NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WOJNA Z IRANEM – POLSKA – pakt z diabłem w imieniu narodu podpisał R. SIKORSKI.

WIELE PYTAŃ W NECIE CZY WOJNA Z IRANEM DOJDZIE DO SKUTKU

ODPOWIEM NA 90% TAK

KIEDY – TEŻ ODPOWIEM

WTEDY GDY IZRAEL ZNAJDZIE WIECEJ TAKICH FRAJERÓW JAK

POLSKA I USA ABY SPOKOJNIE BEZ STRAT WIELKICH ZAŁATWIĆ SWOJE SPRAWY ICH RĘKAMI

 

 

IZRAELCZYCY NIE SĄ IDIOTAMI I WIEDZĄ ŻE TYM RAZEM TO NIE BĘDZIE WOJNA Z ŻOŁNIERZAMI W SZLAFROKACH PORUSZAJĄCYMI SIĘ NA OSIOŁKACH 

JAK UZBIERAJĄ KOALICJE FRAJERÓW – POZOSTANIE TYLKO DOKONAĆ PROWOKACJI 

========================

MAŁO KTO WIE ŻE POLSKA MA PODPISANY OPRUCZ TEGO CYROGRAFU

PONIZEJ

PAKT WOJSKOWY Z IZRAELEM ..

=================================

 

Hillary Clinton flies to Ukraine, to visit Poland Saturday

1st July 2010

US Secretary of State Hillary Clinton left for Ukraine on Thursday to start a tour of five post-Soviet states, including Poland. Ms Clinton’s visit is part of a US effort to strengthen relations with former Eastern Bloc countries, some of which may fear that recently improved US-Russian relations could come at their expense.

On July 3 Ms Clinton will arrive in the southern city of Kraków to speak at an event celebrating the 10th anniversary of the Community of Democracies.

The Community of Democracies was established in 2000 by former US Secretary of State Madeleine Albright and Poland’s then-Minister of Foreign Affairs Bronislaw Geremek. Its stated aim is to strengthen democratic governance throughout the world.

In an effort to promote this cause, Hillary Clinton will focus her speech on human rights and on the manifold ways a civil society is vital to a broad definition of democracy.

Ms Clinton also plans to meet with Foreign Minister Radosław Sikorski. They are expected to discuss Polish involvement in Afghanistan and Iran, as well as issues concerning European security, economics and energy, according to a special briefing from the US Department of State.

After Kraków, Ms Clinton will travel to Azerbaijan, Armenia and Georgia where she will conduct meetings and speeches to help ease regional tensions and promote peaceful regional governance.

State Department spokesperson PJ Crowley said that Ms Clinton’s trip is part of US efforts “to try to improve relations” and to show “US commitment to try to resolve … disputes.”

Alex Brown

POWYŻSZE INFORMACJE PRZEKAZAŁ W FORMIE KOMENTARZA :

ALFA powiedział/a
Lipiec 1, 2010 @ 2:05 pm e 0

0
Rate This

Informować wszystkich nie chcemy wojny z Iranem
Informujcie wszystkich nie chcemy wojny z Iranem
http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=0&u=http%3A%2F%2Fwww.wbj.pl%2Farticle-50175-hillary-clinton-flies-to-ukraine-to-visit-poland-saturday.html%3Ftyp%3Dise&sl=en&tl=pl
tu jest oryginał
http://www.wbj.pl/article-50175-hillary-clinton-flies-to-ukraine-to-visit-poland-saturday.html?typ=ise

==================================================

tekst przetłumaczony przez automat SENS ZROZUMIAŁY

Sekretarz stanu USA Hillary Clinton w lewo dla Ukrainy w czwartek do rozpoczęcia zwiedzania pięciu państw postsowieckich, w tym Polska. wizyta pani Clinton jest częścią wysiłków na rzecz wzmocnienia stosunków USA z krajów byłego bloku wschodniego, z których niektóre mogą obawiać się, że w ostatnim czasie poprawie stosunków amerykańsko-rosyjskich może się ich kosztem.3 lipca pani Clinton przyjedzie na południu Krakowa mówić na imprezie z okazji 10-lecia Wspólnoty Demokracji.

Wspólnoty Demokracji powstała w 2000 r. przez byłego sekretarza stanu USA Madeleine Albright i Polska to wówczas minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek. Jego cel, jakim jest wzmocnienie demokratycznych rządów na całym świecie.

W celu promowania tej przyczyny, Hillary Clinton będzie koncentrować swoje przemówienie na temat praw człowieka i wielości form społeczeństwa obywatelskiego ma zasadnicze znaczenie dla szerokiej definicji demokracji.

Pani Clinton planuje także spotkać się z minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Oczekuje się, dyskutować polskiego zaangażowania w Afganistanie i Iranie, a także zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa europejskiego, gospodarki i energetyki, zgodnie ze specjalną odprawę z Departamentu Stanu USA.

Po Krakowie, pani Clinton uda się do Azerbejdżanu, Armenii i Gruzji, gdzie będzie ona prowadzić spotkania i przemówienia na złagodzenie napięć regionalnych i wspierania pokojowego zarządzania regionalnego.

Rzecznik Departamentu Stanu PJ Crowley powiedział, że podróż pani Clinton jest częścią starań Stanów Zjednoczonych „, aby starać się poprawić stosunki” oraz show „zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w celu rozwiązania … sporów. „

Alex Brown

http://www.wbj.pl/article-50175-hillary-clinton-flies-to-ukraine-to-visit-poland-saturday.html?typ=ise

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

49 thoughts on “WOJNA Z IRANEM – POLSKA – pakt z diabłem w imieniu narodu podpisał R. SIKORSKI.

 1. No jesli to ma byc ta poterzna armia iranska to dajej jej jakies dwa tygodnie. na dzien dobry wystarcza kilkanascie okretow klasy alpha i cala flota iranska idzie na dno. Nie znam sie na militarnych mozliwosciach usa i iranu ale wystarczy wlasnie pogladac takie zdjecia zeby zobaczyc jak duzo kasy idzie w usa na wojsko.

 2. Panie Mizia, tekst ważny, ale było by miło, gdyby „ortografóf” nie było!
  Jakoś mnie razi, gdy polak nie pisze poprawnie po polsku, „oprucz” tego wszystko w porządku!
  Pozdrawiam Serdecznie!

  Ps.: Po poprawieniu błędów w tekście, mój można jak najbardziej skasować, bo nie będzie potrzebny.

  1. Posłuchaj Piachu my jestesmy zwolennikami prostej polszczyzny ogólnie i na ogól zrozumiałej dla wszystkich , a nie tylko dla lwuw salonowych. Piekno jezyka polega na jego prostocie , anie na tworzeniu zawilości ……….. ot taka mentalnośc tego bloga

   1. Panie Dziekanie – ja kiedyś kombinowałem być dysorto -głupkiem, ale mój ojciec za pomocą pasa szybko wybił mi ze łba fanaberie. Mimo, że jestem prostym człowiekiem ze wsi, staram się szanować język polski i zanim list wyślę do kogoś, to go choć pobieżnie czytam.

    1. poprawna polszczyzna jest na innym blogu… my tam nauk niepobieramy, ale mozemy wysłac na emaila nagrania w formacie mp3…..
     wrzuc na luz…powaznie sie robi po odejsciu od kompa i wyjsciu na zewnatrz. to wystarczy….

 3. TEN TEMAT TU ZARZUCĘ……………………

  Jeden insekt może podkopać pozycję korporacji Monsanto

  źródło: nowaatlantyda.com
  W tej chwili ponad 94 procent soi i 70 procent upraw kukurydzy w USA to uprawy genetycznie zmodyfikowane. Monsanto, jedna z firm, które zdominowały rynek nasion GMO, zdaje się wygrywać. Jednak nad wszechmocną korporacją zaczynają się zbierać czarne chmury a wszystko dzięki naturze, która zawsze znajdzie sposób.

  Ich obecny sukces to przede wszystkim genialny marketing. Podejście firmy było bardzo rozważne a ich produkty były sprzedawane, jako klucz do dużych hodowli znacznie prostszych i bardziej przewidywalnych, ale agresywnych. Monsanto spowodowało, że znalezienie niemodyfikowanych nasion na rynku amerykańskim jest praktycznie niemożliwe. Mimo obietnic implementacji genów umożliwiających poprawy produktywności, zwiększenie zawartości odżywczej, lub wyjątkową tolerancję dla różnej pogody żadne z tych postulatów nigdy nie pojawiły się na rynku zrealizowane w formie produktów Monsanto.

  Do tej pory wyprodukowano nasiona z dwoma genetycznie zmodyfikowanymi cechami: albo odpornością na herbicydy lub produkcją pestycydów. Ale te cechy nie są chętnie eksponowane w marketingowym przekazie z korporacji.

  Jednak teraz okazuje się, że nawet te główne cechy zawodzą. W ciągu ostatnich kilku lat, pojawiły się tak zwane „super-chwasty” rosnące dzięki odporności na herbicyd Roundup, produkt towarzyszący, herbicyd opatentowany przez Monsanto. O ironio to właśnie ta właściwość nasion z serii Roundup Ready odmian takich jak kukurydza, soja, lucerna czyniła je tak popularnymi.

  Na tych uprawach, miały być tylko rośliny, które mogą wytrzymać spryskiwanie przez środek chemiczny. Jednak problem super-chwastów jest tak poważny, że rolnicy w niektórych częściach kraju opuszczają setki hektarów, ponieważ chwasty wymykają się spod kontroli, a alternatywą jest pryskać uprawy z jeszcze bardziej toksycznymi (i drogimi) kombinacjami z innymi herbicydami. Na szczęście jest to problem, który coraz bardziej zwraca uwagę mediów.

  Podobny problem spotyka inny flagowy produkt Monsanto, roślina emitująca pestycyd przeciw owadom, tak zwane „Bt crops”, nazwa pochodzi od pestycydów jakie te genetycznie zmodyfikowane organizmy emitują.

  Naukowcy ostrzegają, że owady staną się odporne, jeśli będą zbyt duże ilości upraw Bt. Początkowo sugerowano bufor bezpieczeństwa w postaci obsadzania tą technologią tylko do 50 procent areału. Monsanto publicznie informowało, że nie ma problemu odporności, przesunięto strefę buforową do 20 procent bez Bt.

  Farmerzy będący pod presją Monsanto często nie zachowywali nawet buforu 20 procent. Efektem tego jest to, że już od 2004 roku pojawiają się doniesienia o nowych, odpornych na Bt szczepach insektów atakujących korzenie roślin. Monsanto za każdym razem zlecało badania takich przypadków i oświadczało, że nie znaleziono naukowych dowodów odporności stonki kukurydzianej . Jednak dowody naukowe istnieją i bezwzględnie potwierdzają pojawienie się odporności insektów na toksynę Bt . To stanowi poważny problem dla korporacji Monsanto.

  Źródło: http://www.grist.org/industrial-agriculture/2011-12-13-the-bugs-that-ate-monsant

    1. Miziak przecież czerwony kolor oznacza niebezpieczeństwo !!!!!!!!!!!!!! no co ty żeby mi kompa rozerwało na kawałki ?????? hahahahahahahaha
     J.M.H

 4. Iran wystrzelił rakiety „średniego zasięgu” w ramach manewrów morskich w pobliżu cieśniny Ormuz.

  Jak informuje islamska agencja Irna, powołując się na rzecznika manewrów, są to pociski średniego zasięgu ziemia-powietrze wyposażone w najnowszą technologię antyradarową oraz inteligentne systemy zakłóceń nawigacji rakietowej.

  Od świąt na wodach Zatoki trwają manewry irańskiej armii, mające na celu przetestowanie możliwości zamknięcia Cieśniny Ormuz, wąskiej bramy między Półwyspem Arabskim a Iranem, przez którą tankowcami eksportowana jest znaczna część ropy wydobywanej przez kraje regionu.

  To odpowiedź na zapowiadane sankcje wobec Teheranu. 20 procent światowego transportu ropy naftowej przepływa właśnie przez tę cieśninę.

  Sankcje na Iran. Obama złożył podpis

  Prezydent USA Barack Obama podpisał w sobotę, pomimo pewnych zastrzeżeń, ustawę o finansowaniu Pentagonu, nakładającą sankcje na Iran.

  Ustawa podpisana przez Obamę na Hawajach, gdzie spędza wakacje, przewiduje 662 mld dolarów na finansowanie Pentagonu i obejmuje nowe sankcje wobec instytucji finansowych prowadzących interesy z bankiem centralnym Iranu.

  „To, że popieram tę ustawę jako całość nie oznacza, że zgadzam się ze wszystkim” – podał w oświadczeniu Obama, wskazując jako problematyczne ograniczenia w przekazywaniu więźniów z amerykańskiej bazy Guantanamo na Kubie oraz wymagania, aby przed ujawnieniem Rosji informacji na temat obrony przeciwrakietowej powiadamiał o tym Kongres.

  Ustawa, zaaprobowana przez Kongres w zeszłym tygodniu, ma na celu ograniczenie dochodów Teheranu z ropy naftowej, ale przyznaje prezydentowi prawo odstąpienia od sankcji.

  1. Pejsci wypełnija plany swojego Ojca -czyli likwidacja wszystkich ludzi na ziemi. Oni dobrze wiedzą że nie są zapisani w księdze życia i dlatego będą na ślepo wypełniać plany i rozkazy mając nadzieję że lucyfer wygra wojnę w bitwie amargeddon, ale tak nigdy się nie stanie bo Światowa apokaliptyczna bestia razem z jej fałszywym prorokiem będzie pojmana i wrzucona w ogien wieczny.

     1. Cześć Navajo , wiem słyszałem ….. ich już mi jest żal dosłownie.
      Wiszą na uskoku tam może być tylko gorzej nic lepiej
      Najlepszego w Nowym Roku ………

     2. Cześć Mizia .
      Teoretycznie słońce , tylko coś tu nie gra – słońce nie posiada takiej aktywności i to od dłuższego czasu.
      samoloty robią swoje choć niebo jest non stop zachmurzone co oni chcą ukryć . Dzisiaj rano -piekny wschód słońca i 3 samolociki w rejonie wschodu na wysokości słońca .
      Najlepszego w Nowym Roku ………aby Nam się…………….

     3. Widocznie wiedzą ,że zainteresowanie jest wysokie tym tematem ………
      Od 2 dniu tendencja ruchu skorupy ziemskiej jest na wysokim poziomie, trzęsienia są znaczne średnio 5- 5,5

      1. Małe miasteczko Arkansas może wykazały, pierwszy przykład, że około 5000 kosy padł martwy z nieba w nocy w pierwszych godzinach nowego roku.

       Jakby incydent nie był wystarczająco dziwny, to po raz drugi w ciągu dwóch lat, że ptaki upadły jak zmiana roku kalendarzowego

       http://translate.google.com/translate?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dyu55%26start%3D50%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4SUNC_plPL401PL401%26biw%3D1549%26bih%3D700%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://www.sott.net/signs/list_by_category/4-Earth-Changes

     4. A MOŻE TO MA COŚ DO POWIEDZENIA SKĄD TAKIE ZAINTERESOWANIE LUNĄ

      Skuteczne wprowadzenie pierwszego z satelitów GRAIL na orbitę Księżyca

      jpl.nasa.gov
      Pierwszy z dwóch statków kosmicznych NASA do badań księżycowej grawitacji weszła z sukcesem na orbitę księżycową. Pojazd z sukcesem uruchomił silnik hamujący i w sobotę późno w nocy czasu pacyficznego dostał się na orbitę Księżyca. Informacje potwierdzili prowadzący projekt Graal, bo taki kryptonim ma misja.

      Teraz pojazd jest około 100 km od powierzchni Księżyca na długiej orbicie liczącej prawie 8400 km. Proces ustalenia orbity potrwa około 11,5 godziny.

      Kosmiczna misja ma pomóc w stworzeniu map grawitacyjnych Księżyca w bezprecedensowej szczegółowości, co rzuci światło na skład Księżyca, sposób jego formacji i jego ewolucję.

      Dzisiaj podobny manewr orbitacji dokona drugi z próbników, które są urządzeniami podobnymi do ziemskich aparatów GRACE. Oba satelity, GRAIL-A i GRAIL-B będą operowały automatycznie. Technologia polega na mierzeniu subtelnych zmian orbity względem dwóch obiektów, co po zebraniu odpowiedniej ilości danych umożliwia modelowanie grawitacji ciała niebieskiego tak jak uczyniono to z Ziemią.
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZUDV32uIjHs

 5. Ile razy Miller skłamał,
  Ile Kwach obietnic złamał,
  Ile Beger owsa zjadła,
  Ile Kalisz nosi sadła,
  Ile Peczak wziął na boku
  …TYLE SZCZĘSCIA W NOWYM ROKU 2012!

  1. życzenia na komórkę….

   „Życzę podwyżki vat , wieku emerytalnego , wszelkich składek i POdatków , akcyz i zwiększenia wszelkiej możliwej biurokracji a to wszystko by żyło się lepiej! POzdrawiamy swoich wyborców.”

 6. Wiele osob wydawaloby sie rozsadnych i wyksztalconych nie widzi zagrozenia ze strony parti takich jak PO, PiS i tym podobnych. Przy kadzej wizycie rodzinnej niemal dochodzi do klutni, kiedy usiluje lub smiem podniesc swa 'prawice’na PO. Jestem wtedy linczowany i wyzywany od Pisowcow i nielukow. Nic nie znacza tlumaczenia ze PiS to takie samo szambo,tylko ze koszerne i dobrze uknute. Bo jak wypowiedzial sie podobno nasz 'starszy brat' Michnik dobry zyd, to zyd zakamuflowany. Wracajac do tematu, wiemy juz dlaczego kilka miesiecy temu pejsaci z nad Wisly spotykali sie z tymi z brodatymi z nad Jaoranu. Ano dlatego aby przedyskutowac wojenke, ktora wtedy juz planowano. Oni znaja daty i maja wszystko juz ustalone i zaplanowane. Pozostaje nam usiasc wygodnie w fotelach i obserwowac nadchodzace wodowisko teatralne i bron boze nie brac broni do reki- Nie nasza to sprawa. Jak Israel chce wlaczyc to niech sobie walczy,ale beze mnie i bez ciebie. Pozdawiam wszystkich zyczc zdrowia i spokojnejszego 2012 roku. 🙂

  1. I tak trzymać panie Święty !!! i jeszcze dodam wziąść torebkę orzeszków i sobie pogryzać ! hahahahahahahaha
   J.M.H

  1. Służby przeszukują bez wiedzy sądu i śledczych
   27 minut temu
   Źródło: PAP

   Nikt nie kontroluje ile rewizji przeprowadza 10 służb w Polsce mających do tego uprawnienia. W większości odbywają się one tylko po okazaniu legitymacji. Zdaniem ekspertów powoduje to łamanie praw obywateli – informuje „Rzeczpospolita”.

   Tylko policja dokonuje rocznie kilkuset tysięcy przeszukań. I jak przyznają sami funkcjonariusze, większość z nich na „blachę”, czyli za okazaniem legitymacji służbowej. – Wyjątek niestety stał się regułą. Prokuratura już po fakcie przyklepuje w większości to, co zrobi policja – mówi Piotr Pomianowski, szef Stowarzyszenia Pro Collegio przy UW.

   Jak podkreśla Piotr Kładoczny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, „dane dotyczące przeszukań są potrzebne, aby prowadzić sensowną politykę w tym zakresie”. – Teraz nie można zweryfikować, czy tej instytucji się nadużywa czy nie – mówi.

   Dlatego eksperci apelują, by jak to jest np. w Niemczech, resort sprawiedliwości lub prokuratura prowadziły takie statystyki. Jednak te instytucje są temu przeciwne – stwierdza „Rz”.

 7. Tydzień minoł …… znów życzenia!!!

  WIĘC INTENCJA SIĘ NIE ZMIENIA

  **************************************

  W Nowym Roku wszystko co rozsypane niech sie ułoży, co zakręcone niech sie wyprostuje. To co trudne niech znajdzie rozwiązanie, a to co przykre niech istnieć przestanie!!!

   

  Życzy mizia wszystkim + komuś jeszcze szczególnie ….. 🙂

  **************************************

  🙂 ========= ;-)========= 🙂

  *

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=9dm0MquywPw&feature=related]

  *

  🙂 ========= ;-)========= 🙂

   

   

  1. Ha panie Miziak to co zakręcone to niech pozostanie zakręcone ,a to co jest wyprostowane to też niech pozostanie wyprostowane ,,,,, po cholerę to zmieniać ! ,a co do Iranu i Izraela to nic jeszcze nie jest przesądzone , bo panie Miziak a co beńdzie jak dzisiaj w noc sylwestrową nastąpi koniec naszego świata ???????? hahahahahahaha ,ale na serio ja bym się nie przejmował tym tak zwanym mięsem armatnim ,jak chcą jechać to niech jadą i tyle prosta sprawa każdy jest kowalem swego losu !!!!!!!!!!! i każdy ma swój rozum !!!!!! ,pojedzie to i może wróci ,,albo też wróci tyle że metalowej trumience !!!!! proste ???? proste panie Miziak !!! hahahahahaha
   Składam panu najlepsze życzenia z okazji nowego roku i pomyślności w nadchodzącym tym 2012 roku i obyśmy nie dali się zwariować !!
   J.M.H

 8. POZDRAWIAM ZATEM WSZYSTKIE MATKI POLKI KTÓRE POPARŁY W WYBORACH PLATFORMĘ – TUSKA

  ON W ZAMIAN POCICH SPRZEDAŁ WASZYCH SYNÓW JAKO MIESO ARMATNIE – „SOJUSZNIKOM”

  POLSKIE STEKI NA ATOMOWYM RUSZCIE USA/IZRAELSKIM

  warto było ??????

  BO TO SKOŃCZY SIE TAK – A KOSCI WASZYCH SYNÓW BEDĄ BIELAŁY W PIASKACH PUSTYŃ IRAŃSKICH

  1. A O CO CHODZI W SKRÓCIE……

   zestawienie blogów i linków w zakładkach może się wydawać „egzotyczne”

   ALE JEŚLI UDAŁO BY SIĘ WYPRACOWAĆ WSPÓLNY KOMPROMIS

   STALI BYŚMY SIĘ W KOŃCU – POLAKAMI !!!! 

   a nie tylko polskimi socjalistami , polskimi narodowcami , polskimi imigrantami i td i tp  

    

   WARTO SPRÓBOWAĆ ABY W KOŃCU REPREZENTOWAĆ WSPÓLNIE NASZ POLSKI INTERES NARODOWY !!!!

   NA POHYBEL ŁOTROM I ZDRAJCOM  

    

   ZAJRZYJ KONIECZNIE TU

   http://spectralarmy.wordpress.com/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: