Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

KNESET BĘDZIE OBRADOWAŁ NA WAWELU -27 stycznia 2014 r.

Rate this post

Widok Krakowa w Kronice Hartmanna Schedla, 1493

O TYM ZE KNESET BĘDZIE OBRADOWAŁ NA SPECJALNEJ WYJAZDOWEJ SESJI WIECIE WIĘC DODAM TU TYLKO TO CZEGO NIE WIECIE  SPRAWY TECHNICZNE … 

MIEJSCE OBRAD – KRAKÓW , WAWEL …

DATA 27 STYCZNIA 2014 

ZABEZPIECZAĆ OD STRONY BEZPIECZEŃSTWA ANTYTERRORYSTYCZNEGO BĘDĄ SŁUŻBY IZRAELSKIE MOSSAD I ODDZIAŁY SPECJALNE W LICZBIE OKOŁO 

2500 -większość jest już na miejscu wszyscy uzbrojeni ( zgodnie z polskim prawem ustawa nr. 1066) szczegóły w linku

http://miziaforum.com/2014/01/10/skandal-obce-sluzby-na-polskich-ulicach-przeglosowane10-01-2014/

NAD BEZPIECZEŃSTWEM RÓWNIERZ BEDĄ CZUWAŁY POLSKIE SPEC SŁUŻBY W LICZBIE OKOŁO 1000 DO 1500 OSÓB.

Z KTÓREJ BĘDZIE WYDZIELONA GRUPA STARANNIE SPRAWDZONA PRZEZ SŁ. SPEC IZRAELA 

DO OBSŁUGI SESJI WYJAZDOWEJ 

W CHARAKTERZE SZABES GOJÓW

(Szabes goj – nie-żyd, osoba zatrudniona do wykonywania niezbędnych czynności podczas szabatu w żydowskim domu lub bożnicy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szabes_goj

Najczęściej było to ogrzanie pomieszczeń mieszkalnych, podgrzanie pożywienia, zmiana świec w świeczniku itp. Szabes-gojami byli ubodzy chrześcijanie za niewielkie wynagrodzenie)

ZWIAZANE JEST TO Z TYM IŻ DZIEŃ POPRZEDZAJĄCY SESJE KNESETU 26 STYCZNIA TO SOBOTA A WIELU GOŚCI Z IZRAELA TO OSOBY RELIGIJNE WIEC W OSTATNICH PRZYGOTOWANIACH W PRZED DZIEŃ (26 sobota) zarówno w miejscach zakwaterowania jak i na wawelu musi je ktoś wyręczyć .

W ZASADZIE TO WSZYSTKO Z NOWOŚCI RESZTĘ DODAM JAKO PRZYPOMNIENIE TU LINK DO WYROCZNI TVN

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kneset-chce-sie-zebrac-w-polsce-historyczne-wydarzenie-w-auschwitz,362333.html

89 thoughts on “KNESET BĘDZIE OBRADOWAŁ NA WAWELU -27 stycznia 2014 r.

 1. Skoro Sikorski na spotkanie ze wszystkimi ambasadorami Polski zaprasza ambasadora Rosji to dlaczego izraelski odpowiednik polskiego sejmu nie może obradować w Polsce zamiast w gorącym i pustynnym Izraelu Żydów?

  1. W tym co napisałęś nie ma żadnej logiki.
   Raczej podpuchę wyczuwam ,ale masz odpowiedź…
   Ambasador to dyplomatyczny przedstawiciel swego kraju , a parlament (posłowie to bezpośrednia władza w państwie )
   Czymś innym jest towarzyskie spotkanie , a zupełnie inną wymowę mają obrady innego parlamentu na Wawelu miejscu rządów naszych królów.

 2. No i teraz przydałaby się interwencja Armii Moherowych Beretów przy wsparciu Kiboli z Wielkim Krzyżem śpiewająca pod Wawelem w tym dniu chrześcijańskie pieśni – najlepiej przez megafony (każdy przez swój).

  1. No i do tego wszystkie niepoprawne telewizje powinny nagrywac te impreze.No a przede wszystkim TV Ojca Rydzyka ,no i oczywiscie TV Narodowa,Radio Wnet i inne takie polskie …

   1. Bylo by co pokazac swiatu.Taka piekna uroczystosc..No przeciez wolno spiewac pod Wawelem piesni religijne.

 3. Z INNEJ BECZKI-JUTRO 22 FINAŁ WOŚP DLATEGO WRZUCAM ŚWIETNY ARTYKUL, KTÓRY PODSUMOWUJE TA CAŁĄ HUCPĘ !
  WOŚP nie jest nam do niczego potrzebna.

  Żyjemy w kraju, w którym mamy publiczną służbę zdrowia. Czyli obywatele płacą obowiązkowy podatek i mają powszechną opiekę medyczną. Zatem ratowanie zdrowia i zaopatrzenie szpitali jest psim obowiązkiem ministerstwa zdrowia i NFZ.

  Coś jest jednak nie tak, gdy obowiązki służby zdrowia zaczyna przejmować organizacja charytatywna. Jeszcze bardziej nie tak jest, gdy politycy, zamiast uderzyć się w czoło i poszukać przyczyny takiego stanu rzeczy, co jest przecież ich obowiązkiem zawodowym, wolą ogrzewać się razem z Jurkiem Owsiakiem w blasku reflektorów, promując siebie i inicjatywę, gdy powinni myśleć nad rozwiązaniem problemu chorej służby zdrowia. Oczywiście mainstream medialny widzi to inaczej – wspaniały to polityk, który wystawia na allegro obiad w swoim towarzystwie i przekazuje dochód z licytacji na orkiestrę p. Owsiaka, bo przecież jakiż to wrażliwy człowiek, że tak się poświęca!

  Gdy czytam, że premie dla urzędasów służby cywilnej rocznie wynoszą 570mln zł, a całkowity dochód WOŚP, zebrany przez 21 finałów wynosi 546mln zł, to krew mnie zalewa. Nasuwa mi się też wniosek, że WOŚP nie jest żadnym remedium na tę chorą sytuację, może to być jedynie narzędzie mydlenia oczu, czy ocieplania wizerunku dla niektórych osób, promowania wrażliwości i emocjonalnego podejścia do życia, wypierając logikę i zdrowy rozsądek.

  Skoro roczny dochód WOŚP stanowi mniej niż 0,1% budżetu NFZ to, rzeczą oczywistą jest, że mimo nawet najszczerszych chęci nie może realnie pomóc. A jeśli ktoś uważa, że służba zdrowia nie istniałaby bez pomocy Jurka Owsiaka, to jak świadczyłoby to o politykach? Że WOŚP jest w stanie z relatywnie malutkim budżetem zrobić tak dużo, a indolentni: ministrowie, posłowie, urzędnicy i eksperci na etatach państwowych mając do dyspozycji taką kwotę nie potrafią jej wykorzystać?

  Minister finansów, wiedząc że Owsiak ratuje nie ludzi, a chore instytucje( publiczne szpitale) i zbiera na te instytucje dodatkowy podatek, (w 2013 roku było to 50mln zł), może zupełnie świadomie zredukować budżet NFZ o te 50mln i przeznaczyć je na choćby dozbrojenie wojska, dostawienie radarów na drogach, dokupienie pociągów, czy co tam mu akurat przyjdzie do głowy.

  Moim zdaniem lepiej byłoby te 50mln zł przeznaczyć na rozwój intelektualny Polaków (dorosłych obywateli także). Zrobić wyścig umysłów zamiast wyścigu szczurów. Nikogo nie kręcą konkursy szkolne, gdzie jedyną nagrodą jest dyplom laureata, ale myślę, że kongruentne, solidne nagrody pieniężne byłyby już odpowiednim asumptem. Jakie to konkursy? Nie wiem, ale podobno gra w szachy rozwija umysł. Wiadomo, że nie każdy lubi szachy, więc tutaj pole do popisu mieliby wszyscy ludzie dobrej woli, ponoć takie kreatywne i pomysłowe osoby. Pytanie tylko, czy media w Polsce chciałyby mieć inteligentny naród i promowałyby to tak chętnie, jak emocjonują się tym żebractwem na chore szpitale?

  W konkluzji, całą tę hucpę związaną z WOŚP, chciałem opisać i opisałem z pragmatycznego punktu widzenia i choć idea pomagania jest słuszna, to nie sądzę by rzeczona orkiestra była efektywna. Niektórzy dziennikarze pisząc negatywnie o WOŚP skupiają się głównie na postaci Jurka Owsiaka – że robi „szoł”, że z tego żebractwa uczynił sobie sposób na życie, że lata w asyście myśliwców, czy coś tam innego robi. W kontekście całego zła, jakie moim zdaniem towarzyszy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, takie odpały prowadzącego maja małe znaczenie, bo gdyby nie p. Owsiak, to pewnie kto inny byłby promowany. Poważniejszym problemem jest dla mnie aspekt moralny. WOŚP skupia się na tym, aby społeczeństwo kierowało się emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. Jeśli ktoś był przez 364 dni zły, ale 365 dnia wrzucił kilka groszy do puszki w imię ogólnopolskiej akcji dobroczynnej to należy mu wybaczyć, uznać go za dobrodzieja, darczyńcę dobrego, współczującego człowieka. Jeśli ja byłem przez 364 dni człowiekiem dobrym, uczciwie żyłem, nikogo nie krzywdziłem, każdemu oddawałem to, co się mu należy (nakazy prawa wg. Ulpiana), ale 365 dnia nie uległem zbiorowej gorączce i odmówiłem wrzucenia choćby złotówki do puszki, to jestem diabeł wcielony!

  http://yzil93.salon24.pl/543197,wosp-nie-jest-nam-do-niczego-potrzebna

  1. Bo wlasnie z dziadowania i okradania milionow wielu sie bogaci i oplywa we wszystko.

  2. Nigdy nie dałem i nie dam na tę hucpę Owsiaka. Ani grosza. Zakup sprzętu ratującego zycie to zakichany obowiązek rządu. Na ten cel PObierają od nas POdatki.
   I co? – Nic Nasze POdatki idą na spłaty odsetek od długu, który nasze skorumpowane rządy zaciągały i zaciągają u bankierów i lichwiarzy.

   Są kraje – Norwegia, Szwajcaria, Niemcy, GB, Japonia, Austria., gdzie takiej szemranej hucpy i żebraniny nie ma, ale tam jest ład społeczny. Pieniądze z podatków idą na ściśle określone cele w tym na służbę zdrowia.

   PS. Nawet w Czechach i na Węgrzech nie ma takiego dziadostwa i żebraniny. Cwaniak Owsiak i jego kolesie zacierają ręce. Głupi motłoch ich utrzymuje a oni zarabiają miliony.

   NIE DAWAĆ NA OWSIAKA, GONIĆ OWSIAKOWE WSZY PRECZ.
   A jeśli rząd nie „ma pieniędzy” jak twierdzi wielu to należy wymienić rząd na polski – złożony z Polaków a nie chazarskich przybłędów z POzmienianymi na POlskie nazwiskami by udawać POlaków, tworzyć im antypolskie ale prożydowskie prawa i pasożytować na Polakach.

   Niech Owsiak jedzie do Israela do swojej ojczyzny i tam niecvh odstawia swoje hucpy łącznie z woodstock – taki festiwal z błotem i narkotykami dla polskich gojów.

   1. Nigdy nie dałem i nie dam na tę hucpę Owsiaka. Ani grosza. Zakup sprzętu ratującego zycie to zakichany obowiązek rządu.
    dokładnie a bazowanie na uczuciach wyższych to podłość.

 4. I w kontekście całego tego poniżej video TO ta wizyta to HMM…..

  1. No wlasnie..A potem sie dziwia,ze ich nikt nie lubi.

   1. Poniekąd trochę to z zawiści, bo czynią inaczej od większości – wspierają siebie.

    1. Bez przesady z tym wspieraniem sie.To jest mitologia.Sa skloceni jak wszyscy w roznych sektach.A to,ze w tych sektach zracych sie miedzy soba sie wspieraja,to zupelnie co innego.Bez jednosci w jednej sekcie nie byloby mozliwosci zwalczania innej sekty.Tak to dziala niestety i dzialalo.To tak jak w partiach roznorakich.Jakas tam dyscyplina obowiazuje,zeby zwalczac inna troche zdyscyplinowana grupe.Koty sa solidarne z kotami,psy z psami , lwy z lwami…he he

 5. Mizia, może parchy z Izraela nie przyjadą bezcześcić Wawelu, może mróz nad Polską im pokrzyżuje plany, zamarznie paliwo itp. A może jakieś Araby z Zachodu wiedzą o „wizycie” oficjeli i zaplanują coś „extra rozrywkowego”?

   1. @Mizia jak nasi bracia opuszcza Poske to dopiero nastana mrozy.Trzeba biedote wymrozic.Ja tez czarno to widze,ale nie tak bardzo.Pomagajmy sobie w ciezkich chwilach.

  1. @Konarski pomyliłeś sie mrozu nie będzie,bo na Wawel zjezdzaja a Araby jakie Araby.AL-Caida -CIA moze cos wymysli 😀 😀 😀

    1. Jak zydki wyjada .No to kufajki i onuce na ???.

     1. żyty wpadna w sam srodek rozpierduchy pogodowej

      moze faktycznie zrezygnuja albo wylecą z telawiwu i wszystko sie zmieni 😉

      na scieżce na kursie i mgła lodowa i……….

      1. Oblodzenie skrzydeł nieraz było przyczyną katastrofy lotniczej.

       1. Gwałtowna zmiana parametrów siły nośnej. 🙂

      2. Ależ oni nie wsiądą do jednego samolotu 😉

   1. Nawet jakby był mróz, to na Wawelu może zrobić się bardzo gorąco – tylko szkoda zabytków….

    1. panowie ostrożnie na…. nie dosć że arrasy zabrzdżone zostaną cybulowym pierdem to jeszcze …. proszę te sprawy załatwiać poza murami 😉

     samo wietrzenie to prawie remont kapitalny

 6. A ODSKAKUJAC OD POLITYKI ZACZYNA SIE KLAROWAĆ NIESPODZIANKA POGODOWA W KIERUNKU BARDZO ZŁYM DLA POLSKI I EUROPY

  ATLANTYK PRZEPUSCIŁ ZIMNE LODOWATE POWIEWY -dziwna 24 godzinna blokada ustała – bedzie ZIMNO JAK BYK NAWET JUŻ W ŚRODĘ

  1. Wajchowy wyszedł z kibla to i wszystko popuściło …

   1. wajchowy wajchowym ale nie widziałem czegoś takiego żadnej przeszkody fizycznej a wiatr skręca dosłownie 90 stopni ?!?!

    A TERAZ PRZEZ TEN OBSZAR WALI NA WPROST ZGODNIE Z LOGIKĄ

     1. Za to w Stanach spokój, północne wiatry osłabły i powoli zaciąga ciepło z południa

      1. PISAŁEM Z 5 DNI TEMU ŻE SKOCZY TAM NAWET DO + 25 Z DNIA NA DZIEŃ = POWÓDŹ

       A ZA KILKANASCIE DNI ZNÓW JAZDA W DÓŁ NA MINUS NAWET 30

       1. Czyli że nie tylko rozkazy niestabilne ale wajchowy nawalony he,he

   2. Może wajchowy ma teraz inne dyspozycje.
    Śniegu w Socci nie będzie, (marketing polityczny)

     1. Jeśli ta się sprawdzi, to oznacza wytrącenie frontów z równowagi i eskalację anomalii
      = nieprzewidywalna pogoda

      1. DLATEGO CZEKAM DO JUTRA RANA BO OD WCZORAJ FIXUJE NIEPRZEWIDYWALNIE – WINA TEN CYKLON NA ATLANTYKU NA WPROST W.B

       ZASYSA I ZWIJA CAŁY WIATEREK Z NAD USA

       A KRĘCI SIE JAK SZATAN

       1. NA RAZIE JESTEM ZAJETY ZWROTEM KOSZTÓW ZA STOSUNEK SEKSUALNY POSŁA Z KASY PAŃSTWA

        1000 ZŁ

        I SPRAWĄ ODMOWY WSPARCIA POLSKIEJ RODZINY KWOTĄ 1000 ZŁ

        W SKUTEK CZEGO 16 LETNI CHŁOPAK MUSIAŁ SIE POWIESIĆ W BIURZE MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ
        ============
        PROGNOZĘ DAM DZIS WIECZOREM

    1. Jak Putin potrafił w Sewiernym zrobić mgłę na pół godziny, to zrobienie bądź ile śniegu w Soczi, po takim eksperymencie, to jest pikuś z małym piwem.

  1. No no..Toz te ichnie przepowiednie sie sprawdzaja.Ich bog biblijny przepowiedzial ,ze kiedy wszyscy znienawidza ich narod wybrany,zesle nieszczescie i wygubi znaczana czesc nienawistnikow.Toz widac dzialania i starania z wielu stron,zeby namnozyc nienawistnikow ,jesli nawet nie istnieja.A jesli nie istnieja to ich sie tworzy. W roznych telewizjach pseudonarodowych.Ot takimi roznymi akcjami ..A polski rzad nie jest w stanie zabezpieczyc wizyty obcych gosci?.Chyba jest,wiec nie potrzeby ,aby obce sily tzw. bezpieczenstwa czuwaly nad wizyta obcych gosci.Obowiazkiem gospdarzy jest zapewnic bezpieczenstwo gosci jacy by oni nie byli.Chyba ,ze komus bardzo zalezy,aby pokazac niedowlad i tumiwisizm polskich organow panstwowych za ktore robote wykonuja obce sily bezpieczenstwa.Wstyd na caly swiat..Taki niedowlad ludzi odpowiedzialnych za kierowanie panstwem i bezpieczenstwem zwlaszcza obcych gosci.A kto tych gosci tu zaprosil?.Ten kto zaprosil,zajac sie powinien cala oprawa takiej wizyty.No chyba to jes logiczne.No a moze chodzi o jakas prowokacje?.To bardzo nieladnie..Oj nieladnie..Cywilizowani ludzie zachowuja sie przyzwoicie.Wszyscy i wiedza,co do kogo nalezy.Tak organizatorzy jak i goscie.Z wyjatkiem gienkow doktorow..he he.Zalosne..widowisko sie szykuje.Kto straci na nim,a kto zyska?.

   1. OJ CHYBA NIKT NIE ZAPRASZAŁ – JAKOŚ TAK TYLNYMI DRZWIAMI TO PRZEGŁOSOWANO .Sami chcą przyjechać ——-
    BO TO WYJĄTKOWY CZAS I MIEJSCE

    http://www.youtube.com/watch?v=RyOnNKqMswo

    Tymczasem z jego śmiercią jest związana niezwykła przepowiednia znanego rabina żydowskiego, którą podał tuż przed swoją śmiercią w 2006 roku (zmarł w wieku 100 lat). Rabin Yitzhak Kaduri stwierdził, że objawił mu się Mesjasz. W czasie wizji powiedział, że pojawi się na Ziemi po śmierci właśnie Ariela Szarona.

    http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2722

    1. Niech sobie przyjada.Obowiazkiem dobrego gospodarza jest zapewnienie gosciom milego pobytu ,a goscia zas przykladne i wzorowe zachowanie sie w goscinnym kraju wlacznie z poszanowaniem milego Gospodarza ,jego tradycji i kultury szeroko rozumianej.Takimi zasadami sie kieruja cywilizowani ludzie tak w roli Gospodarza jak i Goscia.Wszystko wskazuje na to,ze przepowiednia sie sprawdza.Zwlaszcza w kontekscie koronacji Jezusa mocno promowanej przez rozne srodowiska.

     1. Gośćie to są jak się ich zaprasza , a nie jak deklarują ze sami tu i tu wpadną .
      A Wawel to historyczne miejce dla najwazniejszych i jedynych w swoim rodzaju gości .A nie takiego szturmu.

      1. E tam..Heej.Nie zdarzylo Ci sie wpasc do sasiadki na herbate bez zaproszenia?.No dobra..Powazniej troche.Przeciez golym okiem widac,ze od pewnego czasu dzieja sie takie zdarzenia,zeby wytwarzac jak najwiecej sytuacji konfliktowych ze szczegolnym nieomalze oblakanczym wmawianiem calemu swiatu ten sztuczny ” antysemityzm”.Chorobliwe zjazdy,obrady maja prowokowac glownie spoleczenstwa. Rozne srodowiska ,ktore powinny regulowac wlasciwe relacje miedzy narodami zachowuja sie tak jak by wzmaganie sie wzajemnych animozji z kontekstem antysemityzmu bylo wlasnie celem.Celem,ktory trzeba zwalczac,wmawiajac kreowane z premedytacja nastroje niecheci tak pokierowane,aby spoleczenstwo zareagowalo,tak jak chca tego wspomniane srodowiska.Do tych roznych srodowisk wszedzie zalicza sie te ,z ktorych wychodza wszystkie akcje wymuszajace nachalnie roznymi dzialaniami nastroje niecheci ,do tych,do ktorych kieruje sie rozne sygnaly.Nie trudno dostrzec ,ze do tych srodowisk zaliczaja sie tzw. elity,a wiec :politycy,przedstwiciele srodowisk religijnych i to wszystkich bez wyjatku, tzw. ludzie tworzacy kulture ( to co sie tworzy obecnie to antykultura tak na marginesie) a wsrod nich ludzie teatru i filmu,ludzie piora -dziennikarze,literaci ,czesto gesto historycy ,jacys piesniarze ,glupkowaci satyrycy.Internet jest tego dowodem,a takze zachowania elit i przeslania,ktore kieruja do ludzi..A spoleczenstwo ..Coz..Malo rozwazne niekiedy,aby dostrzec,ze zlo idzie z gory ,jak przyslowiowa ” ryba,ktora od glowy sie psuje”.Winni sa wszyscy bez wyjatku i ci,ktorzy prowokuja i ci ktorzy nie reaguja ,lecz uczestnicza w prowokacjach.To sie wszystko zle skonczy.Takie rozne akcje i reakcje wytworzyly klimat znany swiatu przed ostatnia wojna zwana druga swiatowa.

       1. Do tego jeszcze pasuja wojny o waznosc najmojszego boga uprawiane przez wszystkich religijnych wodzow.Po prostu paranoja..O zasiegu swiatowym,globalnym,kosmicznym i jakim,kto se zyczy..Swiatowy globalny dom wariatow..

     2. Wpuszczenie do Polski Izraelitów pod pretekstem rocznicy Holocaustu jest brakiem szacunku dla osób, które przebywały w niewoli w Auschwitz. Dodatkowo jest pluciem w twarz ludziom, którzy są obecnie okupowani w strefie okupowanej przez Izrael (tak jak my byliśmy przez Niemców). Dodatkowo Wawel jest miejscem historycznym dla Polski i nie wolno nam jako gospodarzom zezwolić, by urzędnicy obcego reżimu u nas czuli się jak w domu w dodatku w eskorcie uzbrojonego mossadu.

      Polacy bazując na swoich doświadczeniach historycznych nigdy nie powinni współpracować z okupantem, a już tym bardziej zapraszać go do siebie i to do jednego z najbardziej zaszczytnych miejsc w Polsce.

      Niestety czeka nas wiele pracy u podstaw, skoro w internecie pojawiają się takie komentarze:

      qurandy 09 December 2013
      Pomysł sam w sobie ciekawy . Uważam , że słuszniejsze jest zaproponowanie , aby to było wspólne posiedzenie Senatu , Seju PR i Knesetu , jako najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli pomordowanych i męczinych ofiar . Większośc ofiar to obywatele Polski . W obradach powinny uczestniczyć delegacje parlamentów , z których deportowano rozwiń

      1. Mnie sie wydaja Camillo,ze brakiem szacunku jest natretne zawlaszczenie sobie tego miejsca przez wyznawcow jakiejs jednej religii.Gineli w tym miejscu nie tylko ludzie o roznych religijnych wyznaniach ,ale takze roznej narodowosci.Nie wiem,czym tlumaczyc owo obsesyjne wymuszanie na wszystkich wkolo uznania ,ze tylko zydzi tam gineli.Posune sie nawet w tym miejscu nieco dalej i powiem byc moze nieuprzejmie ,ze te sklonnosc do zazdrosci o meczenstwo chyba nalezy tlumaczyc jakims przedziwnym wrecz obsesyjnym umilowaniem do zbrodni,co chyba ma podloze religijne.Pozwolilam sobie na probe takiej domoroslej diagnozy zbudowanej na obserwacji roznych zachowan oraz wypowiedzi ludzi,ktorzy widza w wojnie i jej ofiarach wylacznie ofiary jednej religii ,czy tez nacji.Byc moze obsesje i zazdrosc o holokaust doprowadza do tego,ze mowienie o innych ludziach -ofiarach Holokaustu niz zydach ,stanie sie sciganym przez prawo tym ,co nazywane jest ” antysemityzmem”.Pomysl takiego spotkania wydaje mi sie calkiem do rzeczy.Przy okazji bylaby mozliwosc przetestowania intencji roznych stron.A juz bedac na miejscu TV narodowej, to bym sie wprosila na takie spotkanie.Maja tam doktorow senatorow w roli dziennikarzy,wiec mogliby sprawdzic na wlasne oczy i uszy ,jakie intencje przyswiecaja organizatorom tego spotkania, miast wysylac staruszkow na z gory zaplanowane rozroby,ktore beda przyczynkiem do przylatania laty antysemitow wszystkim Polakom.Organizacje bylych wiezniow moglyby wystosowac pismo ,wpraszajace sie na taka uroczystosc w ramach pewnej prawdy:” po owocach ich poznacie”.Ja bym sie nie szczypala.Po co latac ,wrzeszczec i plugawic to ,co juz spulugawiono w Oswiecimiu,a wiec ludzkie zycie,godnosc,sprowadzajac ludzi roznych narodowosci do niewybrazalnego pod kazdym wzgledem upodlenia i upadku.

   2. Ponoć ma się pojawić ale on nie jest za bardzo punktualny.

 7. Kiedyś , gdzieś w tym ich mechaniźmie musi pierdzielnąć bo tak na prawdę jeszcze nikt nie wynalazł prepetummobile , aby to trrwało w nieskończoność. Wszystkie oznaki jakie dają się uwydatnić mówią same za siebie . Ludzie się zetrą ze sobą to jest na bank pewne ! Będzie to chyba ostanie takie zetknięcie ludzkości.

  1. ZANIM GRUBAS SCHUDNIE TO CHUDZINA ZDECHNIE

   no realnie realnie patrzeć

   morda w kubeł i na rózaniec -to jedyny łorenz

 8. no ale dosć tego kwękania czas na walkę

  JAK MÓWI RUCH NARODOWY I KOŁA ROŻAŃCOWO WYBACZAJĄCE

  NA KOLANA I JEDZIEMY RÓŻANIEC I W PRZERWACH OPOWIEŚCI JAK TO 300 LAT TEMU MOCARSTWEM SIE BYŁO

  TYLKO POKORA SPOKÓJ NAS DOPROWADZI …………………… w zasadzie to już doprowadził

  ALE PRÓBUJCIE

  1. TO KONIEC

   nawet jak kneset po obiedzie 27 stycznia wyjdzie na mury wawelskie i zacznie sikać na przechodniów MIEJSCOWI POWIEDZĄ DESZCZ PADA cholera styczeń a taki ciepły jak w maju ….
   pewno znak to że zimy nie bedzie w tym roku….

   1. NIE BEDĘ WAS WKÓRWIAŁ ALE JESZCZE JEDNO CO JEST FAKTEM

    OTÓŻ NAD BUDYNKIEM W KTÓRYM OBRADUJE KNESET MUSI POWIEWAĆ FLAGA PAŃSTWOWA TEGO KNESETU

    TAKI ZWYCZAJ – MIEDZYNARODOWY – CZY TO SEJM , CZY BUNDESTAG , CZY DUMA

    FLAGA MUSI WISIEĆ

    HAKENKROJC JUŻ POWIEWAŁ NAD WAWELEM -ale to była wojna

    TERAZ BEZ WOJNY 🙂

    1. Oczywiscie.Takie sa zasady w przypadku oficjalnych wizyt roznych osobistosci i organow w innym panstwie.To sie nazywa dyplomacja.

      1. JA BYM TO DOSADNIEJ NAPISAŁ ALE NA DZIŚ WULGARYZMÓW STARCZY Z MOJEJ STRONY

       ALE JAK KTOŚ MUSI TO BARDZO PROSZĘ NAZYWAĆ RZECZY PO IMIENIU BEZ SKREPOWANIA..

  1. Górniak przekazała suknię, i oficjalnie w mediach tvp napomkneła iz wszysko OK tylko dlaczego nie okazuje faktur!!!!????

   I co? ano to iz te rozmowę puszczali raz jeszcze tylko tekst o fakturach sprytnie pominięto…

   1. Wow..No to juz prawie hameryka.Gorniakowa prawie jak Andzelina Joli.Obrzydlistwo..A stringow jeszcze nie przekazala?.Tfujj..Jak mozna kolekcjonowac jakies znoszone kiecki albo stare gacie po jakiejs babie..Przeciez to niehigieniczne w pierwszym rzedzie .Poza tym chyba to jakis rodzaj zboczenia zwany fetyszyzmem.Fetyszysci lubia sie otaczac starymi lachami.Tfuj…

  1. EEE NIE MA SENSU , MOZEMY SIE TU POWYDZIERAĆ W NECIE –

   A TO ONI BEDĄ ŚNIADAĆ I OBIADOWAĆ A NAWET WIECZERZAĆ NA WAWELU

   SZKODA BO DAWNI SPRZEDAWCY ŚLEDZI I CYBULI NAWYKI KULINARNE MAJĄ JAK PRZED WIEKAMI

   ZASMRODZĄ NAM ARRASY ZYGMUNTOWSKIE OJ ZASMRODZĄ WYZIEWAMI

 9. A JA PROPONUJĘ NIECH – POLSKI KNESET CZYLI SEJM I SENAT PRZENIOSĄ DO TELEWIWU I TAM OBRADUJĄ TAK DŁUGO ILE SIĘ DA.
  TO JEST NAJMĄDRZEJSZE ROZWIĄZANIE- TU JEST POLSKA – P O L S K A .

  1. WAWEL – PO CO ?? CHYBA KTOŚ CHCE PODKRESLIĆ W STAROPOLSKIEJ STOLICY

   KTO TU RZADZI -siedziba władców POLSKI …….

   ALE KOT ROZUMIE DZIŚ TAKIE METAFORY

  2. NIE BEZ POWODU HANS FRANK TAM URZĘDOWAŁ

   A NIE W ŁODZI – no takie są obyczaje

   WSZYSTKIE OKUPACYJNE WŁADZE ZAWSZE PODKREŚLAŁY ŻE KRAKÓW – A NIE WAWA

   TYLKO POLACY MYSLA INNACZEJ -niewiem dla czego

   Z GŁUPOTY ???? Z DUPOWŁAWSTWA Z WRODZONEGO NIEWOLNICTWA ???

   1. E tam,e tam..To tylko czesc.Taka maciupka czesc prawdy w ramach szukania tzw. kozla ofiarnego lub jelenia co na jedno wychodzi.Ten Blum do Gebelsa nie powiedzial,ze zrobil kase dzieki systemowi,ktory okrada jednych a bogaci drugich.Ciekawe czy ten Blum tak uczciwie placi podatki,zeby politycy mieli zrownowazony budzet i nie wydawali wiecej niz zbieraja takze i od rekinow finansowych jako i od miliarderow,ktorzy wieja liberalnie w raje fiskalne.No nie popisal sie ten Blum (Bloom).A ten Gebels to z ktorych Gebelsow?.Bo jakos tak sie dziwnie kojarzy…

  3. POPPIERAM- i niech wezna obstawe z po-cholkow i bula,a moze -cos sie wydarzy ??

 10. Oj też mi sensacja że na wawelu , zauważ że nie pierwsza to impreza miedzy narodowa
  którą się tam organizuje ot choćby spotkanie Sikorskiego z ambasador USA 5 lat temu
  po za tym wybór trafny bo łatwo w takiej , było nie było twierdzy zapewnić bezpieczeństwo tak dużej grupie gości .

  1. A CZY JA PISZĘ ŻE SENSACJA TYLKO DOPISAŁEM TO CO INNE MEDIA POMINEŁY JAKO NIE ISTOTNE

   WIEM ZE TAM ORGANIZUJA I TO NIE PIERWSZY RAZ

   CHODŹ UWARZAM ŻE ORGANIZOWANIE TAM IMPREZEK JEST NIE NA MIEJSCU BO WAWEL TO RÓWNIERZ CMENTARZ I TO NIE BYLE JAKI

    1. 🙂 I co nie bluźniesz na żydów ?? tradycyjnie po polsku szlachciurko jak widzę

     1. NIE , NIE BLUZNA BO Z JAKIEGO POWODU TU JEST POLSKA … WIEC JAK KTO DBA TAK MA …
      A ŻYDZI NO CÓŻ JAK SIĘ DAJE TO SIĘ KRAJE …

      a kto powiedział że polacy mogą o nic nie dbać i nie poniosą żadnych konsekwencji ????

      I TU SZYDERCZA ….. TO NIE MY JESTEŚMY NARODEM WYBRANYM ABY LICZYĆ NA POMOC BOSKĄ LEŻĄC NA KACU WE WYRZE ……

      POWINNISMY PRZYNAJMNIEJ PILNOWAĆ TO CO MAMY SKORO ZDOBYWCAMI NIE JESTEŚMY

      ==============
      A POZA TYM DAJĘ CI BANA BO CZUJE ŻE ZA CHWILĘ SIĘ ROZZUCHWALISZ I TU BRZYDKO PRZYWALISZ PASZOŁ …………..

     2. Co lansujesz wierchuszko ?. a poczet krolow polskich – iy czytal ?

    2. no do hu.ja a czy polski sejm czy jaki kolwiek inny zagraniczny parlament coś takiego organizuje w innych krajach ????
     polską nie rzadza polacy te wszystki twoje artykoly tylko to potwierdzają siedzimy w obrzezanej doopie po uszy

     1. POLSKA ŻĄDZĄ OPRICZNICY – CO ZACZ TO SCIERWO
      „“Rządy sprawował tam car Iwan groźny za pośrednictwem ludzi z niższych warstw, “z awansu”, a więc wiernych i słabych, którzy przysięgali “zaprzeć się rodziny i zapomnieć o ojcu i matce”. Opricznicy, których liczba sięgnęła tysiąca., przywdziali czarne mnisie stroje, do pasa przytroczone mieli miotły i odcięte psie głowy. Mieli kąsać i wymiatać bojarów.”

      TAKICH LUDZI CAR IWAN GROŹNY USTANAWIAŁ W PROWINCJACH DALEKICH GDZIE POTRZEBOWAŁ WŁADZY ALE NIE SPRAWOWANEJ PRZEZ OSOBY KTÓRE SĄ NP. SZLACHTĄ -PO TO ABY NIE MOGLI STAĆ SIĘ ZAGROŻENIEM

      TO BYLI LUDZIE PODŹWIGNIECI Z DNA KTÓRZY ZAWDZIĘCZALI CAROWI SWOJE BYĆ LUB NIE BYĆ

     2. POLSKA ŻĄDZĄ OPRICZNICY – CO ZACZ TO SCIERWO
      „“Rządy sprawował tam car Iwan groźny za pośrednictwem ludzi z niższych warstw, “z awansu”, a więc wiernych i słabych, którzy przysięgali “zaprzeć się rodziny i zapomnieć o ojcu i matce”. Opricznicy, których liczba sięgnęła tysiąca., przywdziali czarne mnisie stroje, do pasa przytroczone mieli miotły i odcięte psie głowy. Mieli kąsać i wymiatać bojarów.”

      TAKICH LUDZI CAR IWAN GROŹNY USTANAWIAŁ W PROWINCJACH DALEKICH GDZIE POTRZEBOWAŁ WŁADZY ALE NIE SPRAWOWANEJ PRZEZ OSOBY KTÓRE SĄ NP. SZLACHTĄ -PO TO ABY NIE MOGLI STAĆ SIĘ ZAGROŻENIEM

      TO BYLI LUDZIE PODŹWIGNIECI Z DNA KTÓRZY ZAWDZIĘCZALI CAROWI SWOJE BYĆ LUB NIE BYĆ

    3. No kurrrrr-kawodna, jak czytam takie pierdoly to az sie prosi aby takich wywozic z Polski ! Czy szanowny slyszal o ostatnie decyzji rzadzacych w Polsce Targowiczan ??! ! https://www.youtube.com/watch?v=4x1_rfUpQfA#t=76 Az sie prosi aby z popiolow powstala nastepna Huzaria i takim odpowiednio podziekowala !

   1. Właśnie dla tego ze dla Polaków wawel to niemal święte miejsce , zorganizowanie tam posiedzenia to bardzo sprytne posuniecie , miejscowym antysemitom drgnie rączka i zaniechają rzucania zgniłymi jajami i pomidorami 🙂 żeby świętych murów nie spaskudzić .

    1. z dedykacją dla PSL, ONR, SLD, R.N, PO,R.PALIKOTA, PIS I INNYCH POMNIEJSZYCH PODCHUJASZCZYCH …

     OPRICZNIKÓW

Comments are closed.

%d bloggers like this: