NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
-116280 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

RUSZA POLSKI PROGRAM MULTIKULTI – miliony na promocje i zachętę do osiedlania się w Polsce

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

OTO RZĄDOWY PLAN ŚCIĄGANIA DO POLSKI EMIGRANTÓW Z AZJI AFRYKI I skąd TYLKO SIĘ DA – Z WYJĄTKIEM POLAKÓW ZAMIESZKAŁYCH W BYŁYM ZSSR ??? – DLA NICH PRZEPISY POZOSTAJĄ PO STAREMU CZYLI POD GÓRKĘ !!

POWÓD OFICJALNY – KATASTROFALNA SYTUACJA DEMOGRAFICZNA

NO TAK W LATACH 2000 – 2014 Z POLSKI WYJECHAŁO PRAWIE 7 000 000 POLAKÓW

WIEC ŚCIĄGNĄ BIDOTĘ AFRYKAŃSKĄ AZJATYCKĄ W NADZIEI ŻE BĘDĄ TYRAĆ ZA 1200 ZŁ 🙂

W związku z rychłym uchwaleniem nowej ustawy o cudzoziemcach Urząd do Spraw Cudzoziemców przeprowadzi kampanię społeczną z udziałem cudzoziemców. Będzie ona miała na celu, z jednej strony, ocieplenie wizerunku imigrantów wśród Polaków i ułatwienie integracji

http://biuletynmigracyjny.uw.edu.pl/44-pazdziernik-2013/polska-tu-mieszkam
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.625981877441046.1073741842.195850540454184&type=3
Cudzoziemcy poszukiwani! Do reklamy: ‚Polska. Tu mieszkam’
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,15004072,Cudzoziemcy_poszukiwani__Do_reklamy___Polska__Tu_mieszkam_.html
Już niebawem ruszamy z kolejnym projektem dla Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Seria spotów reklamowych i radiowych, a także billboardy to nasz priorytet do końca tego roku. Wraz z ciekawymi ludźmi, którzy żyją i pracują w Polsce, choć wcale się w niej nie urodzili, spróbujemy odczarować wizerunek kraju nieprzystępnego dla obcokrajowców.

Tymczasem króciutka zapowiedź i przesympatyczny Herny z Ghany, którego marzeniem jest pracować w służbach mundurowych. Sprawdźcie to!
http://blog.kastelnik.pl/polska-tu-mieszkam/

===================

TAK MIEJSCA SIĘ ZWOLNIŁY WIĘC RUSZA MULTIKULTI RZĄD ZAPRASZA I ZACHĘCA

7 000 000 MIEJSC WOLNYCH …

================================

CZYM TO SIĘ KOŃCZY W KRAJACH BOGATYCH ???

HOLANDIA , FRANCJA, WIELKA BRYTANIA

MŁODSI WIEDZĄ BO BYWAJĄ NA ZACHODZIE ALE DLA STARSZYCH BĘDZIE TO SZOK !!!!

HPIM3164POKOJOWI DEMONSTRANCI PARYŻ

TAK JESTEŚMY ZIELONĄ WYSPĄ NIE MAMY PROBLEMÓW WŁASNYCH TO SOBIE SPROWADZIMY 

POWIEM TAK DLA STARSZYCH I NIE OBYTYCH 

WYJŚCIE NA MSZĘ LUB DO ZNANEGO OSIEDLOWEGO WARZYWNIAKA 

STANIE SIĘ WYPRAWĄ W NIEZNANE !!

86 thoughts on “RUSZA POLSKI PROGRAM MULTIKULTI – miliony na promocje i zachętę do osiedlania się w Polsce

 1. Witam, wlasnie dodalem ta www do moich ulubionych, ma potencjal, ale musze ci powiedziec, ze jest slabo widoczna w wyszukiwarce google. Zasluguje na wiekszy ruch. Jest cos co ci sie na pewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbednik dla kazdego webmastera

  1. A w Europie nie ma burdeli,handlu prostytutkami i agencji towarzyskich?.Sa i nawet niektore grupy politykow ubolewajacych nad losem afrykanskich niewolnic, postuluja legalizacje prostytucji.Hipokryzja i tyle.Milosierdzie na pokaz.Obrzydlistwo.

 2. Pingback: Anonim
 3. Tu miało to być!

  Islamizacja fajna sprawa.
  W Amsterdamie powstaną burdele dla islamistów.
  W Szwecji na 23 dzieci w klasie jest 1 Szwed…
  W londyńskim parku (jakiś obszar) nie wolno spacerować z psami…islamisci nie lubią psów.
  W Szwajcarii nie powstanie islamskie przedszkole – na pewno NIE bo tam żonci szyd.

  Dodam, że u wyznawców islamu w dobrym tonie jest oddać na 1raz swoją 5letnią córeczkę podczas odwiedzin ważnego gościa, taka prastara tradycja…

  1. dodam, że przybysze* nie muszą isc do burdelu- mogą sobie bezkarnie używać* białe dzieci i kobiety, nikt sie za nimi nie ujmie ani sont ani żont ani bez jajec monsz!!!

 4. Mieszkam w Londynie i jakiś wykolejony murzyn (którego przez lata uważałem za dosyć normalnego i inteligentnego jak na murzyna) ostatnio wkręcił sobie, że popsułem jego rower.
  Zaparkował go na moim pojeździe po raz któryś tam już wyraźnie wbrew mojej woli. Wszystko co zrobiłem to było delikatne przeniesienie jego roweru na obiekt trochę trudniej dostępny, ale nie uszkodziło to jego roweru w żaden sposób.
  Wiecie co ta pierdolona małpa teraz odpierdala ??!
  Codziennie straszył mnie, że mnie zabije, albo wyśle jakichś kolegów, żeby mnie zadźgali nożem w jakiejś ciemnej uliczce… Wczoraj rzucał się do mnie z łapami i wyjmował z kieszeni młotko-scyzoryk, mówiąc mi, że mu to wisi, że pójdzie na dożywocie, ale zaraz mnie nim zadźga na śmierć…
  „Najzabawniejsze” w tym jest to, że ten głupi małpiszon wkręcił sobie, że mu coś popsułem, chociaż nic mu w tym rowerze nie uszkodziłem…
  Codziennie zastanawiam się, czy ten świr przypadkiem nie zajdzie mnie od tyłu podrzynając mi z nienacka gardło…
  Murzyńska (bez)kultura nadciąga do Polski. Ci ludzie nie potrafią kontrolować emocji tak jak (ci prawdziwi) Europejczycy.
  Nie myślcie, że to tylko 1 wyjątkowy przykład i buduję sobie na nim opinię o murzynach. Mógłbym przytoczyć całą masę mniej drastycznych. Oczywiście poznałem też sporo normalnych murzynów, ale głównie nie z Afryki – np ze Sri Lanki.
  Anyway, nazwijcie mnie rasistą, ale nie widzę nic złego w haśle Polska dla Polaków. Mamy dobrą kulturę (o ile nie najlepszą na świecie), nie chcę mieszania naszej kultury z jakimiś innymi, zupełnie od niej różnymi.

  1. Chciałbym się zaśmiać, ale nie zrobię tego. Ja też jestem umiarkowanym rasistą, chociaż nie mam, żadnych problemów u siebie z multikulti. Murzynów nie lubię i nie ma ich zbyt wielu, a Arabów się raczej boję. Kontakt, czy chce, czy nie, mam na co dzień i jak tylko mogę omijam z daleka. Murzynów tutaj dobrze trzepie policja, oni znacznie więcej dokumentów potrzebują, żeby się tutaj znaleźć, dlatego też może nie ma tylu „kozaków”. Generalnie się nawet nie szczypie z murzynami, zwłaszcza jak sobie popije, bo prawnie jestem na wygranej pozycji, także nawet nie fikają. Poza tym obie rasy często śmierdzą, mamy z tym problem w szkołach, bo przyjdzie taki na zajęcia z Pakistanu i jebie na całą sale. Mamy wszędzie tabliczki zawieszone, w skrócie, weź prysznic zanim przyjdziesz na zajęcia. Ale oni chyba nawet nie zdają sobie sprawy, że śmierdzą i teraz nauczyciel ma problem. Zwrócisz mu uwagę, że jebie od niego na całą salę to zaraz obrażony i dyskryminacja 😀 A co czarnuchy odpierdalają w UK to wiem od dawna kiedy to pierwsi moi kumple przed UE rozwozili tam pizze. Tam gdzie diabła nie posłali to polaczek zapierdalał na skuterze, a na miejscu gnat do głowy, dzięki za deliver i spierdalaj. Ogólnie współczuje sąsiedztwa.

   1. Widzę, że mamy takie same poglądy. Też bardziej boję się imigracji muzułmańskiej niż murzyńskiej – o nich też chciałem napisać, ale ludziom nie chce się czytać komentarzy dłuższych niż artykuł…
    Nie wiem tylko dlaczego napisałeś, że zaśmiałbyś się.
    Pewnie myślisz, że owy czarnuch to typowy gnój jakich pełno w Londynie – dużo gadają, a mało robią.
    Otóż nie, ten typ ma 47 lat, a w pierdlu za rozboje siedział w młodości co najmniej 2x.
    Nie wiem za co dokładnie siedział (#za co go złapali), ale na pewno miał do czynienia z nożem i nie jest skory do żartów. Mówił mi, że 20 lat temu byłbym już martwy i to nie był dowcip…
    Mam nagranie z kamery, gdzie toczyła się akcja, kiedy wyciągał ten młotko-scyzoryk i rzucał się do mnie z łapami (wtedy czułem się w miarę bezpiecznie, bo byli tam ludzie postronni, którzy raczej nie pozwolili by mu zadźgać mnie nożem), mógłbym z tym pójść na Police, ale to oznaczałoby zmianę mojej pracy i dotychczasowego życia, bo jego kryminalne znajomości mogą być realnym zagrożeniem dla mojego życia… Wiem, że jeśli zamkną go do pierdla to nie będzie to koniec problemu.
    Mogę oczywiście zapłacić typowi za te urojone uszkodzenia i to zakończy cały problem, ale nie mam zamiaru tego robić.
    Dzisiaj mam zamiar się z tym typem spotkać i wyjaśnić mu stanowczo, że są 2 opcje, albo razem będziemy mieli problemy, albo nikt z nas, a business is business – nie znamy się od dzisiaj i tyle. Jeśli nie zaakceptuje tego to zmienię pracę, a on pewnie wróci do pierdla.
    On doskonale wiedział, że byliśmy pod kamerą – oni po prostu nie potrafią kontrolować emocji. Zakładam, że myślac całą noc o perspektywie powrotu do pierdla doszedł może do wniosku, że warto ogłosić rozejm.
    Zobaczymy…

    1. W takim sensie, że miałem kilka lat problemy z pewnym sąsiadem w Polsce i w sumie to wcale nie było śmieszne (sorry), rozpalał pode mną ogniska na balkonie, jak się nachlał pukał do moich drzwi z siekiera i wierz mi nie mogłem sie od kolesia uwolnić na drodze prawa, pomimo, że był ścigany listem gończym. Psy go złapały jak go kiedyś nakryły na gorącym jak szedł do mnie z siekierą i dostał chyba 3mc aresztu, bo tyle go nie nie widziałem. Za żaliłem się kiedyś o tym forum i Miziak mi napisał, żebym mu gorący olej wylał na łeb jak drze ryja na mnie z balkonu 😀 Poza tym jak się Ciebie nie boją to się z Ciebie śmieją 😀 … Naprawdę z kolesiem się pierdoliłem ze 3 lata i nie szło nic zrobić. Cuda wymyślałem, jako koleś rozpalił ognisko na balkonie to straż pożarną wzywałem, żeby chuja obciążyli, … eh .. ale z Murzynami może być jeszcze gorzej. … Teraz już pierdole mieszkania i domki, jestem mobilny, nic nie mam, pakuje się cały w godzinę i zmieniam miejsce, jak coś nie pasi. Pozbyłem się wszystkich gratów i jest mi lżej. Pozdrawiam i powodzenia.

  2. Ludzie coraz bardziej dziczeja Takze biali.Nie potrzeba w Polsce zadnych muzulmanow i murzynow,bo Polacy sami sie pozagryzaja wzajemnie,co widac wszedzie: w rodzinach,wsrod znajomych ,przyjaciol ,w roznych srodowiskach zawodowych.Przyklady zdziczenia obyczajow,wrednosci ,zwyczajnej podlosci ,zawisci w zamian za okazana bezinteresowna pomoc moglabym podawac dziesiatki.Ale po co?.Na ogol ludzi widza, co sie wokol nich dzieje.A co do uprzejmosci gosci ze Sri Lanki.Nie roznia sie od innych niczym specjalnym.Wsrod nich sa i madrzy i glupi. Mialam swego czasu do czynienia z takim.Bardzo mu wspolczulam ,kiedy opowiadal historie swoja i rodziny.Byl bardzo dobrze traktowany jako pracownik.Otrzymywal rozne dary za darmo.Nie bylo nigdy problemu z otrzymaniem wolnego czasu na wizyte u lekarza lub inne wazne sprawy w godzinach pracy.W chwili ,kiedy zdarzylo sie ,ze nie otrzymal pensji w terminie z powodow niezaleznych od pracodawcy zaczelo sie straszenie sadami pracy.Szybciutko zapomnial o korzysciach,duzych korzysciach i bezinteresownej pomocy ,bo on biedny imigrant przyjechal na obca ziemie.Zycie uczy rozumu.Nie warto bylo byc dobrym pracodawca,bo pracownika nie obchodzily chwilowe problemy pracodawcy. A agresja i zdziczenie nie tylko wsrod kolorowych czy mniej lub wiecej wyksztalconych ,bierze sie ze zwyklej glupoty i nie zrozumienia rzeczywistosci,w ktorej zyja.Do tego dorzucic nalezy obecny system pozbawiajacy jednych srodkow do zycia i marginalizujacy ,a nagradzajacy innych nadmiernie i mamy to co mamy.Powszechna agresje i walke o byt czesto po trupach.

 5. Polacy zamieszkali w Kraju ZABLOKUJCIE i NIE dopuście aby synalkowie UPO-wców pogrobowcy banderowców, którzy wymordowali ponad 150 tysięcy Polaków na Wołyniu teraz bezczelnie się PANOSZYLI po Polsce, szukając wsparcia wśród polskich głupich wykołowanych lemingów w Warszawie !

  W nowym lokalu o nazwie „Ukraiński Świat” przy ul. Nowy Świat 63, w NIEDZIELĘ, 11-V-2014 r. o godzinie 11:00 w dzielnicy Śródmieście zaplanowano „konferencję prasową” . . . SIĆ! z udziałem reprezentantów kandydatów NAZIOLI na „prezydenta Ukrainy” …

  ROZGOŃMY przemocą i dajmy porządny „WYCISK” w Warszawie organizatorom tego SPENDU ukraińskich NAZIOLI o nazwie „EuroMajdan Warszawa i Fundacja Otwarty Dialog” !!!

  UCZCIWY Polacy NIE chcą współpracy z naziolami potforami !

  Do Warszawy ma się przybłąkac nacjonalista wyhodowany na doktrynach bandery/hitlera Oleh Tiahnybok – lider ultra-nacjonalistycznej bojówki „Swoboda” oraz reprezentanci radykalnie nacjonalistyczngo ludobujczego ugrupowania „Prawy Sektor”, którzy DOMAGAJĄ się „zwrotu” tzn. ODERWANIA miasta Przemyśla, ziemi Rzeszowskiej i Zamojszczyzny od III RP oraz przyłączenia tych ziem do tzw. „ukrainy”.

  Ponadto na tym ukraińskim nacjonalistycznym zbiegowisku mają się penic inni zaprzańcy nacjonalistyczni ukraińcy:

  – Oleh Lyashko (Przewodniczący „Radykalnej Partii Oleha Lyashka”).

  – Przedstawiciel oligarchy Petra Poroshenki (posła Rady Najwyższej Ukrainy … SIĆ!).

  – Przedstawiciel ULTRA-nacjonalisty Dmytra Yarosha – przewodniczącego ludobujczo-nazistowskiej partii bojówki politycznej „Prawy Sektor” która zorganizowała masakrę w Oddesie 2 maja 2014 zabijając bezkarnie z zimna krwią ok. 150 ukraińskich cywili, tylko dlatego, że mają INNY punkt widzenia na bandytyzm nacjonalizmu ukraińskiego.

  Głównym celem tego SPĘDU BANDREOWCÓW ma byc „przybliżenie sylwetek kandydatów” … SIĆ! … na najwyższe stanowisko w Ukrainie , . . SIĆ! . . . społeczeństwu polskiemu oraz przedstawienie przez nich z Ukrainy swojej „wizji rozwoju kraju „NAZI Ukraina” i „współpracy z Polską” … SIĆ! … w warunkach aktualnych wyzwań gospodarczych i geopolitycznych . . .SIĆ!

  Od godziny 10:00 w NIEDZIELE 11-V-2014r na ul. Nowy Świat 63 w Warszawie będzie możliwość przygotowania sprzętu technicznego do nagrań …

  inne szczegóły poczytajcie tutaj:

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fbanderowscy-politycy-z-ukrainy-na-debacie-w-centrum-warszawy#

  UCZCIWI polscy obywatele Polacy, punkt widzenia NIE może być zmieniony – nacjonalizm zachodnioukraiński musi zostać NAZWANY po IMIENIU jako LUDOBUJSTWO ukraińskie !

  MORDERCY S.Bandera, R.Szuchewycz i ich obecni NASLADOWCY idole Oleh Tiahnybok czy Dmytro Yarosh MUSZĄ być raz na zawsze napiętnowani i POTĘPIENI.

  ZAPAMIETAJCIE, że NIE MOŻNA kiedykolwiek tworzyć FAŁSZYWEGO wrażenia, że sotnie UPA walczyły o jakąkolwiek niepodległość Ukrainy.

  UPA zamordowało ponad 180 tysięcy Polaków i co najmniej 60 tysięcy Ukraińców + tyle samo Ruskich, zaś ich poprzednicy z OUN i UWO mordowali Ukraińców jeszcze przed wojną i to w liczbie większej niż Polaków !!!

  Nigdy NIE będzie zgody na zapomnienie LUDOBUJST UPA, a nasz POLSKI punkt widzenia na zachodnio-ukraiński EXTRYMIZ nacjonalistyczny – będący zarówno antypolskim, jak i antyukraińskim – jest ZGODNY z punktem widzenia większości normalnych Ukraińców, dlatego obecni NAŚLADOWCÓW banderowców nazistów UPA:
  Oleha Tiahnyboka czy tego Dmytro Yarosha lub ich przedstawicieli w Warszawie, czy gdzie kolwiek w Polsce NALEŻY PRZEGNAĆ z użyciem PRZEMOCY bez skrupułów, tak aby oni NIGDY więcej NIE pokazywali się w Polsce !

  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2014/05/brama-hei-hitler.jpg

  1. a co mogą zrobic polacy? od 7 miu lat rzadzi pro niemiecki premier z pro amerykanskim ministrem rebe radkiem dzisiaj w polszy niema polskiego przemyslu stoczni kopaln wszystko sprzedane juz wszystko pozamiatane

   1. Podobno nowa inicjatywa i podobno spoleczna pt.” S i O” ma zrobic polski ” majdan” i porzadek.Tak mowia przynajmniej..Wow strach sie bac…

 6. Nie potrzeba nam w Polsce żadnych murzynów, ukrainców czy innych ciapaków.
  Mamy tu już wystarczający syf bez tych brudasów.

  1. Ano widzisz.Udalo sie sprowadzic autochtonow do poziomu ,tych o ktorych piszesz.Przykro patrzec na ludzi pozbawionych srodkow do zycia grzebiacych w smietnikach,zapijajacych sie na smierc i cpajaca bez perspektyw mlodziez.W takiej sytuacji nie trzeba nikogo sprowadzac.Polacy wlasna glupota sami sie wykoncza..Ba juz sie wykanczaja chlaniem,cpaniem,bandytyzmem.. i powszechna glupota..A ci ,co troche im sie powiodla rzna europejczykow pelna geba,ze az przykro patrzec..No coz…Jak swiat swiatem, nikt nie wynalazl lekarstwa na glupote…

  2. 1. Bez obaw, żaden „brudas” do Was „czyścioszków” nie przyjedzie, może poza Ghany.

   2. Ja ogólnie do multikulti nic nie mam, dopóki jest to pod kontrolą i zapewnia przypływ kasy z zewnątrz i ogólnie rozwój. Tu gdzie siedzę ponad rok temu ujebali visy edukacyjne obywatelom Afryki, poza South Africa. Tak bez jebania z dnia na dzień. Telefon informacyjny: „No more Visa for Africa”. No nie lubią murzynów i tyle.

   Co za brutalne przejawy rasizmu w kraju, który często nazywany jest „Krainą Uśmiechów” :555

   1. Do bidy nie beda przyjezdzac.Proste.Nie chodzi o czyscioszkow i rasizm..Obudz sie Knur..Do Europy wypycha sie bide z nedza,a potem ichni religijni oszolomi po roznych kosciolach nauczaja o rasizmie bialych,z ktorych socjalu sie utrzymuja.Niech sobie zakladaja szkoly u siebie i walcza o swoje prawa,a nie robia syf w Europie nauczani przez ichnich imamow..Jak bys raz albo drugi zostal wyzwany od rasistow za nic,to bys szybko zmienil zdanie.U siebie siedza cicho jak myszy pod miotla ,a rozrabiaja u innych,korzystajac z przywilejow prawa i opieki durnych politykow.A na co dzien zwyczajni ludzi padaja ofiara kolorowych bandziorow ,ale tego w telewizorach nie mowia.Oczywiscie jest garstka inteligentych ludzi,zyjacych normalnie,ale jest to zdecydowana mniejszosc..Calej reszcie wszystko sie nalezy za odmienny kolor skory..Daj spokoj..To,ze sa wykorzystywani przez tutejszych i wlasnych gangsterow to inna bajka,ale scisle zwiazana z tym,co sie dzieje..i z celami polityki.Wielu zalezy na takim ukladzie zaleznosci,aby lepiej dzielic i rzadzic,ale fanatyka nie przekonasz,bo fanatykowi wbija sie do lba,ze wylacznie bialy czlowiek jest winien..A w tej Afryce glosna afera o porwaniu w Nigerii 200 dziewczat w celu sprzedazy jako niewolnice..Zreszta to nie nowosc..Moda niewolnictwa do Europy przywedrowala wlasnie z Afryki swego czasu.Tam juz wczesniej handlowalo czarna ludnoscia,ale tego imamowie w ichnich kosciolach nie nauczaja.Bo i po co…To,ze sami miedzy soba sie wyrzynaja tez im nie przeszkadza ,ale biali winni..Ich wodzowie tez sie kumaja z bialymi,ale wciskaja fanatykom,ze to wylacznie biali wszystkiemu winni…Zostawic im te Afryke bez zadnej pomocy i niech sie rzadza sami..Zobaczymy wtedy te cywilizacje…

    1. „Co za brutalne przejawy rasizmu w kraju, który często nazywany jest „Krainą Uśmiechów” :555” – to była ironia.

     Masz racja, jeśli się rozdaje paszporty i socjalne. Ja żyje w środowisku multikulti i nie zauważyłem żadnych problemów rasistowskich – wręcz odwrotnie. Religią dominującą jest buddyzm (95%), a wierzyć sobie możesz tutaj w co chcesz.

     A jak masz ochotę podnieść ciśnienie Arabom na „ich dzielnicy” to też nie ma problemu:

     1. Wszystko zalezy od ludzi.Wielu emigrantow zle znosi inne kultury i zyje w danym kraju ze wzgledu wlasnie na socjal,stajac sie czesto narzedziem roznej ekstremy ,a zwlaszcza w srodowiskach politykow do ugrywania wlasnych celow.Nie daleko szukac..Afera z Polakami w Anglii.Otworzono rynki, pracy ,a teraz nagle przybysze z Polski przeszkadzaja.Nie zwyczajni ludzie robia te zadymy,ale wlasnie politycy,a glupi ludzie czesto wierza i daja sie podpuszczac.

      1. Ps.
       Spokojnie Knur..Wiem,ze sie cytuje tutaj rozne wypowiedzi,wiec nie ma problemu..Troche hasam po roznych portalach he he i czytam.Moja odpowiedz z ” obudz sie ” tez nie byla wymierzona w Ciebie.Ale w czytelnika zwlaszcza tego,ktory bywa tylko u siebie i nie ma pojecia o tym ,co sie dzieje gdzie indziej,bo sie naczyta i naslucha propagandy plynacej z roznych zrodel.

       1. Wiem,ze jestes spokojny.Zaden rzad nie przesypia.Od czego maja sluzby specjalne?.Czyzby wylacznie do inwigilowania obywateli?.Na to wyglada.Palowac i namierzac ludzi,ktorzy upominaja sie o konstytucyjne prawa potrafia,a nie potrafia zajac sie terroryzmem.Widocznie im sie podoba,ze terrorysci terroryzuja rozne spoleczenstwa.Ktos tym terrorystom sprzedaje bron i ktos ich finansuje.Dopoki beda miec forse i inne srodki dopoty beda robic to, co robia.Skoro niektore rzady prowadza polityke terroru,wiec nie ma co sie dziwic,ze terroryzm istnieje.Ukraina dobrym przykladem.Natworzyli roznych dziwacznych partii i dziwia sie,ze jest wojna domowa,ktora wywolali,ci sami co te partie stworzyli.Nie da sie nikomu zaprzeczyc prawdzie plynacej ze srodkow masowego razenia opinii publicznej.

       2. Artykul ciekawy.Bajzel jak wszedzie.Nasi wielcy demokraci powoli zblizaja Europe do tajlandzkich standardow.Jeszcze sie przed nimi nie kladziemy plackiem..Ale kto wie?…Wszystko przed nami.

       3. O jakich standardach?.A o takich,ze w Polsce i w Europie bedzie jak w Tajlandii.Bida z nedza..i zadnych praw.Takie swieta swiatelel to dla naiwnych,ktorzy wierza takim bajkopisarzom jak cejrowski i inni sciemniacze od propagandy sukcesu.Ludzie beda zapierniczac za lyzke ryzu nie tylko za miske i bez zadnych swiadczen i emerytury.To sa standardy tajlandzkie,do ktorych sie zmierza.Trzeba byc glupim,zeby tego nie widziec i co najwazniejsze nie wiedziec.

     2. No wlasnie na wlasnym terytorium goscia by poszatkowali.Ale moga go i tam poszatkowac ,jesli bedzie takie zapotrzebowanie.Zwroc uwage,co sie dzieje na Filipinach.

 7. Zaczęło się od raportu Macierewicza przygotowanego i opublikowanego przez śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To służba bezpieczeństwa wytypowała Donalda Tuska na lidera nowej partii. Dlaczego go wytypowała? Nie mamy jednoznacznych dowodów, ale wskazówką dlaczego, to właśnie on stał się faworytem agentów służby bezpieczeństwa i jemu przyznano fundusze na odegranie roli politycznej w niepodległej Rzeczpospolitej może być fakt, że Tusk nigdy nie był przedmiotem rozpracowania przez służby. To jest niesamowita historia. Jedyny taki działacz antykomunistyczny, który podaje się za człowieka solidarności, a nawet twierdzi, że jeszcze w latach ’70 miał coś wspólnego z wolnymi związkami zawodowymi przyznaje się do tego, że zawsze był antykomunistą, a jego staż działacza komunistycznego przed ’89 rokiem liczy co najmniej 10 lat. To wszystko jest zadziwiające, ponieważ służby bezpieczeństwa nie zrobiły nawet operacyjnego sprawdzenia, mimo że w ’83 roku Donald Tusk został zatrzymany i miał tylko jedną rewizję wtedy, kiedy szedł na spotkanie właśnie ze mną. Jednak pomimo rewizji nie podjęto rozpracowywania. Należy przypomnieć, że każdy człowiek, który chociaż raz przewinął się przez kontrolę służb bezpieczeństwa podlegał tzw. sprawie operacyjnego sprawdzenia. Niestety w przypadku Tuska tego nie zrealizowano. Tusk był pod specjalną ochroną, ale jeżeli miał ochronę od strony służb bezpieczeństwa, to fakt, że był finansowany przez agenta Kubiaka znaczy, iż postawiono na człowieka, którego już wcześniej mieli rozpoznanego w sensie pozytywnym, to znaczy jako swojego faworyta. To niesamowite. Potwierdzenie Piskorskiego, że on uwikłał się nie tylko w bycie dłużnikiem, finansowanym przez służby bezpieczeństwa, ale nawet przez Niemcy zachodnie (przecież te rzeczy musiały odbywać się przez zachodnioniemieckie służby specjalne) to naprawdę bardzo poważna sprawa, która podchodzi pod domniemanie współpracy szpiegowskiej. To musi zostać wyjaśnione.

  Wtedy nie podejrzewaliśmy Tuska o niecne kontakty, czy nawet o finansowanie przez służby bezpieczeństwa. Byłem przekonany, że był on surowo rozpracowywany. Jednak, to czego dowiedzieliśmy się od IPN, to dla mnie sensacja. Wcześniej krążyła tylko legenda jakoby Donald Tusk był działaczem antykomunistycznym. To kolejne kłamstwo w jego życiorysie.
  Należy zwrócić również uwagę, że to nie jest tak, że oddzielnie istniała sprawa niemiecka i uzależnienie od Niemców, a oddzielnie sprawa rosyjska. Służba bezpieczeństwa wiedziała wszystko o Tusku, a skoro tyle wiedziała to znaczy, że wiedzieli również Sowieci. Mam poczucie, że służby bezpieczeństwa w tym wymiarze pracowały na zlecenie właśnie Sowietów. Chodziło o przemyt materiałów elektronicznych, wtedy obowiązywał jeszcze zakaz eksportu na Wschód nowoczesnych technologii, a Sowieci robili to za pomocą Polaków. Dlatego też Kubiak był na Zachodzie, by te układy scalone przemycać do Polski, ale oczywiście to wszystko trafiało na wyposażenie armii sowieckiej. Skoro Rosjanie są dzisiaj w posiadaniu radykalnie kompromitujących informacji na temat Tuska, to znaczy, że są w posiadaniu narzędzi nacisku na niego. I odwrotnie. Myślę, że wielu funkcjonariuszy komunistycznej policji politycznej przewerbowało się na rzecz Niemców czy Amerykanów. W tym sensie cały świat ma w ręku kompromitujące oblicze Tuska i wszyscy wiedzą, kim ten człowiek jest, że jest to człowiek dyrygowany. Niestety, tylko Polacy mają wrażenie, że to sympatyczny, wiarygodny szef naszego rządu. To jest rzecz katastrofalna.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/wyszkowski-informacje-ujawnione-przez-piskorskiego-uwazam-za-wiarygodne/

 8. zadnych imigrantow z afryki czy azji..
  muslimow wyrzucic z Polski w trybie natychmiastowym

   1. trzeba przyjąć metody emigrantów, arafata na pysk, „baton” w keiszeń, kaptur na łep, kaszkiet bo zasłania ryj od góry i heja na ulice

    1. Arafata na pysk?.Chodzi Ci o szalik w kratke,czy o cos innego?.Popatrz sobie na te metody zastosowane wlasnie na Ukrainie.Podobaja Ci sie?.Tym banksterom wlasnie o to chodzi,zeby ludzie bili sie miedzy soba ku ich uciesze ,czyli autochtoni z roznymi emigrantami.Bo ci emigranci ciemni sa narzedziem ,wylacznie narzedziem w rekach banksterow i innych gangsterow,ktorzy walcza o kase i tyle.Czy to tak trudno zrozumiec.Ci emigranci tez sa wylacznie miesem armatnim i jeszcze glupszym ,bo podpuszczanym religijnie bardziej niz mieszkancy Europy.Idioci sie wyrzynaja ,a gangsterzy wszyscy w roznych kolorach bez wyjatku udaja,ze debatuja pokoj.Im wiecej debat,tym wiecej wojen i rzezi.

 9. Do końca roku zwalniam z rodziną jeszcze 4 miejsca… Byłem już 10 lat w UK, wróciłem, założyłem rodzinę, działalność, pomieszkałem 5 lat i podjąłem decyzję: sprzedajemy mieszkanie i kupujemy dom – niedaleko bo zaledwie 20-30km dalej – w Czeskiej Republice, dwie firmy przenosimy do Czech – nie dla pieniędzy, choć i te są lepsze u południowych sąsiadów… dla wygody i świętego spokoju. Także pajacom z wiejskiej mówimy naschledanou i dedykujemy kawałek: https://www.youtube.com/watch?v=Z2Y30NNTQ0Y

  1. gandzia for free? też mi argument – cymbał
   potyraj na emigracji z asfaltem albo jakimś ciapatuchem zaznasz „równości” to Ci się multisrulti odwidzi

   1. I to jeszcze jaki cymbal?.Takich cymalow trzeba przymusowo wysylac na roboty w klimatach multi-kulti to nabiora rozumu i odechce sie im gandzi i innych glupot.

 10. Kiedyś czarny niewolnik a dziś każdy z nas może być dyskryminowany.
  Historia zatacza koło!
  http://biznes.onet.pl/rosjanom-wstep-wzbroniony,18490,5634868,news-detal

  Polacy w Polsce!
  kom: Może zamiast wyrzucać,zainteresowac się dlaczego ci ludzie znaleźli się w takiej sytuacji.A może by tak cymbałów powyrzucać z sejmu,samorządów bo oni więcej robią szkody niż „śmierdzący” Kiedyś interesowałam się losem takich ludzi i w dużo przypadkach to ludzie często z wyższym wykształceniem,znający języki obce,technicy,wykwalifikowani robotnicy z którymi los obszedł się wyjątkowo paskudnie.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Smierdzisz-Do-autobusu-nie-wejdziesz,wid,16579793,wiadomosc.html

   1. Też zauwazyłem, że jakoś mało strzaszna ta Mastema. Postawiliby kilka na mieście i mama na spacerze do synka: „Widzić Maciuś, jak będziesz okradał ludzi, to spotkasz się z Koziołkiem Matołkiem” :&P

    1. Macius z tego strachu he he zapisze sie do klubu milosnikow Koziolka Matolka.A propos Matolkow..Ludzie gorsze glupie..W epoce odleglej od sredniowiecza wierza w rogatego diabla,bo przeczytali w jakiejs starej ksiazce i jeszcze do tego naogladali sie roznych malowidel po kosciolach i muzeach..Wszedzie widza diabla ..he he.Potrzebny psychiatra takim ..he he.Moze byc i Macius..ha ha.

    2. Tym sposobem Maciuś znudzony pierdoleniem z ambony weźmie sprawy w swoje ręce, zakręci się na filozoficzno-religijnym ostrzu noża i stanie się silny, egoistyczny i wierzący w siebie. Pozbędzie się wszystkich przesądów, zatraci się na chwilę w sobie, zapomni o samokrytyce i stanie się wielki sam w sobie.

     Wstąpi do klubu Koziołka Matołka!

     Przy okazji my już mamy ogromne posągi diabła i to nawet przy samych kościołach – sieć marketów „Lewiatan”.

     AVE SATAN!!!! 😀

     1. A taka głupotka. Śmieć mi się chciało, kiedy znalazłem się w Osiu, koło Tlenia i na małym zakręcie spory kościół, a na przeciwko market LEWIATIAN. Do kościoła nikt nie wchodził, a do Lewiatana kolejki.

      1. O tym samym pomyslalam z tymi ” Lewiatanami”.Ludziska chyba zrozumieli wreszcie,ze samymi modlami i hostia nie da sie zyc.A wielebny grzmiacy na ambonie przeciw takim ” Lewiatanom” sam sobie robi krzywde,bo ludziska beda omijac przybytki Boze.Drzewiej wielebni byli madrzejsi i przeciw karczmarzom ,co swoje knajpy przy kosciolach stawiali kazan nie glosili.Pozytek byl obopolny.Ludziska poszly do Kosciola.Pomodlily sie i wielebnemu daly na tace ,a potem poszly chlopy do karczmy do Zyda na sete i galarete.Eh…Sie porobilo.Nie umia wielebni robic interesow w dzisiejszych czasach.Maciek wyczul sprawe i w klubie Koziolka Matolka nauczyl sie ,jak robic biznes ..ha ha.

       1. Ci wielebni to chyba wiedzą jak robić interesy „jakieś”. W Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska na ulicy Sandomierskiej, klechy starały się na terenie kościoła postawić market AS i przemawiali do ludzi przez pół roku, że to market dla biednych ludzi, który w niedziele będzie zamknięty.

        I udało się im … stoi od lat markecik, w niedziele napierdala sprzedaż jak w każdy inny dzień, czy tanio, czy dobrze … sama wiesz 😀

        Ale Maciuś wkurwił się i był taki okres przez 3 lata, że co roku stawał dach kościoła w płomieniach i nikt nie wie jak …

       2. Jasne,ze wiedza jak robic interesy.Klepia jedno,a robia ,co innego i to od tysiecy lat.Zawsze robili interesy z tymi,ktorzy niewolili ludzi.Wojtyla otworzyl im szeroko bramy raju na ziemi.Wlaza wszedzie i robia inreresy nie tylko na marketach,ale takze roznych szemranych fundacjach ,relikwiach ,hostiach i innych pierdolach.A do raju sie nie spiesza,bo stac ich na najlepszych lekarzy ,leki ,kliniki.Dziwne,ze do raju im mniej spieszno niz ludziom z rozpaczy pozbawionym srodkow do zycia popelnajacym samobojstwa.Nawet bandziorow do klasztorow przyjmuja..Tfuj…Obrzydlistwo..Wszystko wytlumacza bogiem,ktorego wymyslili.

 11. Koncza to sie autochtoni,a cala reszta ma sie calkiem niezle,zyjac na koszt,tych ktorzy zapierniczaja po kilkanascie godzin dziennie na ten socjal.,bo do roboty to przybysze nie bardzo sie kwapia szczegolnie przybysze spoza Europy.No ale trudnia sie rozbojami,napadami i handlem narkotykami.Taka jest wiekszosc niestety.Ale autochtoni sami sobie sa winni,bo takich dycydentow o ich losie wybieraja i tak maja.Cudow nie ma.Realia sa takie sa,jakie sa.

 12. Jakie tam 1200 PLN, w ostatniej firemce polskiej co miałem do czynienia, to kobiety dopierdalały za 300 PLN. Stary rano do roboty, odwiózł dziecko do żłobka, a w tym czasie, mama dorabiała. Nie mogłem w to uwierzyć….

  W Bydgoszczy na Chodkiewicza, dokładnie ta firma:

  http://grupaalias.pl/

   1. i komtur zezwala na taki wyzysk? gdzie jego legiony by bronic słabszych i ucisnionych?? z rycerzami Jezusowymi niechaj ruszy na tę podłą wirmę…

    1. Nie wymagaj za duzo.Komutur to powazna fucha.Komtur sluzy Jezusowi,a nie ludziom.Glupotami nie bedzie sie zajmowal.

 13. jest to syjonistyczy program pomieszania krwi , nacji, religii w celu wywołania zamieszek, wojen… i w efekcie żeby syjoniści zarobili pare szekli na kolejnym konflikcie. Takich komentarzy (bo nawet sie z tym nie kryją) jest w internecie wiele, oj bardzo wiele… : http://www.wykop.pl/ramka/503301/rabin-goje-zyja-po-to-by-sluzyc-zydom/ wrzuć do wyszukiwarki i poczytaj. Są tak pewni swego, że się tym chełpią. Są pewni swego, bo poprzez dziesiatki lat poumieszczali swoich ludzi (tzw kutasowych obrzezańców) na mnóstwie wpływowych stanowiskach w praktycznie każdym kraju. W Polsce sądowe zydki uwalają sprawiedliwość społeczną. Choćby Kraków. Tam działa wybitnie silna diaspora. I tak już 60% Krakowa wróciło do żydków. 90% tych „powrotów” odbyło się na sfałszowane papiery. I coż z tego??? A dodatkowo pragnę wspomnieć dr Kękusia, który od lat walczy z tą mafią. W tej polszcze okazuje się, że posiadanie własnego zdania i posiadanie WIEDZY ! ! ! o prawie, stanowi pretekst do posłania niewygodnej osoby na przymusowe (bezterminowe) badania psychiatryczne. Wg decyzji sądów tylko osoba chora psychicznie podważa „autorytet” (hehehehehe… co to jest??? budynek??? ) sądu ! ! !
  Syjonizm jest to pomieszanie religii i tzw filozofii, że cały ziemski ród ma słuzyć kilku milionom kutasowych obrzezazańców. Tylko dlatego, że oni mają banki, gazety, TV i „swoich ” ludzi w rządach….

  1. To prawda ,ale ludzie maja to gdzies ,nie wierza ,a za 20 lat sie zesramy ps.to nie zydki tylko szatanisci ,rzadza nami szatanisci

 14. Dzisiaj wlasnie byla o tym mowa.Juz to widze jak beda walic drzwiami i oknami.Nie widze zadnych nowych zakladow pracy,dawno juz zostaly
  uplynnione za bezcent.Trudno bedzie im jeleni znalezc ktorzy pracowalby na smieciowkach za pare zloty.Oj naiwnosci ludzka.

  1. a kto mówi ze oni pracować bedą skoro na zachodzie tego nie robi 80%z nich to i w polsce nie innaczej będzie
   STRUKTÓRA RODZINY BERZOWEJ –

   KOBITA 25 LAT 6 DZIECI DRÓDIE 6 W PLANACH OJCIEC PROWADZI ALBO KEBAB Z 7 BRAĆMI GDZIE SIEDZĄ CAŁYMI DNIAMI LUB KAFEJKĘ

   TO CI ZARADNI JAKIEŚ 15%

   RESZTA SIEDZI NA SOCJALACH

   W POLSCE TEŻ WYMUSZĄ 10 x WIĘCEJ NIŻ POLAK POTRAFIŁ BY

   MAJĄ METODY DAJ !!! NIE TO WPIERDOL I OGIEŃ POD BUDYNKI

   DOPIERO MILICJA POLSKA ZOBACZY CO TO PROTEST ROSZCZENIOWY

 15. „powiem tak dla starszych i nie obytych wyjście na mszę lub do znanego osiedlowego warzywniaka stanie się wyprawą w nieznane”

  No i bardzo dobrze. Ci starsi i nieobyci to właśnie oni.

  Poza tym kto przyleci do PL jebać za 1200 😀

  1. Ten, kto u siebie jebie za 300zł, ale gorsi są Ci co przyjadą nie po 1200 za jebanie, ale po 900 za nierobienie plus mieszkanie socjalne plus status emigranta ciemiężonego trudną sytuacją finansową,

   Proste.

 16. Czemu przy produkcji polszewickiego klipu wykorzystano muzykę „HEY YUDE” a nie jakąś neutralną. Przypadek na to jest bardzo nikły a to zwyczajny znak do zlatywania się uzbrojonych sępów do Polski, jesteśmy w kolejce do kolejnego Majdanu ,,,,, po nim będzie WIELKA RZEŹ i ostateczne rozwiązanie sprawy chrześcijańskiej. Takie te bydlaki mają plany.

  1. Kiedy oni się pojawią zaczną się w Polsce zbiorowe gwałty na dzieciach (jak w Anglii), żądania, narzucanie barabrzyńskich obyczajów, AIDS.

   1. Jeśli zaczną robić syf to oficjalnie stwierdzam, że zrobimy im z dup jesień średniowiecza. .. jak oni zgwałcą kogokolwiek to oddamy im t6m samym tylko razy 1000. Jak kogoś zabiją to my wybijemy ich co do nogi.. ja nie mam zamiaru się z bandytami pierdzielić. Nieważne czy są brudni, czarni, zieloni czy też biali. Nieważne czy wyznają allacha, boga czy potwora spaghetti. Robisz syf w Polsce? Masz wpierdol!

    1. Kozaczyc to i owszem a dzialac nima komu. Syf już jest i sami Polacy go tworzą najlepiej.. Rewolucji siłowej potrzeba wewnętrznie.. Od podstaw. Nie zwalczając problemów od objawów tylko od korzeni

    2. Huja im zrobisz bo aparat państwa ich chroni. W krajach zachodnich policja tuszuje gwałty. Rasizm jest największym przestępstwem. Na ulicy zaś spróbuj spojrzeć na murzyna kiedy idziesz sam lub jesteś wątłej postury. W ich głowach jest ciągła wojna z białymi. Nienawidzą nas.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: