jednak pewna pocieszająca wzmianka: mianowicie, choć zapowiada się tam „holocaust atomowy” (wywołany nb. przez terrorystów arabskich), to jednak tragedia ta, rozpoczynająca się od zniszczenia Jerozolimy, została już raz „odwołana”, a – co więcej – z powołaniem się na starotestamentową Księgę Liczb 26,64, stwierdza się, że „kod, czy jego ogłoszenie nas ocali”.

  A więc być może, czeka nas wielka III Wojna Światowa, katastrofy geologiczne i prawdziwe hekatomby ludzkie. Nie jest to wykluczone – choć też nie jest fatalistycznie nieuniknione: pamiętajmy bowiem, że każdy poszczególny wizjoner widzi tylko jeden scenariusz przyszłych wydarzeń, ale Ten, który je planuje i realizuje, ma ich wiele – i nie wiemy, który z nich się urzeczywistni. (Cóż wszakże mamy zrobić w sytuacji apokaliptycznej? Ludzie wierzący powinni się modlić, ezoterycy – medytować, a wszyscy inni – czytać stoików: rządzący – cesarza Marka Aureliusza, elity – senatora Senekę, a zwykli ludzie – niewolnika Epikteta.)

  Jak jednak mogłoby do Apokalipsy nie dojść?

  Podstawowym warunkiem byłaby tu całkowita przemiana człowieka – i całego sposobu jego życia na Ziemi, jego gospodarki, życia społecznego, moralności i duchowości. Wiemy jednak, jak bardzo do przemiany takiej nie dorośliśmy. U ludzi nie jest to możliwe. Ale – jak powiada Pismo Święte – „możliwe jest u Boga”.

  „Idźcie w spokoju, ludzie prości – przed wami jądro ciemności” – mówi nasz poeta.

  Wszakże w ciemności tej świeci światło nadziei: Amerykańska psycholożka Helen Wambach przeprowadziła jeszcze w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku badania psychologiczno-głębinowe, w których toku wprowadzała setki ludzi w stan głębokiej hipnozy i kazała im przenosić się w przyszłość, w lata 2010, 2020 i 2030. Cóż widzieli ci psychonauci? Zgodnie z ich relacjami po III Wojnie Światowej i katastrofach geologicznych zostanie na Ziemi 20% jej obecnej ludności. Ci ludzie przyszłości będą wiedli trzy „style” życia: jedni żyć będą w wielkich miastach umieszczonych częściowo pod kopułami, częściowo pod ziemią i rządzących się systemami totalitarnymi oraz opartych o model naukowo-techniczny, drudzy będą zamieszkiwać rejony wysokogórskie i nadwodne, i opierać się na modelu ekologiczno-magicznym, trzeci wreszcie będą „odlotowcami” penetrującymi kosmos zarówno w sensie zewnętrznym (wyprawy kosmiczne we współpracy z pierwszymi), jak i wewnętrznym (out-of-the-body-experiences we współpracy z drugimi). Zatem non omnes moriemur…

  Warszawa, 24 września 2001 roku

  https://www.numisbids.com/sales/hosted/heritage/3019/image23146.jpg
  https://www.numisbids.com/sales/hosted/heritage/3019/image23146.jpg
  http://truthaholics.files.wordpress.com/2012/07/cap-pyramid_of_capitalist_systema.jpg
  http://dancutlermedicalart.com/AlbertEinstein%27sZionism/images/larger%20images/1920%20anti-refugee%20cartoon.jpg
  http://www.muzeumtatrzanskie.pl/UserFiles/Image/Aktualnosci/2012/20120622_Del_Paris.jpg
  http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3lwx1gSm91rqk172o1_1280.jpg
  http://www.gimnazjumnr1.warka.pl/index_pliki/k_hist/prace_pliki/kircholmem/obraz.jpg
  http://polimaty.pl/wp-content/uploads/2013/08/Jerzy-Kossak-Cud-nad-Wis%C5%82a%CC%A8-740×230.jpg
  http://phw.org.pl/wp-content/uploads/komarow-31-08-1920.jpg
  http://prawylas.pl/wp-content/uploads/2010/08/Cud_nad_Wisla2.jpg
  http://www.chojnice.com/foto/obrazy/SKRZATY/wojsko.jpg
  http://parezja.pl/wp-content/uploads/2014/08/cud.jpg
  http://www.wawel.net/images/malarstwo-2011/jossak-jerzy/duze/bitwa-pod-komarowem-lprawa-strona.jpg
  http://republika.pl/blog_rk_274380/5196223/tr/cud_nad_wisla.jpg

  Plan NWO to trzy wojny światowe:

  1. Pierwsza z tych wojen światowych miała obalić rząd carski w Rosji i ustanowić dyktaturę Iluminatów. To zaś miało dać Iluminatom solidną bazę operacyjną z wielką ludnością i ogromnymi zasobami materialnymi dla zasilenia nowej machiny iluminizmu.

  2. Druga wojna światowa miała pozwolić iluminizmowi na zdobycie Europy (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, Komunistyczny Związek Krajów Europy w skrócie UE).

  3. Trzecia wojna światowa ma wybuchnąć na Bliskim Wschodzie pomiędzy muzułmanami a Żydami i spowodować biblijny Armagedon (i odbudowanie świątyni Salomona).

  Bierzecie udział w planie Iluminatów
  Treść podania: Plan NWO to trzy wojny światowe:

  1. Pierwsza z tych wojen światowych miała obalić rząd carski w Rosji i ustanowić dyktaturę iluminatów. To zaś miało dać Iluminatom solidną bazę operacyjną z wielką ludnością i ogromnymi zasobami materialnymi dla zasilenia nowej machiny iluminizmu.

  2. Druga wojna światowa miała pozwolić iluminizmowi na zdobycie Europy (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, Komunistyczny Związek Krajów Europy w skrócie UE).

  3. Trzecia wojna światowa ma wybuchnąć na Bliskim Wschodzie pomiędzy muzułmanami a Żydami i spowodować biblijny Armagedon (i odbudowanie świątyni Salomona).

  Przed końcem trzeciej wojny światowej zmęczone wojną narody mają być gotowe do zaakceptowania planu przynoszącego możliwie najdłuższy pokój, a jednoczącego cały świat pod sztandarem Lucyferiańskiego Nowego Porządku Świata. W 1871 r. Pike tak pisał do Mazziniego o następstwach trzeciej wojny światowej: ” (…) ludzkość pozbawiona busoli, pragnąca ideału lecz nie wiedząca, gdzie skierować swe uwielbienie, przyjmie prawdziwe światło za pośrednictwem powszechnej manifestacji, czystej doktryny Lucyfera, wyprowadzonej w końcu na widok publiczny, manifestacji wynikłej z ogólnej reakcji na zniszczenie chrześcijaństwa i ateizmu”.

  A zatem ich plan zakładał na dziś:
  I. Wywołanie globalnego kryzysu gospodarczego -zrobione!

  II. Zawalenie fundamentów chrześcijaństwa poprzez publikacje i filmy w stylu „Kod Leonarda da Vinci” – zrobione!

  III. Kryzys zaufania do chrześcijańskich wartości moralnych i depresja gospodarcza pozwoli napuścić na siebie nihilistów, anarchistów, ateistów i chrześcijan – właśnie robione dzięki popularyzacji w Internecie filmów typu Zetgeist, będących zalążkiem nowej religii łączącej kult solarny z koncepcjami Gai-matki ziemi (wystarczy uważnie przyjrzeć się wnioskom z filmu) oraz doktrynie klimatyzmu (globalne ocieplenie) i tym podobnym;

  IV. Słaba moralnie i wewnętrznie skłócona Europa zostanie wciągnięta w wojnę Izraela z krajami arabskimi.

  V. A na ratunek zwaśnionemu światu przyjdzie 44-ty, charyzmatyczny, czarnoskóry prezydent, który zjednoczy świat w obliczu wojny:

  „To namiestnik wolności na ziemi widomy!
  On to na sławie zbuduje ogromy
  Swego kościoła!
  Nad ludy i nad króle podniesiony;
  Na trzech stoi koronach, a sam bez korony;
  A życie jego – trud trudów,
  A tytuł jego – lud ludów;
  Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
  A imię jego czterdzieści i cztery.
  Sława! sława! sława!”

  Dziady, cz. III – widzenie księdza Piotra
  (proponuję przeczytać całość, bo jak się wydaje Polska ma w tej historii do odegrania ważną rolę).

  A potem…
  ZATRYUMFUJE LUCYFERIAŃSKI PORZĄDEK ŚWIATA I DO ŁASK WRÓCI MATKA ZIEMIA, GAJA, BO LUCYFER TO ONA – BOGINI ŚWIATŁA.

  1. Fajnie napisane i obrazki tez.Ksiazeta kosciola tez planuja objac wladze i wrocic na tron w rosji.

 3. Będę zdumiony, jeśli nie dowiem się w niedługim czasie o zamachu w stylu „World Trade Center 2” tylko w większej skali np. biologicznej lub nuklearnej do którego dojdzie np. na Ukrainie lub Czeczenii a oskarżona będzie Rosja.
  Rosja w żaden sposób nie będzie mogła udowodnić swojej niewinności, bo kto tam pojedzie sprawdzać jak było.
  W finansach światowych robi się gęsto, więc już chyba niedługo.
  Jest też dziwna prawidłowość, że AL-Kaida i Talibowie atakują zawsze cele, które powinni i nie po to, żeby zaraz odnieść militarny sukces ale po to, aby wykazać głęboką pożyteczność US Army oraz sojuszu NATO w walce z ogólnoświatowym terroryzmem.
  Trzeba się strzec.

 4. Na zdjęciach widzimy lekki sprzęt, głownie transportery opancerzone i ciężarówki. Tym raczej nikt na Moskwę nie ruszy. Obstawiam transport do pacyfikacji Donbasu. Putin ma zapewnioną władzę do Mistrzostw Świata w kopaną (2018), ale może nie wytrwać… Na razie obie strony walczą ekonomicznie. Czekam na ruch Rosji, bo muszą coś zrobić – ciepła zima, niskie ceny paliw (oprócz „polskich” stacji)…

  1. Bardzo dobrze, że Putin nie robi żadnych gwałtownych ruchów prócz wyciągniętej pojednawczo ręki i ojcowskich rad dla gorących głów. Propaganda wojenna, która już zdiagnozowała jego choroby psychiczne i prawie wysłała korpus ekspedycyjny, aby go leczyć a przede wszystkim wytłumaczyć, że jednak „w dupę lepiej” – ona to, utknęła w martwym punkcie a on ma się znakomicie.

   Pewien sąsiad z klatki chodził po śmietnikach i znosił graty, złom, szmaty do domu, aż nagle przestał i prawie wszystko powyrzucał. Zapytałem go co się stało takiego, czy leki pomogły? On zaś odparł, że wcale się nie leczy tylko zmienił sposób działania. Kiedyś brał, jak leci a teraz się poduczył i wyspecjalizował, i bierze tylko to, co na rynku jest poszukiwane i sprzeda się na bank.

   Taka ciekawostka zawodowa, bo branża się rozwija.

 5. Cytat:
  Strateg i profesor wojskowości generał Stanisław Koziej przepowiada w „Fakcie” makabryczny scenariusz dramatu, który rozegra się za kilka miesięcy. Do III wojny światowej zostało zaledwie kilka miesięcy…

  Dramat milionów ludzi na całym świecie. Lejąca się strumieniami krew, fetor palonych zwłok i rozchodzące się po całej kuli ziemskiej skażenie będące skutkiem detonacji ładunków nuklearnych. W takim piekle możemy znaleźć się już za rok. Bo jak mówią poważne amerykańskie i rosyjskie źródła, latem 2008 roku Stany Zjednoczone prawdopodobnie zaatakują Iran. Plany amerykańskiej inwazji na Teheran są coraz bliżej.

  I nic dziwnego. Ceny baryłki ropy naftowej rosną w galopującym tempie. Do tego amerykański wywiad wykradł niedawno sekretne plany Iranu, które mówią, iż w niedługim czasie chce on zaatakować Irak. Jeszcze kilka miesięcy i armia George’a Busha uderzy w kraj Mahmuda Ahmadineżada. Później wydarzenia potoczą się lawinowo. Kolejne państwa pogrążą się w krwawej jatce. Tak wybuchnie III wojna światowa, która pochłonie miliony ofiar.

  Etap pierwszy – USA atakują Iran
  Jest wczesne lato 2008 roku. Znów drożeje ropa naftowa. Cena baryłki jest najwyższa od dziesięcioleci. Iran, mimo licznych ostrzeżeń Rady Bezpieczeństwa ONZ, ma prawie gotową bombę atomową. Waszyngton nie chce interwencji wojskowej. Ale musi wyprzedzić ruch Teheranu. W Białym Domu ważą się losy świata. W końcu George Bush (61 l.), który za pół roku ma zakończyć drugą kadencję, podejmuje dramatyczną decyzję. USA uderzą na Iran.
  Według Stanisława Kozieja Amerykanie wybiorą między dwoma wariantami ataku. „Jeden to ostrzał rakietowo-lotniczy Iranu konwencjonalnymi głowicami. Dywanowe naloty i rakiety wystrzeliwane z okrętów podwodnych zniszczą potencjał nuklearny Iranu. Dzięki temu o kilka lat opóźni się zagrożenie, jakie Teheran stwarza Zachodowi” – mówi „Faktowi” generał. „Drugi wariant to po prostu inwazja” – dodaje. Prawdopodobnie Amerykanie zastosują jeden wariant po drugim. „Po ostrzale rakietowym do Iranu wkroczą marines oraz żołnierze z baz w Afganistanie i Iraku. Rozpocznie się regularna wojna, a potem okupacja” – wyjaśnia Stanisław Koziej.

  Etap drugi – Iran mści się na Izraelu
  Ale ta wojna nie zakończy się na Wschodzie. Według stratega Iran będzie po uderzeniu Amerykanów bardzo słaby i nie da rady zaatakować ani Stanów, ani Europy… weźmie więc odwet na Izraelu. „Al-Kaida i oddziały Hezbollahu zorganizują w Tel Awiwie i innych miastach zamachy bombowe. Zaatakują nieprzyjaciela rakietami wystrzeliwanymi z terenów Syrii i Libanu. Wtedy w pobliskim Pakistanie dojdzie na pewno do przewrotu, a władze przejmą radykałowie zdecydowani na sprzątnięcie Izraela z powierzchni ziemi. Pakistańczycy zapowiedzą użycie przeciw broni jądrowej” – mwi „Faktowi” gen. Stanisław Koziej.

  Etap trzeci – Izrael rusza na Pakistan
  Zagrożony Izrael nie będzie miał wyjścia. Pod opiekuńczymi skrzydłami Stanów Zjednoczonych zaatakuje rakietami atomowymi Pakistan i Liban. Według Kozieja, atak Izraelczyków może zetrzeć muzułmańskie kraje w proch.

  Etap czwarty – wojna dosięga Europy
  „Europa zaczyna apelować wtedy o pokój” – tłumaczy gen. Stanisław Koziej. Jest już późna jesień 2008 bądź początek 2009 roku. Instytucje europejskie w trosce o międzynarodowe bezpieczeństwo będą podnosić głosy o zaniechanie konfliktów na Wschodzie. Ale Pakistan i siatka arabskich terrorystów nie będą chciały już słuchać głosów Europy, która wcześniej poparła amerykańską interwencję w Iraku. „W odpowiedzi Pakistan i al-Kaida wystrzelą w stronę Europy rakiety” – wyjaśnia generał. Dodaje jednak, że to wcale nie zmasowany atak militarny pogrąży w cierpieniu stary kontynent. „We wszystkich krajach zaczną mnożyć się ataki terrorystyczne” – mówi „Faktowi”. Krew będzie lała się na ulicach z wysadzanych w powietrze autobusów, ludzie będą truci bronią chemiczną w biurach. Na lotniskach i w metrze we wszystkich europejskich stolicach zacznie się szerzyć strach. I wtedy walki przeniosą się na inne kontynenty.

  Etap piąty – cały świat walczy
  „Walki szybko przeniosą się do Ameryki” – prognozuje gen. Koziej. „W Wenezueli i innych państwach nieprzyjaznych Stanom wybuchają zamieszki. Ludzie zaczną mordować obywateli Stanów Zjednoczonych. Będą zamachy na dyplomatów. USA będą musiały na to zareagować” – mówi generał. I wtedy Północ zaatakuje Południe. „Rozpocznie się regularna wojna między kontynentami amerykańskimi, na co nie będą chcieli pozwolić Rosjanie. Konflikt będzie narastał. Nikt już niczego nie będzie kontrolował, a rakiety będą latać na wszystkie strony. Zginą miliony ludzi” – przewiduje generał Koziej. Jaki będzie wynik III wojny? Nikt nie ma wątpliwości, że znów zwycięży w niej Ameryka i cywilizowany świat. Na pewno duży udział w sukcesie będzie miała sprzymierzona Polska i nasi dzielni żołnierze. Ile miesięcy potrwa światowa krwawa jatka i jak dokładnie się skończy? Tego jeszcze nie wiadomo.

  http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=60392

  SZALEŃSTWO… Sarkozy, Merkel, Kaczyński, „zamachy” terrorystyczne w krajach Starej Europy… A Ropa po 200 $ za baryłkę… O to tutaj chodzi…

 6. file:///C:/Users/maciej/Dfile:///C:/Users/maciej/Downloads/635293770150829220.jpgownloads/img_topol_m_01_hr.jpgfile:///C:/Users/maciej/Downloads/j2484_x284784.jpgfile:///C:/Users/maciej/Downloads/z16935133O,Alexei-Varitsky–dwufile:///C:/Users/maciej/Downloads/f2922670fbd1e5224dcf3ee215459953_large.jpegdziestolatek–przed-wojna-budowlaniec-.jpgfile:///C:/Users/maciej/Downloads/635330716727770534.jpgfile:///C:/Users/maciej/Downloads/1385909996372.jpgfile:///C:/Users/maciej/Downloads/putin-stalin1.jpgfile:///C:/Users/maciej/Downloads/8ue2.jpg.png

  http://niepoprawni.pl/blog/7852/rosyjskie-przygotowania-do-wielkiej-wojny
  Katalizowana nihilizmem III wojna światowa
  Napisano 6 miesięcy temu
  Trudno jest dziś wyrokować, jaką datę przyszli historycy uznają za dzień rozpoczęcia III Wojny Światowej. Z praktycznego punktu widzenia jednakowoż, jej konwencjonalna faza, rozpoczęła się w chwili zainicjowania przez reżim kijowski tak zwanej „operacji antyterrorystycznej” na wschodzie Ukrainy.

  Trudno jest dziś wyrokować, jaką datę przyszli historycy uznają za dzień rozpoczęcia III Wojny Światowej. Z praktycznego punktu widzenia jednakowoż, jej konwencjonalna faza, rozpoczęła się w chwili zainicjowania przez reżim kijowski tak zwanej „operacji antyterrorystycznej” na wschodzie Ukrainy.
  Jednym z rezultatów tej operacji jest stopniowe „roztapianie się” granicy państwowej z Federacją Rosyjską. Pozbawieni jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz, separatyści przyjęli taktykę opanowywania ukraińskich punktów granicznych, których personel, w obliczu nadchodzącego ataku, umyka najczęściej w cywilnym przebraniu, porzucając sprzęt, broń i umundurowanie. Stanowiska graniczne przechodzą pod kontrolę powstańców, co umożliwia im ewakuację kobiet i dzieci z obszarów walk, oraz uzyskanie nieoficjalnej pomocy od swych rosyjskich rodaków z terenu Federacji.
  Proces ten powoduje zmniejszanie się dystansu dzielącego wojska rosyjskie z terenu Federacji od nacierającej w kierunku wschodnim ukraińskiej „gwardii narodowej” wzmocnionej zachodnimi najemnikami i doradcami z NATO. Zetknięcie tych dwu sił będzie zapewne iskrą wywołującą konflikt nuklearny.
  Na razie jednak na wschodzie Ukrainy kontynuowane jest ludobójstwo dokonywane przez lotnictwo, artylerię, wojska rakietowe i pancerne, oraz grupy terrorystyczne banderowców wspieranych zachodnimi najemnikami.
  Rosyjska telewizja pokazuje te wydarzenia na bieżąco. Przedstawia ataki rakietowe z użyciem zabronionego białego fosforu (nota bene znajdującego się jedynie na wyposażeniu zbrodniczej US Army i bandyckiego Israel Defense Forces[i]), które spowodowały całkowitą likwidację ludności atakowanych wsi pod Słowiańskiem, ostrzał lotniczy cywilnych centrów miast regionu i „odstrzeliwanie” cywilów, jak przysłowiowe kaczki, przez wprowadzanych do miast snajperów, palenie ludzi żywcem przez grasujące sotnie „prawego sektora” i tym podobne zbrodnie. W dobie rozwiniętej telefonii komórkowej umożliwiającej każdemu natychmiastowe robienie zdjęć i nakręcanie filmów, materiału dokumentalnego niebudzącego żadnej wątpliwości jest pod dostatkiem. Każdego posiadającego sumienie człowieka muszą wstrząsać obrazy konających w kałużach krwi kobiet, czy przerażonych maluchów, ukrywających się w piwnicach przed ostrzałem nazistowskich bandytów; każdego, za wyjątkiem zachodnich nadludzi i aspirujących do tego towarzystwa polskojęzycznych „europejczyków”.
  Obok zmasowanej i totalnie zakłamanej propagandy medialnej, unijną rzeczywistość charakteryzuje jeszcze jedna wspólna cecha- bezmyślna zwierzęca nienawiść do Rosji i Putina. Mieszkająca w Paryżu znana amerykańska pisarka, Diana Johnstone[ii] tak te zjawisko charakteryzuje:
  „Media nie wymagają od nas zrozumienia Putina, a jedynie nienawiści do niego.”
  Na polskojęzycznych blogach zjawisko to demonstruje się tym, że „putinożercy” nigdy nie próbują merytorycznej dyskusji ze swymi adwersarzami, a jedynie kierują na nich strumień inwektyw i oskarżeń. Dyżurujący na każdym blogu agenci wpływu pilnie baczą, czy blogerzy nie podejmą przypadkiem wysiłku samodzielnego myślenia i oceny sytuacji. W przypadku takiego zagrożenia, natychmiast w stosunku do „nieprawomyślnego” autora pada komentarz: „to agent Putina”, lub w zależności od specyfiki danego środowiska internautów, „to komunista”, „to bezbożnik”, „to Żyd”, itd.,itd. Internauci oddychają wtedy z ulgą, nie muszą już myśleć, mogą pluć na autora i wygrażać mu do woli. I być może trudno ich potępiać, w końcu, jeśli wszystkie media jednemu panu służą, wszystkie „elity” są całkowicie zaprzedane, to co ma począć prosty człowiek?
  Teoretycznie obywatel IIIRP może mieć oparcie w służącym prawdzie (Bogu) Kościele Katolickim. Niestety Jego pasterzy charakteryzuje mała spostrzegawczość.
  W momencie powstania III RP, hierarchowie, tak jak postkomunistyczna nomenklatura, z niezwykłą łatwością przestawili się na „nowe postrzeganie rzeczywistości”, która od momentu „transformacji ustrojowej” mogła być „jedynie słuszna”.
  Tym też należy zapewne tłumaczyć fakt, że nasi duszpasterze nie spostrzegli gigantycznej pauperyzacji społeczeństwa wynikającej z rabunku jego mienia przez zachodnie koncerny. Entuzjastycznie przyklasnęli „integracji europejskiej”, której wynikiem było pozbawienie Polski tak długo oczekiwanej niepodległości. Nie przejmują się masową emigracją Polaków, która stanowiąc formę „miękkiego” ludobójstwa, prowadzi do szybkiej zagłady Narodu.
  Dlatego też zapewne „twarde” ludobójstwo mające dziś miejsce na Ukrainie, nie robi na nich żadnego wrażenia. Tak jakby w sąsiadującym z Polską kraju nic znaczącego się nie działo, koncentrują się na rutynowej celebrze i działalności teologicznej. Przez to, te „książęta” dwu-milenijnego Kościoła wyrosłego na dodatek na wspaniałej kulturze i cywilizacji greko-romańskiej, coraz bardziej upodobniają się do afrykańskich szamanów, którzy ku uciesze Buszmenów w rytualnych podskokach biegają wokół baobabu.
  I tak jak biblijni faryzeusze, którzy swój problem wynikający ze sprzeniewierzenia się służbie Bogu, postanowili rozwiązać poprzez próbę zabicia GO, tak współcześni ich naśladowcy, tytułami świętych pragną zagwarantować sobie, to że Boża Sprawiedliwość nie będzie kwestionowała „jedynie słusznych i nie podlegających dyskusji” decyzji, które podejmują.
  Narastający obecnie globalny konflikt, zmusi ich jednak nie za długo do jasnego opowiedzenia się po stronie Dobra lub Zła.
  Ostatnio, Rosyjska Cerkiew Prawosławna, oficjalnie zwróciła się do Stolicy Apostolskiej z prośbą o wpłynięcie na grekokatolicki kościół unicki, by nie wspierał on aktywnie odradzającego się ruchu banderowskiego i by nie współpracował jawnie z amerykańskim reżimem w Białym Domu. Omówione to było szczegółowo w wywiadzie oficjalnego rzecznika Cerkwi dla Al.-Jazeery. W odpowiedzi, strona watykańska nie zaprzeczyła swej wiedzy na temat przytoczonych faktów, a jedynie stwierdziła, że nie ma wpływu na działania grekokatolików. Wydawałoby się, że jeśli Watykan nie ma wpływu na kościół banderowców, to przynajmniej powinien przestać go firmować swym autorytetem, ale jak na razie na to się nie zanosi.
  W rezultacie ćwierci wieku takiej polityki, szumnie niegdyś reklamowane „pokolenie jp2” osiągnęło status białych murzynów Europy, którzy nie są nawet w stanie wyobrazić sobie godnej człowieka egzystencji. Możliwość zdobyci stanowiska na zachodnim zmywaku, lub wyścielenia swymi siostrami łóżek zachodnich nadludzi, czy choćby miejscowych murzynów, Arabów i Turków w pełni zadowala ich aspiracje.
  Ponieważ nikt im tego nie oznajmił, to nie wiedzą oni, że żyją nie w suwerennej ojczyźnie, ale w kolonii euroatlantyckiego imperium zła (US&UE), którego struktury programowo wcielają w życie wszystkie „wartości” przeczące prawu naturalnemu i Boskim Przykazaniom.
  Nie wiedzą, że imperium to od lat eksploatuje słabszych, sieje wojny i zniszczenie, pogrążając miliony w nędzy i rozpaczy.
  Nie wiedzą, że największym ich wrogiem jest zachodnia oligarchia finansowa, germańska Unia Europejska i neokonserwatywne[iii] (neobolszewickie) Stany Zjednoczone.
  Nie wiedzą, że w ich imieniu grupki polskich najemników, ramię w ramię z neonazistowskimi banderowskimi bandytami, amerykańskimi i zachodnioeuropejskimi mordercami, dokonują ludobójstwa na kobietach i dzieciach wschodniej Ukrainy.
  Informacje o tym dochodzą nie tylko ze strony mediów rosyjskich, ale i zachodnich[iv] i nie ważne jest czy są tych najemników setki czy tysiące. Ta hańba kładzie się długim cieniem na całym tysiącletnim Narodzie Polskim, który w przeciwieństwie do swych obecnych zachodnich panów, nigdy dotąd w historii nie splugawił się taką zbrodnią.
  Oczywiście trudno spodziewać się by ci, dla których honor człowieka jest pojęciem nieznanym, przejmowali się tą hańbą, ale nie wiedzą oni jeszcze jednego.
  Nie wiedzą, że również w ich imieniu rozpoczęła się III Wojna Światowa. Władze III RP gorliwie i aktywnie wspierają amerykańskie przygotowania do ataku nuklearnego na Rosję. Dziewiątego czerwca tego roku ukazała się w prasie pozornie nieistotna notatka[v]. Dotyczy ona konstrukcji tak zwanych DOL (drogowych odcinków lotniskowych), których budowę realizuje się teraz na autostradzie A4. Mają one pełnić rolę lotnisk dla samolotów wojskowych. Okazuje się, że III RP, która przez ćwierć wieku „wolności i dobrobytu”, wybudowała zaledwie parę odcinków nędznych autostrad, a resztę kraju pozostawiła autentyczną pustynią komunikacyjną, potrafiła stworzyć już 21 takich DOL-ów. Należy założyć, że nie mają one służyć polskiemu lotnictwu, które nie dysponuje zapewne nawet tuzinem zdolnych do lotu maszyn bojowych. Będą one służyć amerykańskim bandytom w ataku na Rosję.
  Chciałbym być złym prorokiem, ale przypuszczam, że Rosja nie pozostawi w stanie funkcjonalnym tej wojennej infrastruktury naszego państwa służącej jej wrogowi. Dwadzieścia jeden nuklearnych ataków na nasze terytorium, przypieczętuje następującą obecnie powolną agonię naszego społeczeństwa. I zapewne, co bystrzejsi jego przedstawiciele, dopiero na Sądzie Bożym, dowiedzą się tego, czego nie wiedzą dziś.
  [i] http://en.wikipedia.org/wiki/Israel_Defense_Forces
  [ii]http://www.counterpunch.org/2014/06/06/washingtons-iron-curtain-in-ukraine/
  [iii] http://www.asme.pl/1056827346,44546,.shtml
  [iv] http://www.globalresearch.ca/polands-hand-in-ukraine-security-advisor-to-former-polish-president-in-anti-terrorist-operation-in-slavyansk/5386588
  [v] http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,16120049,Samoloty_beda_mogly_ladowac_na_autostradzie_A4.html

  http://3obieg.pl/katalizowana-nihilizmem-iii-wojna-swiatowa

 7. hahahaha wojna wam się śni !!!! hahahahaha , nie tak szybko i napewno nie przed świętami jak już to obstawiam 1 Stycznia 2015 r !!! , ale to jest takie moje widzimisię ! hahahahahahaha
  J.M.H

   1. „””””””Hitler też myślał, że jak oni mają znak miękki w alfabecie, to on wygra tę wojnę.””””””””””””””

    to nie znak miękki,,,,, tylko widzial ( niebroniac Hitlera) to prawdziwe zagrozenie w Rosji bolszewickiej.

 8. Prędzej to pokusiłbym się o stwierdzenie bardziej przyziemne – powiedziałbym jadą budować wały p-powodziowe niż na jakieś działania bądź manewry. Do niczego innego ten sprzęt nie nadaje się. … ale Ukraińcy wszystko wezmą i pewnie o to chodzi. Przemalują na barwy mizernej bandery itd.

 9. Wczoraj na przystanku w pobliżu szkoły strażackiej widzielismy sporo młodziutkich chłopaczków w moro…

  1. nie tak chop najpierw zginie kilka roczników lemingów – młodych wykształconych z wielkich miast ,,,,, 🙂 niech walcza za etat w biedronce 🙂

   POTEM PRZYJDZIE REZERWA Z PRL i wyaresztuje oficerków III R.P i dopiero wtedy bedzie koniec 🙂

    1. HAHAHHA ALE BYDŁO. JESZCZE ŻEBY KARP BYŁ SMACZNĄ RYBĄ. A TEN RZUCANY PRZED ŚWIĘTAMI TYM BARDZIEJ WALI MUŁEM JAK NIGDY. ALE CÓŻ TRADYCJA, KARP NA STOLE, CHOINKA PRZY TELEWIZORZE, JEZUS PATRZY ZE ŚCIANY TYLKO W GŁOWIE PUSTKA. ALE NIE MARTWCIE SIĘ. ZNAKI NA NIEBIE I ZIEMI WSKAZUJĄ ŻE NIEDŁUGO TEN CYRK ZWANY RP NUMER 3 ZAKOŃCZY SIĘ Z WIELKIM HUKIEM. SZKODA TYLKO NORMALNYCH LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ MUSIELI CIERPIEĆ ZA CAŁY NARÓD DEBILI. AMENT.

 10. Coś sie dzieje od tygodnia naszą granicę ze strony rosyjskiej i białoruskiej przekraczają drony , wyglądają na cywilne , incydentów na dobę 15 do 25 my nie reagujemy . Takie jest polecenie

 11. Dz.U. 2014 poz. 1815
  Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 1 grudnia 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o stanie wojennym oraz o kompetencjach Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych i zasadach jego podległości konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej.
  Jeszcze cieplutkie. Nasz Radzio uporządkował przepisy o stanie wojennym.
  http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20140001815

 12. a tu masz gotowość z sejmu file:///C:/Documents%20and%20Settings/USER/Moje%20dokumenty/Downloads/D20141815%20(1).pdf

   1. file:///C:/Documents%20and%20Settings/USER/Moje%20dokumenty/Downloads/D20141815%20(1).pdf
    bo on ten link wkleił ze swego kompa

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: