NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Izraelscy lekarze odkryli nowy efekt uboczny szczepionki na COVID-19?
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Włochy: Pracownicy sektora rozrywki wzywają rząd do pomocy sektorowi podczas protestu w Rzymie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Setki pracowników branży rozrywkowej, w tym aktorzy, muzycy, artyści i tancerze, zebrali się przed rzymskim Teatro Argentina i przemaszerowali w kierunku Pałacu Montecitorio, aby wezwać rząd do zapewnienia większego wsparcia i przyspieszenia ponownego otwarcia teatrów we wtorek.

Rok po tym, jak teatry, kina i szkoły artystyczne zostały po raz pierwszy zamknięte z powodu epidemii pandemii, pracownicy nadal czują się opuszczeni przez rząd.

Wielu maszerowało ulicami trzymając transparenty z takimi hasłami jak: „Kraj, który nie inwestuje w swój teatr, jest krajem martwym lub takim, który wkrótce umrze”, „Bezrobotny = artysta” czy „Kultura to nie śmieci”.

„To był naprawdę trudny rok. Nasi artyści wiele poświęcili. Większość z nich otrzymała bardzo małą pomoc. Niewystarczającą do życia. Wielu nie otrzymało nic. Czuliśmy się też odrzuceni przez naszego ministra, który przekładał spotkania” – powiedziała Sara Aprile, pracownica branży rozrywkowej.

Niektórzy protestujący bezpośrednio wezwali nowego premiera Mario Draghiego do podjęcia działań i ponownego uruchomienia sektora.

„Widzimy inne sytuacje i działalności komercyjne, które zostały ponownie otwarte i nie są w stanie mieć dokładnej i precyzyjnej odległości bezpieczeństwa. Uważamy to za absurd. Jest to absolutny brak woli ze strony rządu” – powiedział Jacopo Giarda, rzymski tancerz.

Policjanci zabezpieczyli teren przed pałacem Montecitorio i monitorowali demonstrantów protestujących na placu.

SOT, Protestujący (po włosku): „Nie chcę wymyślać siebie na nowo. Chcę nadal wykonywać swoją pracę na lepszych warunkach i z większymi pieniędzmi”.

M/S Protestujący krzyczy (po włosku): „Draghi daj nam dochód”.

SOT, Protestujący (włoski): „Jeśli teatry są bezpiecznymi przestrzeniami, w których odbywają się konkursy dla policjantów drogowych i urzędników administracyjnych, to są one również bezpiecznymi przestrzeniami do pracy”.

SOT, Sara Aprile, Pracownik rozrywki (włoski): „To był naprawdę trudny rok. Nasi artyści wiele poświęcili. Większość z nich otrzymała bardzo małą pomoc, niewystarczającą na życie. Wielu z nich nie otrzymało nic. Poczuliśmy się też odrzuceni przez naszego ministra, który przekładał spotkania.”

SOT, Orazio Schifone, Protestujący (włoski): „Nie ma wystarczających odszkodowań. Nie ma żadnej konkretnej pomocy ze strony ministerstwa. Zostaliśmy porzuceni przez państwo. Teatry są zamknięte, a ludzie nie pracują”.

SOT, Jacopo Giarda, tancerz (włoski): „Jest to sektor, który ma wszelkie warunki do bezpiecznego otwarcia. Nie został otwarty, ale widzimy inne sytuacje i działalność komercyjną, która została ponownie otwarta i nie jest w stanie mieć dokładnej i precyzyjnej odległości bezpieczeństwa. Uważamy to za absurdalne. Jest to absolutny brak woli ze strony rządowej.”

SOT, Giorgio Carossi, Aktor (włoski): „Istnieją duże teatry, ale także małe. Konieczna jest redystrybucja i dotacje na kulturę. Kultura jest pokarmem dla duszy. I jest konieczna, potrzebujemy jej jak chleba. W ten sam sposób.”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: