NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

WAZNE tego wam w mediach nie pokazą NIEMIECKI KONTR ATAK W OBRONIE RDZENNYCH EUROPEJCZYKÓW !!! TRWA !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WPROWADZENIE W TEMAT O CO CHODZI I CO NAM GROZI NIEUCHRONNIE !!!

MYŚLISZ PRZECIĘTNY POLAKU MIESZKAJĄCY W MAŁYCH MIASTACH NA ZADUPIU ŻE TO NIE TWOJA SPRAWA , ALBO TY MATOLE Z WIELKICH MIAST W POLSCE ŻE TO NIE TWOJA SPRAWA

🙂 EKSPANSJA W EUROPIE GDZIE SĄ ICH JUŻ MILIONY TEŻ ZACZYNAŁA SIĘ OD
OTWIERANIA ORIENTALNYCH KAFEJEK I KEBABÓW – W SLAD ZA KAŻDYM JEDNYM PRZYBYŁA JEGO RODZINA ŚREDNIO 50 OSÓB to nie żart oni są rodzinni i utrzymują strukturę rodziny wielopokoleniowej…WIĘCEJ link .

ISIS – CEL WATYKAN – art. prasowy ISIS .

rząd P.O już otworzył furtkę dla szarańczy !!!!

RUSZA POLSKI PROGRAM MULTIKULTI – miliony na promocje i zachętę do osiedlania się w Polsce

walka rozpoczęta !!!

Niemieccy kibice, którzy powołali niedawno ogólnokrajową koalicję „Ho.Ge.Sa.” (Hooligans Gegen Salafisten – Chuligani Przeciwko Salafitom) planują kolejne demonstracje w miastach na obszarze całego kraju. Po głośnej demonstracji w Kolonii, która zakończyła się starciami z policją, kibice zapowiedzieli marsz w Hamburgu 15 listopada.

Koalicja „Chuligani Przeciwko Salafitom” jest odpowiedzią środowiska niemieckich kibiców na postępującą islamizację Niemiec i problemy, jakie zaczęła ona generować. Impulsem do jej powołania były głośne starcia tureckich i kurdyjskich gangów na ulicach Hamburga i Celle, które miały miejsce na początku października. W skład koalicji weszły niemalże wszystkie zorganizowane ekipy chuligańskie z Niemiec.

Ostatnia demonstracja w Kolonii, która odbyła się w miniony weekend, zgromadziła według różnych szacunków od czterech do siedmiu tysięcy niemieckich kibiców. Oprócz imigrantów, kibicowski marsz usiłowały zakłócić grupy tzw. „antyfaszystów”, co wzbudziło powszechne rozbawienie i zażenowanie, gdyż sami „antyfaszyści” również wielokrotnie mieli do czynienia z salafitami i bynajmniej nie były to spotkania o „tolerancyjnym” czy „antyrasistowskim” charakterze (czytaj: Niemcy: Kolejne problemy „antyfaszystów” z imigrantami).

Salafici są muzułmańskim ruchem o charakterze religijnym i politycznym. Uchodzą za najgroźniejsze grupy wśród islamskich fundamentalistów w Europie, tworzone już nie tylko przez imigrantów z krajów arabskich, ale i coraz częściej przez muzułmanów europejskiego pochodzenia.

na podstawie: hogesa.info, źródła własne

Oficjalny hymn koalicji „Ho.Ge.Sa.”,

30 thoughts on “WAZNE tego wam w mediach nie pokazą NIEMIECKI KONTR ATAK W OBRONIE RDZENNYCH EUROPEJCZYKÓW !!! TRWA !!

 1. Trzeba otworzyć majdanek i ich palić sam osobiście bym ich niszczył bo jak nie to oni zniszczą nas.czy nie lepiej do naszego kraju wpuścić Ukraińców?

  1. kogo ??? BANDEROWCÓW SSMANÓW Z OUN a co to wogóle za propozycja lepiej ukrów A CO TO DO KURWEJ NEDZY POLSKA JAKIŚ PRZYTUŁEK DLA SKURWESYNÓW RÓŻNEJ MASCI … A WYPIERDALAĆ A WON ……. co ty mas jaką ś nieodpartą chęc wpuszczania kogokolwiek …. paranoja ?

 2. A nas przygotowują
  http://niewygodne.info.pl/artykul4/01797-Polacy-beda-musieli-harowac-do-76-roku-zycia.htm
  Niestety podniesienie wieku emerytalnego to tylko jeden z warunków utrzymania całego systemu przy życiu. Kolejnym będzie obniżenie wysokości wypłacanych emerytur do poziomu głodowego (co już się dzieje) oraz zdecydowane poluźnienie polityki imigracyjnej, tak oby obcokrajowcy chętniej osiedlali się w naszym kraju. Zdaniem Pawła Kaczmarczyk z Ośrodka Badań nad Migracjami, aby skutecznie zatrzymać spadającą liczbę ludności Polski, nasz kraj będzie musiał stać się „krajem wielokulturowym, krajem masowej migracji”.

 3. Miziak i ztego widać że wszyscy powoli zaczynają się budzić z słodkiego snu !!! , tylko żeby nie skończyło się naęciach !!! i powiem tak jebać kozojebów ostro i dokładnie !!! . J.M.H
  Navajo88

 4. poświęć 4 p………. minuty aby obejrzeć ten filmik a głównie zestawienia graficzne A ZROZUMIECIE POLACY PRZED JAKIM PROBLEMEM STAJECIE OKO W OKO

  DZISIEJSI 20 , 30 , 40 , 50 LATKOWIE NA JESIENI SWEGO ŻYCIE BĘDĄ MARGINESEM SPOŁECZNYM W KALIFACIE POLSKIM !!!!!!!

  JEŚLI SIĘ NIE ZACZNIECIE INTERESOWAĆ

   1. Obcokrajowcy chcą walczyć u boku dżihadystów

    Ogromna liczba ekstremistów przyłączyła się już do tak zwanego Państwa Islamskiego i innych dżihadystów, ostrzegają Narody Zjednoczone w najnowszej analizie. 15 tysięcy mężczyzn i kobiet z ponad 80 krajów świata udało się do Syrii i Iraku, by walczyć ramię w ramię z islamistami. Dane z analizy ONZ przytaczają brytyjski „Guardian” i agencja AP.

    Gazeta „Washington Post” donosi, powołując się na amerykańskie tajne służby, o zastraszających rozmiarach rekrutacji IS. Wygląda na to, że miesiąc w miesiąc przemyca się do tysiąca zagranicznych ekstremistów.

    Kooperacje ekstremistów z różnych krajów

    W raporcie ekspertów ONZ jest również mowa o kooperacji bojowników z Francji, Rosji i Wielkiej Brytanii. Szef brytyjskiej policji Bernard Hogan-Howe powiedział niedawno, że tydzień w tydzień do IS w Syrii lub Iraku udaje się średnio pięciu Brytyjczyków.

    ONZ snuje obawy, że coraz więcej krajów może mieć problemy z bojownikami wracającymi z Bliskiego Wschodu do domu.

    Specjalny wysłannik ONZ ds Syrii Staffan de Mistura raz jeszcze zaproponował utworzenie regionalnych stref zdemilitaryzowanych dla Syrii, w celu lepszego dotarcia z pomocą humanitarną do potrzebujących. Ponadto takie lokalne uzgodnienia mogłyby stać się według niego później podstawą do pokojowego rozwiązania konfliktu.

    Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan ponownie skrytykował strategię Zachodu stosowaną wobec wojowników IS w Syrii. – Ciągle chodzi wyłącznie o oblężone kurdyjskie miasto Kobane, z którego uciekły prawie wszystkie osoby cywilne – narzekał w czasie wizyty we Francji. – Dlaczego nie atakuje się z powietrza również innych regionów, na przykład Idlib – pytał Erdogan.

    (AFPE, dpa) Iwona D. Metzner, Redakcja Polska Deutsche Welle

 5. dla czego ten temat jest ważny dla Polaków

  dla tego ze Polskę czeka to samo wcześniej czy później zresztą osiedlanie się beżowych już trwa …

  DLATEGO POLACY POWINNI WSPIERAĆ WALKĘ NIEMCÓW Z SALAFITAMI TAM W NIEMCZECH ZANIM KONFLIKT PRZYJDZIE DO NAS !!

  KAŻDY NORMALNY NARÓD ZWALCZA ZAGROŻENIE NADCHODZĄCE Z DALEKA OD SWEGO TERYTORIUM !!!

  TAK MUSIMY NIEMCÓW WSPIERAĆ POPIERAĆ A NAWET BRAĆ UDZIAŁ W TEJ WALCE NA TERYTORIUM NIEMIEC !!!

  1. wiem wiem 90% Polaków w d…. była i na przykład sytuacja w Lublinie gdzie na ulicy ucina głowę jakiemuś Polakowi muzułmanin POLAKOWI WYDAJE SIĘ TAK NIE REALNA I Z SERII S/F że zwyczajnie w to nie wierzą …

   INNE NARODY W EUROPIE TEŻ W TO NIE WIERZYŁY NA POCZATKU POSTRZEGALI PRZYBYSZÓW JAKO CICHYCH RODZINNYCH SPRZEDAWCÓW KEBABÓW

   JAK WZROSŁA LICZBA PRZYBŁEDÓW W GRANICE 40% W MIEŚCIE

   NORMĄ STAŁO SIĘ BICIE , OKRADANIE I RELIGIJNY TERROR !!

   TO NIE SĄ ŻARTY – JA ROZMAWIAM CZĄSTO Z FRANCUZAMI , NIEMCAMI DUŃCZYKAMI CZY SZWEDAMI

   W 4 OCZY MÓWIĄ O ZAGŁADZIE CYWILIZACJI EUROPEJSKIEJ !!!!

   1. I CO CIEKAWE POLICJA MEDIA I POLITYCY W KRAJACH KTÓRE MAJĄ PROBLEM MUZUŁMAŃSKI NA GARBIE

    MAJĄ PRIKAZ TUSZOWAĆ I WYCISZAĆ EKSCESY BURDY A NAWET ZBRODNIE TYPU GWAŁTY ZABÓJSTWA RABUNKI

    TAK TAK MY WIEMY MOŻE 20 % O ICH WYCZYNACH A I TAK JEST TO STRASZNA WIEDZA !!!

    1. JEŻELI POLACY ZLEKCEWAŻĄ TO ZAGROZENIE

     TO DOTYCHCZASOWE BEZTROSKIE WYJŚCIE DO WARZYWNIAKA , NA SPACER LUB DO KOŚCIOŁA

     W POLSCE !!!!!!

     ZA 5 LAT STANIE SIĘ WYPRAWĄ W NIEZNANE !!!!!

  2. Pamiętajmy, islam to narzędzie judaizmu.

   Taki los czeka Polaków tolerujących żydów.

   Islam nie wdarł się do Europy silą lub podstępem, a został tu sprowadzony przez żydów.

   Europejczycy poddani terrorowi islamskiemu są mnie skłonni do krytycyzmu wobec żydów, a nawet mogą i trochę polubić.

   Trzeba mieć tę naukę na względzie , szczególnie w Dniu Marszu Niepodległości.

   Żydówka Gronkiewicz Waltz buduje meczet w Warszawie

   http://gloria.tv/?media=595224&language=YiwzPCkSG6u

    1. JAKI PROBLEM ??? KUPIĆ WIEPRZKA FLAKI I KREW W RZEŹNI W BAŃCE

     PODJECHAĆ W NOCY I CO SIE DA SPRYSKAĆ KRWIĄ I FLAKAMI OBŁOŻYĆ – NAGRAĆ MAT A.V

     WŻUCIĆ NA Y.T
     I PO MECZECIE – proste tanie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: